Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia


pokrytyśniegiem

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Moose przerywa losing streak!

 

Dreamer gadający do Tessy to spoko segment. Gdyby Tommy się ograniczył do gadki na zapleczu i nie pokazywał się w ringu, to by mi nie przeszkadzał.

 

Rosemary wróciła po małej przerwie. Teraz się będzie obijać z Rayne i Hogan?

 

Ace udaje, że dostaje wpieprz, żeby Alisha się zbliżyła, a Eddie wkurwił. Pewnie takich segmentów będzie więcej - i dobrze :D

 

Z kolei Bravo jako przydupas Tayi na plaży już mnie za bardzo nie bawił.

 

W międzyczasie widzimy króciutki brawl Elgina z Rhyno. Byle tylko utrzymać feudy na tygodniówce bez przerwy, szanuję.

 

Rascalz vs RVD/Swann/Mack to fajna zapchajdziura, tyle że zlepek nie powinien wygrywać z trio. Nawet jak tylko jeden gość jest doklejony na siłę.

 

Deanersi pojechali Hindusów. Ci pierwsi powinni się zbliżyć do tytułowego obrazka. Ci drudzy pojadą na farmę, co może być zabawne.

 

Z ME zapamiętam tylko próbę low blowa... na Tessie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Elgin i Rhyno zamulili, 15 minut niczego + double countout. Liczyłem na coś lepszego. Następnym razem będzie Falls Count Anywhere, musi wyjść lepiej... nie?

 

Reno Scum wrócili po raz któryś, znowu żeby jobbnąć.

 

Dzisiaj Ace Austin nie dostał wpieprzu, za to Eddie załapał się na chokeslama od Havok :D Chamskie story, powinienem ganić Ace'a, ale gość mnie bawi.

 

Ken Shamrock wraca, by naklupać Moose'owi. Oby było jak na Slammi, znaczy: Moose pokonuje dziada. Nieważne, czy Ken jest w lepszej formie niż RVD, czy nie.

 

Swann odbębnił rewanż, dobra walka. Kto następny do pasa Xów Crista? Czas na Tessę?

 

Tenille Dashwood (Emma) niedługo zadebiutuje. Ciekawe, że w tle proma leciał jej theme z ROH. Nie mają tam nut na wyłączność?

 

Hindusi na farmie - zapowiada się zabawnie, ale pokazali tyle co nic.

 

Mack wygrywa z Treyem, też spoko, jednak na zwycięzcę nie widać żadnego planu. Zakładam, że skoro gwiazdy AAA mają się pojawić na BFG, to trafi z nimi do jakiejś wieloosobówki.

 

2019, Dreamer znów w ME... Na szczęście to No DQ i Callihan go zmiażdżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

4-way na start! A że tapingi w Meksyku, już widzimy ludzi z AAA. Taurus i Golden Magic (a z "naszych" Trey i TJP). Ten pierwszy jest spoko, ten drugi... wygrał.

A o gimmickach nie gadam, trudno napisać coś miłego o tych z AAA :P

 

Rascalz vs Mack/Swann bardzo spoko. Lepiej niż niedawne 3vs3, pewnie dlatego, że nie ma RVD :P Czekoladowi mogą śmiało posiedzieć w dywizji TT.

 

Shamrock wraca na kolejnych tapingach. Fajnie, Moose ma wygrać.

 

Bahh nauczył się paru słów :shock:

 

Johnny Swinger, coming soon. To ten sam, co lata temu zahaczył o chyba każdą fedkę?

 

Hindusi na farmie Deanerów - bekowe, ale nadal mało.

 

Za tydzień chyba się dowiemy, kiedy Sami wykorzysta swojego shota na Cage'a. W grę wchodzi tylko BFG, nie?

 

Rywalką Tayi w title matchu była... Big Mami. Za wiele nie pokazała... Choć przyznam, że mostek był imponujący. Poza nim był tylko moonsault, przy którym prawie rozwaliła łeb.

Po walce wbiła Tenille Dashwood. Nie zdziwię się, jak zawalczy o pas na BFG. Nie ma innych rywalek, a ile można wałkować potwory (Havok, Su)?

Była jeszcze jedna walka kobiet, tu już mi się nie chciało oglądać. Chica Tormenta - nie znam, ale ta Vanilla jest niezła ;)

 

Ace ogarnął ludzi (konkretnie: Reno Scum), by zrobić udawaną napaść i uratować torebkę Alishy :twisted: I jeszcze to machanie włosami po wyjściu z wody. Story robi się coraz bardziej tandetne, ale jest rozrywkowo. Lubię to.

 

Santana wrócił. Szykuje się ostatnia walka LAX przed odejściem - z The North. Nawet powiedzieli wprost, że opuszczą IW jak uwalą. Emocji braknie, bo nie mają szans przejąć tytułów, ale powinien być sztos tak czy siak.

 

Elgin vs Rhyno, tym razem Falls Count Anywhere... jak dla mnie znowu zamulili, do tego minus za pin w ringu, skoro już taką walkę wybrali. Kończcie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Marufuji zawalczy na BFG. Spoko, ciekawe kogo dostanie.

 

Moose odbił sobie wcześniejszą porażkę z Fallahem. Już szykuje się na Shamrocka. Oby nie uwalił.

 

Ace nasłał jakąś laskę, by zasugerowała Alishy, że Eddie ją zdradza :twisted: Dalej najbardziej bekowe story.

 

Walka Golden Magica z TJP wolna, nie kleiła się zbytnio... taka meksykańska. Pozdro fani AAA

 

Dalej nie ogarniam, czemu Johnny Swinger wraca. Cóż, przynajmniej wygląda nie najgorzej.

 

Tenille na początek zleje Kierę i Madison. Potem pewnie title shot.

 

RVD pokonuje Fultona... Niby przez DQ, ale jednak trochę pogrąża oVe.

 

O, Rascalzi promują jaranie w TV. Wiecie, zawsze było widać dym w pokoju i wgl, ale teraz poszli ciut dalej, nie ma miejsca na domysły. I to dance party :D

 

Więcej Hindusów na farmie - dalej spoko, dalej za mało i za krótko. Lepiej było puścić wszystko w jednym odcinku.

 

Spodziewałem się trochę więcej po ostatniej walce LAX. Fajnie, że przy okazji wypromowali The North, ale poziom mógł być lepszy. IW traci kolejny kozacki team.

 

Cage będzie gotowy na BFG i Callihana, jednak przed galą pewnie nie zawalczy. Szkoda, że ten reign został spieprzony przez kontuzje.

I na koniec dostaliśmy... oświadczyny. Czyli zrobią niedługo segment ze ślubem, który Sami rozwali. Czekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tenille debiutuje w ringu - bez szału. Powinno być lepiej z lepszą rywalką niż Kierą.

 

Nie wiem, kim jest Dinastia, ale ma knypek skilla. I był idealną małpką do jobbnięcia Elginowi.

A na BFG będzie Elgin vs Marufuji. Konkret.

 

Obstawiałem, że wystrzelą z Tenille od razu do pasa, ale ilość segmentów Tayi z Rosemary chyba sugeruje coś innego.

 

Team TJP/Bahh to nie byłby taki zły pomysł.

 

Dr Wagner Jr pokonał Texano, po czym ogłosili, że też będzie na BFG. Razem z dwoma partnerami podejmą The Rascalz. Spoko, ale trochę mi wadzi, że to już trzecia walka w karcie opierająca się na ludziach spoza rosteru i mało tu story (no dobra, Moose jakieś ma, jako jedyny).

 

O, LAX jednak jeszcze nie skończyli z IW... Za tydzień ostatnia walka, ze Swannem i Mackiem. Może jednak odejdą z klasą.

 

Dziwię się, że nie poczekali z kolejną walką Austina z Edwardsem do PPV, ale przynajmniej wiemy już, że stać ich na coś dobrego. Bez wahania poszli w DQ, może przejdą z tego do jakiegoś hardcore matchu?

A te ruchy Ace'a w karetce... :twisted:

 

Kolejny filmik i zaczynam się przekonywać do tego, że sprowadzenie Swingera może nie jest aż tak durnym pomysłem.

 

Po ostatnim żenującym występie Big Mami nie powinna wracać... Przynajmniej ten Nino Hamburguesa jest lepszy. Bardzo zwinny jak na swój bęben.

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mahabali Shera wrócił :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Dreamer znów w ME... Fakt, że to teamowy Street Fight, mi tego nie ratuje. Jedyny plus to Sami pinujący Tommy'ego.

Rhyno i RVD ratują Tessę. ECW zawsze dostaje reakcję. Co mnie już zaczyna dziwić.

Edytowane przez aRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  815
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  13.02.2012
  • Status:  Offline

Muszę powiedzieć, że story z Edwardsem i Austinem uważam za bardzo dobre. Naturalnie kibicuje się Eddi'emu, wąż przebrzydły Ace autentycznie irytuje - chyba od lat nie byłem tak emocjonalnie zaangażowany w wrestling :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Street Fight Tessy i dziadków z ECW vs oVe, odcinek 3453252 - przynajmniej teraz w openerze, nie ME. Crist odklepał, więc coraz bardziej prawdopodobny jest shot dla Blanchard na pas Xów.

 

The North czują ducha imprezowego. Fajne segmenty :D

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Shera tu jest i wygrywa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Rascalz z potrójnym moonsaultem podczas wejścia - najlepszy start walki. I wgl jak na randoma z gwiazdami AAA, dobre starcie.

 

Spinacz między nogi... Co wyście myślały?

No DQ to, o dziwo, był tylko początek, bo Havok i Su lały się dalej. I pokazali, jak Yung zostaje powieszona. Prawie morderstwo w TV.

 

Już wiemy, po co Joey Ryan był na zapleczu wg newsów. Potrzebowali kogoś na panieńskie Melissy :twisted:

 

LAX się pożegnali w lepszym stylu niż ostatnio, ze Swannem i Mackiem zgrali się lepiej niż z The North. I znowu się podłożyli. Może wyjdą z tego pretendenci do pasów TT na BFG.

Roster face'ów wyszedł, by się z nimi pożegnać. Może trochę przesłodzili, ale w sumie spoko moment. Nara LAX, witamy w AEW.

 

...Su jednak przeżyła. LOL, co za koniec. Jak już poszli w takie wątki, to co one odwalą na PPV? Bo nie wątpię, że tam trafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

The North z wejściem LAX, najs!

RVD i Rhyno wygrali z mistrzami... Takich pretendentów nie chcę.

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Shera pokonał Cousina Jake'a :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mają naprawdę dobrego byka i podkładają go temu beztalenciu...

 

Tenille już się załapała na title shota na BFG. Póki co pokazała niewiele, oby to się zmieniło.

 

Shamrock wrócił, ale to Moose zrobił lepszą robotę, wbijając do jego dojo. Spoko segment.

 

Tessa ma szansę na zdobycie pasa X-Div - wystąpi w wieloosobowym ladder matchu. Skorą tak ją chcą promować, to w sumie dziwne, że jak to ugra (a zdziwię się jak nie), to nie będzie musiała pinować champa.

 

Ślub Briana i Melissy to jeden z lepszych segmentów w tym roku. Wszystko zagrało, łatwo się było uśmiechnąć parę razy. A w bonusie zgrabnie pocisnęli do przodu feud Edwards/Austin.

A potem przenieśli się do ringu, by Sami Callihan mógł zniszczyć ten cudowny dzień. Zakończyli strzaskaniem flaszki na głowie panny młodej. Sweet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  815
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  13.02.2012
  • Status:  Offline

"What's the instagram? Check me on MySpace." - Don Callis

 

Ten ślub to było złoto. Od najaranych Rascalz i RVD kopcącego jak lokomotywa, przez Rosemary w stroju wieczorowym i wjazd podtrutego Edwardsa do tych sprzeciwów i związku zawodowego Page'a :lol: Wywołanie Mitchella to już wisienka na torcie. Wjazd Callihana był obowiązkowy, tym lepiej, że w ringu. Motyw z butelką i Melissą mocny. Ogólnie wychodzi na to, że to mój ulubiony wrestlingowy ślub. Ewentualnie jedyny strawny :P I to lekkostrawny.

Edytowane przez Rogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Sam się dziwię, ale propsuję Johnny'ego Swingera. Super theme song, jest w formie, jest bekowy. Niby dziad, a daje radę. Autentycznie czekam na jakąś walkę z kimś innym niż lokalny jobber. Jak się wtedy nie wyłoży w ringu, to będzie pełen sukces.

 

3-way o pasy TT potwierdzony. Niestety. Swann/Mack vs The North byłoby wporzo, obawiam się że RVD i Rhyno to zepsują.

 

Reno SCUM z nowym theme songiem - najs! Tylko szkoda, że nieustannie robią za jobberów.

 

Callihan czyta przeprosiny, a Cage postanawia rozjechać oVe. To Brian wypada tu na złego. Spoko motyw do pociągnięcia feudu dalej.

 

Wow, znalazł się plus Dagi - dostał dobry theme. I tak wolałbym, żeby wygrał Chris Bey, którego widzę pierwszy raz w życiu, a wygląda na kogoś w sam raz do Xów. Daga w ladder matchu mi zwisa. I będzie musiał się lać ze swoją dziewczyną.

 

Rozwala mnie, jak Fallah normalnie gada z Perkinsem, ale jak się ktoś pojawi obok, duka tylko "Bahh!" :twisted:

 

Dalej fajnie promują Moose vs Shamrock.

 

Elgin pokonał TJP w fajnej walce, jednak to go nie przygotuje na Marufujiego. Nie do końca ten styl. Dajcie mu większych rywali.

 

Końcówka z Samim i Melissą - jednak upewniają się, że Callihan będzie odbierany jako gnój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Koszulka Ace'a - mistrzostwo świata :twisted: :twisted: :twisted:

Spokojnie mogli ich dać na PPV, a zamiast tego dali ich dzisiaj. Austin wskakuje do Ladder Matchu o pas Xów, Edwards zostaje z niczym. Więc pewnie mu przeszkodzi na BFG.

 

Rascalz mają walkę na PPV, a tymczasem pokonują ich Hindusi... Głupie. :cry: Shera :cry:

 

Czekając na Shamrocka, Moose niszczy Stephana Bonnara. Pasuje do story, nie pasuje mi jako widzowi. Za dużo ostatnio MMA w wrestlingu.

 

Katie Forbes, kobita Van Dama, weszła do ringu IW. Nie widziałem skilla, bo dupsko mi zasłaniało :twisted: Ale OK, nic nie zepsuła, nie jest zła.

 

Kolejne walki oVe z Tessą i kimś obok zaczynają mnie męczyć. Tym razem było krótko. No i sprowadzili Cage'a na ostatnie parę minut, byśmy nie zapomnieli o feudzie o Złoto.

Melissa tylko wydawała się zbędna. PILEDRIVER w prezencie od Samiego, a champ mógł tylko patrzeć. Znowu fajnie zakończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  815
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  13.02.2012
  • Status:  Offline

Katie Forbes, kobita Van Dama, weszła do ringu IW. Nie widziałem skilla, bo dupsko mi zasłaniało

 

Nie ukrywajmy, że walka zbudowana na kręceniu dupą to odpowiednio zaprezentowany women's wrestling :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  815
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  13.02.2012
  • Status:  Offline

Nic co robi Michael Elgin mnie nie interesuje. Zdobył sobie trochę momentum na Fallah Bahh i Perkinsie, a na BFG na pewno pociśnie Marufujiego. Inaczej byłoby dziwnie.

 

Dali długaśne videopromo walki Moose’a z Shamrockiem i w sumie udało im się zbudować fajną otoczkę. Moose powinien po tym sporo zyskać i iść po pas.

 

Mam nadzieję, że Taya nie kłamała i po BFG panowanie będzie trwało. Tenille właściwie przyszła z ulicy i nie pokazała nic ciekawego. Nie zasługuje na pas. Na pewno nie teraz. Zwłaszcza po rekordowo długim reignie obecnej mistrzyni.

 

Świetne promo Samiego Callihana. Odpowiedź na Jokera. Ewentualnie na videopromo Darby Allina :razz: Nie wyobrażam sobie innego wyniku main eventu, niż Callihan w rubryce „zwycięzca”. Ten gość to jakość.

 

Sabu wpadł na dwa spoty z krzesłem i ze stołem. Ok. Hindus zaliczył sobie walkę z legendą, ale nie wiadomo co z ostatnim miejscem w Ladder Matchu. Czyżby jakaś niespodzianka?

 

Tessa nie ma prawa wygrać pasa. Po BFG powinna sobie wrócić do kobitek (co i tak byłoby już dość trudne), a ona jeszcze straszyła tam Callihana. Stawiam na Austina i kontynuację wątku z Alishą.

 

Battle Royal był mieszany, więc ten Gauntlet pewnie też będzie. W sumie stawką jest shot na DOWOLNY pas, bez podziałów, więc niech im będzie, chociaż uważam, że nie powinno się tak mieszać dywizji. Chłop pasa kobiet nie zgarnie, więc czemu ma być odwrotnie?

 

Na koniec fajny materiał podsumowujący sytuację przed galą.

 

Nie było to najlepsze go-home show, ale odcinek i tak całkiem solidny. Czekam na Bound for Glory, obejrzę z chęcią całość i już teraz z pełną odpowiedzialnością piszę, że to będzie lepsze niż wszystko co produkuje konkurencja.

Edytowane przez Rogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 161
  • Reputacja:   434
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

obejrzę z chęcią całość i już teraz z pełną odpowiedzialnością piszę, że to będzie lepsze niż wszystko co produkuje konkurencja.

 

 

To żeś postawił wysoko poprzeczkę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Niby przypomnieli o wszystkich walkach na PPV, ale jak na ostatni odcinek przed galą to biednie wyszło...

 

Chris Bey mógłby zostać na dłużej, przyda się w X Div.

 

Zapchają kartę gali gauntletem o shota na dowolny tytuł. To mnie boli najbardziej. Od przejęcia sterów przez Callisa PPV były zarąbiste, a przede wszystkim: podbudowane. Na BFG poza feudem o World Championship jest mega bieda pod kątem story :(

Edwards wejdzie jako pierwszy, Shera ostatni. Oby nie wygrał...

 

A do ladder matchu o pas Xów dołączył... nikt. Wolny spot. No to liczę na miłą niespodziankę.

 

Jak coś warto zobaczyć, to promo Callihana. Jak nie zgarnie Złota w niedzielę, to będzie zbrodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • PTW
      @ptwpuncher @dabbakatowwe 🫣🤯 – Oficjalni partnerzy: @srodowisko_miejskie & @grupawolf & @_outpizza_ & @fabryka_sportow & @dworekpodplatanem & @paintballgliwice & @comedy.show.polska @nadzieja_dzieci Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • PTW
      @marco.wrestling @ogthewrestler 👏🏻 – Oficjalni partnerzy: @srodowisko_miejskie & @grupawolf & @_outpizza_ & @fabryka_sportow & @dworekpodplatanem & @paintballgliwice & @comedy.show.polska @nadzieja_dzieci Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • PTW
      @bad_bones_badness 👏🏻 – Oficjalni partnerzy: @srodowisko_miejskie & @grupawolf & @_outpizza_ & @fabryka_sportow & @dworekpodplatanem & @paintballgliwice & @comedy.show.polska @nadzieja_dzieci Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • PTW
      @longman_ptw 👏🏻 – Oficjalni partnerzy: @srodowisko_miejskie & @grupawolf & @_outpizza_ & @fabryka_sportow & @dworekpodplatanem & @paintballgliwice & @comedy.show.polska @nadzieja_dzieci Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • PTW
      @tamas_szabo_hun @restless_renegade 👏🏻 – Oficjalni partnerzy: @srodowisko_miejskie & @grupawolf & @_outpizza_ & @fabryka_sportow & @dworekpodplatanem & @paintballgliwice & @comedy.show.polska @nadzieja_dzieci Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...