Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

WWE Raw 03.03.2008

estevez

Jak oceniasz galę?  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak oceniasz galę?

5
      3
      0
    • **
      0
    • *
      0

Rekomendowane odpowiedzi

• Dołączył/a:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://images25.fotosik.pl/134/c6240741d4a22124.jpg

Znajdujemy się przed gabinetem General Managera. Widzimy grupę pracowników, którzy zajmują się wznoszeniem znajdujących się w środku mebli. Inni pracownicy wnoszą nowe meble. Wszystkim dyryguje Johnathan Coachman. Pod biurem pojawia się Stone Cold Steve Austin, który tydzień temu poświęcił swoje stanowisko w zamian za titleshot na WrestleManii!

Austin: Co jest grane? Człowieku, to są moje rzeczy...

Coach: Więc je sobie zabierz i wynoś się z tąd. To już nie jest twój gabinet. Teraz jesteś wrestlerem, więc idź do szatni tak jak inni. Aha... i gdybyś się wściekł to nie radzę dotykać ani mnie ani pana McMahona. W przeciwnym wypadku twój titleshot zostanie ci odebrany!

Austin przeklina pod nosem i odchodzi zabierając swoje rzeczy.

Jesteśmy w szatni gdzie Lance Cade i Trevor Murdoch szykują się do dzisiejszej walki z braćmi Hardy.

Trevor: Lance, bracie, pora zapomnieć o tym co było ostatnio między nami i znów walczyć razem!

Lance: Nie jestem pewny czy czuje się na siłach. W zeszłym tygodniu porządnie oberwałem...

Trevor: Więc musisz się dziś odegrać... Obaj musimy.

Lance: A nie możemy tego zrobić innym razem?

Trevor: Nie! Dasz radę, wierzę w ciebie.

Lance: Czuje że mogę nie dać rady, więc nie miej do mnie pretensji jak przegramy.

Trevor: Nie poznaje cię, nigdy nie myślałeś o porażce! Weź się w garść i dawaj na ring!

TAG TEAM MATCH

The Hardys vs Lance Cade & Trevor Murdoch

końcówka: większość czasu w ringu przebywa Murdoch, gdyż Cade unika wejścia na ring. Matt wrzuca Trevora w narożnik po czym szybko zmienia się z Jeffem. Jeff serwuje kilka kopnięć co sprowadza Murdocha do pozycji siedzącej. Redneck siedzi w narożniku a Jeff chwyta się liny i serwuje Rope aided dropkick! Wyciąga rywala za rękę na środek ringu, pin... 1...2.. kickout! Jeff jest niezadowolony, podnosi Murdocha... whip o liny... próba dropkicka... ale Trevor łapie się liny, co powoduje spudłowany cios Hardy'ego! Trevor szybko zmienia się z Cade'em... ale ten nie jest szczęśliwy, że musi wejść na ring. Dopada jednak do Jeffa, podnosi go, próba DDT... ale Jeff kontruje w Twist of Fate! Niesamowita kontra! Pin... 1...2... jednak kickout! W ostatniej chwili! Jeff zaciąga Cade'a do swojego narożnika, zmienia się z Mattem... i obaj zaczynają kopać Lance'a! Murdoch próbuje interweniować... ale zatrzymuje go sędzia! Nie widzi przez to jak obaj bracia duszą Cade'a w narożniku! W końcu Murdoch się wyrywa sędziemu... ale Matt Hardy zauważa go, wymieniają punche... aż w końcu Matt serwuje Side Effect!! Następnie wyrzuca go z ringu... Jeff w tym czasie serwuje Cade'owi Double legdrop to groin! Obaj bracia wchodzą na przeciwległe narożniki, tauntują... Poetry in Motion!!! Doubleteam manouver w wykonaniu braci raczej przesądza... pin... 1...2....3! Hardys w końcu wygrywają!

Zwycięzcy: The Hardys

Jeff łapie za mikrofon! W tym czasie Trevor udziela wsparcia obitemu partnerowi...

Jeff: W końcu wygrana braci Hardy! Jak widać bycie miłymi gościami nie wychodziło nam na dobre! Więc koniec z dobrymi chłopcami! Nigdy więcej!

Matt: To prawda! Rzygam już od bycia waszym idolem kretyni! Nic z tego nie mieliśmy, więc pora być niegrzecznym!

Jeff podaje bratu krzesełko, sam trzyma w ręce drugie... Już zamierzają wejść na ring i zaatakować Cade'a i Murdocha... ale zatrzymuje ich ochrona!

Jesteśmy w szatni Evolution-X. Zebranie całej grupy.

Stephanie: Jak już wiecie Stone Cold zrezygnował ze stanowiska GM. Dziś ma zostać ogłoszony jego następca. Ja jestem jedną z kandydatek. Pewne jest, że mój ojciec nie pozwoli bym objęła stanowisko.

Triple: Jesteś naszą ostatnią szansą na titleshot podczas WrestleManii, trzeba zrobić co się da byś została GM.

Do szatni wchodzi... Theodore Long! Co on tu robi?

Long: Wierze, że Evolution-X chce mieć władzę na Raw, ale nie tylko Stephanie McMahon stara się o to stanowisko.

HBK: Chyba nie powiesz mi, że ty chcesz zostać GM? Zamierzasz skończyć jak na Smackdown?

Long: Spokojnie, playa. To się nie stanie, możesz być pewnien.

Teraz do szatni wchodzi Johnathan Coachman oraz Vince McMahon!

Vince: Tak się składa, że stanowisko jest już niemal obsadzone i będzie to mój człowiek... Coachman!

Stephanie: Nie bądź taki pewny siebie tato... przecież to nie ty podejmiesz tą decyzje, tylko rada nadzorcza WWE!

Vince: Mam lepszy pomysł, który został zaaprobowany przez radę. Każdy z kandydatów wskaże swojego reprezentanta. Ci reprezentanci wezmą udział w dzisiejszej walce wieczoru, zwycięzca zdobywa stanowisko dla kandydata, którego reprezentuje!

Stephanie: Tak? Nie wiem kogo Coachman wybierze, ale możesz się domyślić kto będzie moim kandydatem!

Coachman: Big Dick Johnson?

Stephanie: Nie ty idioto! Triple H! Ciekawe kogo ty wskażesz!?

Coachman: Zobaczysz.

W tym momencie do szatni wchodzi kolejny gość... to Stone Cold Steve Austin!

Austin (do Vince'a): Możesz mnie wyrzucać z mojego gabinetu, ale tak łatwo się mnie nie pozbędziesz!

Vince: O czym ty mówisz?

Austin: Stone Cold został wyznaczony na specjalnego sędziego tego pojedynku! Więc jeśli ktoś z twojej śmiesznej zbieraniny zdecyduje się interweniować w ten pojedynek, to Stone Cold skopie mu tyłek! Kapujesz? Was też się to tyczy Evo-X! A teraz pozwólcie mi wypić kilka Steve-weiserów!

Steve wychodzi... ale zatrzymuje go McMahon.

Vince (z gniewem na twarzy): Austin... zapomniałem ci coś powiedzieć... od następnego tygodnia będziesz bronił swojego titleshota! O tak, jeśli przegrasz jakikolwiek mecz przed Wrestle Manią... tracisz swój titleshot!

Austin: Ty sukinsynu!

SINGLE MATCH

Atlas DaBone (with Melina) vs John Cena

Przed walką Atlas chwyta mikrofon i mówi w kierunku Ceny.

Atlas: Wiem, że John Cena chce się pokazać, chce wrócić na szczyt... chce zrobić wrażenie na WWE! Ale wszyscy pamiętamy jak kilka miesięcy temu chciał tego dokonać wyzywając na pojedynek Snitsky'ego... Został poważnie kontuzjowany... Co innego Atlas DaBone, który pokonał Snitsky'ego i to w swoim debiucie! Więc Cena... I'm here for cashin' checks and breakin' necks! Oznacza do dla ciebie tylko jedno... Porażkę!

końcówka: Cena powala rywala shoulderblockiem, potem ponownie... Twisting belly to belly side slam! Pin... 1...2... kickout! Cena podnosi Atlasa, kick to the midsection... Throwback! Cena szykuje się do Five Knuckle Shuffle... 'You Can't See Me', rozpędza się od jednych lin... biegnie do drugich... Melina łapie go za nogę! Cena upada! DaBone to wykorzystuje... Boneyard Boogie (Running splash)! Pin... 1.... 2.... shoulder up! Obaj wstają... wymiana punchy, Cena robi flying shoulderblock! Podnosi Atlasa do firreman's carry... FU już w drodze... nie! Val Venis pojawia się obok ringu... i tauntuje w stronę Ceny taunt 'You can't see me'! Irytuje to Johna, który puszcza Atlasa... co jest jego błędem, gdyż Atlas serwuje mu w tym momencie Sitout rear mat slam! Pin... 1...2...3!

Zwycięzca: Atlas DaBone

Cena nie może w to uwierzyć, a Val Venis śmieje się szyderczo z Ceny. Jego interwencja kosztowała Cenę porażkę!

Przenosimy się na ring... Uderza Jim Jones – 'We Get Money', więc na ring kierują się już World Tag Team Champions: Shelton Benjamin i MVP!

MVP: Tydzień temu Vince McMahon stwierdził, że tylko jeden z nas może walczyć w Money in The Bank Match... Oznacza to, że wartość tego pojedynku spadłaby o połowe!

Shelton: Mieliśmy zdecydować, który z nas będzie walczył... i chcemy walczyć obaj!

MVP: To prawda... we dwójke gwarantujemy, że będzie to najlepszy Money in The Bank w historii! Nie sądze by Mr. McMahon chciał stracić taki show!

Uderza theme 'No Chance in Hell'! Vince pojawia się na rampie wraz z Coachmanem!

Vince: Widze, że się nie zrozumieliśmy... Mieliście podjąc decyzje, który z was walczy... albo zmierzyć się o to miejsce! Więc?

MVP: Nie będziemy ze sobą walczyć! Chcemy obaj dostać swoje miejsce w MiTB!

Vince: Więc odmawiacie walki?

Shelton: Tak!

Vince: Posłuchajcie mnie... albo będziecie walczyć dziś ze sobą... albo dziś odbiore wam tytuły!

MVP: Nie zrobisz tego!

Coachman mówi coś po cichu do Vince'a... Ten kiwa twierdząco głową

Vince: Masz racje... nie zrobie tego! Więc jeśli nie chcecie walczyć między sobą, to zrobimy inaczej. Coach dał mi pewną rade... otóż dziś bronicie swoich pasów! Przeciwko A.P.A!

Uderza theme A.P.A., Bradshaw i Simmons pojawiają się w ringu!

WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH

Most Valuable Tag Team © vs A.P.A

końcówka: MVP pracuje nad Simmonsem, serwuje scoop slam, zakłada headlock i serwuje kilka uderzeń kolanem swojemu rywalowi! Wrzuca Rona w narożnik, tauntuje i dostarcza Playa's Boot! MVP ponownie tauntuje, podnosi Simmonsa i szykuje się do Playmakera... ale przerywa to JBL, który dostarcza mu Clothesline From Hell!!! Shelton Benjamin jednak interweniuje robiąc springboard dropkick! JBL jednak szybko wstaje ale nadziewa się na Superkick! Shelton podnosi teraz Simmonsa i T-Bone Suplex!!! MVP pinuje Simmonsa... 1...2.... przerywa JBL, ściągając sędziego za nogę z ringu! Sędzia zaczyna wrzeszczeć na JBL'a... a Shelton się rozbiega i robi Suicide Dive poza ring... ale trafia sędziego! JBL go przechytrzył i się odsunął! JBL wrzuca Sheltona w stalowe schodki! Kilkakrotnie jeszcze uderza nim o schodki i barykadę. W tym czasie na ringu MVP serwuje Simmonsowi Spinning Capoeira kick, po czym wchodzi na narożnik! Tauntuje... ale zrzuca go na matę JBL! Bradshaw pomaga wstać Simmonsowi, obaj podnoszą Montela i wykonują Aided Powerbomb! Sędzia wraca na ring, Simmons pinuje... 1....2....3! Niesamowite, mamy nowych mistrzów! MVTT zostali oszukani!

Zwycięzcy i nowi World Tag Team Champions: A.P.A. (JBL & Ron Simmons)

Jesteśmy w gabinecie McMahon Inc. Vince gratuluje nowym mistrzom tag team.

Vince: Świetna robota panowie, to mi się podoba. Moi ludzie zawsze muszą być górą!

Simmons: Dziękuje Vince, za to, że dałeś mi szansę wrócić na ring i w dodatku zdobyć tytuł!

Vince: Wiedziałem, że będzie to świetne posunięcie... musze robić wszystko co najlepsze dla moich interesów! A propos... Jericho, będziesz dziś reprezentował Coacha w walce o stanowisko GM. Licze, że tym razem mnie nie zawiedziesz!

Jericho: Nie ma innej możliwości jak wygrana. Zresztą Triple H mi nie zagrozi, pokonywałem go już! Ciekawe tylko kogo wystawi Long...

Kennedy: Kogo by nie wystawił, to nie powinno mieć dla ciebie znaczenia. Masz wygrać z każdym. Dlatego sądze, że to ja powinienem reprezentować Coacha w tej walce. Jericho już udowodnił nie raz, że nie można na niego liczyć!

Jericho: Ciebie pewnie znów zaatakowałby Snitsky i zawaliłbyś mecz. Lepiej zajmij się nim, a nie tą walką!

Vince: Spokój. Już postanowione... Jericho walczy w Main Eventcie, ty Kennedy w tym tygodniu odpoczywasz!

Kennedy: Cokolwiek...

Jesteśmy w szatni gdzie Jim Duggan da kolejną lekcje angielskiego Super Crazy'emu.

Carlito: Słuchaj Crazy... Za tydzień Carlito ma walkę kwalifikacyjną do Money in The Bank, więc dzisiejsza lekcja będzie dotyczyła ważnego elementu tego pojedynku.

Duggan: To prawda. Carlito, rozłóż rekwizyt...

Carlito wnosi do szatni drabinę. Rozkłada ją przed Super Crazym.

Duggan: This is ladder... powtórz Super Crazy.

Super Crazy: Laaa-deer. Super! (Crazy zaczyna nawijać coś po swojemu)

Carlito: Stop! To nie jest cool! Masz mówić po angielsku, tak żeby wszyscy mogli cię zrozumieć!

Super Crazy: I... want.... Money in the bank!

Carlito: Każdy by chciał... ale to ja mam walkę kwalifikacyjną.

Super Crazy wchodzi na drabinę i pokrzykuje 'I am supeer... I am crazy...' ... W tym momencie do szatni wpada Snitsky! Z wściekłością na twarzy przewraca drabinę, rzuca Carlitem o szafkę na ubrania... odwraca się do Duggana... ten uderza go swoją deską! Ale nie robi to wielkiego wrażenia na Bastardzie! Chwieje się jedynie i kontruje Big bootem! Totalna demolka! Snitsky demoluje szatnie! Z wściekłością wychodzi... i zostaje zaatakowany przez Kennedy'ego! Ken kopie kilkakrotnie Snitsa, podnosi go... i rzuca nim o ścianę... ale Snitksy za chwile kontruje i rzuca Kennedy'ego o drzwi innego pomieszczenia! Rozpędza się i chce zrobić big boot... ale Ken się odsuwa, a Snitsky swoją siłą przebija drzwi i wpada do pomieszczenia! Ken podnosi swój IC Title Belt i odchodzi!

Przenosimy się już na ring, gdzie za chwilę rozpocznie się walka wieczoru, której stawką będzie stanowisko GM! Pierwszy na ringu pojawia się sędzia tej walki – Stone Cold Steve Austin witany mega cheerem! Jako drugi pojawia się Vince McMahon oraz jego kandydat na GM: Johnathan Coachman. Reprezentować go będzie Chris Jericho! Następnie przy themie Evo-X pojawia się Stephanie McMahon oraz jej reprezentant Triple H! Hunter też jest witany pozytywnie przez fanów! Ostatnim uczestnikiem jest Teddy Long, a reprezentować go będzie... World Strongest Man – Mark Henry!!!

Wszyscy są już w ringu, Austin zamierza rozpocząc pojedynek...

Słyszymy odgłos wypadku samochodowego... to Mick Foley!!! Foley pojawia się na Raw! Witany wielkim cheerem przez fanów Foley kieruje się na ring!

McMahon: A ty tu czego chcesz Foley?

Foley: Jakto czego? Pracy! Startuje w konkursie na GM!

McMahon: To gdzie twój reprezentant?

Foley: Stoi przed tobą Vince... Reprezentuje siebie!

MAIN EVENT

ELIMINATION MATCH FOR GM JOB

Chris Jericho (reprezentuje Coachmana) vs Triple H (reprezentuje Stephanie) vs Mark Henry (reprezentuje Teddy Longa) vs Mick Foley

końcówka: Henry trzyma Jericho w Bearhug... morderczy submission pozbawia sił Y2J'a, ale wszystko przerywa Foley podhaczając Marka! Henry upada, a na niego spada Jericho, więc Austin liczy... 1...2... kickout! Triple H atakuje Foleya robiąc high knee strike! Następnie wyrzuca Foleya przez górną linę poza ring! Jericho się podnosi i robi Lionsault na leżącego Henry'ego! Pin.. 1...2... kickout! Jericho próbuje założyć Walls of Jericho... ale nie jest w stanie obrócić Murzyna! Wygląda na lekko sfrustrowanego... i dostaje Spinning Spinebuster od Huntera! Triple H podnosi Henry'ego, kick to the midsection... i Pedigree! Pin... 1....2.....3! Henry wyeliminowany!

Triple H tauntuje... i nadziewa się na Double Arm DDT w wykonaniu Foleya!!! Pin... 1...2... shoulder up! Niesamowite! Foley zaczyna kopać Huntera.. dołącza do niego Jericho! Obaj wspólnie okładają lidera Evo-X... po czym Jericho serwuje Foleyowi Codebreaker!!! Mick się tego nie spodziewał!!! Pin... 1....2....3! A więc teraz rozegra się decydująca walka!

Jericho podnosi Triple H'a, rzuca go w narożnik... Splash! Łapie Huntera za główe... Bulldog! Pin...1....2.... kickout! Jericho zakłada Walls of Jericho... ale jednak Triple H nie pozwala na to! Wywraca Y2J'a... obaj wstają... clothesline Triple H'a! Teraz to Hunter przejął inicjatywę... kilka punchy, irish whip... Spinebuster! Podnosi Jericho... szykuje go sobie do Pedigree... ale Jericho przewraca go i błyskawicznie zakłada Walls of Jericho! Triple H nie może się uwolnić! Czyżby Jericho miał zaraz wygrać? Celebral Assasin jednak stara się wyrwać... walczy... czołga się powoli w stronę liny... jest już blisko... chwyta linę! Stone Cold liczy... 1... 2... 3... 4... Jericho wciąż nie puszcza, więc Austin odciąga go od Triple H'a! Dochodzi do ostrej wymiany zdań... w końcu Jericho uderza Stone Colda w policzek!!! W rewanżu otrzymuje Stone Cold Stunner!!! Austin doskakuje do leżącego Jericho i pokrzykuje coś do niego pokazując mu double-middlefingers! Vince McMahon wstaje z wózka i próbuje interweniować, wchodząc na ring-apron... ale zatrzymuje go Stephanie! W tym czasie Triple H podnosi Jericho... Pedigree! Pin... Austin liczy szybko... 1...2...3! Koniec walki! Triple H wygrywa, dzięki czemu Stephanie zostanie nową panią GM!!!

Zwycięzca: Triple H (reprezentujący Stephanie McMahon)

Austin unosi w góre ręke Triple H'a... na ring jednak wpada wściekły McMahon! Pokrzykuje na Austina, popycha go... Austin już zamierza zaatakować Vince'a... ale przypomina sobie, że nie może tego zrobić... Natomiast może Triple H! Celebral Assasin serwuje Vince'owi Pedigree! Stephanie wraz z resztą Evo-X wchodzi na ring i spogląda z zadowoleniem na leżącego ojca!

Raw schodzi z anteny!

Edytowane przez estevez

• 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• Dołączył/a:  21.03.2007

Heel turn Hardych? Nice :D Jak już pisałem ponowna współpraca Trevora i Lanca mi sie nie podoaba ale cóż... :P Fajny motywki z walką GM, w sumie fajnie że Stefka wygrała :D Zawsze coś nowego. Dalej feud Ceny z Venisem dobrym pomysłem ale Atlas znów jest tylko tłem.... Nowi mistrzowie TT przyznam nie podobają mi się i wielka szkoda że "niggasy" nasze ulubione w taki sposób straciły pas.

• Dołączył/a:  08.11.2007

Widzę,że ogólna ekscytacja projektem e-fedu odciągneła niektórych od czytania WWE Fantasy.Ja czekałem na tą galę cały tydzień,bo chciałem się dowiedzieć kto zastąpi Austina i spotkało mnie jak zwykle miłe zaskoczenie.Walka reprezentantów to naprawdę dobra sprawa.Zaskoczyłeś mnie również powrotem Foleya i to on był moim faworytem,ale potem kolejne zaskoczenie legenda nie wygrała :D.Heel turn Hardych to dobra decyzja,oni jakoś nigdy mi nie podchodzili jako grzeczni chłopcy.Gala 5/5 .I na koniec apel:

ESTEWU NIE ODCHODŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Dołączył/a:  03.07.2007

A mi osobiście gala się nie podobała. Nie miała tego czegoś co poprzednia (choć ta z kolei była chba najlepszą galą WWE fantasy po za PPV).

• Dołączył/a:  13.08.2007

A ja liczyłem na Foley'a xD . Chociaż Steph też niezły wybór... Ale Austina udupili :/ nie może skopać dupy Coach'a ani McMahona ... no nic :P . Heel turn Hardych - dobry pomysł ... może wreszcie będą ciekawszymi postaciami. Waham się pomiędzy 4/5...

• Dołączył/a:  25.09.2004
  • Urządzenie:  Android

A zatem. Estewu, dla mnie to jest dobra gala. Bo takowe pisałeś, a ta poziomem nie odchodzi od twych wcześniejszych dzieł. Zabijaszczy pomysł z tym maratonem obrony title shotu dla Austina. MVTT is not so Valuable. No kiedyś musieli stracić te pasy, tylko szkoda że nie na rzecz Kendricka i Londona. A właśnie, sprawa innego Tag teamu - heel turn Hardy Boyz'ów (WHAT?!) to taka rzecz nieprzewidywalna, jak mpełna uwaga na takich wykładach np z historii Europy XXW. Co do GMa - to walka fajna, a wejście Folea mnie zaskoczyło. Ogółem Stephka została GM'em, nie ma co się cieszyć. Nie lubier jej.

• Dołączył/a:  08.02.2008

Gala trzyma solidny poziom, aż szkoda że odchodzisz :( Stephanie jako GM...no cóż, trudno, fajnie że MVTT stracili pasy, szkoda że w takich warunkach, ale cieszy mnie że zabrali im tytuły Bradshaw i Simmons. Gala na 4/5

• Dołączył/a:  20.10.2007

spóźniony, ale jest komentarz ode mnie

push dla Haryz -NARESZCIE!

MVTT w końcu bez pasów, szkoda, że nie zdobyli ich Hooligans

Świetny main event (od początku wiedziałem że Foleya i Hendryego wyeliminują jako pierwszych :D ) i Steph GMem. Dla mnie spoko

ankieta sie już skończyła, ale ja jeszcze głosuje 4/5