Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

G.W.U- Global wrestling union


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  42
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2007
  • Status:  Offline

NEWS#1

 

Jedna z najważniejszych postaci, pionierów światowego wrestlingu, Sting , odchodzi z TNA i z wrestlingu jako zawodnik. Sting ma jednak jakieś plany i zamierza dalej siedzieć w tym biznesie !

 

NEWS#2

 

Na konferencji prasowej Sting ogłosił ze zakłada własną federacje, Global wrestling Union. Szczegóły na razie nie sa znane, ale fani Stinga już ostrza zeby na ten produkt !

 

NEWS#3

 

Na kolejnej konferencji prasowej Sting przedstawił swoich współpracowników i team który będzie zadzil w GWU, w składzie:

 

CHAIRMAN: Sting

Creative Team: Sting, Vampiro, Randy Savage

Personal Relations: Troy Maley

Administration: Greg Gagne

Road Agenst: Al. Snow, Dusty Rhodes, DDP

 

C.D.N

8827320924727884526505.gif

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Falcony

    2

  • Vaclav

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 927
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline

Wiem, ze to ma byc swoistego rodzaju promo, ale mógłbyś np. dać urywek tej konferencji prasowej, czy też krótki opsi sytuacji, jak to sting zostaje gdzieś prtzyłapany przez dziennjiokarzy i przy wsiadaniu do auta rzócza zdawkowe: Dowiecie się wszystkiego w swoim czasie, by potem odjechać w swoją stronę. Tak by było ciekawiej i można by to potraktowac jako swoistego rodzaju przystawkę przed pierwszą galą. Po drugie, Vampiro nigdy by się nie zgodził na współprace z Stingiem, nieważne ile by mu tamten hajsu obiecał. Ian w shoot interview podkreślał kilkanaście razy że z Stevem się nie lubili, a ostatnio nawet stwierdził że o występach w TNA nie ma mowy, dopóki Sting tam jest. Weż to pod uwage, wiem że to diary, ale zachowanie relacji między wrestlerami powinno mieć jakieś odźwierciedlenie. I DDP jako roag agent - koleś nie jest ani za stary by się tym zajmować, ani nie został jakimś mega joberem, który postanowił poświęcić się działalności pozakulisowej. Zobaczymy, jak bedzie wyglądać pierwsza gala. Edytowane przez Vaclav

  • Posty:  42
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2007
  • Status:  Offline

NEWS#4

 

GWU podpisało pierwsze kontrakty, na 3 miesiące zakontraktowani zostali: Ruckus, Jamie Nobel i Kofi Kingston. Jamie Noble od dawna narzekal na swoja pozycje w WWE i nikogo nie zdziwiło przejście do konkurencji, natomiast Kofi Kingston i jego kontrakt był sporym zaskoczeniem, gdyz Kingston dopiero nie dawno pojawił się w WWE i dobrze się przyjął, jednak, jak sam stwierdził, nie podobała mu się atmosfera w szatni i przeniósł się do GWU.

 

NEWS#5

Sting ogłosił przybycie 3 kolejnych wrestlerow do GWU, a SA to: Kennny Dykstra, Colt Cabana i Ron Killings. Dykstra rozwiązał kontrakt z WWE i natychmiast doszedł do korporacji Stinga, a Ron Killings ostatecznie nie podpisal kontraktu z WWE i przeszedł do federacji Stinga i spółki.

 

NEWS#6

Historyczny dzień w zyciu federacji, gdyż, jak podaje Dusty Rhodes kontrakty z GWU podpisały 2 wielkie gwiazdy i jedna mniejsza, a konkretnie: Chris Masters, Paul Wright szerzej znany jako Big Show i one of a kind Rob Van Dam ! Cala trojak przez pewien okres czasu pozostawała bez pracy i za spore sumy podpisali kontrakty w siedzibie GWU.

 

 

C.D.N

 

[ Dodano: 2008-02-04, 16:51 ]

NEWS#7

Cody Rhodes i Kevin Horn to kolejni zawodnicy federacji GWU. Rhodes do federacji przeszedł za namowa ojca, a Thorn został skuszony obietnica sporego pushu.

 

NEWS#8

Carlito, Alex Koslov, Homicide i Jack Evans to kolejni zawodnicy federacji globalnej federacji Stinga. Carlito z WWE i Homicide z TNA chcieli w swych dawnych fedach większego pushu, którego nie otrzymali wiec bez żalu opuścili dawnych pracodawców.

 

NEWS#9

Do nowej federacji dołączyli: Delirious, El Generico, Santino Marella, M Dog 20 i The Highlanders. Santino i Highlandersom nie podobało się WWE i odeszli, licząc na lepszy produkt w Unii Wrestlingu.

 

 

NEWS#10

4 divy, a konkretnie Lufisto, Gail Kim, Kelly Kelly i MS. Brookes dołączyły do G.W.U. Wszystkie panie sa z tego faktu bardzo zadowolone

 

NEWS#11

Na kolejnej konferencji prasowej Sting zaprezentował Roster swojego fedu

 

MALE

 

Ruckus

Jamie Nobel

Kofi Kingston

Kenny Dykstra

Colt Cabana

Ron Killings

Chris Masters

The Biggest Paul Wright

Rob Van Dam

Cody Rhodes

Kevin Thron

Carlito

Alex Koslov

Homicide

Jakc Evans

Delirious

El Generico

Robbie McAllister

Rory McAllister

Santino Marella

 

FEMALE

 

LuFisto

Gail Kim

Kelly Kelly

MS. Brookes

 

Sting wspomniał tez o ludziach takich jak: Tony Chimel (ring announcer), Sara Del Rey (backstage interviever) Andrew Kolonko (commentator) i Joey Styles (commentator). Stin w wywiadzie dla gazety „Man World” powiedział, ze GWU podpisało kontrakt z telewizja ALTV, na jedna, 1 godzinna gale tygodniowo o nazwie „The Real Combat”. Sting oznajmił nam również, ze siedziba GWU zostaje Portland, gdzie mieści się główny budynek GWU i gala Globar Wrestling Union mogąca pomieścić nawet 25 000 fanów ! Już nie długo pierwszy Real Combat…

 

 

8827320924727884526505.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 026 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 703 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 587 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 888 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: AJPW Champion Carnival 2025 - Dzień 7 Data: 26.04.2025 Federacja: All Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Nagoya, Aichi, Japan Arena: Port Messe Nagoya Exhibition Hall #2 Publiczność: 887 Format: Live Platforma: AJPW.tv Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • MattDevitto
      Śmiało może  z Mirkiem zakładać team średniaków
    • Attitude
      Za nami najnowszy odcinek WWE Friday Night SmackDown - pierwszy po WrestleManii 41. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z tego show. SmackDown otworzył nowy mistrz WWE, John Cena. Jednak zanim on w ogóle przemówił... przerwał mu Randy Orton. "Viper" zwrócił uwagę, że minęło 25 lat zanim po raz pierwszy uścisnęli sobie dłonie. Przez długi czas Cena się nie zmieniał, a pracowitość, lojalność i szacunek to było coś, czym kierował się on w życiu. Widać jednak, że po takim czasie John poczuł pewną pustkę w sobie... Randy próbował rozgryźć, o co chodzi. I zasugerował... iż Cenie brakuje jego własnych dzieci. To by zrobiło z Johna lepszego mężczyznę. Cena zripostował Ortona, że 25 lat spędził na wychowywaniu... dzieci innych. A skończyło się na tym, że sześciolatek pokazuje mu środkowy palec. Randy zignorował to i przyznał, że on sam w życiu dokonał wielu złych rzeczy. Ale koniec końców ma szacunek w szatni, a WWE jest dla niego domem. Tymczasem Cena... stał się tu gościem. Randy poszedł krok dalej i uznał, że najwidoczniej jest głupi, skoro myślał, iż John będzie się go słuchał w tym dziwnym świecie, gdzie Orton jest zły, a Cena dobry. John był zmęczony tym gadaniem i podkreślił, że gdy odejdzie na emeryturę, to zabierze ze sobą ten pas i dziedzictwo, jakie i zbudował między innymi Orton. "Viper" chciał walki tu i teraz. Cena się na to nie zgodził... ale zaproponował Backlash, które będzie w rodzinnym mieście Randy'ego. Na koniec John zaatakował Randy'ego... lecz ten był przygotowany i sam odpowiedział wymierzając RKO, po czym celebrował z pasem. WWE szybko potwierdziło walkę Cena - Orton o pas na Backlash. Link do filmu Fraxiom pokonali Los Garza. Dla Nathana Frazera i Axioma był to debiut na SmackDown (jako tag team, bo Axiom walczył już w Hiszpanii). Link do filmu Jade Cargill zażądała walki z Tiffany Stratton. Doszło do non-title matchu, lecz przerwał go... atak Naomi na Cargill. Z kolei Tiffany została zaskoczona przez atak powracającej Nii Jax. Link do filmu Link do filmu Doszło do konfrontacji Drew McIntyre'a i LA Knighta. Zaingerował w to Jacob Fatu - nowy mistrz US. Link do filmu Zelina Vega wreszcie zdołała przechytrzyć Chelsea Green i jej partnerki - Albę Fyre oraz Piper Niven. Vega pokonała Green, przejmując mistrzostwo kobiet US. Link do filmu Powracający Aleister Black zaatakował The Miza. Link do filmu Damian Priest zaatakował Drew McIntyre'a w trakcie jego walki z LA Knightem. W to wszystko ponownie wmieszał się Jacob Fatu. Link do filmu W main evencie Street Profits pokonali #DIY i Motor City Machine Guns w TLC Matchu. Link do filmu Skrót gali: Link do filmu WWE na następne SmackDown zapowiedziało walkę Aleistera Blacka z The Mizem.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • -Raven-
      Zestawienie w debiucie Blacka z Mizem to raczej jasny sygnał na jakiej pozycji widzi Enda u siebie WWE. Nie wróży mu to wielkiego pushu na najbliższą przyszłość.
    • -Raven-
      Obawiam się tu sztampy, gdzie Cena obroni pas kilka razy i w ostatniej walce roku, tytuł bohatersko odzyska dla WWE Kodeusz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...