Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

WWC SHOW #29


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Dołączył/a:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Do biura wchodzą Shelley i Aries w asyście Dusty Rhodesa, który pyta o co chodzi. Heyman mówi, że skoro Shelley i Aries maja walczyć na gali Anything Goes w walce czterech na trzech to dziś stoczą walkę o pasy tag team, do których wygrali title shot! Dusty Rhodes odpowiedział, że jego tag team z całą przyjemnością rozprawi się z Londonem i Kendrickem!

 

Styles: Witamy na gali numer 29!

JBL: Mam nadzieję, że Shelley i Aries wygrają te pasy. Nie oszukujmy się... London i Kendrick są słabi!

Styles: Ja liczę na to, że będzie to wspaniała walka!

JBL: Wspaniała walka to będzie dzisiejszy mecz pomiędzy Sheltonem Benjaminem a Jackem Evansem!

Styles: O tak! A walka tag teamów już teraz!

 

Tag Team Title Match: London & Kendrick vs Shelley & Aries

Końcówka: W ringu walczy Kendrick i Shelley, który ma przewagę nad swym rywalem. Kendrick zdołał zmienić się z Londonem, który odrazu atakuje Shelleya dropkickem. Shelley wpada do narożnika, gdzie Aries zmienia się z nim. London tego nie zauważył i nadal atakował Shelleya. Aries wykorzystał chwilę nieuwagi Londona, podbiegł go z tyłu, zrobił roll-up i spinował Londona! Shelley i Aries nowymi mistrzami Tag Team!

Winners: Shelley & Aries

 

Nowi mistrzowie tag team świętują w ringu, a Dusty Rhodes mówi: "Dzisiaj moja ekipa zrobiła pierwszy krok, by rozdawać karty w tej federacji. Nie spoczniemy dopóki nie będziemy mieli wszystkich pasów WWC!"

 

Wywiad z Elijahem Burkiem, który ma odpowiedzieć na wyzwanie Killingsa, który zaproponował walkę na Anything Goes. Burke mówi: "Musiałbym być strasznym głupcem, żeby zrezygnować z tej walki. Możliwość rozwalenia ciebei o stół lub obijanie ciebie kijem baseballowym... już nie mogę się tego doczekać!" Nagle przenosimy się na ring, a tam już na krześle siedzi sobie Killings, który odpowiada: "Świetnie! Wiem o tym, że twoi dwaj przyjaciele - Ruckus i Sabian będą ci pomagać. Dlatego dla nich przygotowałem niespodziankę, ale nie mogę powiedzieć o co chodzi, bo to by nie była niespodzianka. Na poprzedniej gali pokonałem Ruckusa, teraz czas na Sabiana!" Gdy Sabian wszedł już na ring Killings dodał: "Zapomniałem powiedzieć, że jest to NO-DQ Match."

 

No DQ Match: Ron Killings vs Sabian

Gdy zabrzmiał gong, Killings odrazu rzucił mikrofonem w twarz Sabiana, poczym wstanął, wziął krzesło i kilkakrotnie uderzył nim swego rywala. Killings wykonał Truth Conviction, poczym spinował Sabiana. Na ring wbiegł Burke, ale Killings zdążył ucieć.

Winner: Ron Killings

 

Na backstage'u widzimy jak Delirious przygląda się swojemu pasowi, a w ręce trzyma kartkę z wypisanymi rywlami na Anything Goes. Nagle podchodzi do niego jeden z rywali - El Generico, a Delirious wstaje i zaczyna wypytywać dlaczego ten wpisał się na listę. El Generico odpowiedział, że chodzi o Monty Browna, który również jest w tej walce. Obydwaj podają sobie ręce, a El Generico przypomina, że dzisiaj mają walkę.

 

Wywiad z Jimmy Rave'em, który przypomina wydarzenia z początku WWC, kiedy to bardzo chciał się zmierzyć z Chrisem Hero, a ten go tak bardzo unikał, aż w końcu zostali tag teamem. Rave jest bardzo zaskoczony z faktu, że Hero teraz sam wyzwał go na walkę skoro jest tchórzem. Wtedy podszedł Hero i powiedział: "Nie chciałem z tobą walczyć, bo jesteś słaby, a ja miałem wyższe cele, których mnie pozbawiłeś. Później byliśmy kumplami, a gdy straciliśmy pasy Tag Team chiałem, aby każdy z nas poszedł swoją stroną. Ty za cholerę nie chciałeś się na to zgodzić to na Anything Goes wbije ci do głowy, że mam ciebie już dość!"

 

Tag team match: Delirious & El Generico vs Monty Brown & Gregory Helms

Końcówka: El Generico i Delirious od początku wypracowali sobie przewagę nad Helmsem, który nie potrafił nawet zmienić się z Brownem. Gdy w ringu był El Generico, Helms wreszcie zebrał siły i skontrował jego ataki. Zaczął się czołgać do narożnika, ale za nim tam dotarł, Brown sam wszedł na ring, sędzia próbował go wygonić, ale Brown podszedł do Helmsa, podniósł go i wykonał Alpha Bomb. W tym czasie El Generico zmienił się z Deliriousem, a mistrz Attitude odrazu spinował Helmsa.

Winners: Delirious & El Generico

 

CM Punk, Vampiro i Jack Evans siedzą w szatni i rozmawiają na temat walki na Anything Goes. Wtedy podchodzą do nich Shelton Benjamin i Homicide, a Shelton mówi: "Akurat przechodziliśmy i usłyszeliśmy o czym mówicie. Powiem jedno - nas jest czterech, was jest trzech. Poza tym my jesteśmy silną ekipą. W dodatku mamy Dusty Rhodesa, a więc już jest 5 na 3. Lepiej zrezygnuje, bo szkoda nam czasu na takie łamagi jak wy!" Wtedy CM Punk, Vampiro i Evans rzucają się na Benjamina i Homicide'a. Aby rodzielić wszystkich potrzebna była interwencja ochrony.

 

Styles: To będzie wspaniały main event na Anything Goes!

JBL: Nie wiem czy taki wspaniały, ale Shelton Benjamin z pewnością podnosi rangę tej walki!

Styles: Nie myślałeś o tym, by zostać managerem Benjamina?

JBL: Nie. Gdybym odszedł od stołu komentatorskiego, a ty sam komentował byś gale to ludzie musieli by wyłączać głos, bo kto by tego słuchał. A ja ich przed tym chornię.

 

Match: Shelton Benjamin vs Jack Evans

Końcówka: Gdy Shelton próbuje wykonać Clothesline, Evans wykonuje unik, a dostaje sędzia. Natychmiast na ring wbiegają Aries, Shelley oraz Homicide i kopią Evansa. Na pomoc swojemu koledze ruszają Vampiro i CM Punk, ale było ich zbyt mało by pokonać czwórkę rywali. Wtedy na ring wpadł Roderick Strong. Zrzucił z ringu Shelleya, Ariesa i Homicide, a Shelton dostał Powerbom over the Knee.

Winner: no contest

 

Strong wziął mikrofon i powiedział: "Shelton Benjamin chyba zapomniał, że to jeszcze ja nadal jestem pretendentem do pasu WWC i mam w kontraktcie walkę z CM Punkiem. Jednak aby ci to udowodnić załatwiłem nam walkę na Anything Goes! Jeśli mnie pokonasz to rezygnuje z walki z CM Punkiem. Jeśli ja wygram... to znaczy, że ty będziesz już martwy!"

 

I oczywiście plakat na koniec: :)

http://img527.imageshack.us/img527/874/wwc30bm6.png

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 2
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  42
 • Dołączył/a:  30.10.2007
 • Status:  Offline

WoW. Gala jak zwykle super, czekam na więcej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 926
 • Dołączył/a:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Gala dobra, trochę jednak słabsza od poprzednich. Mniej tak zaskakujących momentów bło, no i liczyłem na jakiś segment z Heymanem. Ale za to Anytjing goes zapowiada się przesmacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...