Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC Show #25


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

W szatni siedzi Johnny Jeter, który wraz z MVP, Helmsem oraz Gagem zmierzy się z czwórką zamaskowanych wrestlerami. Nagle podchodzi do niego MVP, który informuje, że rezygnuje z udziału w walce, a poza tym nie jest w najlepszej formie i zaplanowaną na dziś walkę z Carlito również musi odwołać. Jeter próbował jeszcze przekonać MVP, ale ten przyznał, że Jetera nie lubi i nie będzie z nim walczyć w drużynie. Na twarzy Jetera było widać niezadowolenie, a zwiększyło się ono jeszcze bardziej, gdy Gregory Helms przyszedł i powiedział, że nie będzie walczyć w meczu 4 vs 4, ponieważ ma już walkę z Teddy Hartem. Jeter nie mógł w to uwierzyć.

 

Styles: Witam! No to Jeter ma ciężki orzech do zgryzienia.

JBL: Może i tak, ale w WWC znajdzie się kilka wrestlerów lepszych od tych, którzy opuścili Jetera!

Styles: A teraz już pierwszy raz Paul Heyman wystąpi oficjalnie jako General Manager!

JBL: To powinienem być ja...

 

Paul Heyman wychodzi na ring i mówi: "Wszyscy pewnie spodziewają się, że dojdzie do wielkiej rewolucji po moim przyjściu. Rewolucja będzie, ale nie wielka. Obiecuję, że będzie więcej Hardcoru w galach WWC, bo jak na razie to go zbyt wiele nie było. Już dziś walka Helms vs Hart będzie walką No-DQ. A za dwa tygodnie odbędzie się walka tag teamów w klatce o pretendenta do tych pasów. Będzie to elimination match, a wziąść udział może każdy zespół, który zgłosi za tydzień taką chęć. To tyle, życzę dzisiaj miłej zabawy!"

 

No-DQ Match: Gregory Helms vs Teddy Hart

Końcówka: Gregory Helms od początku walki ma przewagę. Helms wykonał Chokeslam i zaczął pinować, ale Hart zdołał się wyratować. Hart docząłgał się do narożnika i tam się podniósł. Helms ruszył by wykonać Stinger Splash, ale Hart odsunął się i Helms uderzył w narożnik. Hart wyprowadza kilka ciosów w twarz Helmsa i dodaje do tego DDT. Helms upada i odazu wstaje. Jest troche przymroczony i odwraca się plecami do Harta, a ten natychmiast robi roll-up i spinował Helmsa.

Winner: Teddy Hart

 

Na backstage'u mistrzowie Tag Team London & Kendrick rozmawiają między sobą. Podchodzi do nich Jimmy Rave by wyzwać ich na przyszły tydzień na walkę o pasy. London i Kendrick przyjumją wyzwanie.

 

Johnny Jeter biega po korytarzach hali i szuka tag team partnerów. Podchodzi do Jimmy Rave'a, ale ten odmawia. Zaraz potem Elijah Burke również nie chce walczyć. Dopiero Carlito zgodził się wziąść udział w walce. Jeter jednak kontynuuje poszukiwania, bo zostało jeszcze jedno miejsce do obsadzenia...

 

Na ringu jest już Monty Brown, a to oznacza, że ma zamiar kontynuować swą misję - pokonać wszystkich wrestlerów WWC. Dziś jego przeciwnikiem będzie Sonjay Dutt.

 

Match: Monty Brown vs Sonjay Dutt

Końcówka: Wyrównana, lecz krótka walka. Chociaż Brown prezentował się dobrze, to Dutt nadrabiał szybkością. Dutt wyprowadza serię ciosów i chciał wykonać Huracanrane, ale Brown skontrował to do The Alpha Bomb i zwyciężył.

Winner: Monty Brown

 

Wywiad z mistrzem WWC - Roderickem Strong'em, który mówi: "W zeszłym tygodniu pokazałem, że jestem najlepszy. Pokonałem mojego wroga numer 1 - CM Punka i już teraz nie może mówić, że jest lepszy ode mnie. Ale niech CM Punk nie myśli, że to koniec. Pokonanie go było dla mnie wielką przyjemnością i za tydzień dokonam tego raz jeszcze. Tak, tak! Na następnej gali znów powalczymy o pas!". Nagle podchodzi Shelton Benjamin, który mówi: "Ostatnio pomogłem ci pokonać CM Punka i teraz chce mój title shot!". Roderick Strong zaśmiał się w twarz Benjaminowi i odszedł.

 

Na ringu stoi już siedmiu wrestlerów, którzy mają zmierzyć się w walce 8-men tag team. Brakuje jedengo zapaśnika z drużyny Jetera, ale nagle zaczyna grać muzyka Rona Killingsa i to on będzie czwartym członkiem Jeter's Teamu.

 

4 vs 4 Tag Team Match:

Delirious & El Generico & Jigsaw & Excalibur vs Johnny Jeter & Nick Gage & Carlito & Ron Killings

Końcówka: W ringu walczą Carlito oraz El Generico. Carlito zdecydowanie przeważa i po kilku nieudanych próbach pinu zdecydował zmienić się z Nickem Gagem. Gage zaatakował El Generico, ale ten zebrał siły i powalił rywala i szybko zmienił się z Deliriousem. Carlito widząc to co się dzieje, machnął ręką i opuścił ring. Killings chciał pomóc Gage'owi, ale Delirious wyrzucił z ringu Killingsa, który również zrezygnował z dalszego udziału w walce. Delirious wykonał Chemical Imbalance, zmienił sie z El Generico, a ten wykonał 450 splash i spinował Gage'a.

Winner: Delirious & El Generico & Jigsaw & Excalibur

 

Po walce na backstage'u widzimy, że obkrwawiony Ron Killings leży na ziemi, a nad nim stoi Elijah Burke, Ruckus oraz Sabian, którzy jeszcze co chwilę kopią Killingsa.

 

Shelton Benjamin wchodzi do biura Paula Heymana z prośbą by ten dołączył go do walki o pas WWC, która odbędzie się na następnej gali. Heyman powiedział, że to raczej nie możliwe, jednak po dłuższym zastanowieniu powiedział, że jeśli czysto pokona CM Punka to dołączy go do walki o pas. Shelton Benjamin zgadza się, a walka z CM Punkiem odbędzie się już za chwile.

 

Styles: No to niezły main event nam się skroił!

JBL: Shelton wygra!

Styles: Jeżeli Shelton wygra to w przyszłym tygodniu będzie jeszcze lepiej!

JBL: I tak na pewno będzie. Zawsze podkreślam, że Benjamin jest najlepszy!

 

Match: Shelton Benjamin (w/Homicide) vs CM Punk (w/Vampiro)

Końcówka: Shelton i Homicide prowadzili nie uczciwą walkę i dzięki temu Shelton miał przewagę w ringu. Wykonał 450 splash i zaczął pinować CM Punka. 1, 2 i kick out. Shelton wstał i chciał zrobić T-Bone Suplex, ale CM Punk to skontrował i wrzucił swego rywala na barki. Już było blisko do GTS, ale na ring wpadł Homicide i krzesłem uderzył CM Punka.

Winner: CM Punk by DQ

 

Vampiro również wpada na ring i atakuje Homicide'a, ale dostaje low blow od Sheltona. Shelton i Homicide zaczynają wyzywać się na CM Punku i Vampiro, aż nagle na ratunek przybył Jack Evans. Kilka szybkich ciosów powaliło Benjamina i Homicide'a, ale na ring wbiegli Aries oraz Shelley i pobili Evansa. Benjamin, Homicide, Aries oraz Shelley razem pokazują, że to oni będą rządzić w WWC. Na rampie pojawia się Dusty Rhodes i unosi ręce w zwycięskim geście.

 

Zapraszam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Vaclav

  1

 • Elliott

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

(Wstaw standardowy tekst o świetnym poziomie gali)

Heyman jako menager spiszuje się fajnie, ale mógłby być taki kontrowersyjny jak w starym ECW. Nie koniecznie oznaczało by to więcej hardcore'u ale raczej niestandardowe prowadzenie federacji.

Monty Brown objął sobie ambitny cel, streak jak u Goldberga się kroi. A może i nie. Przyszłość pokaże.

I w końcu pojawiła się jakaś mocna heelowa stajnia do sklepania przez Punka, Vampiro i kompanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...