Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #23


Elliott

Kto powinien być nowym GM'em?  

12 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Kto powinien być nowym GM'em?

  • Paul Heyman
   6
  • William Regal
   2
  • JBL
   4


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Na ring wychodzą Bischoff oraz wszyscy trzej kandydaci na GM'a WWC - Heyman, Regal oraz JBL. Dzisiaj zaczyna się głosowanie. A teraz każdy kandydat wybierze sobie jednego wrestlera, który będzie walczył w 3-way matchu. Heyman wybiera Vampiro, Regal wybiera Elijaha Burke'a, a JBL wybiera Sheltona Benjamina.

 

Styles: Witamy wszystkich na kolejnym WWC. Dziś miejsce JBL'a zajął Dusty Rhodes.

Rhodes: Witam. Spędzimy dzisiaj miły wieczór zakończony zwycięstwem Sheltona Benjamina!

Styles: Jak bym słyszał JBL'a...

Rhodes: Coś ci się nie podoba? Shelton to wielki talent, a JBL potrafi to docenić!

Styles: Dzisiaj walka o pasy tag team, a także o Attitude Title! Delirious dostaje swój re-match.

 

Tag Team Titles Tables Match: Paul London & Brian Kendrick vs Chris Hero & Jimmy Rave

Końcowka: Paul London wykonuje Tornado DDT na Rave'ie i ten wypada z ringu. London nie zdążył nawet się ruszyć, a już dostał speara od Hero. Hero zszedł z ringu, wyciągnął stół i rozstawił na środku ringu. Gdy schylał się by podnieść Londona, nagle na ring wpadł Kendrick i wykonał Sliced Bread, a Hero upadł na stół, rozwalając go. Sędzia zakończył walkę, a London i Kendrick zachowali pasy.

Winners: Paul London & Brian Kendrick

 

Wywiad z Ronem Killingsem, który chce walki 1 na 1 z Vampiro. Killins powiedział, że teraz nikt mu nie przeszkodzi w wygraniu tej walki. Vampiro podchodzi i wyraża zgodę na walkę, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

 

W korytarzach hali widzimy jak Homicide rozmawia przez telefon. Podchodzi do niego William Regal i mówi mu, że jak skończy rozmawiać to niech odrazu wymyśle smsa i za głosuje na Regala, by ten został General Managerem. Homicide powiedział Regalowi, żeby spadał.

 

Zapowiedź - W przyszłym tygodniu dwa powroty - Monty Brown i Montel V. Porter.

 

Match: Ruckus (w/Sabian) vs Austin Aries (w/Alex Shelley)

Końcówka: Aries chce kopnąć Ruckusa z półobrotu, ale ten łapie go za nogę. Aries odrazu wykonuje Enzuguri, a Ruckus zawisł na linkach. Aries zaczyna go dusić, ale trwało to zbyt długo i sędzia odciąga go od przeciwnika. Zaczyna mu tłumaczyć, że tak nie wolno. Shelley wykorzystał nie uwagę sędziego i uderzył Ruckusa krzesłem. Aries wykonał 450 splash i policzył Ruckusa.

Winner: Austin Aries

 

W szatni widzimy Rave'a i Hero. Zdenerwowany Rave zaproponował, by jeszcze raz wyzwać Londona i Kendricka, ale tym razem do walki TLC. Hero powiedział, że nie ma ochoty już z nimi walczyć. Przyznał, że są od nich słabsi i nie ma sensu kolejny raz dać się pokonać. Rave jeszcze bardziej się zdenerwował i wyszedł z szatni.

 

Attitude Title Match: Carlito © vs Delirious

Końcówka: Delirious dominuje w walce. Bardzo zależy mu na odzyskaniu pasa. Najpierw wykonuje Panic Attack, a zaraz potem zakłada Cobra Stretch. Carlito nie chciał się poddać i starał się dosięgnąć linek. Po ponad minucie to mu się udało i Delirious musiał przerwać swój submission hold. Carlito wstał, a gdy Deliriuos rzucił się na niego, wyciągnął łokieć i zaczął atakować swego rywala. Carlito chciał wykonać DDT, ale Delirious się uwolnił i wykonał Chemicla Imbalance. Pin. 1, 2 i kick out! Delirious nie mogąc w to uwierzyć, odwrócił się i pochylił głowę, kręcąc nią z nie dowierzania. Wykorzystał to Calrito, podniósł się i zrobił The Back-crackera, ale Delirious stał blisko linek, których się szybko złapał, a Carlito spadł na matę. Delirious jeszcze raz założył Cobra Stretch i Carlito stapował.

Winner: Delirious

 

Delirious radosnym krokiem zmierza na backstage, a Carlito bierze mikrofon i mówi: "Weź sobie ten pas... nie zależy mi na nim! Ja będę mistrzem wagi ciężkiej, a ty nigdy tego nie osiągniesz."

 

Na backstageu widzimy Johnny Jetera, który wyzywa Deliriousa, El Generico, Jigsawa oraz Excalibura do walki 4 vs 4. Jeter powiedział, że w jego drużynie oprócz niego będzie Gregory Helms, MVP, Nick Gage. Na odpowiedź czeka do przyszłego tygodnia.

 

Na ring wchodzi CM Punk i mówi: "Mam już dość czekania na walkę z Roderickem Strongem. Chcę się z nim wreszcie zmierzyć. Już nie raz pokazałem, że zasługuję na tą walkę! Roderick! Wyzywam cię na walkę o pas WWC Heavyweight!" Na ring wychodzi Roderick Strong i wyraża zgodę na walkę. Pojedynek odbędzie się w przyszłym tygodniu!

 

Styles: Już nie mogę się doczekać!

Rhodes: To może być dobra walka, ale skoro Strong pokonał Sheltona, to i z CM Punkiem nie będzie miał problemu!

Styles: No nie wiem... ale długo czekaliśmy na tą walkę!

Rhodes: Gdy byłem GM'em nie chciałem dopuścić do tej walki, bo nie obchodziło mnie czego wrestlerzy chcą. To ja byłem szefem i to ja ustalałem walki jakie mi sie podobały. Dawać tu main event!

 

3-way match: Vampiro vs Elijah Burke vs Shelton Benjamin

Końcówka: Już na początku walki Shelton Benjamin doznał urazu kolana i przy pomocy lekarzy zszedł na backstage. Vampiro i Burke toczyli długą walkę. Vampiro przeważał aż w końcu wykonał Chokeslam i już miał zacząć pinować swego rywala, ale nagle biegiem na ring powrócił Shelton Benjamin. Zaatakował Vampiro Superkickem, ale Vampiro wykonał unik, a zaraz potem zrobił Chokeslam. Założył Sharpshootera Benjaminowi, a ten po chwili stapował.

Winner: Vampiro

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 2
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Vaclav

  1

 • Elliott

  1

 • Biggmac

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 242
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.03.2007
 • Status:  Offline

Zwycięstwo Vampiro cieszy :D Po za tym fajna może być ta walka 4vs4 no i w końcu Punk dostał walke ze Strongiem. A głos oddałem na Heymana myśle że najlepszy kandydat, choć i Regal ciekawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Cieszy mnie wcięstwo Vampiro oraż jedna z najmądrzejszych decyzji w historii diary - walka CM Punk - Roderick trong o World Heavyweight title. Show znakomite, ale kolejne zapowiada się znacznie lepiej.

P.S. Zagłosowałem na eymana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...