Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #21


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Na ring wychodzi Roderick Strong - WWC Heavyweight Champion. Wyszedł by pokazać sie wszystkim z pasem. Strong wspomniał także o CM Punku. Powiedział, że się go nie boi i w każdej chwili może się z nim zmierzyć. Wtedy zaczęła grać muzyka CM Punka, ale na ring szybko wbiegnął dusty Rhodes, który przy akompaniamencie theme'u Punka szybko powiedział: "Roderick, jako GM zawsze cię wspierałem i chciałbym, żeby teraz to ty zrobiłeś mi przysługę. Proszę cię, żebyś dał mojemu klientowi - Sheltonowi Benjaminowi, którego jestem nowym managerem, title shot." Roderick Strong powiedział, że nie ma sprawy i za tydzień może z nim walczyć. Wtedy na ring wpadł CM Punk i zaatakował Rhodesa, ale Strong odciągnął Punka i wykonał na nim Powerbomb over the Knee, po czym opuścił ring.

 

Styles: Przecież Dusty Rhodes został zwolniony!

JBL: Tak, ale z pozycji General Managera, a nie pracownika WWC.

Styles: Na walkę Strong vs CM Punk czekamy już naprawdę długo, a ona znów jest odwlekana...

JBL: Ale dłużej czekaliśmy na walkę Sheltona o pas i to dostaliśmy! Hurra! Hurra! Hurra!

Styles: Daj spokój... a już teraz czeka nas powrót po kontuzji do ringu Gregory Helmsa!

 

3-way Match: Gregory Helms vs El Generico vs Teddy Hart

Końcówka: El Generico wyrzuca z ringu Gregory Helmsai rusza w stronę Teddy Harta, który leżał na środku ringu. Gdy go podniósł Hart wykonał DDT i posadził El Generico na narożniku. Sam chciał na niego wejść, ale Gregory Helms wrócił na ring. Hart uderzył kilkakrotnie pięścią w twarz Helmsa, który chwilę później znów wyleciał za ring. W tym momencie Hart ruszył do narożnika, gdzie był El Generico, ale ten już zdążył wstać na linki i wykonał 450 Splash, poczym spinował Harta.

Winner: El Generico

 

Zdenerwowany Gregory Helms wziął po walce krzesło, wrócił na ring i zaczął nim okładać Teddy'ego Harta. Helmsa musiała odciągać ochrona, a ten jeszcze wyzywał Harta od łamag...

 

Wywiad z Monty Brownem, który uważa, że w ostatniej walce z Strong'em popełnił ogromny błąd, którego żałuje, ale wyniósł z niego naukę i teraz jest jeszcze lepszym wrestlerem, któremu nikt nie dorównuje do pięt. Brown dodał, że teraz wyjeżdza na dwutygodniowe wakacje, ale już na 24 gali zobaczymy go w jeszcze lepszej formie i wtedy znów będzie mógł sięgnąć po pas.

 

W szatni Shelton Benjamin dziękuje Dusty Rhodesowi za to, że ten załatwił mu walkę o pas jeden na jednego z mistrzem. Dusty mówi, że to dopiero początek złotej ery dla Sheltona i już niedługo cały świat będzie go podziwiać. Dusty dodał, że chce wzamian od Sheltona tylko jedenego - żeby pozbył się Bischoffa i by to właśnie Rhodes był właścicielem WWC. Shelton odpowiada, że zrobi wszystko by tak się stało.

 

Match: Briscoe Brothers vs Ruckus & Sabian (w/Ron Killings)

Końcówka: Jay Briscoe walczy w ringu z Sabianem. Jay próbuje trafić rywala dropkick'em, ale nie trafia, a Sabian odrazu założył STF. Jay długo próbował doczołgać się do lin, ale to mu się nie udało, a jego cierpnie przerwał Mark, który wszedł na ring i kopnął Sabiana. Odrazu ruszył Ruckus, który uderzył Marka Clotheslinem, a na Jayu wykonał Piledrivera. Ruckus i Sabian wskoczyli na narożniki i wykonali 450 Splash, jednak gdy już mieli policzyć rywali na ring wszedł Ron Killings, który kopnął sędziego, a potem zrobił The Truth Conviction na Ruckusie. Zdenerwowały Sabian próbował zaatakować Killingsa, ale nadział się na Big Boota. Killings położył rękę Jaya Briscoe na leżącym Ruckusie i "obudził" sędziego, który odliczył do trzech.

Winners: Briscoe Brothers

 

Po walce Ron Killing wszedł na ring z mikrofonem by powiedzieć kilka słów na temat zeszłotygodniowej walki, w której jego drużyna przegrała z CM Punk'em i Vampiro. Killings powiedział: "Cała wina za porażkę spada na Ruckusa i Sabiana. Nienawidzę przegrywać i daletego dziś taka kara spotkała Ruckusa oraz Sabiana. Z Burke'm jeszcze zamierzam współpracować, bo bez niego wyglądało by to jeszcze gorzej... Powiedziałem, że jeszcze z Vampiro nie skończyłem i to podtrzymuje. Vampiro! Następnym razem, gdy cię dorwę zostanie z ciebie krwawa miazga!" Nagle na 15 sekund zgasło światło i w pewnym momencie było słychać głośny trzask. Gdy lampy się zapaliły Killings leżał w ringu, a Vampiro stał nad nim z krzesłem w ręku...

 

Do biura Bischoffa, w którym roiło się od ochrony, wchodzi CM Punk, który chce aby prezes WWC wycofał walkę Stronga z Benjaminem z przyszłotygodniowej gali. Bischoff odpowiedział, że nie może tego zrobić i polecił CM Punkowi by ten uzbroił się w cierpliwość. Zrezygnowany CM Punk nie mógł uwierzyć w to, że znów nie dostał szansy przeciwko Roderickowi i powiedział, że sam na to sobie zapracuje.

 

Match: Chris Hero (w/Jimmy Rave) vs Nick Gage

Końcówka: Krótka walka. Już od początku Hero miał przewagę, ale nie potrafił jej wykorzystać. W pewnym momencie zaczął przy linkach dusić Gage'a, a sędzia odliczył do czterech i tłumaczył Hero, że nie wolno tak długo dusić. Nieuwagę sędziego wykorzystał Rave wchodząc na ring i wykonująć Greetings From Ghana na Gage'u. Rave uciekł z ringu, a Hero odrazu rzucił się do pinowania.

Winner: Chris Hero

 

Chris Hero wziął mikrofon i powiedział, że on i Rave chcą drugiego podejścia do odebrania tytułów Londonowi i Kendrickowi. Hero chce aby następnym razem był to Tables Match. Mistrzowie Tag Team mają odpowiedzieć najpóźniej na następnej gali, a Hero ostrzegł ich, że lepiej dla nich, jeśli zgodzą się walczyć.

 

Wywiad z nowym mistrzem Attitude - Carlito. "Jedyny pas w tej federacji jaki mnie interesuje to Heavyweight Title. Pas Attitude to dla mnie tylko przystanek i w ogóle na nim mi nie zależy. Carlito już dawno powinien być nowym mistrzem, a tak nie jest... nawet trudno mi powiedzieć czemu, bo w końcu jestem tu najlepszy... mam nadzieję, że już nie długo to się zmieni", mówił Carlito. Nagle podszedł do niego Delirious, który pokazał palcem na pas, a potem na siebie i poszedł dalej - na walkę z Johnny Jeterem.

 

Na ring w asyście ochrony wchodzi Eric Bischoff. Prezes WWC powiedział: "Mam dwie sprawy. Najpierw chciałbym powiedzieć Dusty Rhodesowi i Sheltonowi Benjaminowi, że jeśli chociaż jeden mnie dotknie to obaj wylatują z WWC! Druga sprawa to fotel GM'a WWC. Jak na razie nie rozglądałem się zbytnio za nowym GM'em, ale w tym tygodniu to uczynię i już na następnej gali przedstawię głównych kandydatów. Już parę nazwisk mam w głowie, ale ich nie zdradzę."

 

Styles: Obstawiaj, kto będzie nowym GM'em.

JBL: Zastanawiam się czy samemu się nie zgłosić...

Styles: Broń Boże!

JBL: Ha... Ha... Ha... żart roku... jak jesteś taki mądry to sam się zgłoś! Jestem pewien tego, że gdyby to tobie powierzono to stanowisko to WWC skończyło by za dwa tygodnie swą działalność, bo jesteś słabeuszem, który co tydzień potwierdza swą małą wiedzę na temat wrestlingu!

Styles: Hej, przecież żartowałem!

JBL: Yyyy... Tak? To w takim razie ja też... oprócz ostatniego zdania! Ha ha!

 

Na ring wchodzi Johnny Jeter a to oznacza, że czeka nas walka wieczoru. Jeżeli Jeter pokona Deliriousa, to czterej zamaskowani wrestlerzy będą musieli pozbyć się swych masek. El Generico, Excalibur oraz Jigsaw zasiedli przy ringu.

 

Match: Johnny Jeter vs Delirious

Końcówka: Johnny Jeter wychodzi z ringu i sięga pod niego. Wyciąga replikę maski El Generico, a sam El Generico wstanął z miejsca i ruszył w stronę Jetera, ale został powstrzymany przez Jigsawa oraz Excalibura. Jeter wraca na ring, Delirious biegnie w jego stronę, ale dostaje Clothesline'a. Jeter zakłada swemu przeciwnikowi na głowę maskę El Generico, ale na odwrót, tak że ten nic nie widzi. Od tego momentu Johnny Jeter ma zdecydowaną przewagę i ciągle obija Deliriousa, że ten nie ma nawet czasu ściągnąć maski, która mu przeszkadza. Jeter wykonał Spinebustera, a zaraz potem Lionsault, ale Delirious odsunął się i Jeter udwerzył o matę. Delirious wstał, ściągnął maskę El Generico, którą miał na sobie, wykonał Chemical Imbalance i założył Cobra Stretch, a Jeter od razu stapował.

Winner: Delirious

 

Delirious, El Generico, Jigsaw oraz Excalibur świętują w ringu. Jeter zamiast zejść z ringu rzucił się jeszcze na Excalibura, ale pozostała trójka mu przerwała i wszyscy po kolei wykonali swe finishery na nim. Najpierw Jigsaw - Jig n'Tonic, potem Excalibur - Tiger Driver, El Genrico - 450 Splash, a na koniec Delirious i jego Chemical Imbalance. Pokonany Jeter nie miał już sił by się ruszyć.

 

Zapraszam do komentowania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 4
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Vaclav

  1

 • Elliott

  1

 • majonez

  1

 • JPP

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  490
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.08.2007
 • Status:  Offline

Niezłe !! Bardzo niezłe :D Tylko szkoda , że połowy nazwisk nie kojarzę ;P Muszę się dokształcić !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 055
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.07.2006
 • Status:  Offline

No, maski zachowane :) Tak miało być ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Podzielam radość Majoneza. Ciekaw jestem, kto zostanie GM'em, ja stawiam na Paula Heymana. Ogłaszam też protest przeciwko dsuwaniu Punka od Title'a!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 242
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.03.2007
 • Status:  Offline

Fajnie się zapowiada intryga Rhodesa:D Również ciesze się że luchadorzy zatrzymali maski(ale szczerze nie wątpiłem w to ani chwili:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • MattDevitto
   Podobnie już zrobili z AJem gdy w 2k16 uwalił z Jericho na WMce by potem iść na potężnego Romka.
  • -Raven-
   Trzynastka.
  • Jeffrey Nero
  • Grins
   Moim zdaniem Khan powinien się w końcu skupić na fedce, spiąć dupę i po prostu odizolować się od tej całej historii od Brooksa i WWE, bo to nie ma największego sensu skupiać się na WWE a przy okazji niszczyć swój produkt, mi się bardzo dobrze oglądało AEW w czasach 2020-2022... Cóż rok 2023 mnie zbytnio nie powalił było kilka zajebistych walk ale nie było żadnej zajebistej historii która mogła by dupę urwać prócz MJF'a i Cole'a nie było tam nic konkretnego, story Christiana z Edge'm spierdolili na maksa chociaż ich I Quit Match był zajebisty to powinien się odbyć w jakimś szybszym terminie, AEW szanuje za to że mogę dostać na prawdę solidne pojedynki że ringowo nie dostajemy jebanego ślimaka, chociaż w ostatnim czasie w WWE to się poprawiło, ale tak o niebo lepiej mi się ogląda AEW jako ringowy produkt bo WWE tylko i wyłącznie przeglądam dla tamtejszych storyline'ów które też czasami dupy nie urywają... Po prostu na miejscu Khana w końcu bym się spiął, za trudnił jakiś specjalistów, uporządkował ten burdel na zapleczu i zaczął inwestować w Ospreay'a, Stricklanda, MJF'a, Cole'a, Blacka pełną pizdą, zrobił z nich topowe gwiazdy które budowałby historię... Bo jak oni tak dalej będą się skupiać na WWE, to czarno to widzę, a dla hejetrów AEW to będzie najlepsza pożywka aby całkowicie jebać tą fedkę. 
  • PTW
   PUNCHER PODWÓJNYM MISTRZEM! Ależ to był majstersztyk, dwóch twardzieli poszło na wymianę przez praktycznie całą walkę, tu każdy cios mógł być tym ostatnim, nokautującym! Ostatecznie reprezentant Szczecina zabiera ze sobą pasy PTW oraz WWA by już niedługo zmierzyć się z największym wyzwaniem w swojej karierze! – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...