Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #18


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Do biura Dusty Rhodesa wpada Shelton Benjamin, który domaga się walki o no. 1 contender do pasa Attitude. Rhodes mówi, że Benjamin się spóźnił, bo Carlito wygrał tą szansę i to on zmierzy się z Deliriousem o pas. Benjamin jednak nie daje za wygraną i nadal prosi o szansę, Rhodes mówi, że musi się zastanowić.

 

Styles: Wiatmy państwa... co to ma być? kolejna walka o pretendenta do pasa Attitude?

JBL: No jak widzisz tak! Shelton bez wątpienia na to zasłużył.

Styles: Może i zasłużył, ale pretendenta już mamy!

JBL: Masz do mnie o to pretensje?! Jak się nie podoba to idź do Rhodesa!

 

Na ring wychodzi Johnny Jeter, który przypomniał wszystkim, że za chwilę walczy z Jigsawem i jeśli go pokona to zostanie mu dwóch zamaskowanych wrestlerów do pokonania by Jigsaw, Excalibur, El Generico i Delirious stracili maski.

 

Match: Jigsaw vs Johnny Jeter

Końcówka: Jigsaw był zdeterminowany by wygrać i przybliżyć siebie oraz pozostałych wrestlerów do utrzymania swoich masek. Jigsaw był w tej walce lepszy, ale Jeter chcąc wykonać Clothesline uderzył sędziego, a nie Jigsawa, który zrobil unik. Jeter odrazu to wykorzystał ruszając po krzesło. Uderzył kilkakrotnie Jigsawa, potem "obudził" sędziego i policzyl swego rywala.

Winner: Johnny Jeter

 

Jeter wyciąga spod ringu replikę maski Jigsawa i podpala ją. Do tego drze się: "Jeszcze tylko dwóch, jeszcze tylko dwóch!" Widownia nie jest zadowolona z jego zachowania.

 

Na zaproszenie do biura Rhodesa wchodzi Jack Evans. Rhodes mówi mu, że ten w ogóle nie jest mu potrzebny w WWC i jeśli chce to może odejść w każdej chwili, a podpisywanie z nim kontraktu było błędem. Evans powiedział, że nie chce odchodzić. General Manager WWC powiedział, że skoro Evans tak stawia sprawę to tego pożałuje, a dziś czeka go walka, rewanż z Nickem Gagem i to już za chwile. Zaraz po Evansie u Rhodesa zawitał Carlito, który przyszedł by sprzeciwić się kolejnej walce o pretendenta do Attitude Title. Rhodes powiedział, że to on tu rządzi i sam podejmie decyzje.

 

Match: Jack Evans vs Nick Gage

Końcówka: Evans był nie przygotowany do walki i Gage to wykorzystywał. Miał już wykonać Chokebreaker, jednak Evans świetnie się bronił. Gage nie umiąc wykonać swego finishera spróbował wykonać Powerbomb, ale Evans skontrował to Huracanrana. Natychmiast wyskoczył na narożnik i wykonał The Corkscrew 630, co dało mu zwycięstwo.

Winner: Jack Evans

 

Po walce na ring wpada Shelton Benjamin i atakuje Jacka Evansa. Gdy Benjamin okłada Evansa na rampie pojawia się Dusty Rhodes mówi, że Shelton dostanie dziś swą szansę przeciwko Carlito w walce No. 1 contender o pas Attitude. I to już teraz!

 

Zanim walka Carlito i Benjamina się rozpoczęła Chris Hero i Jimmy Rave mieli jeszcze coś do przekazania swym rywalom Londonowi i Kendrickowi. Powiedzieli, że czekają na wyzwanie, bo London i Kendrick jeszcze oficjalnie im go nie złożyli! Hero dodał, że spodziewają się, iż będzie to na gali numer 20 i są przygotowani do tej walki perfekcyjnie.

 

No. 1 Contender Attitude Title: Carlito vs Shelton Benjamin (w/Dusty Rhodes)

Końcówka: Carlito przeważa w walce. Jednak Shelton Benjamin skontrował akcje Carlito i chciał wykonać T-Bone Suplex. Carlito zdołał jednak ustać po ciosie Sheltona i odrazu wykonał The Back-cracker. Zaczyna pinować, jednak Dsuty Rhodes wyciągnął z ringu sędziego za nogi. Wpadł na ring z krzesłem i chciał zaatakować Carlito, ale ten wykonał unik i DDT na Rhodesie, który spadł z ringu. Zostawił jednak krzesło, które podniósł Shelton i uderzył Carlito. Rhodes wrzucił z powrotem sędziego, a ten zaczął powoli pinować... 1, 2 i kick out! Carlito wstał podniósł krzesło i uderzył Sheltona, a sędzia przerwał walkę.

Winner: Shelton Benjamin by DQ

 

Dusty Rhodes wskoczył na ring z mikrofonem i szybko ogłosił, że zwycięzcą i nowym pretendentem jest Shelton Benjamin. Wtedy to pojawił się prezes - Eric Bischoff, który powiedział: "Nic z tych rzeczy! Carlito nadal jest pretendentem! Człowiek wyjeżdza na kilka tygodnii odpocząć, a po powrocie zastaje śmietnik. Zawiodłem się na tobie Dusty! Jack Evans nadal będzie w federacji, a co więcej na 20. gali zmierzy się z Sheltonem Benjaminem. Co do ciebie Rhodes, będziemy musieli porozmawiać na osobności o twojej federacji." Bischoff szedł już na backstage, ale zatrzymał się jeszcze by dodać, że 20. gala nie będzie nazywać się tak jak 10., czyli Revelations, a nazwa 20. gali zostanie ogłoszona za tydzień!

 

Wywiad z Monty Brownem, który to nadal zastanawia się nad tym, kiedy wyzwać Rodericka Stronga na walkę o pas. Brown przyznał, że chciałby żeby stało się to jak najszybciej i mogło by to już być za tydzień, ale nie jest jeszcze na to gotowy i w ogóle musiałby ogłosić to dzisiaj, a że nie podjął jeszcze decyzji to i nie będzie jak na razie sobie tym głowy zawracał i spokojnie pomyśli nad tym w domu.

 

Eric Bischoff ledwo co usiadł sobie przy biurku w swoim biurze, a jego spokój zakłócił Vampiro, który chce aby prezes WWC zorganizował na 20. gali walkę Vampiro vs Killings & Ruckus & Sabian. Bischoff oczywiście przyznał, że bez problemu ta walka mogła by się odbyć, ale zapytał, czy Vampiro jest tego pewien, bo jego szanse na wygraną są bardzo małe. Vampiro powiedział, że tak i chciałby by była to walka Hardcore. Bischoff już miał się zgodzić, aż nagle do biura wpadł CM Punk. Powiedział do Vampiro, że obiecał mu pomóc rozprawić się z jego rywalami i obietnicę ma zamiar dotrzymać. Vampiro przyjął pomoc CM Punka i na 20. gali WWC ich dwójka zmierzy się z Kilingsem, Ruckusem i Sabianem w Hardocre 2 on 3 Handicap Matchu.

 

Styles: Właśnie dostaliśmy informację, że London i Kendrick oficjalnie wyzwali Hero i Rave'a do walki o pasy Tag Team już na przyszły tydzień i taka walka się odbędzie!

JBL: London i Kendrick zaskoczyli wszystkich!

Styles: No myślałem, że walka będzie na naszej wielkiej gali, czyli numer 20!

JBL: Ta gala będzie wielka! Wszyscy czekamy na decyzję Browna. Pamiętajmy, że musi on minimum tydzień prędzej zgłosić tę walkę.

 

Roderick Strong wszedł na ring, wziął mikrofon by wszystkim przypomnieć jak to w zeszłym tygodniu brakowało bardzo niewiele by Brown przegrał z MVP. Strong by już dzisiaj pokazać, że jest lepszy od Browna, wyzywa do walki MVP.

 

Non-title Match: Roderick Strong vs MVP

Końcówka: Walka bez historii. MVP nie jest zdrowy i już niedługo uda się na wakacje. Jest to jego ostatnia walka w WWC przed przerwą. Strong wykorzystywał swą przewagę już od początku wyrzucając MVP za ring i obijał go o schodki oraz o bariery. na koniec wykonał Powerbomb na stół komentatorski i wrócił na ring. MVP leżał nieprzytomny poza ringiem i nie był wstanie dalej walczyć, dlatego sędzia przerwał pojedynek, a MVP opuścił halę na noszach.

Winner: Roderick Strong

 

Zaraz po walce na ring wpada Monty Brown i wykonuje Pouuuuuunce na Strongu. Zaraz potem wziął mikrofon i powiedział: "To co teraz zobaczyli wszyscy, czyli mój wspaniały Pouuuunce powtórzy się już nie długo, gdy wykorzystam swoją szansę i rewanż stanie się faktem. Nie mogło być inaczej - walka odbędzie się na 20. gali i robię to dla was, bo wiem, że nie wyobrażacie sobie dużej gali WWC beze mnie w main evencie! Dziękuje!" Monty Brown opuszcza ring, a z trybun słychac tylko gwizdy i buczenie.

 

Zapraszam do komentowania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Vaclav

  1

 • Elliott

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Nie będzie protestów ani wstawek z fanem trzymającym transparent...

Są wakacje, więc się rolzeniwiłem. Dlatego napiszę tylko - jak zwykle świetna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...