Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #10 - REVELATIONS


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Fajerwerki wybuchają, a na scenie Saliva wykonuje theme WWC - Click Click Boom.

 

Styles: Witamy na WWC Revelations - Dziesiątym show WWC!

JBL: Czekałem na to dwa tygodnie!

Styles: Nie tylko ty! Już za chwile pierwsza walka!

JBL: Tak i odrazu o pas!

 

Na ring wchodzi Burke, Delirious oraz Killings, a zaraz za nimi Dusty Rhodes w celu ogłoszenia nazwy dla nowego pasu WWC. Widzowie zadecydowali! WWC za wszystkie głosy serdecznie dziękuje! Najwięcej głosów zebrała nazwa: WWC ATTITUDE TITLE i taką nazwę będzie nosił nowy pas w WWC!

 

Attitude Title Match:

Elijah Burke vs Delirious vs Ron Killings

Końcówka: Burke wyrzuca Killinsa z ringu i zaczyna walczyć ze zmęczonym Deliriousem, który dzisiaj najbardziej obrywał. Wykonał German Suplex po czym zaczął pinować Deliriousa... 1, 2 i Killings przerywa liczenie. Odciąga Burke'a, rzuca go do narożnika i zaczyna bić. Kopał go jeszcze, gdy ten już leżał, aż nagle roll-up'a wykonał Delirious - 1, 2 i 3! Delirious wygrywa pas Attitude!!!

Winner: Delirious

 

Wywiad z Hero i Ravem. Obaj wrestlerzy są pewni siebie i swego zwycięstwa w dzisiejszej walce. Ich przeciwnicy Hart i Smith dołączyli do wywiadu i powiedzieli, że Ladder Match to ich ulubiony rodzaj meczu, a to przekreśla szanse. Hero odpowiedział: "Ladder Match jest waszą ulubioną walką? Naszą też... i to bardziej!", poczym Hero i Rave odeszli.

 

Single Match:

Sonjay Dutt vs Gregory Helms

Końcówka: Był to dobry mecz toczony w szybkim tempie. Helms przeważał, ale nie potrafił tego wykorzystać. Na koniec Helms przymierzał się już do Sommersault. Skoczył, ale Dutt zdołał się odsunąć, uderzył jeszcze kilka razy swego przeciwnika, wszedł na linki i wykonał The Hindusault, co dało mu zwycięstwo.

Winner: Sonjay Dutt

 

Oglądamy promo walki, która już za chwilę - Vampiro vs Shelton Benjamin.

 

JBL: To będzie niesmoawita walka! Shelton pokaże na co go stać!

Styles: Tak, ale Vampiro zapewne łatwo skóry nie sprzeda!

JBL: Vampiro nic nie musi sprzedawać! To Shelton sprzeda mu kilka mocnych, świetnych ciosów i tak właśnie wygra!

 

Hardcore Match:

Vampiro vs Shelton Benjamin

Końcówka: Shelton wykonał Flying Inverted Bulldog i poszedł po krzesło. Gdy wrócił na ring Vampiro już ruszył na niego ze spearem. Jednak zamiast trafić w przeciwnika, to dostał krzesłem w głowę. Shelton założył na Vampiro kosz na śmieci i wykonał T-Bone Suplex. Ściągnął kosz z Vampiro i go spinował.

Winner: Shelton Benjamin

 

Wywiad z CM Punkiem, który wydaje się bym świetnie przygotowany do dzisiejszej walki o pas wagi ciężkiej. CM Punk powiedział, że jak zawsze da z siebie wszystko by wygrać. Dodał, że jego zdaniem Monty Brown go lekceważy i to go zgubi.

 

No.1 Contender 4-way match:

Johnny Jeter vs Carlito vs Homicide vs MVP

Końcówka: Jeter wyrzuca MVP z ringu i jeszcze spogląda w jego stronę. Wtedy to Homicide łapie go i chce wykonać German Suplex. Przerywa mu Carlito, który wykonuje na nim The Back-cracker, a Homicide upadając trzymał Jetera i wykonał na nim German Suplex. Carlito wstaje i zmierza ku pinowaniu przeciwników. Ale nagle dostaje clothesline w tył głowy od MVP. Ten długo się nie zastanawiając policzył Carlito i wygrał.

Winner: MVP

 

Wywiad z Monty Brownem. The Alpha Male odpowiada na zarzuty CM Punka, jakoby miał lekceważyć swojego przeciwnika. Brown mówi, że kiedyś grał w amerykański football i to go nauczyło, że nigdy nie wolno lekceważyć przecownika. Mimo to jest bardzo pewny siebie i liczy na zwycięstwo. Brown dodał, że swoją wyższość na CM Punkiem pokazał - w TLC Matchu!

 

Tag Team Title Ladder Match:

Harry Smith & Teddy Hart © vs Chris Hero & Jimmy Rave

Kóncówka: Hart zmierza po pas. Jest już na ostatnim stopniu drabiny, ale Jimmy Rave przewraca drabinę i Hart spada za ring. Rave ustawił od razu drabinę i ruszyl w górę. Z drugiej strony to samo uczynił Smith i na szczycie drabiny zaczęli się bić. Wtedy Hero postawił następną drabinę tuż obok, wspiął się na sam szczyt i wykonał DDT na Smith'cie. Rave spokojnie zdjął pasy, dzięki czemu on i Hero zostali nowymi mistrzami.

Winner: Chris Hero & Jimmy Rave

 

Na rampę wychodzi Nick Gage, by powiedzieć kilka słów. Mówi o tym, że nie wie dlaczego nie znalazł się na ringu podczas WWC i dlaczego nie dostał szansy. Jego zdaniem dziś walczyło wiele słabszych od niego zapaśników, a ci, którzy dzisiaj ponieśli porażkę nie dorastają mu do pięt. Wtedy wychodzi zdenerwowany Vampiro - z bandażem na głowie, trochę kuleje i trzyma się za żebra. Vampiro powiedział, że skoro Gage uważa się za tak świetnego wrestlera to za tydzień się o tym przekonamy! Odbędzie się walka Vampiro kontra Nick Gage!

 

Styles: Ho ho! To będzie świetna walka!

JBL: Wątpie... Vampiro pokazał dzisiaj, że jest słaby i nie ma wątpliwości, że Gage go pokona!

Styles: Został nam już tylko Main Event... kto jest twoim faworytem?

JBL: Zdecydowanie Monty Brown! To on jest mistrzem, więc i faworytem.

 

WWC Heavyweight Title Match:

Monty Brown © vs CM Punk

Kóncówka: Cała walka była wyrównana, dopiero pod koniec lekką przewagę uzyskiwał Monty Brown, co nie podobało się publiczoności. Poobijany CM Punk nie miał już zbyt wielu sił. Brown zmierzał ku zakończeniu walki. Zbierał się do wykonania Powerbomb, ale CM Punk zdołał się uratować i dzwignął The Alpha Male'a na barkach. Ten się jednak szybko ześliznął i odepchnął CM Punka, który odbił się od linek. Brown wykorzystał to i wykonał Pouuuuuunce! 1, 2 i 3! Monty Brown broni tytułu mistrza wagi cięzkiej federacji WWC!

Winner: Monty Brown

 

Monty Brown cieszy się trzymając pas, a WWC Revelations schodzi z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 2
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Vaclav

  1

 • Elliott

  1

 • estevez

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

ciekawie się to czyta, choć musze się przyznać, że nie wszystkich wrestlerów znam, przez co nie moge Twoich gal docenic w pełni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Z przykrością stwierdzić muszę, że me nadzieje nie spełnione zostały i ku zlości mej olbrzymiej CM Punk pasu nie dostał, a na dodatek Vampiro przegrał w "jego" matchu. Jestem tym wszystkim tak poruszony, ze w pelni nie mogę się wypowiedzieć o standardowym juz dobrym poziomie gali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...