Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #7


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Styles: Witamy na kolejnym show! Dzisiaj...

JBL: Tak, dzisiaj będzie się działo, poznamy pierwszego mistrza WWC w walce TLC! Któż nim będzie? CM Punk? Vampiro? Monty Brown? Ja tego nie wiem, ale dzisiaj się dowiemy!

Styles: No tak... ale nie ma twojego faworyta - Sheltona Benjamina!

JBL: Nie wracajmy do tego tematu! On jeszcze będzie mistrzem!

Styles: Dzisiaj wszystko będzie się kręciło wokół Main Eventu i już teraz mamy pierwszy wywiad.

 

CM Punk jako pierwszy z trójki finalistów udziela wywiadu. CM Punk przyznał, że jego przeciwnicy są dobrymi wrestlerami, ale ma na nich sposób i wie, że to on wyjdzie z tej hali z tytułem Heavyweight Champa! Zwycięstwa nad MVP i Carlito dodały CM Punkowi pewności siebie i wierzy w swe umiejętności. Dodał, że zrobi wszystko by zwyciężyć.

 

Match: Teddy Hart (w/Harry Smith) vs Alex Shelley (w/Austin Aries)

Końcówka: Bardzo krótka walka. Alex Shelley stał w narożniku i wysłuchiwał rad Ariesa. Hart nie czekając długo podbiegł do Shelleya i wykonał roll up, 1, 2, 3 i koniec walki!

Winner: Teddy Hart

 

Wywiad z Monty Brownem, który jest bardzo pewny siebie. Alpha Male uważa, że jego dzisiejsi przeciwnicy nie są na tyle dobrzy, by przeszkodzić mu w odniesieniu zwycięstwa. Brown dodał, że nikt nie ucieknie przed jego Pouuuuuuunce'm i dzisiaj nie będzie wyjątków.

 

Match: Delirious vs Elijah Burke

Końcówka: Delirious przeważa wielokrotnie uderzając Burke pięścią w twarz. Burke wyszedł z ringu, a sędzia zaczął odliczać do 10. Delirious poszedł po Burke'a, znów uderzył go kilka razy i wrzucił z powrotem na ring. Burke wyciągnął z buta kastet, zalożył na rękę i uderzył Deliriousa, ale sędzia to zauważył, powstrzymał Elijaha przed dalszymi atakami i przyznał zwycięstwo Deliriousowi przez DQ.

Winner: Delirious by DQ

 

Na ring wpada Ron Killings. Atakuje Elijaha Burke'a, a Delirious próbuje odciągnąć Killingsa, jednak ten uderzył Deliriousa w twarz. Zdenerowany Delirious rzucił się na Killingsa i wykonał Chemical Imbalance. Pomógł wstać Burke'owi, podał mu rękę, jednak Burke wykonał The Elijah Experience na Deliriousie, poczym opuścił ring.

 

Wywiad z Vampiro, który powiedział tylko jedno zdanie: "Ten tytuł będzie mój!" i odszedł.

 

6-men Tag Team Match: Carlito & Homicide & Sonjay Dutt vs Shelton Benjamin & MVP & Johnny Jeter

Końcówka: Shelton Benjamin już w połowie walki machnął ręką i opuścił arenę, przez co zrobił się handicap. Mimo to MVP i Jeter na zmiane obijali Dutta, ale nie udało się go policzyć, bo ciągle interweniował Homicide. Dutt znalazł siły, by wykonać The Bombay Buster na Jeterze i zmienić się z Carlito. Gdy Carlito wchodził na ring, Jeter zmierzał wolnym i chwiejnym krokiem do MVP, by się zmienić, ale nie zdążył dojść, bo Carlito wykonał The Back-cracker, wyrzucił jeszcze MVP i policzył Jetera.

Winner: Carlito & Homicide & Sonjay Dutt

 

Styles: Przed nami już tylko walka o pas!

JBL: Tak, nie mogę się tego doczekać, bo już dość długo czekamy...

Styles: Po pasjonującym turnieju przychodzi wielki finał. Kto jest twoim faworytem?

JBL: Mój faworyt już odpadł. A dzisiaj nikomu nie kibicuje, liczę na dobrą walkę.

Styles: I taką napewno zobaczymy... ale co to? Chris Hero wchodzi na ring!

 

Chris Hero wyszedł na ring z mikrofonem by powiedzieć kilka słów o Jimmy Rave'ie. Mówił m.in. o tym, że już od dawna go nie lubi i najchętniej skopał by mu tyłek, ale nie będzie z nim walczyć, bo w jego opinii Rave nie zasłużył sobie na taki pojedynek, a on sam nie będzie mu sprawiał prezentów w postaci pojedynku. W tym momencie pojawia się Jimmy Rave wciągający za nogi Teddy Harta, który jest cały we krwi. Rave powiedział, że Hero skończy tak samo, a Hero nie wytrzymał nerwowo i zaczął biec w stronę Rave'a, ale ten uciekł.

 

Oglądamy urywki z walk 2 rundy turnieju o Heavyweight Title: CM Punk def Carlito, Vampiro def Benjamin i Monty Brown def Homicide.

 

TLC Match for WWC Hevayweight Title:

Vampiro vs Monty Brown vs CM Punk

Końcówka: Monty Brown przeważa zdecydowanie w walce i nie daje szans swoim przeciwnikom by weszli na drabinę po pas, ale Brown również jest skutecznie powstrzymywany. CM Punk i Vampiro połączyli swoje siły i razem zaatakowali Alpha Male'a wyrzucając go z ringu. CM Punk po wyrzuceniu Browna odwrócił i odrazu dostał krzesłem w głowę od Vampiro, który ruszył na drabinę po pas, ale... przerwał mu Shelton Benjamin, który wbiegł na arenę i zaatakował Vampiro. Obaj panowie spadli z ringu i trafili na trybuny. Udział Vampiro w walce na tym się zakończył. CM Punk wstał i ruszył po drabinie po pas, ale na ring powrócił Monty Brown. Punk zaatakował go i ułożył w ringu na stole. Gdy wspinał sie po drabinie, Brown wstał, podbiegł pod CM Punka i wykonał Powerbomb na stół. Zmęczeni zawodnicy leżeli na ringu. Prędzej podniósł się Brown i ostatkami sił wszedł na szczyt drabiny sięgając po mistrzowski pas.

Winner: Monty Brown

 

Monty Brown świętuje swoje zwycięstwo, a CM Punk nie ma sił, by się podnieść. Wielka radość Alpha Male'a, ale publiczność nie cieszy się razem z nim. Z trybun słychać buczenie i gwizdy, a co chwilę w stronę nowego mistrza lecą kubki po napojach, jednak Brown nadal świętował nieprzejmując się reakcją kibiców.

 

Zapraszam do komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 3
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Vaclav

  1

 • Elliott

  1

 • estevez

  1

 • Sobiera

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

czytając ostatnią walke sądziłem, że Shelton po interwencji "ukradnie" pas :) ale roztrzygnięcie też całkiem w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  80
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  19.04.2006
 • Status:  Offline

Tak myślałem ze Monty zdobedzie pas. Calkiem fajna gala. Nie widze troche sensu ciagniecia feudu pomiedzy Teddym Hartem&Harrym Smithem a Alexem Shelley&Austin Aries. Ale i tak pisanie gal idzie ci bardzo fajnie i ciekawie. Czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

W ramach protstu przeciwko temu, że ani Vampiro, ani CM Punk, nie maja pasa (tak jak Raven kiedyś tam, wymaluje sobie na klacie: Die Monty, Die), nie wypowiem się o tej gali. Jest mi bardzo przykro, gdyż chciałem pochwalić autora za ciekawe prowadzenie diary, wysoki poziom gal i ogólną sumienność. Jeszcze raz zaznacze, że rzykro mi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...