Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

AEW Dynamite & Rampage - dyskusje, spoilery, wrażenia


Killaz

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 356
  • Reputacja:   378
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Dynamite 13/03/24

  • Świetne promo Willa Ospreaya na tym Dynamite. Gościu nie tylko robi niesamowite walki, ale ma również mega charyzmę i potrafi porwać na mikrofonie. :) 
  • Mercedes Mone wypadła o wiele lepiej niż podczas debiutu w New Japan. Niezbyt mnie akurat ona interesuje, ale została świetnie przyjęta przez publikę. 
  • Okada i Bucksi to coś, co sprawia, że chce się teraz odpalać AEW. Bardzo podoba mi się ich kontent. Okada i Kingston za tydzień o Continental Crown... nie ma opcji, żeby Kazu wyszedł bez pasa. :P 
  • Jay White i Darby Allin ogarnęli dobry match. 
  • Zdziwiło mnie to, że Wardlow został w taki sposób poddany przez Samoa Joe. Co z nim dalej?
  • Riho/Willow ok, ale tego typu walki to nie moja brocha. Mone pokazała się ponownie i znów publika jadła jej z ręki. 

Dobre show. Polecam. ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 077
  • Reputacja:   168
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Bardzo dobrze się oglądało to show ponoć koło 9400 fanów a dzień przed biletów było sprzedanych tylko koło 7400. Co istotne było ich słychać nie to co w większości w innej fedce. Karta na następny tydzień mocarna jak mini PPV. Ponownie powinna być dobra publika 5000 na ten moment, ale liczę, że sporo jeszcze dojdzie do tego. Rozpad BBSG przewidywalny zobaczymy jak to poprowadzą title vs title?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 150
  • Reputacja:   431
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

- Saszetka zaczyna show. Ładnie ją przywitali. To C-E-O będzie wkurwiające, ale fajnie sobie wymyśliła, bo lepiej się skanduje niż the boss. 

Ciekawostka - Bayley była na publice i wspierała psiapsi. 

5JbHiXmWeg0W5qzRVTTg6bGkpPvGeQ-O0GHd5p1-

 

- fajny wstep z Adasiem Kapustką czytającym książkę. Potem Joe vs Wardlow o główny tytuł. 

Było nawet nieźle. Wciąż nie wiem kto ma lepszy powerslam - Dżo czy Orton. 

Samoańczyk czysto rozwala podwładnego Cole'a. Ciekawe. A po walce dalej Strickland się rzuca. 

Albo dostaniemy triple threat albo nie mam pojęcia, bo na pewno tak tego feudu nie przerwią. 

Nawet obstawiałem zgarnięcia pasa przez Wardlowa, a tak mam taie WTF, bo byłem pewny, ze coś się wydarzy lub nieczysto się zakończy wszystko.

 

- PAC, Penta i Edek vs nowa Elita - dobra walka. Fajnie, ze Adrian wrócił, a niebawem Okada vs Eddie o pas(y) i jestem na 90% pewny, że klapek je zgarnie.

 

- Ospreay! Dobra gadka. Gość się nieźle rozwinął - z drugiego Ricocheta jest supergwiazdą i main eventerem z krwi i kości i do tego total packagem.

Zobaczymy jaka będzie walka z Danielem.

 

- Poobijany Darbin przegrywa z Whitem. Po walce w końcu dochodzi tak trochę bezceremonialnie do rozłamu Bullet Club Gold i Acclaimed. 

W końcu będzie ich feud. 

 

- Krzychu Lwie Serce i Hook vs jakieś gałgany z Embassy - ciekawe kto wygra :D 

Potem dochodzi do ciekawej akcji - Chris chce sprawdzić Haka na własnej skórze. Będziemy mieli legenda vs młody wilk. Ciekawe.

 

- Riho vs Willow - Kiedyś wynik byłby odwrotny, ale wiadomo  - kto jest na fali ten wygrywa :P Nightingale zostaje zaatakowana przez Julkę i Skajkę, a Mercedes robi sejwa. Czyli niedługo pewnie tag, a potem Saszka zgarnie pas TBS. 

 

Niezła tygodniówka - cały czas było coś znaczącego. Jednak czuje niedosyt. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10
  • Reputacja:   14
  • Dołączył:  19.06.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Powtórzę się ... ale się Ospreay rozwinął ! 🧐 AEW oglądam na pół gwizdka, ale czy tylko ja miałem wrażenie, że widzę entrance faceta, który w Main Streamie siedzi od lat, wychował się w WWE, a publika je mu z ręki? U Khana serio czegoś takiego jeszcze nie czułem- jak WWE w najlepszym wykonie, prosto z młodzieńczych czasów. Wyglądało to na moje oko właśnie tak, jakby podkupili Tryplakowi jedną z największych gwiazd ostatnich lat. 

Fanem talentu Pana "Bruv" jestem od kilku lat, ale takiego wejścia w nowe środowisko się nie spodziewałem. Lubię jego heelową personę, ale jeżeli facet ma robić taką robotę jako face, to niech go za żadne skarby nie turnują, bo może być "dobrym" #1 na lata. Plują sobie w brodę w TKO/WWE? 🤓

PS: Trafny komentarz z zagranicznego forum: "[...]Ospreay feels like Cena from RAW 2005. Just has the aura." 👍

Edytowane przez TheRealE9
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  748
  • Reputacja:   198
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ospreay to będzie dynamit, diament dla AEW jeśli tego nie spierdolą to, to on właśnie będzie ciągnął tą fedke na barach, mamy jeszcze mocarnego MJF'a na mikrofonie który jako Heel też będzie robił dojebaną robotę... Do tego Strickland dalej idzie po złoto, wgl fani tego chcą i niech Khan da mu ten pas nawet na kilka miesięcy bo ten murzynek może wiele dobrego przynieść dla fedki, później śmiało Ospreay może mu ten pas odebrać... 

Debiut Mercedes Mone, jakoś mnie nie zachwycił nigdy nie byłem jej fanem więc z lekka miałem wyjebane dali ją na opener i to w sumie dobrze w końcu jest jakimś tam mocnym nazwiskiem w świecie womens wrestlingu :) na główny pas jej od razu nie puszczą, obstawiam że poleci po TBS. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 653
  • Reputacja:   366
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dobrze to wygląda

gi2xilawuaassyu-jpg.220379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 077
  • Reputacja:   168
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Bilety też się ładnie sprzedają koło 6500 powinno być, więcej weszłoby tylko gdyby była krótsza rampa i mniejszy stage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 150
  • Reputacja:   431
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Wstępnie obstawiam :

- Sasha będzie przemawiać, a potem przerwie jej jakaś lasia ze średniej półki żeby ta mogła się dobrze pokazać i być na przecierkę w nowej fedce,

- Krzychu Jerycho pokona Hooka po wyrównanym trudnym boju, potem okażą sobie szacunek - będzie to typowa walka weteran vs młody wilk.

ALBO zaskakująco Chris przegra, a potem na Haku przejdzie heelturn, bo coś ostatnio Lionheart nie może się odnaleźć.

- Deonna i Rosa pokonają mistrzynię i kopię Tiffany Stratton tak żeby rywalizacja żyła dalej. 

- Okada wygra i zdobędzie pasy pewnie po interwencji pozostałej części Elity.

- Również dojdzie do zmiany pasa TNT i Edge pokona Krystiana. Nie obędzie się bez interwencji, ale uberface zdobędzie mistrzostwo i być może feud zostanie zawieszony. 

 

Ciekawe ile się sprawdzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 077
  • Reputacja:   168
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

35 minut temu, CzaQ napisał(a):

Okada wygra i zdobędzie pasy pewnie po interwencji pozostałej części Elity.

Interwencje w tej walce są nie możliwe zasady takie jak w tym turnieju Continental Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  748
  • Reputacja:   198
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

No to teraz Ospreay na 100% jest face'm jego promo w kierunku publiczności w Kanadzie dało jasno do zrozumienia że będą go kierować na głównego baby face'a federacji, no i bardzo dobrze gość jest kompletny a fani będą jedli mu z ręki :) coś czuje że szybko zostanie mistrzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 077
  • Reputacja:   168
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 150
  • Reputacja:   431
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Zaczynamy petardę! 

 

- Zaczynamy od Edge...znaczy Adama Copelanda. Adaś był zawsze świetnym mówcą, ale muszę przyznać to promo takie wymuszone żeby podlizać jajeczka. Mówił prawdę - AEW ma najlepszy roster pod względem skilla w mainstreamie i jest dużo 'first time'ów'. Feud z Blackiem (który sam zapowiadał na początku po podpisaniu) już zaklepany po Collision, ale jeszcze walka-przystanek z Pentą. Zajebioza.

No i fajnie, że przedstawił i skrzyżował drogi z Ospreayem. Szacunek był.

- Will vs Hobbs - dalej kontynuujemy feudowanie członków stajni - bardzo nietypowe podejście. Zobaczymy jak dalej to ugryzą. 

Chyba każda walka Puszka będzie przynajmniej dobra, a publika w każdej będzie chantowała THIS IS AWESOME :D Nie dziwię się. 

Oby na Wembley dali mu coś dojebanego. Ale w sumie to będzie na jego ziemi, więc na pewno. 

Zmodyfikowany theme song daje radę - od razu po intrze przejście do mostka, który jest interaktywny - BOMBA. W tej chwili jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy. 

 

- A Daniel Bryan krzyżuje drogi z Willem. Fajne te crossovery. Mijać się na rampie czy w ringu i mieć jakąś interakcję zamiast przerw. Też dojebana walka będzie. Ale na razie Danielson musi zająć się Archerem co oczywiście robi z pewnymi kłopotami. 

 

- Żwirek kręci z muchomorkiem, a Krzysiu kręci z Hookiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

 

- Dynamite napakowane akcją jak Billy Gunn towarem :D W tym wieku tak wyglądać to łoo. Kontynuujemy story Acclaimed vs Bullet Club Gold.

 

- Segment kobietek. Wychodzi na to, że Willow łyknie pas TBS, a następna w kolejce jest Sasha. 

 

- Braciaki vs Przyjaciele - Bucksi zgodnie z przewidywaniami wygrywają i w finale zmierzą się z FTR lub Top Flight (zapewne z tymi pierwszymi), ale nie to jest najważniejsze - Trent Barretta po przegranej atakuje w końcu finalnie ileż można Orange Cassidiego. Niech odpulą szybko ten feud i niech będzie rozpad tej stajni. Potrzebuje Pomarańczowego w singlu. 

 

- Ciekawy zabieg, że Mariah May :sex:  przejęła gimmick Toni Storm. Walka z Thunder Rosą. Niestety, ale zgodnie z przewidywaniami blondi przegrywa.

- Podpisanie kontraktu między mistrzem Samoa Joe, a pretendentem Swervem. Wyszło jak zawsze, czyli gadka, a potem napierdziu w ringu. 

Prince Nana jest większy niż myślałem :D Stricklanda nieźle promują. Fajna jatka. Coś mi się zdaję, że tym razem Stephon łyknie tytuł - pomoże tutaj być może już MJF oraz/lub Cole i jego ekipa. Oby tak było, bo gość zasłużył. 

 

Fun odcinek. Nie najwyższych lotów, ale słaby czy nawet średni nie był. Takie 7/10.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 092
  • Reputacja:   142
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

4 godziny temu, CzaQ napisał(a):

- Zaczynamy od Edge...znaczy Adama Copelanda. Adaś był zawsze świetnym mówcą, ale muszę przyznać to promo takie wymuszone żeby podlizać jajeczka. Mówił prawdę - AEW ma najlepszy roster pod względem skilla w mainstreamie i jest dużo 'first time'ów'. Feud z Blackiem (który sam zapowiadał na początku po podpisaniu) już zaklepany po Collision, ale jeszcze walka-przystanek z Pentą. Zajebioza.

Jestem wręcz przekonany, że to promo Adiego to była reakcja AEW na to co w wywiadzie o fedce gadał Punk. Potrzebowali żeby ktoś o podobnej pozycji do Brooksa, stanął w obronie AEW i pokazał "drugą stronę medalu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  149
  • Reputacja:   21
  • Dołączył:  06.02.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja też od razu wpadłem, ze te promo Edge'a (żaden tam Adam) to piłeczka do Punka o ten wywiad. Dla mnie bardzo sztucznie to wyszło i nie kupuję tego, mimo że ma rację w niektórych rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 077
  • Reputacja:   168
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

A tu taki smaczek

 

FB_IMG_1712265953031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...