Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Boks - Ogólna Dyskusja


Arkao

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 131
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2010
  • Status:  Offline

No nie wiem. Jak dla mnie to Floydowi nie będzie się chciało błąkać po ringu aż 12 rund. Pobawi się z Rudolfem kilka rund i skończy nokautem - tak to widzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Floyd to juz bardziej biznesmen i nie jest na tyle głupi by znokautowac kure, ktora moze jeszcze zniesc dla niego setki milionow dolarow.

 

Do tego ostatnio znokautowal on przeciwnika chyba w jakos 2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

No i jest Floyd vs Conor. 12 rund nudnego obijania Irlandczyka, Conor zrobi dwa zrywy, a po walce 120-108 i Hurr Durr Wałek.

 

#takbędzie

 

ale i tak się jaram, zwłaszcza że fani MMA są tak zapatrzeni w Conora że dzięki zakładom z nimi mam szansę wygrać sporo alkoholu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 099
  • Reputacja:   146
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

TJCACPJ napisał/a:

No i jest Floyd vs Conor. 12 rund nudnego obijania Irlandczyka, Conor zrobi dwa zrywy, a po walce 120-108 i Hurr Durr Wałek.

 

 

#takbędzie

 

#niesądzę

 

Jeżeli Rudi wytrwa 12 rund z Floydem, to bez względu na squashowy werdykt punktowy - dla Amerykanina będzie to porażka (sorry, ale w oczach fanów boksu kolo się skompromituje. To tak jakby jakiś Real Madryt zagrał z trampkarzami Pogoni Szczecin i pomimo ataków na bramkę młodzików przez 90% czasu meczu, Hiszpanie wygrali tylko dzięki samobójowi małolatów, czy coś w ten deseń, nie potrafiąc samemu postawić kropki nad "i").

Wg mnie to będzie oprócz biznesu sprawa honorowa dla Floyda i będzie chciał pokazać Irolowi, że boks w MMA i klasyczny boks różnią lata świetlne.

 

Do tego ostatnio znokautowal on przeciwnika chyba w jakos 2009r.

 

Ale wypunktowywał pure bokserów, a nie gościa który dobrze boksuje ale ewentualnie jak na standardy MMA.

 

Wg mnie, jeżeli ta walka nie zostanie ustawiona, to Floyd zmęczy rudego przez kilka rund i kiedy ryzyko nadziania się na jego "lewego" będzie minimalne, położy w kimę lepiej niż ciepłe mleko przed zaśnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

-Raven-, 120-108 to jakby Real Madryt gral z trampkarzami Pogoni i wygral 12-0.

 

Ryzyka nie ma zadnego. Walczy najlepszy zawodnik ostatnich dekad z amatorem. Jezeli Floyd bedzie chcial to wygra w 1, 2, 3 lub na punkty. Twierdze ze Conor padajacy w 1 rundzie to potencjalne miliony wjebane w gowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 099
  • Reputacja:   146
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ryzyka nie ma zadnego. Walczy najlepszy zawodnik ostatnich dekad z amatorem. Jezeli Floyd bedzie chcial to wygra w 1, 2, 3 lub na punkty. Twierdze ze Conor padajacy w 1 rundzie to potencjalne miliony wjebane w gowno.

 

Rudi nie padnie w pierwszej, bo Floyd od zawsze walczył bardzo asekuracyjnie i nie pójdzie mocniej do przodu kiedy Conor będzie miał najwięcej siły i będzie mógł trafić jakimś lucky punchem. Jeżeli go skończy to w późniejszych rundach, kiedy ten będzie walczył i z Floydem i Panem Brakiem Tlenu.

Zauważ, że Mayweather tą wygraną wyprzedzi legendarny rekord Rocky'ego Marziano (49-0), a więc ma podwójna motywację, by tego w jakiś głupi sposób nie umoczyć.

 

-Raven-, 120-108 to jakby Real Madryt gral z trampkarzami Pogoni i wygral 12-0.

 

Dla mnie jeżeli Mayweather nie będzie potrafił skończyć takiego bokserskiego laika jak McGregor to bez względu na przewagę punktową poniesie moralną porażkę i się skompromituje w bokserskim światku.

Chyba, że to po prostu ustawią tak, żeby wilk był syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Chyba, że to po prostu ustawią tak, żeby wilk był syty i owca cała

 

A co ja pisze od rana? :D

 

Tak pobocznie to śmieszą mnie te stawki. Podobno ufc 205 zarobiolo 18mln dolarow co bylo wielkim sukcesem. Eksperci obliczaja, ze ta walka może zarobic ponad 600mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 099
  • Reputacja:   146
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Cytat:

Chyba, że to po prostu ustawią tak, żeby wilk był syty i owca cała

 

 

A co ja pisze od rana? :D

 

No chyba że tak :wink: Chociaż nie wiem czy taki egomaniak jak Floyd zgodziłby się ośmieszyć swoja legendę i nie skończyć dyletanta przed czasem... Z drugiej strony, pieniądz nie śmierdzi, a Mayweather nie słynie z oszczędnego stylu życia :wink:

A bezpieczniejszego rywala, żeby trzepnąć dużą kasę i pobić bez większego ryzyka rekord Marciano, to Floyd nigdzie nie znajdzie. Żeby było podobne "bezpieczeństwo" wraz z oglądalnością, to musiałby chyba stanąć w ringu z Trump'em :twisted:

 

Podobno ufc 205 zarobiolo 18mln dolarow co bylo wielkim sukcesem. Eksperci obliczaja, ze ta walka może zarobic ponad 600mln

 

A myślisz, że dlaczego Łysy pozwolił bawić się w boks kolesiowi, którego ma pod kontraktem na wyłączność i który zostanie zmiażdżony w bokserskim ringu (tak czy siak)? Bo wie, że spora cześć tej kasy zasili skarbiec UFC.

Edytowane przez -Raven-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A myślisz, że dlaczego Łysy pozwolił bawić się w boks kolesiowi, którego ma pod kontraktem na wyłączność i który zostanie zmiażdżony w bokserskim ringu (tak czy siak)? Bo wie, że spora cześć tej kasy zasili skarbiec UFC.

 

Nawet jak dostaną te 10-20mln to i tak stracą. W sierpniu od czasu ostatniej walki Conora w UFC minie 9 miesięcy. Za chuja nie wróci do końca roku więc tam mocna kategoria jak lekka będzie martwa. Kto wie czy Conor będzie się dałej bawił w mma po zarobieniu 100mln. Przeciez jak na sporty walki te pieniądze są olbrzymie.

 

Teraz już czysto boksersko. Ciekawi mnie karta walk. Chciałbym żeby dołożyli tam mimo wszystko jakiś fajny title match, bo jeżeli w midcardzie będą same ogóry dostające wpierdol od ludzi Floyda to gala sportowo wyjdzie marnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 099
  • Reputacja:   146
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nawet jak dostaną te 10-20mln to i tak stracą. W sierpniu od czasu ostatniej walki Conora w UFC minie 9 miesięcy. Za chuja nie wróci do końca roku więc tam mocna kategoria jak lekka będzie martwa. Kto wie czy Conor będzie się dałej bawił w mma po zarobieniu 100mln.

 

Rudolf i tak wcześniej by nie wrócił do UFC bo zrobił sobie wolne ze względu na to, że nie chciał stresować swojej laski, która miała bodajże w maju rodzić mu syna (a więc do maja i tak był "na wakacjach"). Poza tym, Łysy mówił, że rozmawiał z Rudim po dopięciu walki z Floydem i ten mu powiedział, że do końca 2017 chce jeszcze obronić swój tytuł w UFC, tak więc Danka dobrze policzył sobie ułamki, nie pękaj :wink:

 

Nawet jak dostaną te 10-20mln to i tak stracą.

 

Myślę, że idzie o większe kwoty. Danka się wypowiadał, że dla niego uczciwym podziałem byłoby 50/50 (oczywiście tyle nie wyciśnie, ale pokazuje to też, że raczej bankowo jakimiś ochłapami się nie zadowolił, spuszczając McGregora ze smyczy)

 

Teraz już czysto boksersko. Ciekawi mnie karta walk. Chciałbym żeby dołożyli tam mimo wszystko jakiś fajny title match, bo jeżeli w midcardzie będą same ogóry dostające wpierdol od ludzi Floyda to gala sportowo wyjdzie marnie.

 

Myślę, że karta będzie biedna w chuj. Po prostu Promotor sobie doskonale zdaje sprawę, że ludki i tak ją kupią dla main eventu, tak więc po co się spinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

https://youtu.be/XsZnjeYonE0

 

Ciekawe czy on sobie robo jaja czy faktycznie jest tak zle. Przypominaja sie treningi Punka przed 203.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

Krótko: gość wcale tak długo nie pracował na swoją markę, a osiągnął dokładnie to czego chciał, nie ma nic do stracenia i pewnie nawet nie przejmuje się zbytnio ewentualnym blamażem, bo każdy zdrowo myślący człowiek bierze pod uwagę fakt, że to podwórko Flojda i mimo nudnego stylu oraz dłuższego rozbratu z ringiem może porobić Irlandczyka jak chce, sama walka to tylko miły dodatek do wydarzenia marketingowego i intensywnej promocji gali (nadal nie mogę pojąć, że to czego nie udało się dokonać wielu uznanym na świecie bokserskim promotorom sztab Conora zrobił w tak krótkim czasie), już nie mogę się doczekać spotkań oko w oko i konferencji :D

Walka równie świetna pod względem storyline'u - wielu widząc plakaty promujące walkę powróci oczyma wyobraźni do pierwszej części Rocky'ego, mnie osobiście to wydarzenie szalenie cieszy w kontekście promocji MMA, bo ten raczkujący dopiero w światowym main streamie sport osiąga kolejne poziomy zainteresowania.

 

Ostatnia kwestia to, to że nie można być pewnym walki, dopóki panowie nie staną twarzą w twarz w ringu, dlatego mam cichą podpowiedź dla nate'a Diaza, żeby ostro trenował cardio, bo nie wiadomo kiedy zadzwoni telefon że murzyn się połamał i rezygnuje ze starcia :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 099
  • Reputacja:   146
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Bardzo ciekawy artykuł, analizujący wszystko to o czym rozmawialiśmy. Polecam:

 

http://www.lowking.pl/conor-floyd-szlachcice-purysci-frajerzy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

-Raven-, Przeczytałem to i zaciekawiły mnie te kursy na Conora. One nie są tak wysokie - 5.75. Tutaj powinien być maks czyli 9.0, ale kij z tym. Pewnie z każdym dniem przed walką kurs na Floyda będzie rósl i może sie skonczyc na jakims 1.30, bo sporo ludzi bedzie stawialo na McGregora. Tak więc postawienie wtedy na murzyna to może być zajebisty sposób na pomnożenie zarobków o 1/3 :P

 

 

Pojawiły się jakieś informacje dotyczące karty gali. Mają na niej walczyć zawodnicy z Mayweather Promotions i może się pojawić kilka fajnych nazwisk, ale nie będzie to nic wielkiego. Główny kandydat Ronald Gavril w rankingu BoxRec jest 19 na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 099
  • Reputacja:   146
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja gdzieś ostatnio czytałem o kursach na Rudolfa oscylujących pomiędzy 7 a 8 (było chyba 7.5 lub 7.7).

Czemu nie max 9.0? Może buki się obawiają, że przy takim kursie to mogliby ustawić walkę, a Maywather postawić całą kasę na Rudego, zdusić swoje ego i uwalić to, zapewniając swoim 10 przyszłym pokoleniom status miliarderów? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...