Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

Marysia mała ...


Camp

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  283
 • Dołączył/a:  13.01.2005
 • Status:  Offline

Zacznijmy od początku …hala w Zielonej Górze znajduje się w cieniu starych, wiekowych drzew. Otacza ona je swą opieką, one w zamian opowiadają, wraz z pomocą wiatru jej wieczorami przeróżne historie … Alejki przed budynkiem wydają się wić, kręcić, uciekać od czegoś, kogoś … w końcu jednak wszystkie spotykają się w jednym miejscu. Wszystko poukładane jak w obrazku można by pomyśleć – porządek, z góry narzucona harmonia z której ktoś był bardzo dumny … był.

 

 

 

Inaczej sprawa wygląda wewnątrz hali. Składa się ona bowiem z ogromnej ilości pomieszczeń, pokoi. Każdy z nich był świadkiem przeróżnych wydarzeń – sportowych, społecznych, przesiąkniętych przemocą, potem – czasem nawet erotyzmem. Historie te wpisały się na trwałe w te pomieszczenia. Tak, te pokoje żyły . Żyły własnym życiem. Jedne otoczone były mrokiem, oświetlone tylko przez małe świetlówki . Pokoje, które były świadkiem ludzkiego nieszczęścia, tragedii, dramatu, depresji. Drugie zaś w żywych barwach pamiętały ludzkie tryumfy, zwycięstwa – kolorowe, radosne, tętniące życiem … lecz zawsze puste. Wśród tej gamy znajdywały się także zupełnie szare pokoje, niczym się nie wyróżniające, mieszczące się gdzieś na samych końcach najciemniejszych korytarzy. Tych pokoi było najwięcej.

 

 

 

W jednym z takich smutnych przestrzeni wykreowanej przez cztery ściany stała postać w czarnym habicie. Tool na głowę zarzucony miał kaptur, dłonie zaś ginęły w szerokich rękawach złożonych do siebie.

 

 

Phantom: Kiedy coś o czym marzysz, coś w co wierzysz , za co gotowy byłeś zapłacić największą cenę zostanie zniszczone, zdeptane, oplute i zaszczute jesteś delikatnie mówiąc wkurwiony. I ja jestem wkurwiony. Oto bowiem czysta krew tej federacji została zanieczyszczone przez marne przystawki, które zapragnęły być daniem głównym. Federację zaczął zżerać nowotwór o nazwie HVW , a najgorsze jest to, że atakuje ostatnie zdrowe tkanki. Powiem Wam coś marne imitacje mistrzów – żeby walczyć w EWF ,żeby znaczyć coś w tej piekielnej machinie, która ponownie się kreci trzeba coś sobą reprezentować. Wy reprezentujecie tylko żałość , jesteście uosobieniem pogardy , skazańcami na przegraną, a Ty … Ty Chris jesteś czołowym przedstawicielem tej grupy

 

 

 

Phantom: Marna była Wasza federacja, marni jesteście Wy i tą marność Wam wpoję … w najbardziej typowy dla mnie sposób – siłą. Zobaczycie, że igrać z wiarą to igrać z nadzieją, a ta daje wciska się boleśnie w mój umysł i tłumaczy mi, że tak naprawdę nie znaczycie nic. Nie powinienem się zajmować ścierwem waszego pokroju, ale nawet ścierwo czasami musi wylądować na czyimś bucie. Zdeptam was tak jak depcze się robaka i wierzcie mi – będzie to najbardziej irytujący robak jakiego w życiu zdeptam. Dlaczego? Bo nie zasługujecie nawet na to, żeby sprzedawać kawę Szakalowi, a kawa „kurwa” ma być! Zaczynamy więc grę , grę w berka … kogo złapię marne pomioty zostanie naznaczony – pieprzonym gromem bólu, błyskawicą cierpienia … zaczynamy grę … grę poniżenia, grę czystości … zaczynamy grę w której zawsze wygrywam, zaczynamy grę … TERAZ!!

 

 

 

Tool nagle zrzuca kaptur, energicznym ruchem otwiera drzwi i opuszcza pomieszczenie. Na arenie uderza Kaliber 44 - Psychodela. Publika wznosi cheer. Na telebimie zostaje ukazana sylwetka byłego champa, który pokonuje kolejne korytarze. Na głównej hali rampa zostaje wchłonięta przez ogromną ilość mgły. Po chwili mleczna przestrzeń zostaje przecięta czarną sylwetką zmierzającą w stronę ringu szybkim krokiem. Krzyk ludzi ustaje wraz z motywem muzycznym. Phantom stoi po środku ringu. Część świateł w dalszym ciągu jest wygaszona. Phantom chwilę stoi bez ruchu w kompletnej ciszy. Po chwili jednak chwyta mikrofon,

 

 

Tool: Chris Chris Chris … wiesz co to tolerancja ? Znasz to potężne słowo? Wyznacznik człowieczeństwa? Wyznacznik cywilizacji? Wbił Ci to ktoś w ten twój pusty łeb? Czy jesteś jeszcze w stanie pojąc cos takiego czy to dla ciebie za trudne? Powiem ci … tolerancja, spokój, to umiejętność zignorowania czegoś lub kogoś, kto powie ci, ze jesteś nikim. Kto powie Ci, że nie nadajesz się nawet , żeby mu podać obiad. Nie możesz być tolerancyjny wobec przyjaciela , on nigdy nie sprawi ci przykrości. Tolerancji uczy wróg i teraz ja ci mowie – jesteś największą pieprzoną pomyłką która kiedykolwiek przypełzła na ring i teraz kurwa albo żyjesz z tym jak dziwka albo nie będziesz tego tolerował i wyjdziesz pokazać mi, że jestem w błędzie.

Na hali zapadła kompletna cisza

 

 

Tool: Widzisz Chris … są ludzie, którzy wierzą, że tam na górze coś jest. Mało tego, są tacy, którzy wierzą , że nawet tam nas stworzyli. Jeżeli faktycznie tak jest to na kolejnej gali pokażę Ci, że ja zostałem stworzony przez pieprzonych geniuszy i najlepszych pracowników tego dziadka z brodą … ty zaś zostałeś ulepiony po konkretnej libacji, przez aniołków na okresie próbnym, zwolnionych zaraz po spierdoleniu najprostszego zadania – ulepienia synonimu porażki – bo nawet na to byłeś za słaby.

 

 

Tool: Wiesz dlaczego lubię baśnie ? Bo kształtuję wyobraźnię, świadomość. Wierzę, że kogoś mentalność można wykreować i właśnie to uczynię tobie Chris. Zrobię ci w świadomości dziurę i wszczepię tam ziarno niepewności. Nauczę myśleć poprawnie działać poprawnie … więc znikniesz.. Twój czas się skończył … może i w tej waszej federacyjne coś znaczyłeś, tutaj jesteś dla mnie tylko niedopałkiem , którzy ktoś przypadkiem rzucił na ziemię, petem, który ja przydeptam kończąc definitywnie Chrisa Attitude.

 

 

 

Tool: Zaczynałem pietnaście lat temu od eliminowania takich wrzodów jak Ty. Od małego uczyli mnie szacunku dla tych, którym się to należy. A teraz ty wychodzisz do mnie kurwa z deską surfingową ? Przynajmniej byś założył jakąś maskę …

 

 

Tool: ty wykreowałeś wyższą kulturę wrestlingu, ja wykreowałem mistrza … nie możesz zabić czegoś, czego nie stworzyłeś, więc wyobraż sobie teraz pajacu.,który z nas jest na wygranej pozycji, który z nas jest wyżej w hierarchii, a który dalej tkwi w pieprzonym podziemiu. Wyjdziesz na ten ring, staniesz przede mną twarzą w twarz, twoje mięśnie bojowo się napną … a twoje myśli się dalej będą z ciebie śmiać! Mam dość patrzenia jak logo tej federacji brukane jest szczynami twojego pokroju. Parafrazując pewne zero : „już nigdy więcej z tego pana w EWF śmiał się nie będzie”. Tak jest Chris – ludzie się z ciebie śmieją. Ciebie to bawi, myślisz, że jesteś fajny, ale to śmiech z żalu. Śmiech przez łzy. Jesteście bezsensownymi pomiotami szwędającymi się wszędzie gdzie popadnie i udającymi, ze coś znaczą. Wysprzątam ten chlew raz na zawsze i wiesz co ? Nie jestem w tym sam!

 

 

Publika wznosi cheer , fani zaczynają skandować : EWF EWF EWF

 

 

Tool: Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski z tego co mówię, że nie będę ci musiał tego tłumaczyć raz jeszcze. Cytując klasyka : powiedziałem ci to ,o czym sobie myślałem. Widzisz Chris … nie mam nic do ciebie … a właściwie to nie ,kurwa, mam do ciebie zajebiście dużo. Zaszedłeś jeden dom za daleko, , jeden most, jedne drzwi … powrócisz tam, skąd przyszedłeś nauczony, doświadczony mądrzejszy o pewne nauki – moje nauki. Pitagoras, gdyby Cię spotkał, pewnie pomyślałby, że z tak wielkim zerem jeszcze nie miał do czynienia, ale jego nie ma, zostawmy Titanica. Na koniec poemat attitudku (Tool zaczyna recytować)”:

 

 

"Marysia mała pierdolca miała,

pierdolca jasnego jak śnieg...

Gdziekolwiek biegła Marysia mała,

pierdolec rozsadzał jej łeb..."

 

 

 

Tool: Dobranoc ścierko, pozdrowienia z głębi …

 

 

 

Psychodela rozbrzmiewa, niszcząc umysły ludzi na hali. Tool krzywo się uśmiecha po czym znika w mglistej niewiadomej …

 

 

 

Tak, te pokoje widziały wiele. Brudu , zła. Nie zawsze chcą wszystko opowiedzieć. Czasami zamykają swe tajemnice w starych szafach szufladach. Próbują nam je opowiedzieć skrzypiąc za każdym razem, gdy wyciągamy ubranie, książkę . My jednak jesteśmy głusi . Nie widzimy, nie słyszymy. A czasami wystarczy zaufać…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 5
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  786
 • Dołączył/a:  21.09.2005
 • Status:  Offline

Na arenie uderza Kaliber 44 - Psychodela.

 

nie to , że sie przypierdalam ale to już chyba było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 926
 • Dołączył/a:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Co do samej rpozy... to jest taka sinusoida. Dobre wstawki (wstęp) przeplatają się z średnimi... No i jak to było wspomniane na gg (to jakaś nowa moda, patrząc na inne komentarze), coś chyba średnio leży Ci odgrywanie face'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  786
 • Dołączył/a:  21.09.2005
 • Status:  Offline

Owszem, w chuj czasu już mam ten tim,

 

miaem na myśli raczej fakt , że ktoś go miał przed Tobą ale jeśli Ci nie przeszkadza powielanie to Twój biznes .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  283
 • Dołączył/a:  13.01.2005
 • Status:  Offline

Owszem, w chuj czasu już mam ten tim,

 

miaem na myśli raczej fakt , że ktoś go miał przed Tobą ale jeśli Ci nie przeszkadza powielanie to Twój biznes .

 

Nie jestem pewien czy miałeś go pierwszy, ale jebie mnie to. Skoro tak uważasz, to zmienie entransa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Poleć znajomemu

  Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
 • Najnowsze posty

  • Poziom zwolnień na tę chwilę tak samo słaby jak poziom programów od WWE  
  • Emma: Rick Boogs: Mustafa Ali: Aliyah: Top Dolla/Riddick Moss/Elias też polecieli.
  • Poniższe newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z AEW Dynamite Grand Slam! Tegoroczne Dynamite Grand Slam od razu rozpoczęliśmy od mocnego starcia Eddiego Kingstona z Claudio Castagnolim. Po wyrównanej walce Eddie zdołał pokonać Claudio i tym samym został po raz pierwszy w karierze ROH World Championem. Warto podkreślić, iż po walce panowie uścisnęli sobie dłonie. Link do filmu W kolejnym pojedynku Chris Jericho okazał się lepszy od Sammy'ego Guevary. Sammy po walce niespodziewanie odwrócił się od Y2J'a i wymierzył Low Blow, po czym na arenie pokazał się Don Callis, co wyraźnie zwiastuje ich współpracę. Link do filmu Dużą niespodzianką była zmiana AEW International Championa. Rey Fenix pokonał Jona Moxleya i tym samym ten zakończył panowanie zaledwie po siedemnastu dniach. Natomiast końcówka walki i jej przebieg wywołały dużo pytań o stan zdrowia Moxleya. Z pierwszych doniesień wynika, iż były mistrz był długo badany na zapleczu i niemal pewne jest wstrząśnienie mózgu. Tym samym nie jest wykluczone, że ta zmiana mistrzowska nie była planowana. Toni Storm próbowała przechytrzyć Sarayę, ale ostatecznie ta utrzymała mistrzostwo kobiet. Link do filmu MJF przetrwał walkę z Samoa Joe i jest nadal mistrzem AEW, choć zrobił to przy interwencji Adama Cole'a. Nie jest wykluczone, że tutaj Cole także doznał kontuzji - biegnąc na ring, miał mieć problemy z kostką. Musimy czekać na informację odnośnie do tego, jak poważny byłby to uraz. Link do filmu Dla przypomnienia - najbliższe Rampage także będzie pod motywem "Grand Slam". Zaplanowano: - Santana vs. Bear Boulder - Orange Cassidy, Kris Statlander & Hook vs. Anna Jay, Matt Menard & Angelo Parker - Darby Allin & Sting vs. Luchasaurus & Christian Cage - Julia Hart vs. Skye Blue - #1 Contender's for ROH Tag Team Championship: The Kingdom vs. The Hardys vs. Best Friends vs. The Righteous - AEW Trios Championship: The Acclaimed & Billy Gunn vs. Dark Order - ROH Six-Man Tag Team Championship: Mogul Embassy vs. Hangman Page & Young Bucks Z kolei na Collision zobaczymy: - Rob Van Dam w akcji - Jay White vs. Andrade El Idolo - Texas Death Match: Ricky Starks vs. Bryan Danielson - AEW Tag Team Championship: FTR vs. The Workhorsemen - AEW TNT Championship: Luchasaurus vs. Darby Allin vs. Christian CagePrzeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dynamite Grand Slam wypadło dobrze. Szkoda, że Moxley i Cole zostali kontuzjowani. Obaj są main eventerami i zapewne będzie się to wiązać z zmianą w planach...  Eddie Kingston vs Claudio Castagnoli - Eddie otrzymał niesamowitą reakcje i cieszy mnie fakt, że wygrał główne mistrzostwo ROH pokonując znienawidzonego rywala w swoim mieście. Piękny, zasłużony moment.  Chris Jericho vs Sammy Guevara wyszło ok, ale Sammy powinien to oczywiście wygrać. Piękne przejście z moonsaulta w codebreaker.  Mox vs Fenix miało szansę skradnąć całą galę, ale kontuzje niestety pokrzyżowały te plany. Najpierw suicide dive Fenixa z rampy, który dziwnie przyjął Moxley, a następnie dwa piledrivery gdzie jego głowa miała kontakt z matą. Sędzia powinien doliczyć po pierwszym, ale się zawahał i... co chyba najdziwniejsze w tym wszystkim, zamiast zakończyć to od razu, postanowili złamać kark Moxa drugi raz... Rey Fenix, to dobry materiał na mistrza, ale na 100% tego tutaj nie planowano.  Saraya vs Storm było w porządku, było kilka ciekawszych akcji, ale wolałbym Toni jako wygraną tego spotkania.  MJF vs Samoa Joe - moja walka gali. MJF kontynuuje zajebisty title run, a Joe w tym roku prezentuje się najlepiej od kilku ostatnich lat. Nowy Jork dał MJF'owi sporo poparcia i reakcja na Kangaroo Kick była bezcenna. Wynik i uduszenie Joe cieszy. Mam nadzieję, że z Adamem to nic poważnego...  Gale oglądało się przyjemnie, mało prom i innych przerywników, za to duzo wrestlingu. Jeżeli ktoś nie ma czasu na całą galę, to na pewno warto zainteresować się openerem Castagnoli/Kingston i main eventem MJF/Joe. Polecam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...