Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

E-fed

domino

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Mój kumpel (nie kingofkings z attitude) zaczyna pisać własny e-fed serdecznie zapraszam, ponieważ nie jest on początkującym w tej dziedzinie :!: poniżej daję adresy:

strona główna: www.pwe.tnb.pl

forum(gdzie będą galę zgłoszenia itp. www.pwe.jun.pl

jeszcze raz zapraszam w imieniu moim i kolegi :grin:

Edytowane przez domino

• Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• domino

3

• Vaclav

2

• Luk

1

• theGrimRipper

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

"Jest osobą nie ufającom innym"

To juz widze jaki z niego profesjonalista :]

[ Dodano: 2008-06-28, 16:47 ]

a tak btw. na tej stronie nic nie ma .

to ja napisałem :D

[ Dodano: 2008-06-28, 16:48 ]

a tak ps. sam nie wiem czemu ma służyć ta stronka :P Chyba newsy :D

Po co ktoś by miał zapisywać się do tamtego e-feda, jak ma tutaj na miejscu, na forum e-feda ? I do tego zajeb***e prowadzonego...

PS...Przenoszę temat...

• Reputacja:   1
  • Urządzenie:  Windows

Po co ktoś by miał zapisywać się do tamtego e-feda, jak ma tutaj na miejscu, na forum e-feda ? I do tego zajeb***e prowadzonego...

Spokojnie, na tymwłaśnie polega konkurencja, pluralizm, alternacja wyboru. Nikt przecież nie zabronii zakładania (ani zapisywania się ) do kolejnych e - fedów. O powodzeniu PWE zadecyduje potencjał ludzki oraz inwencja prowadzącego. Jak na razie jedynym plusem jest przyjęcie systemu rpów, a nie tego backstageowego crapu. Jedynym, bo poza trzema zawodnikami nie ma żadnych informacji, a nawet - o zgrozo - regulaminu. Zobaczymy jak wyjdzie pierwsze Explosion, wtedy to wydam jakąś bardziej konkretną opinię. Jak na razie HVW jest najlepszym obecnie e - fedem i jego pozycja jest niezagrożona. Mam nadzieje, ze Estewu i Bigg ruszą pełną parą z pisaniem czwartego UP.

regulamin był w pracy teraz jest już :grin: :grin:

• Reputacja:   1
  • Urządzenie:  Windows

Domino, ja miałem na mysli regulamin zabawy, a nie forum. Nie mogę zrozumieć jednego - czemu założyliście forum i zaczeliście zapisy przed opublkikowaniem jakiś konkretniejszych informacji o federacji.

19] Temat wątku musi odzwierciedlać jego treść, zalecamy korzystanie również z pola "Opis tematu" jeśli nie mieścicie się w tym pierwszy. Wszystkie wątki z tytułami "Zapraszam!", "Pomocy", "Kupię" itp. gdzie nie wiadomo o czym będzie wątek.. będą KASOWANE!!.

Ze skasowaniem wstrzymam sie do wieczora..

A ja na wszelki wypadek zamknę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Najnowsze posty

• Grins
      Nie próżnują mimo że nie ma już z nami Braya Wyatta proma dalej stoją na zajebistym poziomie, mamy tutaj pełno wskazówek odnośnie jaskini Platona którą Bray Wyatt i Bo Dallas odwiedzili po opuszczeniu WWE, jest wskazówka że ktoś uwolnił piątkę postaci czyli wszystko wskazuje na to że zobaczymy 5 osób w stajni czyli za pewnie Bo Dallas, Alexa Bliss, Braun Strowman, Eric Rowan, Matt Hardy któremu skończył się kontrakt z AEW i spamuje na twitterze kodami QR. 
    • IIL
    • Grins
      Jakaś mała czystka, w sumie zwolnieni zostali nieistotni zawodnicy, Jinder to powinien się cieszyć że chociaż w tym roku dostałaś jakiś segment z The Rockiem, można rzec że był najgorszym mistrzem w historii WWE jak dla mnie oczywiście... Veer to nie wiedział kiedy wgl zadebiutuje i w jakim rosterze będzie xD  Jestem podobnego zdania co CzaQ szkoda Xii... Jakiś potencjał tam był ale nie został wykorzystany, a szkoda mogli chociaż ja cofnąć do NXT i dać jej większy push. 
    • Attitude
      W nocy z soboty na niedzielę pojawiły się informacje o zwolnieniach z WWE. Z listy osób, które pożegnały się z organizacją w oczy najbardziej rzuca się Jinder Mahal. W końcu to m.in były WWE Champion. To drugi raz, gdy Mahal opuszcza WWE. Był tam w latach 2010-14. A potem powrócił w 2016 roku. Oprócz tego WWE zwolniło Veera, Sangę, Xyona Quinna i Xię Li. Każda z tych gwiazd ma klasyczną klauzulę zakazu występów dla innych organizacji przez trzy miesiące. Póki co nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnych odejść.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • PpW
  • Dodaj nową pozycję...