Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

WarRock


HcK

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 160
  • Dołączył/a:  10.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

Siema mam dla was do zaoferowania grę WarRock..

Wymagania Sprzętowe:

 

Minimalne:

Pentium3 800MhZ,

Ram: 512lub więcej

Grafika: Radeon 8500LE, Geforce MX400

lub lepsza

System operacyjny: Windows ME / 2000 / XP

Internet: DSL

Karta Sieciowa: 10Mbps

 

Rekomendowane:

Pentium4 2.0GhZ

Ram: 512 lub więcej

Grafika: FX5700 / ATI 9200

System Operacyjny: Windows 2000 / XP

Internet: Cable/T1

Karta Sieciowa: 100Mbps/1000Mbps

 

Opis Gry:

War Rock to reprezentant gatunku FPS, ukierunkowany na rozgrywki w trybie wieloosobowym, stworzony przez koreańskie studio developerskie Dream Execution. Stanowi on pewnego rodzaju alternatywę dla fanów tego typu gier, którzy nie dysponują odpowiednio mocnymi komputerami, zdolnymi „udźwignąć” najnowsze produkcje (sensowny kompromis pomiędzy wyglądem wizualnym, a wymaganiami sprzętowymi).

 

Po zakończeniu ery Zimnej Wojny, dostawcy broni, którzy zajmowali się jej szmuglowaniem zaczęli odnotowywać ogromne straty. Aby stworzyć nowe rynki zbytu dla swoich towarów, sami zaczęli wywoływać konflikty zbrojne w różnych rejonach globu. W międzyczasie świat stanął w obliczu kryzysu naftowego - wtedy to właśnie oczy wszystkich zwróciły się w kierunku Derbaranu, państewka, które kontrolowało ogromne złoża tego surowca. Niestety, szybko okazało się, iż Derbaran stał się centrum wojny o panowanie nad ropą, co przekłada się następnie na panowanie nad światem.

 

Gracze mogą wcielić się w żołnierzy jednej z dwóch stron konfliktu - NIU (new imperialistic union), która zamierza stworzyć perfekcyjny świat, oczywiście pod swoim panowaniem oraz Derbaranian, broniących swego kraju przed zakusami najeźdźców. Do wyboru mamy pięć klas postaci - Military Engineer, Medic, Scout, Combatant oraz Heavy Weapons unit, z których każda charakteryzuje się innym rodzajem używanej broni oraz unikalnymi zdolnościami. Arsenał dostępnych środków zagłady może nie powala na kolana, ale i tak prezentuje się całkiem imponująco - od zwykłego pistoletu poczynając, poprzez karabin K2, M5 czy snajperski, a na minach przeciwczołgowych i granatach kończąc. Warto również wspomnieć, iż do przemieszczania się, a także eksterminacji wrogów, wykorzystać możemy różnego rodzaju pojazdy, m.in. ciężarówkę, motocykl, a nawet czołg.

 

Gracze mogą decydować się na trzy, proponowane przez twórców zestawy map. Od ich wielkości, który jest kluczem podziału, zależy w jakim trybie wirtualnej potyczki weźmiemy udział. Na tych najmniejszych uczestniczymy w popularnej zabawie deathmatch lub wykonujemy proste misje, jak podłożenie bomby w oznaczonym na planszy miejscu. Większe mapy to już zakrojone na szerszą skalę starcia z wykorzystaniem poszczególnych pojazdów, gdzie naszym zadaniem jest przede wszystkim sprawne przejmowanie flag w bazach przeciwnika. Olbrzymie strefy typu Battle Group to już dostęp do każdego z typów wojskowych wehikułów, które pełnią zasadniczą rolę w rozgrywanej bitwie.

 

Odzwierciedleniem zdobytego doświadczenia jest system rang. Gracz rozpoczyna przygodę z War Rock na poziomie szeregowego drugiego klasy, by z czasem awansować do stopnia generała. Pokonując kolejne szczeble, odblokowujemy nowe wyposażenie naszego żołnierza, możliwe do kupienia w zbrojowni za wirtualne zdobyte pieniądze.

 

Program można pobrać ze strony producenta i grać całkowicie za darmo. Niemniej, za rozszerzone aspekty rozgrywki, takie jak: o połowę szybszy wzrost doświadczenia, dodatkowy rynsztunek i inne przydatne przedmioty, czy też otwarcie wszystkich map oraz trybów dla użytkownika konta; pobierane są opłaty.

Opis skopiowany z Serwisu GRY-Online

 

Linki do ściągnięcia na RapidShare:

[hide]http://rapidshare.com/files/83411925/W_a_r_R-o-c-k.part1.rar

http://rapidshare.com/files/83441071/W_a_r_R-o-c-k.part2.rar

http://rapidshare.com/files/83478534/W_a_r_R-o-c-k.part3.rar

http://rapidshare.com/files/83611591/W_a_r_R-o-c-k.part4.rar

http://rapidshare.com/files/83627864/W_a_r_R-o-c-k.part5.rar[/hide]

 

Strona Oficjalna:

http://www.warrock.net/

Strona Polska Nieoficjalna:

http://warrock.com.pl/

 

To tak moim zdaniem WarRock jest dla mnie najlepszym MMOFPS'em bo, jest możliwość kupowania broni, lvlowanie, możliwość kupienia premium a z tym też nowych broni itp, nawet z DUŻYMI lagami można grać lecz twoi przeciwnicy nie będą Cię widzieć a tak możesz szybko bić lvl lecz nie polecam tego ponieważ zaraz będą chcieli Cię kicknąć..

 

To tyle więc dla mnie ona jest o 1000000 razy lepsza od CS'a...

 

PS: Ja ze swoim netem 128kb/s gram sobie na loozie ^^

Edytowane przez HcK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  4 870
  • Dołączył/a:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Gralem w to. Najlepszy jest tryb ala CS, czyli z podkladaniem paki, bo tryb z pojazdami nie jest juz taki ekstra. Mam tą gre nawet na dysku, ale mam problem z dzwiekiem i przez to przestalem grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 160
  • Dołączył/a:  10.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

Gralem w to. Najlepszy jest tryb ala CS, czyli z podkladaniem paki, bo tryb z pojazdami nie jest juz taki ekstra. Mam tą gre nawet na dysku, ale mam problem z dzwiekiem i przez to przestalem grać.

 

A najlepsze jest to że już dodali możliwość latania Helikopterami itd :D

 

Plus jeszcze niczego nie musisz ściągać przy wchodzeniu na serwer tylko poprostu ładuje się i wchodzisz :D

 

[ Dodano: 2008-03-30, 17:11 ]

maly619, A jaki masz problem z dzwiękiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 160
  • Dołączył/a:  10.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

Musze zobaczyć :P jeszcze nigdy w to nie grałem :D ...

 

To lepiej uważaj shadowJH bo się tak Wciągniesz że nie będziesz mógł się odciągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 679
  • Dołączył/a:  29.12.2006
  • Status:  Offline

Najlepsza strzelanka :D Ale ona strasznie wciąga! Mój kumpel miał 35 lvl a ja jedynie 9 :P Ale osobiście polecam! W końcu mamy Polski server!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  984
  • Dołączył/a:  04.08.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja nie jestem bywalcem takich gier :D Ale słyszałem że zajebiste, więc ściągnę :P

 

[ Dodano: 2008-03-30, 19:14 ]

Aha i ile to łącznie zajmuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Dołączył/a:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

maly619, A jaki masz problem z dzwiękiem?

 

Jest to troche dziwne, bo slysze tylko strzaly i do tego sa one opuźnione przez co nie da sie grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  347
  • Dołączył/a:  30.06.2006
  • Status:  Offline

ej chłopaki lipa bo mam problem z zarejestrowaniem na stronie. Wpisuję treść z obrazka i dalej nie mogę się zarejestrować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 160
  • Dołączył/a:  10.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

ej chłopaki lipa bo mam problem z zarejestrowaniem na stronie. Wpisuję treść z obrazka i dalej nie mogę się zarejestrować!

 

Wytłumacze Ci na GG jak będziesz...

 

[ Dodano: 2008-03-31, 16:12 ]

Jest to troche dziwne, bo slysze tylko strzaly i do tego sa one opuźnione przez co nie da sie grac

 

Wchodzisz START->Uruchom->DxDiag->zakładka Dźwięk i tam ustawiasz Przyśpieszanie Sprzętowe Pełne po prostu suwak przesuwasz :P

 

[ Dodano: 2008-03-31, 16:15 ]

Aha i ile to łącznie zajmuje? :D

 

Łącznie z zainstalowaniem i zupdatowaniem to zajmuje 1.18Giga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
  • Najnowsze posty

    • 2001: Odyseja kosmiczna.
    • Jakbym oglądał to pewnie też by mi zapadła w pamięć, bo ciężko ominąć tak fajne dupsko jakie ma Skye
    • Karta wygląda nad wyraz dobrze. Podbudowa również wypadła moim zdaniem lepiej niż pod All In i All Out, a mają jeszcze tydzień TV do rozegrania.  Co do nowych pozycji w karcie: Czyli kontuzja Cole'a nie okazała się poważna? Super! Powinno wyjść zajebiście. Taki prawdziwy match w tej karcie, który wpasowuje się w klimat oddania hołdu dla Antonio Inokiego.  Christian jako mistrz, to świetny wybór. Tutaj oczywiście zadebiutować powinien... Edge. Bucksów wrzucają w randomowe walki na lewo i prawo. Od dawna brakuje dla nich jakiegoś konkretnego storyline. Kolejny multi team o pretendentów do pasów tag team. Odnoszę wrażenie, że przynajmniej raz na dwa tygodnie bookują takie walki z automatu niczym w TEW...  To zapowiada się super. Dałbym im z 25 minut, żeby każdy mógł się wykazać. Mam nadzieję, że i tym razem gościem od zebrania przyłożenia nie będzie Kenny.... 
    • Collision 24/9/23 Darby Allin vs Christian Cage vs Luchasaurus - Cieszy mnie fakt, że Christian został formalnie mistrzem TNT. Luchasaurus wyglądał co najmniej dziwnie będąc jedynie jakby figurantem, a nie prawdziwym mistrzem. Cage jako TNT champ dodaje też temu pasowi więcej prestiżu. Allin jak zwykle trzymał walkę swoimi bumpami na wysokim poziomie.  Rob Van Dam wciąż nie ustępuje kroku i ogarnęli ciekawą walkę z Hookiem vs jobberzy. AEW ma teraz możliwość ściągnać Matta Riddle'a i zrobić chillowy team z Van Damem...  Julia Hart vs Kiera Hogan to szybki squash. Julia rozwija się ładnie w swoim gimmicku i już za tydzień dostanie title shota o pas TBS. Jay White vs Andrade było dobre i ogólnie dużo zabawy, ale jak dla mnie było za dużo interwencji Bullet Club Gold, a także trochę za długo to trwało. FTR vs The WorkHorsemen - solidnie, ale oponenci FTR to jacyś jobberzy, także wynik znany z góry.  Bryan Danielson vs Ricky Straks - było bardzo dobrze, ale nie da się ukryć, że pod względem brutalności, itd. wyszło o półkę niżej od ich Strap matchu na All Out.  Polecam. AEW zaprezentowało 6 godzin TV w tym tygodniu. Collision było na pewno lepsze od Rampage i na równi z Dynamite. 
    • Wielki update karty po Collision: Bryan Danielson vs. Zack Sabre Jr. Hangman Page vs. Swerve Strickland AEW Tag Team Champions FTR defend vs Aussie Open ROH Tag Team Champions Adam Cole & MJF defend vs The Righteous (Vincent & Dutch) NJPW Strong & ROH World Champion Eddie Kingston defends both titles vs ROH Pure Champion Katsuyori Shibata TNT Champion Christian Cage defends vs Darby Allin in a two out of three falls match TBS Champion Kris Statlander defends vs Julia Hart Will Ospreay, Konosuke Takeshita, and Sammy Guevara vs. Kenny Omega, Kota Ibushi, and Chris Jericho The Young Bucks (Matt Jackson and Nick Jackson) vs. The Gunns(Austin Gunn and Colten Gunn) vs. The Lucha Brothers (Rey Fenix and Penta El Zero Miedo) vs. Orange Cassidy and Hook
×
×
  • Dodaj nową pozycję...