Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

Jupiter


estevez

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Jupiter

 

 

Nick na Forum Attitude:

Jupiter

 

Przydomki wrestlera:

Jupek, Juppozo, Gandalf Biały

 

Status:

Face, tylko face i zawsze face...

 

Wzrost i waga:

190 cm i 90 kg... Jupiter nie jest gruby, on jest dobrze zbudowany co podkreśla jego zgrabna rzeźba:)

 

Entrance theme:

Na hali robi się ciemno i po paru sekundach z głośników uderza "LostProphets - Rooftops". Następnie po hali zaczynają krążyć wiązki światła z zielonych laserów, wokłó ringu migają zielone stroboskopy, a przy wejściu pojawia się chmura zielonego dymu oświetlana dwoma, zielonymi oczywiście, snopami światła. Po chwili dym opada, a w przejściu pojawia się Jupiter "strzelającymi" "dżejkami" (palce u rąk zgiete w kształcie litery "J") w stronę publiczności. Rampa zaczyna świecić na zielono, a Jupek zmierza wolnym krokiem w stronę ringu, mając jak zawsze przed każdą walką, skupioną i poważną twarz. Po wejściu na ring bierze mikrofon, wskakuje na liny, lewą ręką tauntuje i krzyczy do mikrofonu: "Hej ludziska, kto jest najlepszym wrestlerem na świecie???". Ludzie odkrzykują: "JJJJJUUUUPPPPPPIIIIIITTTTTTEEEEEERRRRRR!!!!!!"

 

 

Opis gimmicku:

Jupiter po emigracji na Zieloną Wyspę poddał się wpływom Irlandzkiej i Szkockiej kultury. Bardzo lubi Guinessa, dzięki któremu zapomina o smutkach i skutkach małżeństwa i widzi życie bardziej kolorowym. Po rozwodzie z Anią strasznie zamknął się w sobie, a zaufanie do ludzi już nie przychodzi mu tak łatwo jak kiedyś, w czym pomogła także sławna akcja Backstabbera. Często chodzi w zielonych koszulkach i szkockim Kilcie, a na zaczepki typu "patrzcie gej!" reaguje wyśmianiem klienta, a w gorszym dniu daje po prostu w mordę. Lubi też chodzić w zwykłych dresikach bo wygoda to podstawa, ale potrafi też ubrać się na specjalne okazje w czym pomaga cała szafa wypchana garniturami. Jupiter nie toleruje chamstwa, bezgranicznego bluzgania (mimo że od czasu do czasu sam nieźle potrafi przeklnąć) oraz braku kultury. Ogólnie jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi lecz gdy ktoś mu się przeciwstawi potrafi być bezwzględny i bezlitosny. Mimo długiego czasu przebywania na obczyźnie i poznania w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego, podczas wystąpień do polskich kibiców zawsze mówi po polsku, czym wyraża swój szacunek do polaków.

 

Styl walki:

Brawler

 

Finishery:

-Zielony Niszczyciel (po prostu Piledriver)

-Kosmiczne Cięcie (Tornado DDT)

-Extra Deathkick (gdy przeciwnik wstaje i jest zamroczony kopie go prawą nogą prosto w gardziel)

 

Ulubione ciosy:

-Spinebuster

-Shooting Star Press

-Irish Whip Grapple

-Irish Whip Strike

-Spear

-Powerbomb

-Chokeslam

 

Tatuaże:

Jupiter posiada jak narazie dwa tatuaże. Na lewym bicepsie "tribal" a'la Orton, a na prawym ramieniu węża w koronie oplatającego irlandzki sztylet. Oba mają wielkie i osobiste znaczenia...

 

Taunt:

"Dżejka" (palce u rąk zgiete w kształcie litery "J")

 

Historia:

Trochę tego było... Jupek startował nawet w pierwszym PCW... Dziwne że jego osoby na wikipedii jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • estevez

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...