Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

Regulamin High Voltage Wrestling


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 690
 • Dołączył/a:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

I.Postać

1. Każdy gracz może posiadać tylko jednego wrestlera.

2. Każdy wrestler może mieć dowolną liczbę managerów (ale raczej bym został na max dwóch)

3. Wrestler bądź manager muszą być od początku do końca wymyśleni przez was. Mimo, że nie mamy nic przeciwko inspirowaniu się prawdziwymi postaciami, całkowite kopie realnych postaci nie będą tolerowane. W wypadku, gdy uznamy, że ten punkt nie został wystarczająco spełniony zażądamy korekty profilu, w najgorszym wypadku odrzucimy zgłoszenie.

4. Wrestler nie może posiadać nazwy chwytu/rzutu będącej trademarkiem prawdziwego wrestlera. Dla przykładu : Rock Bottom - trademark więc odpada (z własną nazwą może być rzecz jasna użyty). Tombstone Piledriver – spokojnie można wykorzystać, gdyż mimo, że to finisher Undertaker'a, tak brzmi fachowa nazwa chwytu.

Podsumowując - żadnego kopiowania. Postaci którymi będziesz grać powinny być wymyślone przez Ciebie od A do Z.

 

II.Role Play'e

5. By wygrać walkę musisz napisać lepszy RP niż twój przeciwnik. W RP zwyczajnie odgrywasz swoją postać. Każdy RP powinien bezwzględnie zawierać promo lub odniesienie się do zbliżającej się walki, przeciwnika. Dodatkowo, możesz opisać jakąkolwiek scenę, która pokaże twoją postać tak, jak ją sobie wyobrażasz. Można również komentować wszelkie inne wydarzenia dotyczące federacji, gali. Miejsce speechu jest dowolne.

Ważne aby trzymać się jak najbardziej wrestlingu, gdyż jest to zabawa wrestlingowa. Wszelkie przekombinowane rzeczy (jak palenie blantów, latanie na miotłach i inne odpały) mogą skutkować porażką.

Oceniając RP będziemy zwracać uwagę na jakość tekstu (oryginalność, poprawność językową i interpunkcyjną), promo dotyczące najbliższej walki, trzymanie się storyline'u, rozwój postaci.

Rp-y wysyła się na RP Board.

6. Każdy uczestnik musi napisać jeden RP na jedną galę. Ani mniej, ani więcej. Nie wolno też odpowiadać na RP'y przeciwnika.

7. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie napisać RP, powinieneś powiadomić o tym zarząd z góry. Należy podać również jakieś sensowne uzasadnienie. W przeciwnym razie:

a) 1 nieuzasadniony brak RP to automatyczna porażka. 

b) uzasadniony brak RP może skutkować porażką, ale niekoniecznie. Jeśli wcześniej pisałeś regularnie dobre Rpy możesz liczyć na jakiś no-contest, ale wszystko zależy od RP'a rywala (w praktyce - tylko brak RP przeciwnika może cię uratować)

c) 2 nienapisane RP bez zawiadomienia z góry (niekoniecznie pod rząd) – wywalenie z federacji. Psujesz zabawę innym.

d) Każdy debiutant jest zobowiązany napisać debiutancki RP. Jeśli go nie napisze, oraz nie powiadomi o tym zarządu - zostanie bezpowrotnie wyrzucony z HVW w trybie natychmiastowym!

e) Jeśli nie będziesz w stanie wziąć udziału w gali, poinformuj nas o tym przed ukazaniem się karty walk. Dzięki temu, nie zajmiesz miejsca innemu wrestlerowi.

8. W RP nie wolno używać żadnej postaci należącej do innego gracza bez pozwolenia.

9. Ograniczenie wulgaryzmów (w każdym języku). Nie tolerujemy wulgarnego najeżdżania na rywali, gdy można to zrobić mądrzej. Nadmiar wulgaryzmów może mieć wpływ na wynik walki (negatywny)

10. Obszerność RP nie ma dużego znaczenia. Oczywiście, o ile nie jest za krótki ani przepakowany na siłę. Liczy się treść, którą można zawrzeć nawet w nie najdłuższym RP. Nie ma sensu na siłę przedłużać RP'a.

11. W HVW stawiamy na realizm. Kosmici, prezydent Kaczyński i inne pierdoły nie zwiększają Twoich szans na wygraną. Kreatywność jest mile widziana (a nawet wskazana), ale wszystko z umiarem.

12. Odnoszenie się do aktualnie panującej sytuacji w HVW, wszelkiego typu nawiązania i ogólnie pojęta kreatywność będą premiowane. Mile widziane jest też poczucie humoru.

13. Trzymaj się swojego gimmicku - jeśli posiadasz gimmick clowna, nie pisz RP w kostnicy czy na cmentarzu.

14. Staraj się trzymać storyline'u, w którym bierze udział twój wrestler. Jeśli na poprzedniej gali mocno oberwałeś lub przyjąłeś niebezpiecznego bumpa, śmiało możesz miejscem akcji RP zrobić szpital czy pogotowie. Warto zachować realizm w takiej sytuacji, obity wrestler nie powinien być okazem zdrowia.

15. Mile widziane są sugestie odnośnie prowadzenia swojej postaci. Tak więc czekamy na propozycję wszelkich angle'i (pomysł lub scenariusz zdarzenia z udziałem dwóch lub więcej wrestlerów, lub oficjeli HVW), ataków (wbiegnięcia podczas walk), strategii (odwrócenie się od swojego partnera z teamu czy wywiad przeprowadzany podczas gali) proponowanych walk czy speechy jakie chcecie wygłosić na gali. Możecie także przysyłać propozycję opisu swoich walk (bez finishów), bardzo możliwe że zostanie to uznane i wasz opis pojawi się na gali. 

17. Zabrania się używania Piotra Balickiego i Vlada Bigmaczynskiego w RPach. Spowodowane jest to używaniem ich "out-of-gimmick" przez wiele osób. Dozwolone jest natomiast używanie wymyślonych przez siebie pracowników federacji. Jeśli ktoś już bardzo chce użyć kogoś z wymienionej dwójki, musi to skonsultować z zarządem.

-Gale komentują :

Heniek 'Anri' Tyski - colour commentator / heel. Erotoman, przechwala się doświadczeniami seksualnymi, których prawdopodobnie nigdy nie przeżył. Nie jest zbyt rozgarnięty, lekko sepleni, słabo zna się na wrestlingu.

Tadeusz Kędzierski - play by play / face. Prawdziwy fachowiec. Tadeusz jest byłym trenerem zapasów, który lubi dobra walkę wg zasad fair play, dodatkowo duży fan wrestlingu.

Używanie komentatorów jest jak najbardziej wskazane, z tym że warunkiem jest utrzymywanie ich "in character" przez cały czas, czyli tak jak jest to wyżej opisane. Przypadek któregoś z komentatorów będącego "out of character" (np. Tyski prowadzący sensowną rozmowę o wrestlingu) negatywnie wpłynie na cały RP.

 

Jeśli chodzi o wywiady, do wyboru są :

 

Oprócz tego są jeszcze :

 • Hubert Grom - ring announcer
 • Patryk Nidziółka - sędzia.
 • Michał Kłoda - sędzia.

Pod żadnym pozorem nie wolno fizycznie atakować żadnego z pracowników organizacji. Dopuszcza się jedynie ataki słowne. Jeśli już bardzo chcesz pobić kogoś w RP, wymyśl swoją ofiarę.

 

 

III. Inne:

18. Ekipa HVW jest naprawdę obiektywna! Jeśli przegrałeś swoją walkę, zaakceptuj to. Porażki są częścią tej zabawy i każdy kiedyś przegrywa.

19. Możesz natomiast śmiało poprosić o opinie / rady / wskazówki na temat twoich RP. Z chęcią zostaną ci udzielony. Nie każdy na początku potrafi napisać coś ciekawego. Booker poza prowadzeniem fedu, dba o to by poziom uczestników był jak najwyższy. Im lepsi gracze, tym lepsza zabawa.

20. Twoje zachowanie na forum także będzie miało wpływ na twoją postać. Jeśli jesteś chamem, obrażasz innych użytkowników to nie spodziewaj się solidnego pushu. Możesz za to zostać ukarany niekorzystnym segmentem na gali, porażką a także wyrzuceniem z federacji. Chcemy aby uczestnictwo w e-fedzie było dobrą zabawą, nie będziemy tolerować psujących zabawę graczy.

Jeśli przeczytałeś już cały regulamin, to zapisz się.

 • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • estevez zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Poleć znajomemu

  Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
 • Najnowsze posty

  • Spoko. Odpowiedź na poprzednią zagadkę to : Turinabol (CzaQ, teścia przyjmuje się w tylko strzałach (domięśniowo), a oni brali tabsy ) Kolejna zagadka (coś prostego, żeby nie blokować): W filmie Barbie, początek to komediowe nawiązanie do początku pewnego zajebistego klasyka filmowego. Którego?  
  • Roderick Strong tego tak raczej nie odbiera...  Obejrzałem Rampage i nie rozpisując się za bardzo, było to takie Dynamite na zredukowanym biegu. Walki były ok, ale nie było czegoś wybitnego. W pamięć zapadła mi jednak walka Julia Hart vs Skye Blue. Muszę przyznać, że Julia świetnie wpasowuje się w swój mroczny gimmick. Fajnie było zobaczyć Stinga, Cage'a i powrót Kenny'ego. Walka wieczoru z Bucksami i Hangmanem też na plus. Dobre show. 
  • Podczas ostatniego Rampage., Kenny obronił Jericho przed atakiem Callisa i w związku z tym na Wrestle Dream szykuje się 6 man tag: Chris Jericho, Kenny Omega & Kota Ibushi vs Sammy Guevara, Konosuke Takeshita & ? Mystery partnerem może być Danny Garcia albo Will Ospreay... Z Ospreay'em wyszłaby bajka, ale również z Garcią byłoby to ciekawe zestawienie. The Righteous (Dutch i Vincent) pokonali Hardys, Best Friends & Kingdom zostając pretendentami do pasów ROH Tag Team. Plany zakładają walkę na Wrestle Dream z MJFem i Cole'm, ale nie znamy statusu Adama, także zobaczymy jak to wyjdzie. Jeżeli kontuzja okaże się poważna, to będą musieli zmienić plany. Szkoda, bo na tym story dobrze wychodzi Strong (w końcu jakiś bardziej obrazowy gimmick) i Kingdom pewnie w przyszłości mieli odebrać im te pasy...
  • Poniższe newsy przedstawiają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka SmackDown. Motywem przewodnim tego SmackDown była tym razem rywalizacja Johna Ceny z Bloodline. Cena zapowiedział chęć powrotu do akcji ringowej. Początkowo wydawało się, że Cena i AJ Styles zmierzą się z Jimmym Uso i Solo Sikoą. Chcieli tego zresztą już na tym SmackDown. Potem jednak przedstawiciele Bloodline wymigali się z pojedynku, sugerują, iż może dojść do niego, ale na Fastlane. SmackDown miało zakończyć podpisanie kontraktu na wspomniane starcie tag teamowe. Ostatecznie Styles jednak został brutalnie zaatakowany na zapleczu przez Solo i Uso, a następnie wywieziony z areny w karetce. I zamiast wspomnianej ceremonii zobaczyliśmy kolejny atak Bloodline, tym razem na Cenę. Warto jednak podkreślić, iż i Sikoa i Jimmy i John storyline'owo złożyli podpisy na ich walkę. Na ten moment Cena zostaje bez partnera, ale sporo jest spekulacji, że zostanie nim ostatecznie LA Knight. Ten ostatnio musiał pauzować przez koronawirusa. Link do filmu IYO SKY zachowała mistrzostwo kobiet, pokonując Asukę. Jednakże nie zabrakło ingerencji i ze strony Bayley i Charlotte Flair, co może sugerować iż ten feud także powędruje w stronę tag team matchu lub wieloosobowej walki. Link do filmu Skrót SmackDown: Link do filmu Za tydzień na SmackDown: - "Grayson Waller Effect" z Bobbym Lashley'em - Charlotte Flair vs. Bayley - WWE United States Championship: Rey Mysterio vs. Santos Escobar.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dostajemy segment w którym AJ i Cena łączy siły fajnie to wyglądało, ale do czego to wszystko prowadzi? Do jakiegoś War Games Matchu na SS? Czy Cena tak na długo zostanie, możliwe fajnie byłoby go widzieć w tak zajebistej stypulacji pożyjemy zobaczymy, obecnie nie mam bladego pojęcia do czego prowadzi ta cała sytuacja. Stawiają dalej na Theory i przy okazji na Wallera, myślałem że po starcie pasa Theory przepadnie ale są chyba wobec niego jakieś plany, co do Brawling Brutes to mi jest ich po prostu szkoda taka fajna stajnia a tak nie wykorzystany potencjał w tym wszystkim.  Street Profits przegrywają z LWO? Niby Heel Turn itd. a tu taka akcja, do tego Bobby wyrzucił ich z nowo narodzonej stajni? O co tutaj chodzi? A może to Street Profits przejdą solo Heel Turn atakując Bobby'ego, co wydaje mi się całkiem realne.  Kurde podoba mi się taki pyskaty Theory który nie szczypie się w język jak komentarzy wspomnieli o The Rocku, nie wiem co oni tutaj chcą zasugerować ale chyba nie chcą Rocky'emu dać walki z Theory'm to by była jazda xD  Have Fyre i Dawn już dawno powinny się bujać z pasami Tagów nie wiem na co oni czekają. Iyo Sky skutecznie broni pasa i dobrze, Asuka w tym roku już dostała szansę a Sky niech trzyma pas do RTWM, ale obawiam się że WWE może polecieć z grubej rury i dać pas Jade Cargill aby dać totalną petardę i shoocker na końcu roku i mamy ustawioną walkę z Bianca kontra Jade na WM 40.  Widać że John najlepszy już w ringu nie jest a praca w Hollowyod zrobiła swoje więc go oszczedzają ale nie robia to byle jak, dobrze widzieć że John kręci się koło takiego Solo i Jimmy'ego którzy potrzebują jak największego hype'u, ale mam wrażenie że tutaj to Jimmy zyskuje najwięcej a nie Jey który przegrał już drugą walkę na RAW xD Podobno mamy dostać na Fastlane Main Event Cena & LA Knight kontra Jimmy & Usos, za pewnie to wypisanie AJ'a z telewizji na jakis czas wiążę się z tym że ma zmierzyć się z Romanem na Crown Jewel, a Knight będzie stopniowo szykowany na Romana i najpewniejszą galą może być Elimination Chamber lub Royal Rumble.  SmackDown lepsze niż w zeszłym tygodniu  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...