Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Draft...jakieś pomysły?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Nie "federacje" tylko rosterze lub brandzie

A z Lashleyem była inna sprawa bo chciał podwyżki a WWE nie wyraziło zgody.

Praktycznie to trzeci brand, ale teoretycznie ECW to oddzielna federacja wykupiona przez WWE. Jak gdzieś napisałem to tak jakby na SD! walczyli o TNA X-Division Titla.

Z Lashlayem to nie jest inna sprawa. Poczytaj o zeszłorocznym drafcie to się dowiesz o co chodzi. Nie chodzi mi o podwyżkę czy za co go tam wywalili, tylko o to że na drafcie jak przenieśli go na RAW to musiał oddać pas ECW, a w tym roku Kane nie.

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • luki

    9

  • nekrophage

    7

  • Biggmac

    5

  • KENTA

    5

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Praktycznie to trzeci brand, ale teoretycznie ECW to oddzielna federacja wykupiona przez WWE. Jak gdzieś napisałem to tak jakby na SD! walczyli o TNA X-Division Titla.

 

Nie zgodze się. ECW to jest tylko i wyłącznie trzeci brand. Jedyne co ma wspólnego z dawnym ECW to nazwę, więc mówienie, że to oddzielna federacja jest bardzo nietrafione. Porównanie do TNA też jest nie na miejscu. To zupełnie co innego. Aktualnie ECW to nazwa brandu, nie federacji i tyle.


  • Posty:  1 473
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zgadzam się z przedmówcą. A dodam tyle, że pas ECW wcale nie musi być na ECW. US należy do Smackdown a jest na ECW. Nazwa niczego nie zmienia...

  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Z Lashlayem to nie jest inna sprawa. Poczytaj o zeszłorocznym drafcie to się dowiesz o co chodzi. Nie chodzi mi o podwyżkę czy za co go tam wywalili, tylko o to że na drafcie jak przenieśli go na RAW to musiał oddać pas ECW, a w tym roku Kane nie.

 

Tylko z Lashleyem sytuacja wyglada inaczej, bo on pas stracil przez angle z McMahonem, ktory prowadzil jako heel program z Lashleyem i wowczas to bardziej przez Vince'a stracil ten pas.. Ale moge sie mylic :)

 

Ogolnie to strasznie jestem zamotany w tej chwili po tym drafcie i sam nie wiem co mam myslec.. zaczac Smacki sciagac? :-)


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Tylko z Lashleyem sytuacja wyglada inaczej, bo on pas stracil przez angle z McMahonem, ktory prowadzil jako heel program z Lashleyem i wowczas to bardziej przez Vince'a stracil ten pas.. Ale moge sie mylic
Akurat nie. Program z McMahonem już skończył, wygrał na drafcie nawet kogoś do ECW, a potem w walce div, chyba Mickie wygrała i do RAW idzie Lashlay. Wszyscy się cieszą a tu zaraz wychodzi Coach i mówi że niestety w takiej sytuacji musi oddać swój ECW Championship. Bobby oddaje i mów że teraz w RAW pokaże że jest prawdziwym mistrzem. Vince nic tu sie nie mieszał bo bardziej zajęty był swoim wieczorem pożegnalnym i umieraniem :D

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"


  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O ile dobrze pamiętam, to Lashley stracił pas na Backlash na rzecz McMahon'a, odzyskał go na ONS, a tuż po tym odbył się draft i Lashley był zmuszony oddac pas przechodząc na RAW. :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Po tym, jak Charlie Dempsey zgodził się na tag team z Tavionem Heightsem, dokonał heel turnu na swojego byłego partnera we wtorek – po zobaczeniu ojca, Williama Regala, i Finlaya, przy rampie. Wyciągnął Heightsa z ringu, zaaplikował German suplex, co dało zwycięstwo Birthright. Dempsey potem wskoczył do ringu i pozował z resztą ekipy, cementując swój status najnowszego członka grupy. Finlay na social mediach wrzucił fotkę siebie i Regala z ekipą zza kulis z podpisem: „Kto by pomyślał! ⁦@WWENXT
    • Grok
      Infamny segment koncertowy Ricky'ego Saintsa z WWE NXT zniknął z oficjalnych kont WWE na social mediach, a Fightful Select ujawniło powody tej decyzji. W zeszłym tygodniu, w odcinku NXT z 3 marca, Saints dał live-koncert reklamowany jako „The Ricky Saints Absolute Experience”. Pomysł nawiązywał do gimmicków koncertowych Joe Hendry'ego i The Rocka, ale nie chwycił. Segment szybko przyciągnął uwagę w social mediach, zanim WWE zdecydowało się go wyciąć. Segment spotkał się z chłodną reakcją b
    • Grok
      Weteranka WWE, Charlotte Flair, niedawno otworzyła się na temat swoich planów po zakończeniu kariery w WWE, podkreślając chęć pomocy innym ludziom. Związana z WWE od 2012 roku, 39-letnia Flair niedawno udzieliła wywiadu dla Bloomberg Talks, gdzie szczegółowo opowiedziała o pomocy ludziom po karierze w WWE. W pełni wyleczona po niepokojącej kontuzji z zeszłego roku, Flair wróciła na Royal Rumble 2025, które wygrała, a następnie zmierzyła się z Tiffany Stratton na WrestleMania 41. Po tym roz
    • Grok
      Turniej drużynowy wyłoni następnych pretendentów do pasów Vanity Project. Tymczasowy GM Robert Stone ogłosił w kulisach we wtorek, że turniej wystartuje w przyszłym tygodniu i finiszuje na evencie NXT w Madison Square Garden Theatre 31 marca. Początkowo w stawce były ekipy The Culling, Sean Legacy & Eli Knight, Hank & Tank, Birthright, OTM oraz DarkState, a w openerze pierwszej rundy Hank & Tank mieli zmierzyć się z Birthright. Saquon Shugars z DarkState nie był zadowolony z taki
    • Grok
      Jon Moxley jest dumny ze swojej frakcji Death Riders i niedawno wychwalał etykę pracy jednej z jej członkiń. W niedawnej rozmowie z Renee Paquette w programie Close Up, Moxley stwierdził, że każdy zawodnik w tej branży powinien pracować tak ciężko jak Marina Shafir. Mimo kilku lat spędzonych w federacji, Shafir zyskała swoje pięć minut dopiero po dołączeniu do Moxleya jako część Death Riders w 2024 roku. W ciągu ostatnich paru lat Shafir wspięła się do grona najbardziej dominujących kobiet
×
×
  • Dodaj nową pozycję...