Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

PWF gala 4


JPP

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  490
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.08.2007
 • Status:  Offline

Enterance Them PWF ( Las Vegas USA)

 

Rozbrzmiewa Glass Shatters i na ringu pojawia się Stone Cold Steve Austin

 

SCSA: Taa… jak by to powiedział Rock ? Acha… Finally, Stone Cold has come back to Las Vegas… Nie, nie Rocky nie przyszedłem się z Ciebie ku**a naśmiewać. Ostatnio zadziwiają mnie decyzje pana GM’a. Najpierw jak HBK przerwał walkę o miano pretendenta to sam je**k nim został, a później jak pomógł HHH to został pozbawiony piepszonego miana… hmm… więc Stone Cold się pyta: What ?... Stone Cold poczuł się jak za czasów WWF kiedy Mr. McMahon nie miał odwagi stanąć oko w oko ze mną.

Theme Ric’a Flaira i na rampie pojawia się mr. GM ( w towarzystwie Umagi)

Flair (zdenerwowany): O co Ci chodzi Austin ?

SCSA: hehe widzę , że znalazłeś sobie ochroniarza. Często gadacie? To by była chyba najinteligentniejsza rozmowa w twoim życiu?

Flair(wściekły): Zamknij się! Myślisz , że potrzebny mi ochroniarz? Nie boje się ani Ciebie , ani HBK! Ja…

SCSA(przerywa Flarowi)[do publiczności] : Jeśli sądzicie , że Flair nie ma jaj give me a hell yeah!

Publiczność: HELL YEAH!

SCSA: WHAT?

Publiczność: HELL YEAH!

SCSA: WHAT?

Publiczność: HELL YEAH!

[z pod ringu wyszedł Goldberg]

SCSA: Taa… Flair nie ma jaj i to jest sedno sprawy , bo Stone Cold tak powiedział!

Austin odwraca się i dostaje Spear’a. Na ring wbiega Umaga i razem z Goldbergiem kopią Austina.

Słychać „If ya smell what The Rock is cookin’” i na ring wbiega Rock. Odciąga Umage od Austina i sprzedaje mu ( Umadze :P ) Layin' the Smackdown(!)-People’s Punch’e. Austinowi udaje się wstać i zaczyna się wymieniać punchami z Goldbergiem. Bill pacha Stone Cold’a na liny i… Lou Thesz Press! Austin okłada Goldberga ! W tym samym czasie Rocky robi People's Spinebuster na Umadze! Czyżby People's Elbow. Tak jest! Jak by to powiedział JR „The Most Electrifying Move In Sports Entertainment today”. Austin pozwala wstać Goldbergowi… Stone Cold Salute [środkowe palce] i Stone Cold Stunner!

Rock i Stone Cold mierzą się wzrokiem. Austin wyciąga rękę w stronę People’s Champ’a. Ten niepewnie uścisną… to był błąd! Stone Cold Stunner po raz drugi. Austin nachyla się nad Rockiem i coś tam do niego jeszcze mówi…

--------------------Reklamy : PPV Apocalypse -------------------

 

Cody Rhodes vs Carlito (normalne zasady)

Końcówka:

Cody trzyma Carlito w head locku, ale Carlito szybko się udaje wydostać. Zaczyna częstować chopami Cody’ego. Carlito odbija się od lin i próbuje wykonać Clothesline, ale Cody się schylił i cios otrzymał sędzia. Carlito odwraca się i dostaje dropkick! Cody szybko podnosi jego nogi i zakłada Reverse Four Leg Lock! Carlito prawię natychmiast tapuje ! Ale sędzia leży nieprzytomny… Rhodes „rozwiązuje” submission i idzie obudzić sędziego… dostaje low blow. Carlito szybko odzyskał siły! Od razu robi Back Stabber. Carlito uśmiecha się zadowolony… czego nie można powiedzieć o publiczności. Ale co to ? Na ring z krzesłem wbiega Booker T. Book ma na sobie koszulkę sędziego! Chyba nie może wybaczyć tego co Carlito zrobił mu na ostatniej gali! Cólon nie w nie zreflektował się na czas i Booker serwuje mu chairshoot! Carlito pada nieprzytomny! Rhodes powoli dochodzi do siebie i zaczyna pinować. Booker liczy! 1….2….3!

Zwycięzca : Cody Rhodes

 

Backstage (Abdul przeprowadza wywiad z Mick’iem Foley’em)

 

Abdul: Witam. Moim dzisiejszym gościem jest Extremalny mistrz Mick Foley!. Witam Mick!

Foley(uśmiechnięty): Cześć…

Abdul: No więc Mick… wiesz już z kim się dzisiaj zmierzysz ?

Foley: Tak… z tego co się orientuje to z małym Reyem Mysterio.

Abdul: Co o…

Foley (przerywa Abdulowi w połowie zdania): Co o nim sądzę ? A co mogę sądzić o pedofilu w masce? Jedyne co potrafi to skakać! Dzieci go kochają i on kocha dzieci! Robi to dosłownie!!

Abdul: Za to zdanie możesz stracić wielu młodych fanów.

Mick: eee tam… Dopóki jest ze mną Mr. Socko wszystko będzie ok.

Mick wyciąga skarpetę i wkłada na rękę i odchodzi.

 

Mick Foley vs Rey Mysterio ( first blood)

 

Końcówka:

Na ringu jest dużo różnych broni : Kij bejsbolowy, krzesło , a nawet drabina.

Mick ma przewagę prawie całą walkę. Właśnie teraz sprzedaje punche w narożniku Reyowi. Mysterio jest cały poobijany i ledwo przytomny. Mick podnosi bejsbol i uderza nim Reya( cheer starszej publiki i heat dzieci) po nogach i rękach… wygląda na to , że Mick z kontuzjuje małego 619! Foley rozbiega się i… i zostaje podcięty przez Mysterio. Foley w pozycji do 619! I właśnie 619! Rey skacze na liny i chyba będzie leg drop… nie ! Mick jeszcze raz używa bejsbola ! Rey bardzo powoli wstaje i… Mr. Socko ląduje w buzi Mysteria! Foley długo trzyma… Mysterio dostaje drgawek. Foley puszcza, z schodzi z ringu i schyla się po coś. Kij owinięty drutem kolczastym! Foley chce zakończyć już walkę. Ale spójrzmy na rampie pojawia się pretendent do tytułu Rob Van Dam. Ale dzisiaj mamy dzień… to już druga interwencja w ciągu kilkunastu minut! Mick odrzuca kij i kieruje się do RVD i dostaje od niego heel kick! RVD podnosi krzesło i rzuca wstającemu Foleyowi i … Van Daminator! Mistrz krwawi! Sędzia kończy walkę!

Zwycięzca : Rey Mysterio

 

--------------------Reklamy : PPV Apocalypse -------------------

 

Znajdujemy się w szatni The Rock’a. Ktoś puka…

 

Rock(wkurzony): Wejść

Wchodzi Abdul

Abdul(lekko wystraszony): Witam pana panie The Rock. Mógłbym się pana o coś spytać?

Rock(wstaje i zabiera mikrofon): Możesz , ale się nie odzywaj gdy The Rock mówi.

Abdul: Tak je (zreflektował się w połowie zdania) wybacz…

Rock(nakazuje mu się zamknąć gestem ręki): Finally… The Rock has come back to Rock Vegas(publiczność kończy razem z nim). Chcesz , żeby Rock Ci przebaczył? Chcesz prosił People’s Champa o przebaczenie ? Rock Ci powie „wybaczam Ci” jak walniesz głową w ścianę! No więc uderz…. Wal!

Abdul(blady na twarzy): Ale…

Rock: WAL!

The Rock patrzy z niedowierzeniem jak Abdul uderza mocno głową w ścianę i pada nieprzytomny.

Rock: Jeszcze jeden wariat… The Rock żartował… You sick freak!

Rock pcha nogą Abdula tak , że ten opuścił szatnię

Rock: Tak więc … widzieliście. Stone Cold jeszcze raz sprzedał The Rockowi stunner. Ale The Rock nie ma zamiaru się mazać … co to, to nie! Ale miliony milionów, fani Rock’a wiedzą co Rock powie, że złapie piepszone palce Stone Colda , obróci je bokiem i wetknie mu je mocno w jego candy ass! TO wam Rock obiecuje bo jest : The trail-blazing, eyebrow-raising, Jabroni-beating lalalalauuu pie-eating, heart-stopping, elbow-dropping People's Champ! The Rock! If ya smell lalalalaalalalalauuu what The Rock is cookin’!

 

Hardy Boyz vs Cryme Tyme Tag Team(normalne zasady) O miano pretendenta do tytułu PWF Tag Team Championship

Końcówka:

Matt chopuje JTG w koncie ringu. Udaje mu się go posadzić na narożnik i Hardy szykuje się do superplexu! Ale JTG się opiera. Kilka punchy brzuch i Matt spadł na matę! Hardy powoli wstaje i nadziewa się na Diving dropkick od JTG! Obaj wrestlerzy leżą na ringu bez znaku życia. Sędzia nie ma wyboru , zaczyna odliczać.. 1…2….3….4….5….6…7….Oboje zmieniają się ze swoimi partnerami! Słychać pisk dziewczyn gdy Jeff wszedł na ring… Hardy zaczyna tauntować i nie zauważa clothesline od Shada. Jeff wstaje i nadziewa się od razu na Shoulder Block. Shad znowu dobija się od lin z zamiarem clotheslinu , ale tym razem Hardy był przygotowany. Shad dostał dropkick w kolano! Jeff od razu zaczyna kopać w zranioną nogę! Zmiana u Hardych. Chyba będzie akcja zespołowa… Jeff trzyma obitą nogę , a Matt robi na nią Leg Drop! To musiało zaboleć. Matt pinuje 1…2.. JTG przerywa. Matt powoli wstaje i podnosi Shada. Hardy szykuje się do Side Effect… Ale nie Shad kontruje Sidewalk Slam! Shad szybko czołga się do JTG… i zmiana! JTG nadbiega i od razu Running front flip neckbreaker! Matt finisher! Tym razem JTG tauntuje i nie zauważył , że za nim czai się Jeff… Twist of Fate! PIN! 1….2…3 ! Shad przez kontuzje nogi nie mógł pomóc koledze…

 

Zwycięscy: Hardy Boyz i nowi pretendenci do tytułu Tag team.

 

Backstage

Sharmell idzie spokojnie po korytarzu… nagle wyskakuje Carlito! Łapie Sharmell za ręce i uderza w policzek! Chyba pamięta ostatnie spotkanie… Carlito całuje Sharmell w usta. To się chyba Bookerowi nie spodoba…

 

--------------------Reklamy : WWE Fantasy – Jeśli kochasz wrestling oglądaj : RAW, Smackdown, ECW, TNA! -------------------

 

Triple H vs Kane (normal match)

Końcówka:

Wyrównany pojedynek. Obaj wrestlerzy krwawią. Kane zaczyna sprzedawać HHH Uppercuty! Triple H jest w narożniku. Kane się rozbiega… będzie Colthesline… Nie! HHH ucieka! Schodzi z ringu i się schyla… czegoś szuka i chyba każdy wie czego! Jego najwierniejszy przyjaciel: Sledgehammer! Triple H wraca na ring z młotem. Patrzy się na Kane i zaczyna biec w jego stronę! Chyba zaraz Kane straci twarz… nie Kane unika młota i łapie za szyje HHH! Ale ten kopie Kane w… intymne miejsce. Sędzia przerywa walkę.

Zwycięzca: przez DQ Kane

Triple H jednak nie przerywa walki. Uderza młotem w brzuch Kane i szykuje się do Pedigree… Co to ? Światła gasną i słychać bijący dzwon… czyżby na pomoc bratu przybył z Death Valley Undertaker ? I znowu jest światło! Tak jest to Undertaker! Trzyma HHH w pozycji do Tombstone! Tak jest Tombstone Piledriver! Bracia z chodzą z ringu.

 

Chwile trwa zanim Triple H się pozbierał.

Theme Flaira

Ric: Mówiłem Ci HHH , że ze mną nie wygrasz! Zostaniesz zmiażdżony, zniszczony, zrujnowany …

Triple H: Jak już skończysz to odwróć się za siebie.

Mr. GM odwraca się i dostaje Sweet Chin Music prosto w twarz!

HBK nachyla się nad nim i robi Crotch chop krzycząc „Suck it bitch”

 

Reklamy

 

Main Event

 

Chris Jericho vs Randy Orton (normal match) o pretendenta do tytułu PWF Championship!

Końcówka:

Od początku walkę obserwuje Edge. Walka dość wyrównana. Właśnie trwa wymiana Chop Jericho za punch Ortona. Jericho zyskuje przewagę. Chop, punch, chop, punch, punch i jeszcze kilka. Jericho Rozpędza się , odbija się od lin… i nadziewa się na dropkick Ortona. Randy zakłada head lock. Orton chwile trzyma, jednak Jericho powoli wstaje. Zaczyna uderzać Legend Killera łokciem w brzuch. Jericho odbija się od lin i Enziguiri ! Orton pada. Jericho pinuje. 1….2…. Randy się nie daje. Jericho próbuje założyć Walls of Jericho, ale Orton dobrze się broni i kopie w brzuch Chris’a. Ranyd szybko wstaje i clothesline w Y2J’a! Zaczyna się sadystyczne „stąpanie” przeciwnika. Najpierw obie nogi , potem głowa, znowu nogi i na koniec ręce. Jericho przy pomocy lin wstaje … i dostaje Inverted headlock backbreaker. Randy zaczyna robić pompki i czai się na Y2J’a! Jericho wstaje… Randy podskakuje z próbą RKO, ale Y2J jest przygotowany. Odpycha Ortona i zakłada Walls of Jericho! Orton stara się walczyć… czołga się do lin… Jednak Jericho cofa się na środek ringu… Randy znowu próbuje i dosięga lin! Sędzia każe Y2J’owi przestać , jednak ten znowu odciąga Ortona. Sędzia jednak dalej każe mu go póścić! Co jest ? Jericho puszcza i zaczyna dyskutować z sędzią. To szansa dla Ortona ! Tak Jest RKO! ! ! Orton pinuje ! 1…..2……3! Koniec !

Zwycięzca : Randy Orton i nowy pretendent do PWF Championship!

Legend Killer podnosi ręce do góry! Edge wchodzi na ring i chce mu złożyć gratulacje… nie Edgecator! Edge chce jak najbardziej poturbować przeciwnika przed Apocalypse! Edge czai się w rogu i… Spear!

Z tego co widać Rated-RKO chyba się rozpadło.

PWF schodzi z anteny

------------------------------------------------------

Sorka , że tyle nie pisałem. Wiem , że chyba nikt się tym specjalnie nie przeją :P , ale jednak sorka :)

Teraz powracam na stałe :) obiecuje :)

Proszę o głosowanie kto ma się zmierzyć w walce o People's Championship :) Każda stypulacja i każdy wrestler :) Głos w komentarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 3
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  312
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.02.2008
 • Status:  Offline

Nie powiem żebym tęsknił za twoim diary, bo to pierwsza gala w twoim wykonaniu którą czytam ( :P ) lecz muszę powiedzieć że całkeim całkeim. Mimo kilku niedociągnięc i błędów to niektóre segmenty i walki naprawdę mi się podobały. Pisz dalej i zajrzyj do mojego diary ;) A w walce o peoples championship niech zawalczy... Może Kane, albo Big Show ? Jakiś power wrestler i będe zadowolony (tylko nie Khalas, BDV czy Henry :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 242
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.03.2007
 • Status:  Offline

Ogólnie: jest troche błędów stylistycznych ale nie dużo. Całość kupy się trzyma i nieźle się czyta. Jeśli mogę się przyczepić to do mało oryginalnego rosteru( RKO, itd) i może do tego że Golberg wyłazi spod ringu :P Po za tym jest spoko ;) No i tekst o pedofilu Reyu troszke przegięty jak dla mnie :P

 

P.S Aaa i dzięki za reklame :D Żeby nie było- nikt z nas o to nie prosił to inicjatywa JPP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  03.07.2007
 • Status:  Offline

Rock(wkurzony): Wejść

Wchodzi Abdul

Abdul(lekko wystraszony): Witam pana panie The Rock. Mógłbym się pana o coś spytać?

Rock(wstaje i zabiera mikrofon): Możesz , ale się nie odzywaj gdy The Rock mówi.

Abdul: Tak je (zreflektował się w połowie zdania) wybacz…

Rock(nakazuje mu się zamknąć gestem ręki): Finally… The Rock has come back to Rock Vegas(publiczność kończy razem z nim). Chcesz , żeby Rock Ci przebaczył? Chcesz prosił People’s Champa o przebaczenie ? Rock Ci powie „wybaczam Ci” jak walniesz głową w ścianę! No więc uderz…. Wal!

Abdul(blady na twarzy): Ale…

Rock: WAL!

The Rock patrzy z niedowierzeniem jak Abdul uderza mocno głową w ścianę i pada nieprzytomny.

Rock: Jeszcze jeden wariat… The Rock żartował… You sick freak!

Rock pcha nogą Abdula tak , że ten opuścił szatnię

Rock: Tak więc … widzieliście. Stone Cold jeszcze raz sprzedał The Rockowi stunner. Ale The Rock nie ma zamiaru się mazać … co to, to nie! Ale miliony milionów, fani Rock’a wiedzą co Rock powie, że złapie piepszone palce Stone Colda , obróci je bokiem i wetknie mu je mocno w jego candy ass! TO wam Rock obiecuje bo jest : The trail-blazing, eyebrow-raising, Jabroni-beating lalalalauuu pie-eating, heart-stopping, elbow-dropping People's Champ! The Rock! If ya smell lalalalaalalalalauuu what The Rock is cookin’!

 

Myślałem , że padne. Generalnie gala bardzo mi się podoba.6-/6 (a ten "-" za zbeszczeszczenie samoan buldozzera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


 • Najnowsze posty

  • Jeffrey Nero
   Darek swoje ostatnie życzenie oddaje Rademenesowi, prosząc, by znów przybrał swoją dawną ludzką postać. Kot spełnia prośbę chłopca. Wkrótce ojca odwiedza gość z Maroka o nazwisku Senemedar. 
  • KyRenLo
   Monday Night RAW: Ooo. Wow. Fajnie. Pozytywnie zaskoczyli z tym powrotem. Monday Night Rollins. Był też Priest, a później zaakceptowanie walki. Waleczka Seth vs Damian na Money in the Bank. Nie spodziewałem się powrotu/Nie spodziewałem się, że Damian zawalczy na tej gali, więc tym większe me zadowolenie. Bardzo miły początek czerwonej tygodniówki. Nie mam pojęcia, kto wygra walkę, ale już mocno czekam. Pearce ma idealnego rywala dla Gable. Oho to będzie Chad podkładany. Braun vs Chad: Walka się odbyła. Chad oczywiście przewalił. No nic trzeba to jakoś przeboleć pod warunkiem, że jego czas jeszcze nadejdzie. Po starciu Chad zaczepia Tozawę, którego chce bronić Maxxine. Wyproszona z ringu, a Tozawa dostaje plaskuna. Otis się zdenerwował i popchnął swojego lidera. I tyle? Kurde, spodziewałem się chyba czegoś więcej, ale ok nie ma co narzekać. Chad chyba został już sam. Zobaczymy, kiedy bracia i Ivy zostaną do niego doklejeni. O Last Monday. Nawet nie widziałem, co się działo tam. Spoko, że WWE postanowiło to pokazać. O kurczaki, ale fajne to było. Się Pat nieźle nakręcił. Finn wygra walizkę i zostanie mistrzem. Oczywiście pójdzie na Kodeusza. Były śmieszki. Fajny smaczek. Dominik zagubił swoją kamizelkę. Pewno Morgan będzie w niej latać. No no Carlito elegancko tu wypadł. Bardzo dobre minuty. Iyo vs Kiana vs Zelina: Kiana w akcji. Wygrać pewnie nie wygra, ale spoko. Jeżeli chodzi o samą walkę, to mi się podobała. Iyo oczywiście wygrała. Pojawiła się Morgan ubrana w Dominika i Zelina się rozkojarzyła. James odliczona, no ale wygląda na to, że Zelina idzie na Liv, więc nie wypadało jej tutaj przypinać. Iyo pewnie znowu walizki nie wygra, ale poziom walki podniesie na bank. Ten śmiech Morgan jest miły dla ucha. Ricochet w karetce. No to trochę straciłem, nie oglądając ostatniego RAW. Szkoda, że odchodzi. Lubiłem oglądać jego walki. Jackie z nowymi mistrzyniami. Isla ładna. Stark i Baszler idą po pasy. Oby nie. Carlito vs Dragon Lee: Starcie jakieś wyjątkowe nie było, chociaż Dragon się starał. Morgan zabawiła się w swoje gierki i przyleciała Zelina. Tak to będzie jej następna rywalka. Dom załatwił jakiegoś jobbera, a później Rey dał mu parę razy po głowie. Mam nadzieję, że przed końcem kariery nie zapomni się podłożyć dla syna na jakiejś ważnej gali. Carlito z pomocą JD wygrał. Walka nie porwała, ale wszystko dookoła było spoko. Otis się pakuje, i to jest koniec. Otis/Tozawa/Maxxine wychodzą. Chad jest sam i chce wygrać walizkę. Zobaczymy. Drew wchodzi i zaraz wychodzi. Na Smackdown Punk dostanie w głowę? Się zobaczy. Dakota i Kairi przejebały w jakieś dwie minuty walkę. Serduszko moje zabolało mocno. Pierwszy duży minus tego eleganckiego RAW. Walkę Sheamus vs Bron przerwał Kaiser, który zaatakował tego pierwszego. W sumie na Clash at the Castle mogli zrobić Street Fight, czy coś. Dominik w poszukiwaniu swojej własności. Jest i Morgan przywołująca Dominika paluszkiem. Nawet mistrz krzyknął sobie. Ostatecznie Dominik odzyskał swoją rzecz. Ripley jeszcze nawet nie ma, a to już ogląda się świetnie. Muszę mocno pochwalić Liv. Od czasu zostania mistrzynią fajną robotę robi. Oby tak dalej. Punk będzie na Smackdown. Ciekawe, czy Drew także. Przyszły zwycięzca walizki Jey Uso robi show przed walką. Jey vs Rey vs Finn: Kurwa. Finn nie tylko przegrał, ale nawet został odliczony. Kurde, smutne to. Odkładając na bok sympatię do Balora to uważam, iż pojedynek na koniec RAW był na bardzo dobrym poziomie. Trochę to trwało, ale ekipa Wujaszka się wreszcie pojawiła. Nie będę ściemniał klimat zajebisty był. Czekam na więcej. Powrót do oglądania tygodniówek od WWE uważam za mega udany. Świetny odcinek czerwonej tygodniówki.  
  • Grins
   Tak jak się bałem powrotu Howdy'ego że to nie jest za najlepszy pomysł i ogólnie debiut tej nowej stajni do tego z taką ekipą którą podawali w sieci, to tak teraz cofam te słowa, co za kurwa debiut... Mam wrażenie że to był jeden z najlepszych debiutów od lat jeśli chodzi o stajnie, ja jako fan horrorów jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony i wiem że sam Bray po drugiej stronie również się uśmiecha widząc to co się stało na wczorajszym RAW, jak na powrót i debiut nowej stajni Bo Dallas zdał test oby był również tak genialnym liderem jak Bray, chociaż na samym końcu poczułem chwilowo jakby to właśnie Bray przemówił przez niego, ten nieco podobny głos, taka prawda że cząstka jego brata zawsze w nim była i zawsze w nim będzie i stanowczo będzie nam o tym przypominał, że Bray dalej z nami jest... Ogólnie wracając do kostiumów, nie no kostium Lumisa to wgniata totalnie w ziemię najbardziej mi się podoba, mogę śmiało stwierdzić że ten kostium przebija Fienda i wszelkie mroczne postacie które debiutowało w WWE i widząc po Lumisie jak zmierzał za Howdy'm czuje się w tej roli idealnie, kolejny kostium do Nikki Cross co tu się odjebało O.o The Ring na żywo?! Na prawdę przerażający kostium, jak ona postanowi się rzucić na jakiś pas pań to taka Morgan to się zesra na jej widok, mocarna charakterystyka z nawiązaniem właśnie do The Ring... Rowan też dostał jeden z najlepszy kostiumów, właśnie to jego w roli królika najbardziej sobie wyobrażałem, idealnie wpasowuje się w tą postać i również jest mega przerażający, jest i również młot co jest nawiązaniem do jego tag teamu z Harperem i oddaniem mu hołdu! No i mamy debiutanta z NXT Joe Gacy jako Husky! No lepszego kandydata do tej roli nie mogłem sobie wyobrazić, jestem fanem Gacy'ego szczerzę mówiąc i tylko czekałem aż będzie powiązany z Wyattem, szkoda że tak się nie stało za jego życia, ale teraz również ma szanse się wykazać, zajebiście się prezentuje w tej masce i też jest mega odrażający  Patrząc na gmmicki Undertakera, Kane, Fienda to te postacie są o wiele bardziej creepy i chyba żadna stajnia nie budziła tyle grozy od lat jak ta, oby ich mocarnie rozpisali tak jak to było w przypadku Fienda, ale patrząc na to co się stało to będą nieść chaos i rozpierdol! Co mi się bardzo podoba, na backstage'u oberwał Gabel i Strowman z tego co można zauważyć, ale coś mi się zdaje że to się nie na nich skończy. RAW ogólnie bardzo fajne, chyba jedno z najlepszych w tym roku  
  • -Raven-
   Podpowiedź: młody obiecał komuś swoje ostatnie życzenie, ale coś się wydarzyło i bardzo chciał je wykorzystać do czegoś innego.
  • Attitude
   CM Punk w materiałach promocyjnych jest zapowiadany na najbliższy epizod SmackDown. Nie jest to przypadek, bowiem w piątek niebieska tygodniówk zagości w Chicago. Co ciekawe, wcześniej Punk ma spotkać się z lekarzami i przejść najnowsze badania. Być może przyśpieszy zatem temat jego powrotu na ring i tym samym rywalizacja z Drew McIntyre'em. Tymczasem za tydzień SD zagości w legendarnej arenie Madison Square Garden, więc możemy spodziewać się wszystkich najważniejszych postaci niebieskiego brandu. W tym obecny ma być US Champion, Logan Paul. A tak przynajmniej wynika z informacji PWInsider. Natomiast dzisiaj w nocy dojdzie do kolejnego Raw, które już w pełni skupi się na najbliższym Money in the Bank. Dojdzie do pierwszych walk kwalifikacyjnych. Póki co nie znamy zestawień, choć być może WWE ogłosi je tuż przed show. Aktualna zapowiedź: * Money in the Bank Qualifying Matches: Competitors TBA * Karrion Kross vs. Xavier Woods * Carlito vs. Dragon LeePrzeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...