Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

PWF gala 4


JPP

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  490
 • Dołączył/a:  13.08.2007
 • Status:  Offline

Enterance Them PWF ( Las Vegas USA)

 

Rozbrzmiewa Glass Shatters i na ringu pojawia się Stone Cold Steve Austin

 

SCSA: Taa… jak by to powiedział Rock ? Acha… Finally, Stone Cold has come back to Las Vegas… Nie, nie Rocky nie przyszedłem się z Ciebie ku**a naśmiewać. Ostatnio zadziwiają mnie decyzje pana GM’a. Najpierw jak HBK przerwał walkę o miano pretendenta to sam je**k nim został, a później jak pomógł HHH to został pozbawiony piepszonego miana… hmm… więc Stone Cold się pyta: What ?... Stone Cold poczuł się jak za czasów WWF kiedy Mr. McMahon nie miał odwagi stanąć oko w oko ze mną.

Theme Ric’a Flaira i na rampie pojawia się mr. GM ( w towarzystwie Umagi)

Flair (zdenerwowany): O co Ci chodzi Austin ?

SCSA: hehe widzę , że znalazłeś sobie ochroniarza. Często gadacie? To by była chyba najinteligentniejsza rozmowa w twoim życiu?

Flair(wściekły): Zamknij się! Myślisz , że potrzebny mi ochroniarz? Nie boje się ani Ciebie , ani HBK! Ja…

SCSA(przerywa Flarowi)[do publiczności] : Jeśli sądzicie , że Flair nie ma jaj give me a hell yeah!

Publiczność: HELL YEAH!

SCSA: WHAT?

Publiczność: HELL YEAH!

SCSA: WHAT?

Publiczność: HELL YEAH!

[z pod ringu wyszedł Goldberg]

SCSA: Taa… Flair nie ma jaj i to jest sedno sprawy , bo Stone Cold tak powiedział!

Austin odwraca się i dostaje Spear’a. Na ring wbiega Umaga i razem z Goldbergiem kopią Austina.

Słychać „If ya smell what The Rock is cookin’” i na ring wbiega Rock. Odciąga Umage od Austina i sprzedaje mu ( Umadze :P ) Layin' the Smackdown(!)-People’s Punch’e. Austinowi udaje się wstać i zaczyna się wymieniać punchami z Goldbergiem. Bill pacha Stone Cold’a na liny i… Lou Thesz Press! Austin okłada Goldberga ! W tym samym czasie Rocky robi People's Spinebuster na Umadze! Czyżby People's Elbow. Tak jest! Jak by to powiedział JR „The Most Electrifying Move In Sports Entertainment today”. Austin pozwala wstać Goldbergowi… Stone Cold Salute [środkowe palce] i Stone Cold Stunner!

Rock i Stone Cold mierzą się wzrokiem. Austin wyciąga rękę w stronę People’s Champ’a. Ten niepewnie uścisną… to był błąd! Stone Cold Stunner po raz drugi. Austin nachyla się nad Rockiem i coś tam do niego jeszcze mówi…

--------------------Reklamy : PPV Apocalypse -------------------

 

Cody Rhodes vs Carlito (normalne zasady)

Końcówka:

Cody trzyma Carlito w head locku, ale Carlito szybko się udaje wydostać. Zaczyna częstować chopami Cody’ego. Carlito odbija się od lin i próbuje wykonać Clothesline, ale Cody się schylił i cios otrzymał sędzia. Carlito odwraca się i dostaje dropkick! Cody szybko podnosi jego nogi i zakłada Reverse Four Leg Lock! Carlito prawię natychmiast tapuje ! Ale sędzia leży nieprzytomny… Rhodes „rozwiązuje” submission i idzie obudzić sędziego… dostaje low blow. Carlito szybko odzyskał siły! Od razu robi Back Stabber. Carlito uśmiecha się zadowolony… czego nie można powiedzieć o publiczności. Ale co to ? Na ring z krzesłem wbiega Booker T. Book ma na sobie koszulkę sędziego! Chyba nie może wybaczyć tego co Carlito zrobił mu na ostatniej gali! Cólon nie w nie zreflektował się na czas i Booker serwuje mu chairshoot! Carlito pada nieprzytomny! Rhodes powoli dochodzi do siebie i zaczyna pinować. Booker liczy! 1….2….3!

Zwycięzca : Cody Rhodes

 

Backstage (Abdul przeprowadza wywiad z Mick’iem Foley’em)

 

Abdul: Witam. Moim dzisiejszym gościem jest Extremalny mistrz Mick Foley!. Witam Mick!

Foley(uśmiechnięty): Cześć…

Abdul: No więc Mick… wiesz już z kim się dzisiaj zmierzysz ?

Foley: Tak… z tego co się orientuje to z małym Reyem Mysterio.

Abdul: Co o…

Foley (przerywa Abdulowi w połowie zdania): Co o nim sądzę ? A co mogę sądzić o pedofilu w masce? Jedyne co potrafi to skakać! Dzieci go kochają i on kocha dzieci! Robi to dosłownie!!

Abdul: Za to zdanie możesz stracić wielu młodych fanów.

Mick: eee tam… Dopóki jest ze mną Mr. Socko wszystko będzie ok.

Mick wyciąga skarpetę i wkłada na rękę i odchodzi.

 

Mick Foley vs Rey Mysterio ( first blood)

 

Końcówka:

Na ringu jest dużo różnych broni : Kij bejsbolowy, krzesło , a nawet drabina.

Mick ma przewagę prawie całą walkę. Właśnie teraz sprzedaje punche w narożniku Reyowi. Mysterio jest cały poobijany i ledwo przytomny. Mick podnosi bejsbol i uderza nim Reya( cheer starszej publiki i heat dzieci) po nogach i rękach… wygląda na to , że Mick z kontuzjuje małego 619! Foley rozbiega się i… i zostaje podcięty przez Mysterio. Foley w pozycji do 619! I właśnie 619! Rey skacze na liny i chyba będzie leg drop… nie ! Mick jeszcze raz używa bejsbola ! Rey bardzo powoli wstaje i… Mr. Socko ląduje w buzi Mysteria! Foley długo trzyma… Mysterio dostaje drgawek. Foley puszcza, z schodzi z ringu i schyla się po coś. Kij owinięty drutem kolczastym! Foley chce zakończyć już walkę. Ale spójrzmy na rampie pojawia się pretendent do tytułu Rob Van Dam. Ale dzisiaj mamy dzień… to już druga interwencja w ciągu kilkunastu minut! Mick odrzuca kij i kieruje się do RVD i dostaje od niego heel kick! RVD podnosi krzesło i rzuca wstającemu Foleyowi i … Van Daminator! Mistrz krwawi! Sędzia kończy walkę!

Zwycięzca : Rey Mysterio

 

--------------------Reklamy : PPV Apocalypse -------------------

 

Znajdujemy się w szatni The Rock’a. Ktoś puka…

 

Rock(wkurzony): Wejść

Wchodzi Abdul

Abdul(lekko wystraszony): Witam pana panie The Rock. Mógłbym się pana o coś spytać?

Rock(wstaje i zabiera mikrofon): Możesz , ale się nie odzywaj gdy The Rock mówi.

Abdul: Tak je (zreflektował się w połowie zdania) wybacz…

Rock(nakazuje mu się zamknąć gestem ręki): Finally… The Rock has come back to Rock Vegas(publiczność kończy razem z nim). Chcesz , żeby Rock Ci przebaczył? Chcesz prosił People’s Champa o przebaczenie ? Rock Ci powie „wybaczam Ci” jak walniesz głową w ścianę! No więc uderz…. Wal!

Abdul(blady na twarzy): Ale…

Rock: WAL!

The Rock patrzy z niedowierzeniem jak Abdul uderza mocno głową w ścianę i pada nieprzytomny.

Rock: Jeszcze jeden wariat… The Rock żartował… You sick freak!

Rock pcha nogą Abdula tak , że ten opuścił szatnię

Rock: Tak więc … widzieliście. Stone Cold jeszcze raz sprzedał The Rockowi stunner. Ale The Rock nie ma zamiaru się mazać … co to, to nie! Ale miliony milionów, fani Rock’a wiedzą co Rock powie, że złapie piepszone palce Stone Colda , obróci je bokiem i wetknie mu je mocno w jego candy ass! TO wam Rock obiecuje bo jest : The trail-blazing, eyebrow-raising, Jabroni-beating lalalalauuu pie-eating, heart-stopping, elbow-dropping People's Champ! The Rock! If ya smell lalalalaalalalalauuu what The Rock is cookin’!

 

Hardy Boyz vs Cryme Tyme Tag Team(normalne zasady) O miano pretendenta do tytułu PWF Tag Team Championship

Końcówka:

Matt chopuje JTG w koncie ringu. Udaje mu się go posadzić na narożnik i Hardy szykuje się do superplexu! Ale JTG się opiera. Kilka punchy brzuch i Matt spadł na matę! Hardy powoli wstaje i nadziewa się na Diving dropkick od JTG! Obaj wrestlerzy leżą na ringu bez znaku życia. Sędzia nie ma wyboru , zaczyna odliczać.. 1…2….3….4….5….6…7….Oboje zmieniają się ze swoimi partnerami! Słychać pisk dziewczyn gdy Jeff wszedł na ring… Hardy zaczyna tauntować i nie zauważa clothesline od Shada. Jeff wstaje i nadziewa się od razu na Shoulder Block. Shad znowu dobija się od lin z zamiarem clotheslinu , ale tym razem Hardy był przygotowany. Shad dostał dropkick w kolano! Jeff od razu zaczyna kopać w zranioną nogę! Zmiana u Hardych. Chyba będzie akcja zespołowa… Jeff trzyma obitą nogę , a Matt robi na nią Leg Drop! To musiało zaboleć. Matt pinuje 1…2.. JTG przerywa. Matt powoli wstaje i podnosi Shada. Hardy szykuje się do Side Effect… Ale nie Shad kontruje Sidewalk Slam! Shad szybko czołga się do JTG… i zmiana! JTG nadbiega i od razu Running front flip neckbreaker! Matt finisher! Tym razem JTG tauntuje i nie zauważył , że za nim czai się Jeff… Twist of Fate! PIN! 1….2…3 ! Shad przez kontuzje nogi nie mógł pomóc koledze…

 

Zwycięscy: Hardy Boyz i nowi pretendenci do tytułu Tag team.

 

Backstage

Sharmell idzie spokojnie po korytarzu… nagle wyskakuje Carlito! Łapie Sharmell za ręce i uderza w policzek! Chyba pamięta ostatnie spotkanie… Carlito całuje Sharmell w usta. To się chyba Bookerowi nie spodoba…

 

--------------------Reklamy : WWE Fantasy – Jeśli kochasz wrestling oglądaj : RAW, Smackdown, ECW, TNA! -------------------

 

Triple H vs Kane (normal match)

Końcówka:

Wyrównany pojedynek. Obaj wrestlerzy krwawią. Kane zaczyna sprzedawać HHH Uppercuty! Triple H jest w narożniku. Kane się rozbiega… będzie Colthesline… Nie! HHH ucieka! Schodzi z ringu i się schyla… czegoś szuka i chyba każdy wie czego! Jego najwierniejszy przyjaciel: Sledgehammer! Triple H wraca na ring z młotem. Patrzy się na Kane i zaczyna biec w jego stronę! Chyba zaraz Kane straci twarz… nie Kane unika młota i łapie za szyje HHH! Ale ten kopie Kane w… intymne miejsce. Sędzia przerywa walkę.

Zwycięzca: przez DQ Kane

Triple H jednak nie przerywa walki. Uderza młotem w brzuch Kane i szykuje się do Pedigree… Co to ? Światła gasną i słychać bijący dzwon… czyżby na pomoc bratu przybył z Death Valley Undertaker ? I znowu jest światło! Tak jest to Undertaker! Trzyma HHH w pozycji do Tombstone! Tak jest Tombstone Piledriver! Bracia z chodzą z ringu.

 

Chwile trwa zanim Triple H się pozbierał.

Theme Flaira

Ric: Mówiłem Ci HHH , że ze mną nie wygrasz! Zostaniesz zmiażdżony, zniszczony, zrujnowany …

Triple H: Jak już skończysz to odwróć się za siebie.

Mr. GM odwraca się i dostaje Sweet Chin Music prosto w twarz!

HBK nachyla się nad nim i robi Crotch chop krzycząc „Suck it bitch”

 

Reklamy

 

Main Event

 

Chris Jericho vs Randy Orton (normal match) o pretendenta do tytułu PWF Championship!

Końcówka:

Od początku walkę obserwuje Edge. Walka dość wyrównana. Właśnie trwa wymiana Chop Jericho za punch Ortona. Jericho zyskuje przewagę. Chop, punch, chop, punch, punch i jeszcze kilka. Jericho Rozpędza się , odbija się od lin… i nadziewa się na dropkick Ortona. Randy zakłada head lock. Orton chwile trzyma, jednak Jericho powoli wstaje. Zaczyna uderzać Legend Killera łokciem w brzuch. Jericho odbija się od lin i Enziguiri ! Orton pada. Jericho pinuje. 1….2…. Randy się nie daje. Jericho próbuje założyć Walls of Jericho, ale Orton dobrze się broni i kopie w brzuch Chris’a. Ranyd szybko wstaje i clothesline w Y2J’a! Zaczyna się sadystyczne „stąpanie” przeciwnika. Najpierw obie nogi , potem głowa, znowu nogi i na koniec ręce. Jericho przy pomocy lin wstaje … i dostaje Inverted headlock backbreaker. Randy zaczyna robić pompki i czai się na Y2J’a! Jericho wstaje… Randy podskakuje z próbą RKO, ale Y2J jest przygotowany. Odpycha Ortona i zakłada Walls of Jericho! Orton stara się walczyć… czołga się do lin… Jednak Jericho cofa się na środek ringu… Randy znowu próbuje i dosięga lin! Sędzia każe Y2J’owi przestać , jednak ten znowu odciąga Ortona. Sędzia jednak dalej każe mu go póścić! Co jest ? Jericho puszcza i zaczyna dyskutować z sędzią. To szansa dla Ortona ! Tak Jest RKO! ! ! Orton pinuje ! 1…..2……3! Koniec !

Zwycięzca : Randy Orton i nowy pretendent do PWF Championship!

Legend Killer podnosi ręce do góry! Edge wchodzi na ring i chce mu złożyć gratulacje… nie Edgecator! Edge chce jak najbardziej poturbować przeciwnika przed Apocalypse! Edge czai się w rogu i… Spear!

Z tego co widać Rated-RKO chyba się rozpadło.

PWF schodzi z anteny

------------------------------------------------------

Sorka , że tyle nie pisałem. Wiem , że chyba nikt się tym specjalnie nie przeją :P , ale jednak sorka :)

Teraz powracam na stałe :) obiecuje :)

Proszę o głosowanie kto ma się zmierzyć w walce o People's Championship :) Każda stypulacja i każdy wrestler :) Głos w komentarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 3
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  312
 • Dołączył/a:  08.02.2008
 • Status:  Offline

Nie powiem żebym tęsknił za twoim diary, bo to pierwsza gala w twoim wykonaniu którą czytam ( :P ) lecz muszę powiedzieć że całkeim całkeim. Mimo kilku niedociągnięc i błędów to niektóre segmenty i walki naprawdę mi się podobały. Pisz dalej i zajrzyj do mojego diary ;) A w walce o peoples championship niech zawalczy... Może Kane, albo Big Show ? Jakiś power wrestler i będe zadowolony (tylko nie Khalas, BDV czy Henry :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 242
 • Dołączył/a:  21.03.2007
 • Status:  Offline

Ogólnie: jest troche błędów stylistycznych ale nie dużo. Całość kupy się trzyma i nieźle się czyta. Jeśli mogę się przyczepić to do mało oryginalnego rosteru( RKO, itd) i może do tego że Golberg wyłazi spod ringu :P Po za tym jest spoko ;) No i tekst o pedofilu Reyu troszke przegięty jak dla mnie :P

 

P.S Aaa i dzięki za reklame :D Żeby nie było- nikt z nas o to nie prosił to inicjatywa JPP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Dołączył/a:  03.07.2007
 • Status:  Offline

Rock(wkurzony): Wejść

Wchodzi Abdul

Abdul(lekko wystraszony): Witam pana panie The Rock. Mógłbym się pana o coś spytać?

Rock(wstaje i zabiera mikrofon): Możesz , ale się nie odzywaj gdy The Rock mówi.

Abdul: Tak je (zreflektował się w połowie zdania) wybacz…

Rock(nakazuje mu się zamknąć gestem ręki): Finally… The Rock has come back to Rock Vegas(publiczność kończy razem z nim). Chcesz , żeby Rock Ci przebaczył? Chcesz prosił People’s Champa o przebaczenie ? Rock Ci powie „wybaczam Ci” jak walniesz głową w ścianę! No więc uderz…. Wal!

Abdul(blady na twarzy): Ale…

Rock: WAL!

The Rock patrzy z niedowierzeniem jak Abdul uderza mocno głową w ścianę i pada nieprzytomny.

Rock: Jeszcze jeden wariat… The Rock żartował… You sick freak!

Rock pcha nogą Abdula tak , że ten opuścił szatnię

Rock: Tak więc … widzieliście. Stone Cold jeszcze raz sprzedał The Rockowi stunner. Ale The Rock nie ma zamiaru się mazać … co to, to nie! Ale miliony milionów, fani Rock’a wiedzą co Rock powie, że złapie piepszone palce Stone Colda , obróci je bokiem i wetknie mu je mocno w jego candy ass! TO wam Rock obiecuje bo jest : The trail-blazing, eyebrow-raising, Jabroni-beating lalalalauuu pie-eating, heart-stopping, elbow-dropping People's Champ! The Rock! If ya smell lalalalaalalalalauuu what The Rock is cookin’!

 

Myślałem , że padne. Generalnie gala bardzo mi się podoba.6-/6 (a ten "-" za zbeszczeszczenie samoan buldozzera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Poleć znajomemu

  Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
 • Najnowsze posty

  • Świetny Countdown. Nakręca na te ppv. Szkoda, że nie organizują już ppv w soboty bo chętnie zobaczyłbym na żywo...   Co ciekawe, w tym Countdown właśnie w 19:18 Darby wspomina o tym, że będzie to jego pierwszy main event ppv! Oznacza to, że... Bryan Danielson vs Zack Sabre Jr nie będzie kończyć tej gali! Co najmniej dziwne, ale zapewne przesuną to w takim razie do openera.  Allin vs Christian Cage w walce wieczoru może oznaczać jeszcze jedną rzecz - plotki mogą się potwierdzić i w AEW pokaże się po raz pierwszy Edge! Do tej pory chłodno podchodziłem do tych doniesień, ale sam układ karty przemawia za tym, że szykują coś wielkiego. 
  • WAŻNA INFORMACJA DLA FANÓW, KTÓRZY JUTRO PRZYJEŻDŻAJĄ NA PTW UNDERGROUND 18! W związku z Silesia Marathonem bezpośredni dojazd pod halę może być utrudniony. Prosimy, byście mieli to na uwadze. Mamy nadzieję, że pomimo niedogodności, jutro zjawicie się licznie na gali... a mamy swoje powody, by tak sądzić, gdyż biletów zostało już naprawdę niewiele (ostatnie sztuki wciąż dostępne i nadal możecie je kupić)! Do zobaczenia jutro! --- Bilety na gale PTW: https://ptw.kupbilecik.pl Oglądaj galę PTW UNDERGOUND 18 w ramach wsparcia kanału PTW na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: M4K Garage & Musclegraphy Nutrition Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
  • WWE podpisało kontrakt z stacją ABEMA w Japonii, gdzie pokazywane będą gale tygodniowe i ppv (nie ma tam Network?). Keiji Muto przekazał na twitterze, że możliwa jest współpraca między NOAH i WWE w przyszłości...  Warto przypomnieć sobie, że Keiji Muto został wprowadzony do WWE Hall of Fame w tym roku, pojawił się w publiczności na Payback podczas walki Nakamura vs Rollins, a także podczas jego trasy emerytalnej, WWE pozwoliło Nakamurze wystąpić w NOAH. Vince najprawdopodobniej sprzedaje wszystkie udziały w TKO i się wycofuje, także nowe szefostwo może pozwolić poluźnić nieco politykę WWE w sprawie współpracy z innymi federacjami...    Jakby taka współpraca mogła wyglądać?
  • Rampage 29.09.2023 Walka o pasy trio to jedna z tych walk w której znamy wynik, ale i tak miło ją obejrzeć, zwłaszcza jak w ringu mamy takich weteranów jak Bracia Hardy, którzy owszem, do formy sprzed lat nie mają podbicia, natomiast ja w nich widzę taką magię, że stojąc całą walkę i nic nie robiąc, ja bym dalej się jarał, że Jeff w ringu xD Wszyscy wiedzieliśmy, że Acclaimed i Billy opuszczą te galę jako mistrzowie, nic nowego. Hardysi to bez wątpienia legendy biznesu, ale chyba na nic poważnego liczyć już nie mogą. Zresztą Rampage na otwarcie show rzadko kiedy pokazuje wejścia zawodników. A wejścia Hardysów i Acclaimed pokazali, mały detal ale jaki znaczący. Dużo się zmienia ale Swanton Jeffa nadal perfekcyjny, miło widzieć też jak technicznie rozwija się Bowens. Kingston jako mistrz Strong i ROH jest best for business, ciężko go nie lubić i nie doceniać. Romero już długi czas nie oglądałem w ringu, nigdy nie zapomnę jego tag teamu z Koslovem, nazywający się chyba Forever Hooligans. Lata świetności ROH i PWG się przypomniały. Tu wynik też był przewidziany przed rozpoczęciem walki przez sędziego. Warta obejrzenia walka, głównie ze względu na Eddiego. Technicznie mistrz ROH i Strong też nie odstaje, mimo tego że jego styl przeważający to brawler, to daje radę na obu płaszczyznach.  Righteous przedstawili się nowym fanom, okej, nic specjalnego. Shida wygrywa z Soho? Ok. Collision chyba lepiej nas podbuduje pod WrestleDream, bo Rampage troszkę mnie zawiodło walkami zamykającymi show, otwarcie było o niebo lepsze. Kingston Romero zdecydowanie MOTN, choć Shida wygrywająca w ME i to z Soho też warta docenienia mimo tego, że dywizja kobiet lata mi bardziej niż praworządność rządzącym w naszym państwie. Rampage zawsze się szybko ogląda i przyjemnie, więc jeśli dają nam takie walki jak dwie pierwsze z tego show, to całe show zlatuje elegancko.
  • Albo podczas segmentu na backu podczas wywiadu z Maxem przyjdzie Piper Niven zabierze mu siłą pas, przewiesi sobie go na swoim ramieniu, powie, że teraz jest jego tag partnerem i też jest mistrzem, bo w końcu ma pas i idą bronić.... a nie, czekaj, nie ta federacja    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...