Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF Raw Is War 3


Fedor124

Jak oceniasz ten Raw is War ?  

8 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Jak oceniasz ten Raw is War ?

  • 5
   4
  • 4
   4
  • 3
   0
  • 2
   0
  • 1
   0


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  312
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.02.2008
 • Status:  Offline

Raw Is War video

-pyro-

-pyro-

-pyro-

 

Kamera jak zwykle na początek ukazuje nam kilka jeśli nie kilkanaście tysięcy fanów, którzy przybyli na kolejny Monday right Raw Is War ! Ledwo cichnie muzyka show, słyszymy znane na cały wrestlingowy świat słowa…

 

„Are you ready ?”

 

…i całe D-Generation X wchodzi na ring, HBK zaś bierze mikrofon:

 

HBK- Hej ,hej, hej ,hej, hej, ho, yo ! Dziś zaczynamy nie typowo, bo i sprawa jest nie typowa… W świecie wrestlingu, w świecie WWF, WCW, ( w tym momencie HBK i całe D-X spluwa z obrzydzniem) ECW, jest takie wydarzenie…jest takie wydarzenie, które przykuwa oczy całego wrestlingowego świata do telewizora, na ring, taka gala, która przynosi milionowe zyski, świetne walki i tworzy historię wrestlingu, to wydarzenie nazwane zostało…wrestelmanią !

 

Cheer

 

HBK- Na tej wrestelmanii, na tym show które już nie długo, które przed nami, ja i dwójka innych zawodników stoczymy walkę, walkę o najważniejszy pas tej federacji ! Walkę której nie będzie dało się zapomnieć, walkę o to, co w tej federacji najważniejsze, o W W F CHAMPIONSHIP !!!

 

Cheer

 

HBK- JA, Stone Cold Steve Austin i The Undertaker zmierzymy się na wrestelmanii, ale z tego meczu zwycięsko wyjdzie tylko jeden mężczyzna i zapewne wiecie kto nim będzie ! Kto, pytam, kto ?

 

Część publiki chantuje „HBK”, ale część krzyczy „Stone Cold”, nikt nie popiera Undertakera.

 

HBK- Okay, część z was wie, co jest co, część dalej błądzi niczym dzieci we mgle, ale…

 

„I won’t do what you tell me”

 

J:R- Stone Cold Steve Austin pojawia się na rampie, ma mikrofon i widać że nie jest zadowolony z tego co mówi Shawn Michaels !

King- Popatrz, Całe D-X otacza Michaela, ale ten odpycha X-Pac’a i podchodzi do lin !

J:R- Stone Cold zostaje przed ringiem i zaczyna mówić, posłuchajmy !

 

Stone Cold- Hej ty, Shawn, nie podoba mi się co tutaj wygadujesz i wiesz Austinowi, skopałbym ci tyłek gdyby nie to, że nagle zrobiłeś się taki poważny co mnie zastanawia i karze pozostać czujnym, a po drugie i przede wszystkim właśnie dlatego, że mamy wspólnego wroga, a na imię temu całkowicie popieprzonemu, gnijącemu degeneratowi Undertaker…

 

Shawn chce coś powiedzieć, ale Stone Cold od razu macha przecząco ręką

 

Stone Cold- Nie, nie, nie, nie ! Nie proszę o pomoc ani ciebie, ani tej twojej śmiesznej drużyny o pomoc, mówię ci tylko jedno: Nie napinaj się, nie szukaj zawdy i nie kłóć, co Undertaker tylko na to czyha, and that’s the bottom line cause Stone Cold Steve Austin said so !

 

Gaśnie światło, za chwile na znowu się zapala, ring otoczyło całe Ministry of Darkness, a Stone Cold leży jak nie żywy pod nogą Undertakera.

 

Taker- Tak kończy każdy, kto sprzeciwi się Ministra of darkness, pamiętajcie o tym…D-Generation X… a w szczególności, ty…Shawn, pamiętaj !

 

Ponownie gaśnie światło, a gdy się zapala, Ministra już nie ma, a Austin dalej leży na ziemi, plując krwią.

 

Commercial Break

 

Match 1

Meat vs D’lo Brown

Końcówka: Meat robi ddt, po czym Szybko podnosi się i robi na Brownie superplex z secondo rope, schodzi do pinu:1…ramię Browna pofrunęło w górę, Meat whipuje Browna, ten kładzie się, Meat przeskakuje, Stasiak znowu dobija się od lin, Brown przeskakuje nad nim, Meat biegnie i zostaje powalony big bootem, D’lo przejmuje inicjatywę, natychmiast podnosi przeciwnika i whip w linki, drop toe hold, krótak szamotanina i Brown łapie przeciwnika jak do Power bomba, ten próbuje się wyrwać ale Brown sprzedaje mu kilka łokci w plecy, podnosi go, Power bomb ! 1,2, kickout ! Bronw łąpie się za głowę, ale szybko doprowadza się do porządku, ciągnie przeciwnika do narożnika, wchodzi na liny i robi backbreaker, 1,2, szybkie wybicie ! Brown podnosi przeciwnika i whip w narożnik, ale ten blokuje i sam whipuje przeciwnika, Meat rozbiega się i elbow straight In to face, kolejny i jeszcze jeden i następny i następny, Brown pada na kolana, Meat wchodzi na narożnik i diving splash,1,2 kickout ! Meat sprzedaje przeciwnikowi kilka elbow drop’ów, wchodzi na top rope i skacze leg drop’em, ale nobody is home ! Brown odsunął się i i doszedł do siebie, po czym wykonał na przeciwniku inverted buldog i cover:1…2…przerywa Val Venis, aplikuje sędziemu chair shot, Brown unika ciosu krzesłem, Val rzuca krzesło Brownowi i uderza w nie big bootem, po czym cuci sędziego i ucieka z ringu. Powoli wstaje Meat, łapie przeciwnika i Stasiak-plex, cover:1,2,3 !

 

Winner: Meat At 4:50

 

Widzimy jak pod budynek hali wjeżdża limuzyna, wychodzi z niej The Rock, rozgląda się unosząc brew w charakterystyczny dla siebie sposób i murczy że „już wszystko okay, The Rock musi załatwić kilka spraw”.

 

Shane O’Mac i Test siedzą w pokoju hotelowym, oglądają jakiś tandetny western i popijają piwko, gdy dzwoni telefon, Shane odbiera

???-The Rock przyjechał do hali, jest w pełni zdrowy i mocno wkurwiony, nie kazał bym mu czekać.

Szczęknięcie słuchawki

Shane- Halo ? Halo !? Kto mówi ?! Test, szykuj auto, i spław dziewczyny, zmiana planów !

Test- No nie, a tak się cieszyłem…

Shane- Zamknij się i rób co mówię, ale już !

Test- Yeah…boss…

Commercial Break

 

Widzimy jak pod halę w której odbywa się Raw is War z piskiem opon podjeżdża samochód, szybko wysiada z niego Test i Shane, zgarniają po drodze do swojego biura Tripel H’a i wpadają do swojego pokoju,. Na wielkim telewizorze przyczepiona jest kartka „włącz TV na kanale ósmym”. Shane robi to i widzi jak The Rock niszczy samochód którym Shane i Test przybyli do hali.

Rock- Taka mała niespodzianka, niewinna pułapka, zemsta za moje krzywdy, ale…to dopiero początek zemsty, która dopełni się gdy załatwię całą tą firmę…trzymajcie się, dupki !

Wściekły Shane kopie telewizor, krzycząc „moje porsche !” ale ten ani drgnie a Shane łapie się za nogę, HHH łapie się za głowę i kiwa nią ze zrezygnowaniem, a Test nie wie co ma ze sobą zrobić i próbuje pomóc wstać Szefowi, ale ten wściekle odtrąca jego rękę i wychodzi.

 

Match 2

Edge vs Matt Hardy

Końcówka: Edge robi na Hardym snap ddt, po czym wyrzuca go za ring, sędzia liczy,1…2…3…4…Matt próbuje wejść, ale Edge zrzuca go potężnym uppercuttem…5…6…7…Matt ciągnie przeciwnika za nogę i sam szybko wchodzi, Edge próbuje powrotu na ring, ale dostaje baseball slide, Matt ciągnie przeciwnika za włosy i wciąga go na ring, here is the cover:1, kickout ! Matt prowadzi Edge’a na narożnik, usadza go na nim, ale Edge skacze mu na barki, co Matt kontruje w electric chair slam,1,2,shoulder up ! Hardy łąpie się za głowę, w tym momencie przy ringu pojawia się Christian i zaczyna krzyczeć na Matt’a, ten odpowiada, Edge roll up:1,2,Matt ratuje się w ostatniej chwili ! Edge robi arm drag i poprawia EdgeT (inverted sitout snap DDT),1,2,przerywa Billy Gunn i X-Pac, sędzia karze bić w gong !

 

Winner: Edge At 6:04 by DQ

 

Gunn i Road Dogg biją Edge’a, na ring wbiegają Gangrel i Christian, wyrzucają członków D-X z ringu, za chwilę pojawia się X-pac, ale trójka z D-Generation X woli nie ryzykować i pokrzykując groźnie schodzi do szatni .

 

Vince McMahon siedzi w swoim gabinecie, wyraźnie nie zadowolony, puka jakiś pracownik federacji, Vince zaprasza go do gabinetu.

Pracownik- Panie McMahon, niestety nie udało się…

Vince- Mimo tylu telefonów ?!

Pracownik- Niestety nie…

Vince- Mam już tego dość, nasz ligtheavyweight champion nie pojawił się u mnie od 3 tygodni ! Szukajcie dalej !

Pracownik- Tak jest, Panie McMahon.

 

Na ringu pojawia się The Big Red Machine, Kane ! Tauntuje, ale publika reaguje na to jedno głośnym „booooooooooooooooo!”, Kane bierze mikrofon i zaczyna mówić.

 

Kane- Tydzień temu, The Rock zaatakował mnie z nienacka, bez honoru, bez uprzedzenia i tym atakiem obudził demona z piekieł, więc skoro był na tyle odważny żeby to zrobić, niech ma odwagę wyjść teraz i stanąć do walki.

 

Nie mija nawet sekunda a słyszymy słynne „Do you smell what Teh Rock is cookin ?”, Rock wchodzi na raing i zaczyna speech.

The Rock- Ty bezczelny, piekielny skurwysyni…Mas pieprzoną czelność mówić The Rock’owi jakieś pierdoły o honorze, odwadze i męstwie, a sam zaatakowałeś The Rock’a w skrzydle szpitalnym, bo wiedziałeś że ze zdrowym The Rock’iem sobie nie poradzisz, więc te raz nie pieprz głupot tylko stawaj do walki !

 

Obaj patrzą sobie głęboko w oczy, przybywa sędzia i słyszymy gong !

 

Match 3

Kane vs The Rock

Końcówka: Mecz dość powolny, zarówno Kane jak i The Rock nie byli w najlepszej formie. Rock, robi russian leg sweep, po czym podnosi przeciwnika i sprzedaje mu serię peoples punchy, aż potwór wypada za ring, The Rock wchodzi na narożnik i czeka aż Kane wstanie, diving clothesline ! Rock podnosi przeciwnika i fireman’s carry slam na ring, Rock wchodzi, whip w linki, i Rock nachyla się do back body drop’y, ale Kane kopie go w twarz i robi halling powerbomb ! Cover:1,2, The Rock ucieka ! Kane szykuje, Choke slam, The Rock wstaje i Machine łapie go za szyję, ale The Rock kopniak w brzuch, Kane uchyla się, ale puszcza Rock’a, robi szybki side slam. Znowu szykuje Choke slam, ale Rock uchyla się Kane wpada na liny, Rock odbija się od lin i robi flying knee w tył głowy demona ! Publika chantuje „Let’s go Rock, Rock, Rock, Rock !”, a ten bierze rozpęd i powala przeciwnika potężnym big bootem, szykuje się peoples elbow, Rock odbija się, elbow…Kane odsunął się, Peoples champion zwija się z bólu, Kane podnosi przeciwnia i robi tombstone pildriver, cover:1,2, kickout ! Kane pdnosi przeciwnika, whip w linki, Shane O’Mac i Triple H zatrzymują Rock’a za nogi, ten uderza twarzą o matę, sędzia każe bić w gong !

 

Winner: The Rock by DQ At 9:47

 

Po walce Shane chce podać Potworowi z piekła rękę, ale ten wściekły że przegrał sprzedaje mu choke slam, próbuje mu pomóc HHH, ale też nadziewa się na choek slam, A The Rock otrzymuje jeszcze falling powerbomb I Kane odchodzi do swojej szatni.

 

Widzimy jadącą szybko po ulicach San Diego taksówkę, w środku jedzie Gillberg.

Gillbeg- Panie szybciej, za chwilę mam walkę, muszę obronić mój pas !

Taksówkarz- Panie kochany już i tak więcej nie da się zrobić, nie mogę łamać przepisów…

Gillberg bez słowa wręcza taksówkarzowi pęczek „zielonych”

Taksówkarz-…ale skoro klient nalega, to gaz do dechy !

Taksówka zaczyna pędzić dużo szybciej, nie zatrzymuje się na czerwonym świetle itp.

 

Kamera znowu w środku San Diego sports Center, słyszymy them Mr. McMahona i Vince przy głośnym „boooooooooooooooooo !” wchodzi na ring z mikrofonem. Fani nie dają mu dojść do głosu, w końcu zdenerwowany McMahon krzyczy „shut up !” i fani cichną, Vince zaczyna mówić.

 

Vince- Jak zapewne wiecie, „fani” w naszej federacji jest pas przeznaczony specjalnie dla tych lżejszych workerów. Na dzisiejszym Raw miał tego tytułu bronić nasz mistrz lightheavyweight, Gillberg…ale, nasz mały wojownik od dłuższego czasu nie pojawia się w federacji, więc dziś zamiast triple threat odbędzie się match pomiędzy X-Paciem i Gangrelem, a zwycięzca…

 

Gilberg them !

 

Champion dostaje spory pop i wchodzi na ring, mówiąc coś McMahonowi na ucho…

Vince- (zrezygnowany) Okay, więc jednak mamy…triple threat…

Publika cheeruje, a po chwili pojawiają się oponenci i rozpoczyna się Main Event dziseijszego wieczoru.

 

MAIN EVENT

Match for WWF Lightheavyweight championship.

Gillberg © vs X-Pac vs Gangrel

Końcówka: Walka upłynęła pod znakiem kłótni na lini Gangrel-X-Pac, co idealnie wykorzystywał aktualny mistrz, raz po raz powalając krzyczących przeciwników. Kolejna kłótnia X-Pac’a i Gangel’a, Gillberg szykuje się do sper’a, X-Pac odwraca się w jego stronę i zostaje powalony ! 1,2, przerywa Gangren, kilka punchy i leg drop, po czym znowu zaczyna kłótnie z leżącym X-Pac’iem. Gillberg wstaje i łapie gangrena jak do jackhammera, ale ten kontruje to w DDT,1,2, tym razem przerywa X-Pac, liczy Gangrel’a, ale sędzia nie zdążył klepnąć zanim Gangren wybił. Rozpoczyna się ostry brawl, próbuje wstać mistrz, ale zostaje powalony double suplexem, za chwilę jednak X-pac i Gangrel przypominają sobie że nadal są wrogami i brawlują, przenoszą się za ring, X-Pac nagle robi snap suplex, sędzia liczy…1…2…3…X-Pac robi na przeciwniku body drop…5…6…X-Pac robi X-Fuzzion (inverted kneeling belly to belly suplex slam), po czym szybko wciąga przeciwnika na ring, cover:1,2…przerywa Gillberg, łapie X-Pac’a i jackhammer ! Publika w ekstazie, liczy razem z sędzia:1…2…Gangrel ostatkiem sił przerwa ! Wściekły Gillberg zaczyna demolować Gangrela, aplikuje mu potężny super kick, teraz jeszcze standing facebreaker, po czym ciągnie go za głowę twarzą po całym ringu, leg i elbow drop, następnie klęka na jedno kolano i szykuje się do sper’a, Gangrel wstaje, Gillberg biegnie…i wpada na X-Pac’a, X-Pac wstał i przypadkowo nadział się na spear ! Gangrel podnosi z trudem X-Pac’a, wchodzi na top rope i skacze diving knee drop’em, łapie przeciwnika, zamyka go w head lock a następnie robi bulldog, jednak nie schodzi do pinu, tylko próbuje brainbuster’a, ale w powietrzu X-Pa wyrywa się i facebuster ! Publika chantuje „let’s go X-Pac”, a ten wyraźnie ich słucha bo wchodzi na narożnik i skacze moonsault, cover:1…2…przerywa Gillberg ! Podnosi przeciwnika, szykuje się jakchammer, pokazuje ogromną jak na cruisera siłę i what a jackhammer ! To musi być koniec:1…2…Gillberg wstaje ?! Ale po co ? Champion widzi jak Gangrel wstaje i aplikuje mu potężny spear, wraca do X-Pac’a i robi kolejny Jackhammer, publika liczy razem z nim:1…2…3 !!!

 

Winner and still WWF LigtHeavywieght Champion: Gillberg

 

Po walce Gillberg długo celebruje, a Raw Is War schodzi z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 4
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Biggmac

  1

 • JPP

  1

 • nasjazz

  1

 • Fedor124

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  2 298
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.11.2007
 • Status:  Offline

:shock: mysle ze ta emota powinna wszystko wyjasnic. Segmenty b.dobre,main event troszke mnie zawiodl,ale to moze dlatego,ze nie przepadam za zadnym z panow.Inne walki sa dobre.Jako konkurencja nie wystawie oceny,bo nie chce podnosic Ci ratingu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 242
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.03.2007
 • Status:  Offline

Piszesz naprawdę ciekawie ;) rozbudowane dialogi i dobrze napisane walki. Prowadzisz gale w ciekawym okresie i aż czeka się na więcej. Co się nie podoba? Głównie Gillberg jako still champion :P Nigdy nie lubiłem typa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  490
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.08.2007
 • Status:  Offline

Co tu mówić :P czuje się prawie jak za czasów ery attitude :) . Bardzo ciekawie piszesz :) pozostaje mi tylko nadzieja , że kiedyś tez będę pisał tak jak ty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  984
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  04.08.2007
 • Status:  Offline

Gala bardzo pierwsza klasa :D Nic dodać nic ująć. Aha może jedna rzecz ująć, czyli Gilberga :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Kniaziu
   Też nie będę żałował. Dość ubogi gimmick skrojony mam wrażenie pod nastolatki, niezbyt na mikrofonie, a i w ringu bez szału. Jego odejście zrobiło by miejsce dla moim zdaniem lepszych w i tak przepakowanym rosterze.
  • Kniaziu
   Nie wiadomo czy sprzedał by więcej biletów. A co do bycia fatalnym sternikiem - nikt nie oczekiwał że w 5 lat dogoni WWE, na razie statek płynie prosto, czasem lekko zbacza, ludzie mocniej narzekają na wizerunek i zachowanie Tony'ego, a nie wynikający z nich końcowy produkt. 20 lat temu, przed social mediami, mało kto by wiedział co się dzieje na backu i nie było by na co narzekać.   Punk był dla mnie zły już przy pierwszym odejściu z WWE, nie byłem fanem jego dołączenia do AEW bo, chociaż dawał dobre proma, walki miał słabe, prawie wszystko wygrywał i kradł spotlight młodszym i ciężej pracującym. Na filmiku widać wyraźnie kto zaczął, interesują mnie fakty a nie co kto gada na socialach, może przez to że wychowywałem się w czasach przedfacebookowych i czyny zawsze będą dla mnie ważniejsze niż słowa. A faktem jest że Punk to chorągiewka zawsze skora do zmiany pracodawcy i obsmarowywania poprzedniego. To nie AEW ciągle wraca do tego tematu.   Zabookował sobie drugi najważniejszy pas dwukrotnie, często bookował sobie "największe" walki z najmocniejszą oprawą na galach, najważniejsze zwycięstwa etc. Ale jego niechęć do heelturnu (dla mnie zawsze będzie miałkim facem, najbardziej lubiłem go jako midcardowego heela z gimmickiem undashing) i powody ku temu to po prostu policzek wobec innych zawodników. I fakt, dwukrotne wygranie Royal Rumble i uwalenie Romka na jubileuszowej WMce nijak nie wynikają z jego ego
  • RomanRZYMEK
   Nie obracam tego w negatyw. Uważam, że z lepszą podbudową ta walka miałaby w chuj większy potencjał! Schemat walk z teammate’m też w ostatnich tygodniach strasznie oklepany. Najpierw ekipa Dom Calliasa, teraz walka z Cesaro, czyli walka z kolejnym mate’m tylko z innej z ekipy. Jasne wrestlingowo dowiezie, historia przyznaje rację, jakaś tam jest, ale tak jak pisałem potencjał był DUŻO większy. No, ale tak jest jak mamy 20 różnych stajni/ekip, to później możemy robić nieskończona ilość kombinacji i iść po najmniejszej linii oporu i zestawiać ze sobą różnych członków ekip. Bookingowy Mastermind.    Na tym forum cały czas ma 😘😘 Ja pisze tylko o tym forum ICW mnie nie interesuje za bardzo.    Nie bronię Punka, zobacz jeszcze raz co napisałem - jego wersja z wywiadu jest bliższa temu co widzieliśmy na filmiku, niż Tony i jego „bałem się o życie”. Łatwo jest puścić nagranie z All In i wystawiać ocenę. Posłuchaj wywiad, postaw się w sytuacji Punka w którym frustracja narastała z dnia na dzień i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego AEW zbiera taką reakcje na wypuszczenie tego filmiku. Proste i logiczne.    Nie wiem na jakiej podstawie Tony miałby wytoczyć sprawę w sądzie Punksterowi? Ten ruch w ogóle byłby jeszcze głupszy patrząc z szerszej perspektywy. A niestety dla AEW ich fanbase, głównie ze względu na osobę Tony’ego, który jak już wiele razy wspominałem, jest fatalnym sternikiem, w dużej mierze opiera się na ICW i ich zdanie/opinia jest dla niego ważna. Już nawet dochodziło do takich sytuacji, w których ocena na Cagematchu była dla Khana ważniejsza niż ilość sprzedanych biletów.      Nie słuchałeś biadolenia Punka, ale stawiasz tezę, że Punk automatycznie w tym konflikcie jest zły i TYLKO on zrobił źle i jest winny, bo ciągną się za nim problemy od czasu pierwszego runu w WWE? A to @ Mr_Hardy  pisał, że fani WWE wchodzą tu dla samej idei hejtowania i są ślepo zapatrzeni na produkt WWE.    Cody i ogromne ego? A on latał z głównym pasem AEW? Mógł przecież z łatwością sobie zabookowac run z głównym pasem. Znowu gdzie tu logika?    Strickland i jego pogoń za pasem faktycznie jest miłym odświeżeniem. Oby mu się udało, bo faktycznie akurat on jest fajnie bookowany i jego pogoń za pasem dobrze się ogląda. Tak samo dobrze jak Joe (jeden z najlepszych w historii tego biznesu) z pasem i na Majku tez jest kozakiem.    Jak pokazał przykład AEW „więcej swobody” nie zawsze oznacza, że produkt/dany wrestler będzie lepszy/ciekawszy. Nie każdy jest MJF’em, Joe czy znienawidzonym Punkiem.    Reasumujac i kończąc mój wywód - AEW przetrwa tą gownoburze. Są na rynku jeszcze krótko, a mimo to osiągneli już bardzo dużo (All In wyprzedane). Oglądalność Dynamitu mają dobrą/bardzo dobrą. Roster przepakowany utalentowanymi wrestlerami - MJF, Will Osoeray, Joe i inni. Czego więc brakuje? Jaki jest barkujacy element tej układanki? Dla mnie Tony Khan jest tym, który stworzył te federacje, ale też tym który jej najbardziej szkodzi. Słodkie jest to, że ICW wieszało psy na Vince’a jak miał pełna kontrole kreatywną, ale takiemu Khanowi ojebaliby berło, mimo że robi bookingowo dokładnie to samo, co Vince w swoich najgorszych latach. Ale ja tam trzymam kciuki i jestem pewny, że w końcu wrócą/pójdą we właściwą zbalansowaną stronę. 
  • CzaQ
   Jasne  Zadajesz dalej. 
  • KyRenLo
   Za parę godzinek pierwsze Smackdown po Wrestlemanii. Pojawi się Cody. Będzie nowa mistrzyni Bayley. No to może być ładniutki moment. Co do Kodeusza, to pewnie do Draftu będzie pojawiał się na obu tygodniówkach. W innym temacie zasugerowałem, że tak czy siak Blondas poleci z numerem jeden na niebieską tygodniówkę. Może źle zakładam, i to całe The Judgment Day wraz z dwoma pasami wyląduje na Smackdown. Plus dwie ogłoszone walki: Cody vs AJ na Backlash? Byłoby fajnie.    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...