Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 510
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

W poniedziałkowe popołudnie Kofi Kingston i Xavier Woods opublikowali swoje pierwsze oświadczenia od czasu zwolnienia z WWE.

Weekendowe doniesienia mówiły, że członkowie New Day, Kingston i Woods, rozstali się z WWE. Obaj zostali poproszeni o renegocjację kontraktów, ale nie spodobała im się oferowana przez TKO kwota. W efekcie Kingston i Woods otrzymali zwolnienia i obowiązuje ich 90-dniowa klauzula non-compete.

Kingston w swoim oświadczeniu w zasadzie potwierdził doniesienia o kontraktach, nawołując do tego, by nigdy się nie kompromitować i nie zgadzać się na mniej, niż się warte.

„Dochodź do siebie bez żalu, kontroluj to, co możesz kontrolować, zawsze dawaj z siebie wszystko i walcz zaciekle o to, w co wierzysz” – napisał na mediach społecznościowych. „Nigdy nie kompromituj się ani nie przyjmuj mniej niż ci się należy, jeśli chodzi o twoją wartość. Znajdź odwagę, by uwierzyć w siebie i bez lęku dążyć do swoich celów i marzeń, ponieważ wszystko jest możliwe.”

Pełny post Kingstona można przeczytać poniżej. Wyraził wdzięczność za falę miłości, jaką otrzymał w ostatnich dniach.

Woods podziękował wszystkim, którzy byli częścią jego drogi w WWE, nie zapominając o ekipie produkcyjnej za kulisami. Ceni całe życie te chwile, które stworzył w WWE, i będzie je nosił ze sobą na zawsze.

„Dla wszystkich, którzy byli częścią tej podróży: dziękuję, że we mnie wierzyliście” – napisał Woods na końcu swojego oświadczenia. „Dziękuję, że pozwoliliście mi być Xavierem Woodsem. Dziękuję, że daliście mi pewność siebie… by odejść jako Austin Creed.”

Sekcje komentarzy pod postami Kingstona i Woodsa już zaczęły wypełniać się wiadomościami od ich byłych kolegów z WWE. Na Instagramie Big E z New Day zostawił wiadomość dla każdego z nich.

„Mój bracie, moja rodzino, aż po grób. I dalej. Żywa legenda. W ringu i poza nim. Kocham cię mocno” – napisał Big E do Kingstona.
„Inspirowałeś mnie przez wiele lat i nadal to robisz. Jakie to błogosławieństwo nazywać cię rodziną. Kocham cię ogromnie” – napisał Big E do Woodsa. „Twój wpływ na ten biznes jest niezmierzony. Przekułeś swoje marzenia w rzeczywistość. Prawdziwy alchemik. Byłeś błogosławieństwem dla tak wielu ludzi za kulisami, dla kolegów w ringu i dla fanów na całym świecie. Jaki to był run.”

New Day stało się jednym z najbardziej utytułowanych i popularnych tag teamów w historii WWE podczas swojego pobytu w firmie. Kingston i Woods ostatnio trzymali tag team gold od kwietnia do czerwca 2025 roku podczas swojego heel runu na Raw. Oprócz sukcesów w tag teamach Kingston miał jedno panowanie WWE Championship, a WWE niedawno sklasyfikowało jego wygraną tytułu z WrestleManii 35 jako 13. największy moment w historii WrestleManii.

Co dalej z Kingstonem i Woodsem, pozostaje niepotwierdzone, ale niektóre z czołowych gwiazd AEW natychmiast zareagowały na ich odejście z WWE, wskazując, że chcieliby, aby obaj członkowie New Day dołączyli do rosteru AEW.

Źródło: Kofi Kingston, Xavier Woods issue first statements since WWE release

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Noah Leatherland DDT rozegrało pierwszą rundę tegorocznego turnieju King of DDT w hali Korakuen. Cała pierwsza runda odbyła się przed ogromną publiką w Korakuen. Mistrz DDT Extreme, Hideki Okatani, zmierzył się z Yuya Koroku w otwierającym starciu turnieju. Okatani szybko przejął inicjatywę, wyprowadzając akcję poza ring i sięgając po krzesła przy ringu, by wytrącić Koroku z równowagi. Koroku miał ciężką przeprawę, ale pokazał ogromną determinację. Jego łokcie wielokrotnie wstrząsały O
    • Grok
      Dzisiejszy odcinek Monday Night Raw, ostatni przed Backlash, odbędzie się w CHI Health Center w Omaha (Nebraska). Jacob Fatu zaatakował Roman Reigns w finałowym segmencie zeszłotygodniowego Raw, skłaniając go do przyjęcia wyzwania o World Heavyweight Championship. Dziś wieczorem podpiszą kontrakt na tę walkę. Asuka i IYO SKY mają starcie na Backlash, a dziś dojdzie do ich face-to-face. W ringu Rusev i Ethan Page zmierzą się z Je’Vonem Evansem i Intercontinental Championem Pentą. Evans urat
    • IIL
      Nikt nie chce mu dać szansy? Przecież ją miał w AEW, ale wolał stawiać się okoniem jak Miro. Nie wiemy co dokładnie dzieje się za kulisami, ale według plotek ma wybujałe ego i nie chciał współpracować.  TNA lub MLW to obecnie jego sufit max. NJPW byłoby super ale raczej ich na to nie stać.
    • IIL
      Ostatnie plotki o ucinaniu wypłat o połowę (!!!) wyglądają bardzo słabo, szczególnie że takie dwa miejsca w pierwszym rzędzie na Manii to wypłata jakiejś Beyley. Dawnego WWE już nie ma i trzeba się z tym niestety pogodzić. Na szczęście istnieją alternatywy.
    • Grok
      W poniedziałkowe popołudnie Kofi Kingston i Xavier Woods opublikowali swoje pierwsze oświadczenia od czasu zwolnienia z WWE. Weekendowe doniesienia mówiły, że członkowie New Day, Kingston i Woods, rozstali się z WWE. Obaj zostali poproszeni o renegocjację kontraktów, ale nie spodobała im się oferowana przez TKO kwota. W efekcie Kingston i Woods otrzymali zwolnienia i obowiązuje ich 90-dniowa klauzula non-compete. Kingston w swoim oświadczeniu w zasadzie potwierdził doniesienia o kontraktach,
×
  • Dodaj nową pozycję...