Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 912
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Seth Rollins jest gotowy do powrotu na ring na WrestleMania 42, nawet jeśli nie czuje się jeszcze w 100 procentach.

W czwartek Rollins wielokrotnie gościł w ESPN, by promować WrestleMania. W programie First Take stwierdził, że czuje się świetnie po kontuzji barku, której doznał w październiku 2025 roku. Rollins jednak przynajmniej sugerował, że nie wchodzi do swojego starcia z Guntherem w pełni sił.

„Co do barku, czuje się świetnie” – powiedział Rollins. „Nie wiem, czy to 100 procent, ale może 80-90 procent. I powiem ci, moje 80-90 procent jest całkiem niezłe. Na tyle dobre, by postawić nas w pozycji, w której mamy mecz na WrestleMania z Gunterem”.

Rollins doznał kontuzji barku podczas Crown Jewel: Perth w zeszłym roku i przez sześć miesięcy był poza ringiem po operacji. To starcie z Gunterem będzie jego pierwszym powrotem. Walka została ogłoszona dość późno, bo zarówno Rollins, jak i Bron Breakker doznali kontuzji, które pokrzyżowały plany WWE na WrestleMania. Chociaż Breakker został dopuszczony do występów, WWE zdecydowało się na Rollinsa kontra Gunther na gali.

Gdy Rollins doznał kontuzji, musiał zrezygnować z World Heavyweight Championship. Utrzymał kayfabe w ESPN’s Get Up tego ranka, gdy zapytano go, czy czuje, że zasługuje na walkę z CM Punkiem lub Romanem Reignsem po WrestleMania. Rollins stwierdził, że musi udowodnić, iż wrócił do formy i potrafi dostarczyć wielki występ w ringu, tak jak przed kontuzją.

Starcie Rollins kontra Gunther jest częścią karty pierwszej nocy WrestleMania 42 w tę sobotę.

Źródło: Seth Rollins gives status update ahead of WWE WrestleMania 42

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Podczas gościnnego występu w najnowszym odcinku podcastu Insight with Chris Van Vliet, Becky Lynch opowiedziała o sytuacji ze swoim kontraktem z WWE w czasie, gdy nie była w federacji. Lynch nie pojawiała się w WWE od maja 2024 do kwietnia 2025 roku. Czuła wtedy, że jej babyface run nie działa i była „trochę zmęczona” ciągłymi występami, wychowywaniem córki w trasie oraz pisaniem książki. Lynch nie zamierzała walczyć nigdzie indziej, ale Paul „Triple H” Levesque nalegał, by przedłużyć jej kont
    • Grok
      Nie wygląda na to, że MJF zrobi sobie przerwę od AEW po stracie World Championship tej federacji. Kilka dni po obronie tytułu przeciwko Kenny'emu Omegowi na AEW Dynasty, MJF stracił AEW World Championship na rzecz Darby'ego Allina wczoraj na Dynamite Spring BreakThru. Ta porażka wywołała spekulacje, że MJF może zniknąć z AEW z powodu roli aktorskiej. Jednak Self Made Pro Wrestling — portal, który przeprowadził wywiad z MJF w lutym — przekazał, że MJF jest uwzględniony w planach na Doub
    • GGGGG9707
      Po prostu Khan stwierdził że w tygodniu WrestleManii rzuci im wyzwanie co do najgorszego bookingu, choć znając WWE i tak znajdą sposób żeby to przebić.  A na serio bez sensu, nic się tu nie zgadza. Zawsze można wytłumaczyć byciem obitym po ostatniej obronie pasa i takie tam no ale i tak na logikę średnio to przejdzie. Allin nie jest zły ale jakoś nie widzi mi się jako główny champ, mid card ok ale jako główna twarz nie widzę go jakoś.
    • Grins
      Nie no ten booking to przesada, tutaj akurat minus dla Khana że to tak rozpisał, jak teraz wygląda MJF? No w sumie był ten low blow itd. ale no... Zajechało trochę dziaderskim bookingem w stylu WWE, jakby to rozpisali tak że MJF próbuje kantem wygrać, odwala jakieś krzywe akcje z pierścieniem czy tam nie wiem inne krzywe akcje mógłby ktoś wlecieć nie wiem Omega, Hangman i zajebać mu jak Stone Cold The Rockowi w 1999 na RAW, duży chaos przeogromny pop dla Omegi czy Hangmana a tu Darby jak taki ty
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Po występach w WWE i AEW, Parker Boudreaux w końcu znalazł swoje miejsce w Japonii – w federacji GLEAT. Boudreaux zadebiutował w GLEAT 6 października 2024 roku, gdy bez powodzenia rzucił wyzwanie ówczesnemu mistrzowi G Rex Hayato Tamura na gali GLEAT Ver. MEGA In OSAKA. Od debiutu w GLEAT nie ogląda się wstecz i rozwija w rosnącej od dwóch lat federacji. Prezydent GLEAT, Hiroyuki Suzuki, niedawno nazwał Boudreaux „najlepszym wrestlerem na świecie w tej chwili”. Hiroyuki Suz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...