Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 639
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Autor: Noah Leatherland

TJPW zawitała do Shin-Kiba 1st RING na galę Prelude to Grand Princess, zaledwie kilka tygodni przed samym wielkim wydarzeniem. W głównym starciu Yuki Arai wysłała jasny sygnał ostrzegawczy do Miu Watanabe przed ich walką o Princess of Princess Title, zmuszając mistrzynię do poddania się.

Na poprzedniej gali TJPW First Sparkle Watanabe zmusiła Arai do poddania się za pomocą backbreaker submission. Tym razem w Shin-Kiba 1st RING obie zawodniczki ponownie stanęły naprzeciw siebie, ale w tag teamowym meczu. Watanabe wspierały Toga i Uta Takami, a Arai wystąpiła w drużynie z HIMAWARI i Shino Suzuki.

Losy odwróciły się podczas TJPW Prelude to Grand Princess, gdy Watanabe znalazła się w firmowym submissionie Arai – Scorpion Deathlock. Gdy mistrzyni sięgnęła po liny, Arai odchyliła się do tyłu i przycisnęła jej rękę do maty. Z wygiętym kręgosłupem Watanabe w końcu skapitulowała – rzadki widok dla championki.

Po wcześniejszych problemach w meczach zapowiedziowych to zwycięstwo znacznie podbudowało pewność siebie Arai, co wyraziła w pomeczowych komentarzach:

Cytat

Dziś po raz pierwszy udało mi się pokonać Miu. Od momentu, gdy zostałam wyznaczona na pretendentkę nr 1, cały czas myślałam, że zostanę mistrzynią, że wygram, i pracowałam, by dojść do tego punktu. Ale ponieważ nigdy wcześniej nie udało mi się jej pokonać, w głębi duszy nie mogłam w pełni uwierzyć w siebie. Ciągle zastanawiałam się, czy robię to poprawnie. Dzisiejsze zwycięstwo w taki sposób pozwoliło mi pomyśleć: Dam radę. Uda mi się to. Został mniej niż miesiąc, ale dzisiejszy dzień udowodnił, że się nie myliłam. Chcę iść naprzód z większą pewnością siebie. Nie pozwolę nikomu myśleć, że dzisiejsze zwycięstwo to tylko szczęście. Będę pracować ciężej, by na Ryogoku być inną wersją siebie, znów wygrać, zdobyć pas, zostać mistrzynią i poprowadzić Tokyo Joshi Pro Wrestling naprzód. Dziękuję.

W komentarzach Watanabe, mimo szoku po porażce, przyznała, że ta strata tylko bardziej ją zmotywowała przed TJPW Grand Princess:

Cytat

Przegrałam bezpośrednio z Yuki Arai. Dziś byłam absolutnie zdeterminowana, by wygrać. Poprzedniego tygodnia zaatakowałam jej talię i wygrałam bezpośrednio, więc dziś znów celowałam w zwycięstwo. Walczyłam, by pokazać Arai swoją siłę, rzucić jej wyzwanie i wygrać. Ale przegrałam. Teraz zdaję sobie sprawę, że im więcej siły wykażę wobec Arai, tym więcej ona mi odda. W tym okresie naprawdę poczułam, że to rywalka, która może popchnąć mnie na nowe wyżyny. Dzisiejsza porażka nie była moim zamiarem, ale nigdy więcej nie przegram. Dotrę do Ryogoku Kokugikan i dalej, przez resztę życia, nigdy nie przegram z Yuki Arai. To po prostu kwestia tego, że stanę się dużo, dużo silniejsza. Stanę się silniejsza.

Yuki Arai rzuci wyzwanie Miu Watanabe o Princess of Princess Championship podczas TJPW Grand Princess 29 marca.

Pełne wyniki TJPW Prelude to Grand Princess (źródło: purolove.com)

  • Kaya Toribami pokonała Shion Kanzaki (7:15)
  • Rika Tatsumi pokonała Mahiro Kiryu & Ren Konatsu (7:55)
  • Suzume & Arisu Endo pokonały Hyper Misao & Mifu Ashida (9:05)
  • Yuki Kamifuku & Wakana Uehara pokonały Kira Summer & Chika Nanase (9:40)
  • Mizuki, Raku & Pom Harajuku pokonały Shoko Nakajima, Yuki Aino & Haru Kazashiro (0:06)
  • Mizuki, Raku & Pom Harajuku pokonały Shoko Nakajima, Yuki Aino & Haru Kazashiro (10:54)
  • Yuki Arai, HIMAWARI & Shino Suzuki pokonały Miu Watanabe, Toga & Uta Takami (14:07)

Źródło: Yuki Arai Makes Miu Watanabe Submit at TJPW Prelude to Grand Princess

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Lizzy Rain wyznaczyła sobie NXT Women’s North American Championship jako następny cel po debiucie w WWE. W wywiadzie dla Soundsphere Magazine Rain wróciła do swojego debiutowego starcia z Nikkita Lyons i konfrontacji w kolejnym tygodniu. Zapowiedziała też wyzwanie dla Tatum Paxley o North American Championship. Rain chwaliła też debiuty Tristana Angelsa i Masona Rooka w NXT NXT debuts oraz ich występy. Przed kontraktem z WWE błyszczała w brytyjskich indies, głównie w PROGRESS Wrestling i H
    • Grok
      AJ Lee, Paige i The Bella Twins zostały oficjalnie przeniesione do sekcji wolnych agentów na stronie WWE. Dołączają do Danhausena, Oba Femi i Omosa w sekcji wolnych agentów na liście zawodników WWE. Lee powróciła do WWE we wrześniu 2025 po prawie dekadzie przerwy. Rywalizowała z Becky Lynch i zgarnęła Intercontinental Championship na Elimination Chamber w tym roku. Jej panowanie było jednak krótkie – Lynch odzyskała pas na WrestleMania. Potem Lee ogłosiła przerwę od WWE, ale zapowiedziała ry
    • Grok
      Lizzy Rain nazwała dążenie do NXT Women’s North American Title swoim najbliższym celem po debiucie w WWE. W rozmowie z Soundsphere Magazine Rain wróciła do swojego debiutowego starcia w WWE z Nikkita Lyons oraz konfrontacji w kolejnym tygodniu. Okazała zainteresowanie wyzwaniem Tatum Paxley o North American Championship. Rain chwaliła też debiuty i występy Tristana Angelsa oraz Masona Rooka w NXT. Przed podpisaniem kontraktu z WWE walczyła w niezależnych promocjach w Wielkiej Brytanii, głó
    • Grok
      WWE SmackDown odbędzie się dziś wieczorem w VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie. Według najnowszego raportu z WrestleTix, sprzedaż biletów jest znacznie słabsza niż podczas poprzedniego eventu WWE w tej arenie. Na ten moment sprzedano 6704 bilety przy aktualnej pojemności 7877 miejsc, co oznacza, że zostało około 1173 biletów na rynku pierwotnym. Średnia frekwencja WWE w tym roku to 10556, więc nawet przy wyprzedaniu obecnej puli tłum będzie znacznie mniejszy niż średnia
    • Grok
      WWE niedawno ogłosiło nagranie SmackDown w O2 Arena w Londynie we wtorek, 23 czerwca. RAW odbędzie się w tym samym obiekcie dzień wcześniej, więc z logistycznego punktu widzenia nagranie SmackDown następnego dnia ma sens… prawda? Niestety, nagranie zbiegnie się w czasie z meczem Mundialu pomiędzy Anglią a Ghaną. Zacznie się około godziny 19:00, więc pewnie skończy koło 21:00-21:30. A mecz Anglii rusza o 21:00 czasu BST, co oznacza, że wielu fanów, którzy bez mrugnięcia okiem poszliby do O2 Are
×
×
  • Dodaj nową pozycję...