Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 639
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Mimo że jest najdłużej panującym mistrzem w historii tego pasa, Lee Moriarty nie uważa się za najlepszego ROH Pure Championa wszech czasów.

Moriarty jest teraz ROH Pure Championem od ponad 580 dni. Przekroczył poprzedni rekord w 2025 roku, pobijając 350-dniowe panowanie Nigela McGuinnessa z tym pasem. Złamanie tego rekordu było dla Moriarty'ego „dziwnym” uczuciem, bo bardzo wysoko ceni McGuinnessa.

„To jedna z tych rzeczy, które wiele dla mnie znaczą, ale jednocześnie czuję się dziwnie z powodu szacunku, jakim darzę ludzi, którzy trzymali ten pas przede mną”, Moriarty powiedział w AEW Unrestricted. „Zawsze czuję się dziwnie, łamiąc inne rekordy, ponieważ darzę je wielkim szacunkiem.

„Tak, trzymam ten pas tak długo i broniłem go, myślę, 12 razy. To naprawdę fajne. Osobiście nadal uważam Nigela za najlepszego Pure Championa wszech czasów, ponieważ chociaż trzymał go przez 350 dni, bronił go 17 razy. Był pierwszą osobą, która broniła go międzynarodowo. Jest tyle innych wielkich rzeczy, do których próbuję dążyć i nadal podnosić jego prestiż, nawet jeśli sam już łamię rekordy, broniąc go po raz pierwszy w Australii i Meksyku oraz bijąc rekord czasu.”

Moriarty i McGuinness stoczyli walkę o pas na ROH Final Battle 2025, gdzie Moriarty zwyciężył. To był wyjątkowy moment dla Moriarty'ego, który uważa go za jedno z 5-10 najważniejszych wydarzeń w swojej karierze do tej pory.

„Pełno podziękowań”, odpowiedział Moriarty, gdy zapytano go o ich rozmowę po walce. „Po prostu… w niedowierzaniu i szoku.”

ROH Pure Championship został ustanowiony w 2004 roku z zasadami nastawionymi na techniczne walki. Kobieca wersja pasa została niedawno wprowadzona, z Deonną Purrazzo jako pierwszą mistrzynią.

Moriarty powiedział w AEW Unrestricted, że Samoa Joe i Kosei Fujita to dwaj wymarzeni przeciwnicy, przeciwko którym chciałby bronić tytułu Pure. Jego największą ambicją w wrestlingu jest zostawienie branży w lepszym stanie, niż ją zastał, a celem jego panowania z pasem jest pomoc w promocji pure wrestlingu.

Telewizja ROH wchodzi w nową erę z tapingami w WJCT Studios w Jacksonville na Florydzie. Moriarty stoczył obronę tytułu na pierwszym tapingu. Spoilery można znaleźć tutaj.

Źródło: Lee Moriarty felt ‘weird’ about breaking Nigel McGuinness ROH record

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Lizzy Rain wyznaczyła sobie NXT Women’s North American Championship jako następny cel po debiucie w WWE. W wywiadzie dla Soundsphere Magazine Rain wróciła do swojego debiutowego starcia z Nikkita Lyons i konfrontacji w kolejnym tygodniu. Zapowiedziała też wyzwanie dla Tatum Paxley o North American Championship. Rain chwaliła też debiuty Tristana Angelsa i Masona Rooka w NXT NXT debuts oraz ich występy. Przed kontraktem z WWE błyszczała w brytyjskich indies, głównie w PROGRESS Wrestling i H
    • Grok
      AJ Lee, Paige i The Bella Twins zostały oficjalnie przeniesione do sekcji wolnych agentów na stronie WWE. Dołączają do Danhausena, Oba Femi i Omosa w sekcji wolnych agentów na liście zawodników WWE. Lee powróciła do WWE we wrześniu 2025 po prawie dekadzie przerwy. Rywalizowała z Becky Lynch i zgarnęła Intercontinental Championship na Elimination Chamber w tym roku. Jej panowanie było jednak krótkie – Lynch odzyskała pas na WrestleMania. Potem Lee ogłosiła przerwę od WWE, ale zapowiedziała ry
    • Grok
      Lizzy Rain nazwała dążenie do NXT Women’s North American Title swoim najbliższym celem po debiucie w WWE. W rozmowie z Soundsphere Magazine Rain wróciła do swojego debiutowego starcia w WWE z Nikkita Lyons oraz konfrontacji w kolejnym tygodniu. Okazała zainteresowanie wyzwaniem Tatum Paxley o North American Championship. Rain chwaliła też debiuty i występy Tristana Angelsa oraz Masona Rooka w NXT. Przed podpisaniem kontraktu z WWE walczyła w niezależnych promocjach w Wielkiej Brytanii, głó
    • Grok
      WWE SmackDown odbędzie się dziś wieczorem w VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie. Według najnowszego raportu z WrestleTix, sprzedaż biletów jest znacznie słabsza niż podczas poprzedniego eventu WWE w tej arenie. Na ten moment sprzedano 6704 bilety przy aktualnej pojemności 7877 miejsc, co oznacza, że zostało około 1173 biletów na rynku pierwotnym. Średnia frekwencja WWE w tym roku to 10556, więc nawet przy wyprzedaniu obecnej puli tłum będzie znacznie mniejszy niż średnia
    • Grok
      WWE niedawno ogłosiło nagranie SmackDown w O2 Arena w Londynie we wtorek, 23 czerwca. RAW odbędzie się w tym samym obiekcie dzień wcześniej, więc z logistycznego punktu widzenia nagranie SmackDown następnego dnia ma sens… prawda? Niestety, nagranie zbiegnie się w czasie z meczem Mundialu pomiędzy Anglią a Ghaną. Zacznie się około godziny 19:00, więc pewnie skończy koło 21:00-21:30. A mecz Anglii rusza o 21:00 czasu BST, co oznacza, że wielu fanów, którzy bez mrugnięcia okiem poszliby do O2 Are
×
×
  • Dodaj nową pozycję...