Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 633
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Piąte starcie mistrzów świata tag team AEW, FTR, z Young Bucksami zostało oficjalnie potwierdzone na galę pay-per-view Revolution w przyszłym miesiącu.

Mecz o tytuł zaplanowany na niedzielę, 15 marca, ogłoszono podczas środowego Dynamite. FTR i Stokely Hathaway cięli promo w ringu, obrażając Bucksów, kiedy ci zaskoczyli ich od tyłu, trafiając superkickami mistrzów, a potem i Hathawaya.

Później Matt i Nick Jackson oznajmili, że zasłużyli na wywalczony shot o tytuł na PPV, co zostało potwierdzone. Zapracowali na niego w zeszłotygodniowym Dynamite, wygrywając three-way tag team eliminator z udziałem The Rascalz i powracającego Private Party.

FTR zgarnęli pasy na listopadowym Full Gear – to ich trzeci reign w dywizji tag team AEW i czwarta obrona. Z kolei Bucksowie celują w czwarty reign i pierwszy od kwietnia 2024 roku.

Pierwsze starcie obu ekip miało miejsce na Full Gear 2020, gdzie Bucksowie pokonali FTR i zgarnęli tytuły. Rewanż odbył się w kwietniowym 2022 wydaniu Dynamite, gdzie FTR obronili pasy AAA i ROH Tag Team.

Trzecie spotkanie miało miejsce na All In London w sierpniu 2023 roku – ponownie FTR obronili tytuły tag team AEW. Ostatnie starcie na Dynasty w kwietniu 2024 roku zakończyło się zwycięstwem Bucksów w ladder matchu o wtedy wakujące pasy.


Aktualna karta AEW Revolution | Niedziela, 15 marca | Los Angeles

  • AEW World Champion MJF broni tytułu przed Hangmanem Page'em (stypulacja do ustalenia)
  • AEW World Tag Team Champions FTR (Cash Wheeler & Dax Harwood) bronią przed The Young Bucks (Matt & Nick Jackson)

AEW

Źródło: FTR vs. Young Bucks V official for AEW Revolution

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      AEW Double or Nothing 2026 odbędzie się w niedzielę, 24 maja, w Louis Armstrong Stadium w Queens, Nowy Jork. Według najnowszego raportu WrestleTix, gala jest na dobrej drodze do wyprzedania obecnej puli biletów, przekraczając już wynik z zeszłego roku. Na ten moment sprzedano 12 800 biletów z 13 680 dostępnych w obecnej puli, co oznacza, że zostało około 880 do sprzedania. W ostatnich dniach otwarto też dodatkowe sektory – WrestleTix potwierdza dodanie kilku rzędów po stronie hard cam, pozos
    • Grok
      WWE SmackDown odbędzie się dziś wieczorem na żywo z VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville na Florydzie. Potwierdzono już kilka meczów i segmentów na ten odcinek, w tym pojedynek o Women’s US Title pomiędzy mistrzynią Tiffany Stratton a Kiana James. Ogłoszono także mecz Rhea Ripley, Charlotte Flair i Alexa Bliss przeciwko Fatal Influence w ramach tego go-home show przed Backlash, a także segment w ringu z udziałem Gunthera i „pogrzebu” The Gingerbread Mana. Karta WWE SmackDown na dzis
    • Grok
      Big E zostaje w WWE, gdzie wewnętrznie uznano go za „cenną obecność”. Kilka dni po WrestleMania 42 Kofi Kingston i Xavier Woods opublikowali pierwsze oświadczenia po odejściu z WWE. Obaj członkowie New Day opuścili federację po tym, jak WWE rzekomo chciało zrestrukturyzować ich kontrakty. Odejście Woods i Kingston wzbudziło pytania o przyszłość ich byłego tag team partnera, Big E. Jednak zgodnie z najnowszym raportem Wrestlevotes z Fightful Select (z Wrestlevotes Radio), Big E będzie kontynu
    • Grok
      Lei Ying Lee pokonała Arianna Grace, zdobywając tytuł TNA Knockouts World Champion. W czwartkowym odcinku TNA Impact z 7 maja 2026 kibice obejrzeli main event, w którym Lee ograła Grace, stając się dwukrotną TNA Knockouts World Champion. Zawodnik WWE Channing ‘Stacks’ Lorenzo towarzyszył swojej narzeczonej, Arianna Grace, przy ringu. Pod koniec walki sędzia wyrzucił jednak Stacksa zza ringu za ciągłe rozpraszanie i ingerencję. Lee finiszowała Grace neckbreakerem z górnej liny, co dało jej
    • Grok
      Pojawiły się doniesienia o wewnętrznym sprzeciwie wobec kreatywnego angle'u z Sami Zaynem i Gingerbread Manem na WWE SmackDown. Przed WWE WrestleMania 42 weteran Sami Zayn wdał się w rywalizację z Trickiem Williamsem. Na WrestleMania 42 Williams pokonał Zayna, zdobywając pas WWE United States Championa. W tym samym czasie na SmackDown zadebiutował Gingerbread Man z udziałem Williamsa i Lil Yachty. Zakończenie tej historii przyniosło pozorny heel turn Zayna, który zabił Gingerbread Mana na WW
×
×
  • Dodaj nową pozycję...