Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

UCW - Ultraviolet Championship Wrestling

The Sickman

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Wiem wiem ... pewnie myślicie znowu ten Sickman... Prowadził jedną federacje, później drugą był członkiem Fed Fantasy i teraz zakłada kolejną... No w sumie racja ale tym razem wpadłem na nowy pomysł... W innych federacjach musiałem pisać gale co tydzień, tak jak w Fed Fantasy, teraz będę stawiał galę raz na 3 albo 4 tygodnie. Dlaczego? Ponieważ wprowadzę tylko zawodników ze sceny niezależnej. Czyli nikt z TNA ani WWE wszystko CZW, ROH, IWA-MS i WSX... Mam nadzieje że wam sie pomysł spodoba i będziecie czytać moje gale. Pierwsza gala już niedługo :)

ROSTER :

The Sandman

RVD

Sabu

Ruckus

Sabian

Joker

Eddie Kingston

Robbie Mireno - Manager

Chrissy Rivera – Manager

Brain Damage

Derek Frazie

Nick Gage

Justice Pain

Drake Younger

J.C. Bailey

Scotty Vortekz

Danny Havok

Ricky Reyes

B-Boy

Noel Harlow – Manager

Bryan Danielson

Chris Hero

Delirious

El Generico

Jack Evans

Jay Briscoe

Mark Briscoe

Nigel McGuinness

Human Tornado

Matt Sydal

Matt Hyson

Pasy :

UCW Heavyweight Championship

UCW Evolution Championship

UCW Hardcore Championship

UCW Tag Team Championship

Edytowane przez The Sickman

• Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• The Sickman

5

• estevez

2

• Scythe

2

• Biggmac

2

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak: pomysł bardzo ciekawy i dobrze bo lubie oryginalnde diary a nie DX i Triple H jako champ po raz setny :D Z drugiej strony pewnie będziesz przez to miał niższe ratingi i mniej komentó bo wiele osób nie będzie wiedziało o co biega ;) Ale we mnie masz już czytelnika :D Roster baardzo szeroki więc albo długie gale albo po prostu niektórzy dostaną mało czasu na antenie :P

Za krótko siedzę w wrestlingu , żeby znać wszystkich panów :P ale niektóre nazwiska mi co nieco mówią :P

Spoko loko będę czytał i komentował :P

Jeśli można, to osobiście uszczupliłbym nieco roster do 20 - 25 zawodników. Ciężko będzie jakoś sensownie wykorzystać większość wrestlerów z twojego rosteru, bo każdemu przeca trzeba poświęcić trochu miejsca na gali. Poza tym feudy i storyline'y też muszą się rozkręcać i swoje trwać. Więc wydaj mi się, że w takim tłoku łatwo będzie można się zgubić czytając twoje diary. Nie odbierz tego źle Sickman, po prostu to była moja pierwsza myśl po zobaczeniu rosteru. Życzę powodzenia i wytrwałości.

W sumie majonez ma rację... zawodników jest sporo a niektórzy są po to by mieli z kim przegrywać XD więc zredukuje to niedługo ;D

EDIT :

27 osób bez managerów ;) Teraz możęmy zacząć :D

• Reputacja:   24
  • Urządzenie:  Windows

Z drugiej strony pewnie będziesz przez to miał niższe ratingi i mniej komentó bo wiele osób nie będzie wiedziało o co biega

Moje diary ma prawie same osoby z WWE/TNA a jakoś mało kto czyta, nie wspominając o komentowaniu:)

Tyle że Twoje diary jest oryginalne i dlatego nie jest tak czytane ;)

A tu się nam kroi kolejny oryginalny pomysł :D

• Reputacja:   1

Wyrazam wielkie zianteresowanie diary. Roster dobry, rzeczowy... ciekaw jestem jak to się wszystko rozkręci.

Kurde będę miał więcej czytających niż fed fantasy?? :) Fajowo mam nadzieje że przez więcej niż 2 gale ;)

• Reputacja:   6

jak takie zainteresowanie to może i ja czytne ...może lizne jakies info o ludziach których nazwisk w życiu niesłyszałem 8-)

No spoko też będę czytał i niedługo zrobię swoje diary. Myślę, że ktoś będzie czytał... :smile:

A ja ubolewam nad tym, że w tym gronie nie znalazło się miejsce dla Homicide'a ;) Z pewnością kibicowałbym mu w Twoim diary najbardziej :)

Homicide ma kontrakt z TNA no i dlatego nie jest tutaj tak samo jak Samoa Joe, CM Punk czy AJ Styles których chciałem umieścić.

To wykup go z TNA :P W Sumie AJ też by się przydał, bo w swoim gimmicku kretyna marnuje się totalnie w TNA :)

• Reputacja:   24

e no to ja chyba musze zaprzestac pisania bo przy tej ilosci diary co sie ostatnio pojawia (i co ma sie pojawic) to moje ratingi beda (w sumie to juz sa) bardzo mizerne. byle by nie bylo z toba tak jak z 90% diary, ktore upadaja po gora dwoch odcinkach:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Najnowsze posty

• Grins
      Nie próżnują mimo że nie ma już z nami Braya Wyatta proma dalej stoją na zajebistym poziomie, mamy tutaj pełno wskazówek odnośnie jaskini Platona którą Bray Wyatt i Bo Dallas odwiedzili po opuszczeniu WWE, jest wskazówka że ktoś uwolnił piątkę postaci czyli wszystko wskazuje na to że zobaczymy 5 osób w stajni czyli za pewnie Bo Dallas, Alexa Bliss, Braun Strowman, Eric Rowan, Matt Hardy któremu skończył się kontrakt z AEW i spamuje na twitterze kodami QR. 
    • IIL
    • Grins
      Jakaś mała czystka, w sumie zwolnieni zostali nieistotni zawodnicy, Jinder to powinien się cieszyć że chociaż w tym roku dostałaś jakiś segment z The Rockiem, można rzec że był najgorszym mistrzem w historii WWE jak dla mnie oczywiście... Veer to nie wiedział kiedy wgl zadebiutuje i w jakim rosterze będzie xD  Jestem podobnego zdania co CzaQ szkoda Xii... Jakiś potencjał tam był ale nie został wykorzystany, a szkoda mogli chociaż ja cofnąć do NXT i dać jej większy push. 
    • Attitude
      W nocy z soboty na niedzielę pojawiły się informacje o zwolnieniach z WWE. Z listy osób, które pożegnały się z organizacją w oczy najbardziej rzuca się Jinder Mahal. W końcu to m.in były WWE Champion. To drugi raz, gdy Mahal opuszcza WWE. Był tam w latach 2010-14. A potem powrócił w 2016 roku. Oprócz tego WWE zwolniło Veera, Sangę, Xyona Quinna i Xię Li. Każda z tych gwiazd ma klasyczną klauzulę zakazu występów dla innych organizacji przez trzy miesiące. Póki co nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnych odejść.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • PpW
  • Dodaj nową pozycję...