Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

Worker's Night 1


Falcony

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  42
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  30.10.2007
 • Status:  Offline

Rozbrzmiewa oficjalny them federacji: Linki Park- Shadow of the day, jednak szybko cichnie i rozbrzmiewa them gm’a workers’ów: Kevin’a Nash’a ! Big sexy mówi o tym że od dziś gale jego brandu wchodzą na kanał attiude i że rozpoczyna się nowa era w dziejach tej federacji, po czym zapowiada pierwszą walkę pomiędzy Nunzio i Viscerą.

 

 

Single Match:

Nunzio vs Viscera

Końcówka: Walka bez historii. Nunzio cały czas okładał Viscerę pięściami, ten tylko się śmiał, w końcu znudzony viscera uderzył go brzuchem, Nunzio upadł, a Vis podniósł go i powerbomb, po czym pin.1,2,3.

 

Winner: Viscera

 

 

 

Widzimy jak do gabinetu Kevin’a Nash’a wbiega wściekły Chris Master’s, napina przed nim mięśnie i mówi że jest heavyweightem i żąda walki o pas World Heavyweight, już teraz. Nash mówi że nic za darmo, na następnej gali walka Masters vs Triple H vs ??? specjalny przeciwnik, nowy wrestler w Brandzie i w tedy zobaczymy czy Master’s jest taki za jakiego się uważa. Zszokowany Master’s odchodzi.

 

 

W innej części backstagge przyjaciele z teamu, Hardcore Holly i Val Venis rozmawiają o walce która przed nimi. Obiecują sobie że będą walczyć czysto i potraktują to jako rozgrzewkę, po czymm udają się na ring.

 

 

Falls Count anywhere match:

Hardcore Holly vs Val Venis

Końcówka: Walka słaba, obaj zawodnicy chcą się oszczędzać. Holly clotheslinem przewraca Venisa, delikatnie unosi go do góry i schodzi z nim po za ring, po czym robi mu fireman’s carry powerslam i pin.1,2 i Venis ucieka. Teraz łapią się za barki, ten pojedynek wygrywa Venis i vertical suplex. Następnie łąpie Hardcore’a za ręke i whip w murek seciuryty Wall. Hardcore Holly wskakuje jednak na barki Venisa, lecz ten electric chair slam. Pin.1,2 shoulde up ! Venis i Hardcore Holly łapią się za bary i tak udają się na backstage. Tam Val Venis wykonuje na przeciwniku snap suplex, pin.1,2 rollu Pu,1,2,3 !

 

Winner: Hardcore Holly

 

Po walce obaj partnerzy podali sobie ręce i uśmiechnięci udali się do swojej szatni.

 

 

Na Backstage idzie Chris Masters, nagle staje oko w oko z Christianem. Mierzą się wzrokiem po czym Masters z aroganckim uśmiechem ustępuje mu miejsca, a „Captain Charisma” odchodzi.

 

 

W innej części backstage Undertaker przygotowuje się do casket matchu ze Stingiem wrzucając choke slam’em manekina do trumny.

 

 

Promo Christiana

 

 

A Match Chris Masters kontra „Captain Charisma” Christian już po reklamach

 

Po reklamach

 

 

Single Match:

Chris Masters vs Christian

Końcówka: Masters zakłada Master lock’a, ale Christan dochodzi do lin, Masters jest zmuszony do puszczenia przeciwnika, a Christian szybko się odwraca i powala Master’sa uppercuttem. Podnosi go, lecz Masters znowu wyślizguje się i ponownie Master lock, jednak „Captain Charisma” kopie Chris’a poniżej pasa i spear ! 1,2,3 !

 

Winner: Christian

 

 

Po walce Christian odchodzi dumny, a Master’s trzyma się za głowę powtarzając w kółko… Master Lock…Master Lock…

 

 

Kevin Nash wchodzi na ring, obok niego John Cena i Triple H. Cena od razu chce się rzucić na HHH, ale Nash powala go clotheslin’em. Mówi że skoro Cena ma taki zapał do walki, to będzie dodatkowa stypulacja: Cena nie może użyć F-U do wygranej, a HHH nie może użyć Pedigree. Obaj chcą protestować, ale Nash na obu wykonuje Jacknife powerbomb i każe bić w gong na początek walki !

 

 

Iron man 30 minut match:

Triple H vs John Cena

Przebieg: Na początku obaj zapaśnicy leżą, co wcale nie podoba się publiczności, jednak po chwili pierwszy wstaje Cena od razu zakłada stf-u Tripl’owi. Triple H zaskoczony szybko poddaje się i już 1:37 minucie pierwszy fall i John Cena prowadzi 1:0. Cena John Cena podnosi HHH, lecz ten knee to face i zawiesza się na linach odpoczywając chwilę, po czym próba pinu.1 i Cena podniósł ramię. Teraz Triple H chce wykonać pedigree, ale przypomina sobie o zasadach i podnosi Cenę po czym wykonuje powerbomb. Teraz odbija się od lin i elbow drop. Cena wstaje, ale running knee attack powala go na ziemię. Cover:1,2, shoulder up ! Widać zdenerwowanie na twarzy Hunter’a, jednak szybko otrząsa się i podnosi Cene, vertical suplex.1,2,3 ! Mamy Remis 1:1 ! A minęło już 7 minut i 43 sekundy ! Tripl’owi to jednak nie wystarcza, łapię Johna i rzuca nim w liny, ten odbija się, HHH back body drop, ale nie, biały raper drop kick to face ! Teraz unosi HHH i chce wykonać F-U, jednak publika krzyczy „Rules ! No F-U”, lecz Cena dalej szykuje się do F-U, robi F-U… Nie ! Cena pomyślał i wykonał DVD ! Pin.1,2 i kick out ! Cena nie może w to uwierzyć, kłuci się z sędzią, lecz nagle słychać Them HBK ! Shawn wbiega na ring, sędzie zatrzymuje go, a to wykorzystuje Triple H, wstaje i wyciąga z pod ringu swój stalowy młot, okłada nim John’a tak że ten aż krwawi po czym chowa przedmiot, a Shaw Michaels ucieka na backstage. Triple H pin.1,2,3 ! Wygrywa Hunter 2 do 1 ! W 15:02 Triple H zdobywa przewagę ! Teraz podnosi Cenę i chce wykonać snap suplex, lecz ten uwalnia się i german suplex. 1,2 i HHH ucieka ! A Cena był bardzo blisko ! Teraz zaczyna się na nowo dobra passa Ceny, wykonuje na przeciwniku po kolei necbreaker, Iris whip i clothesline, leg drop, back suplex i arm drag po czym spokojny pin.1,2,3 ! mamy remis 2:2 a pozostało nam tylko 5 minut ! Zaczyna się brawlerska wymiana punchy pomiędzy oboma zapaśnikami, w której przewagę uzyskuje Cena, teraz flying shoulder takle ! Następnie belly to belly suplex i pin.1,2 i ponownie Triple H ratuje się przed kolejnym fallem. Cena podnosi przeciwnika za głowę, ale ten uderza go „z byka” w brzuch, teraz zakłada mu Indian deathlock. Cena stara się wytrzymać, do końca, już nie wytrzymuje. Zostało tylko 10 sekund, Cena trzymaj się ! 10,9,8,7,6,5,4,3,2… Cena tapuje ! 3:2 i koniec meczu !

 

Winner: Triple H

 

 

 

Po walce Triple H odchodzi, jednak na rampie pojawia się Shawn Michaels i obaj cieszą się. Nagle wstaje Cena i bierze mikrofon:

 

Cena- Przegrałem ! Shit ! Ale Każdy widział że gdyby nie ten młoteczek HHH to wygrał bym z łatwością ! Wygraną umożliwił temu kretynowi także HBK ! A więc starzy palanci, wyzywam was na Tag team match już za tydzień ! Znajdę sobie partnera i wygram !

 

Triple i Hbk się zgadzają po czym odchodzą na backstage.

 

 

Na Backstage rozmawia Shane McMahon i Chris Masters:

 

Shane- Czego chcesz, atleto ( z bezczelnym aroganckim uśmiechem) ?

Masters- Dziś przegrałem z Christianem, ten (beeep !) dwa razy uciekł z Master Lock’a, lecz ja tego mu nie daruje. Wiesz Shane, leżąc tam na ring’u, powtarzałem tylko Master Lock, Master Lock, bo wpadł mi do głowy pewien plan: Wyzwę każdego wrestlera IWE na master lock challenge i pokonam każdego ! A pierwszym który się podda będzie Christian…

Shane- To niezły pomysł, ale Christiana zachowamy na deser. Na razie za tydzień Master Lock challenge w którym spróbuje uciec Nunzio !

Masters- Tak, ten kurdupel nadaje się aby pokazać potęgę Master Lock’a !

 

 

Widzimy jak na rampę powoli wjeżdża karawan pogrzebowy, obok idzie skupiona grupka sędziów, ubrana na czarno. Samochód staje i sędziowie wyciągają z niego trumnę. Kładą obok ringu i odchodzą. Lecz nagle trumna otwiera się… To Sting ! Oh my god, co za wejście ! Ledwie Sting zdążył wejść na ring, już słychać them dedman’a i po woli krocząc wchodzi The undertaker ! Ded Man wchodzi na ring i rozpoczyna się walka.

Końcówka: Wymiana punchy w której przewagę uzyskuje Taker, teraz podnosi Sting’a i side walk slam. Bierze go na barki i każe otwierać trumnę, jednak Sting ześlizguje się i potężny kopniak w tył głowy , po czym scoproion death lock ! Sting chyba chce uszkodzić Tajer’a, jednak po kilkunastu sekundach puszcza i wykonuje na nim back suplex. Teraz ciągnie Ded man’a za włosy, podnosi go, odbija się od lin i clothesline, nie, Taker uchyla się, Sting odwraca się i nadziewa się na choke slam ! To musiało boleć, Taker usadza przeciwnika w trumnie, już ma zamykać wieko gdy Sting blokuje nogą i szybko wstaje, po czym big BOOT w Taker’a, teraz podnosi go i Neck breaker. Sting coś krzyczy w twaz Taker’owi, Ded Man powoli wstaje, ale my god ! Skorpion DeathDrop wprost do trumny ! Sting zamyka wieko, ale Man from Death Valley broni się dalej, siłują się, w końcu Undertaker wstaje, jednak Sting powala go super kickiem i wreszcie zamyka trumnę, która wyjeżdża w samochodzie na backstage !

 

Winner: Sting

 

Na Koniec gali wchodzi Kevin Nash z mikrofonem i oznajmia zła wiadomość: Fighters’om skończył się kontrakt z TV i Brand rozpadł się, najlepsi wrestlerzy z tamtego Brandu przejdą do worker’s, oraz zostaną tu przeniesione dwa pasy: IWC Championshiop i North America Championship. To tyle na dziś !

 

 

 

Worker’s schodzą z anteny, a ja zapraszam do komentowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • JPP

  1

 • Falcony

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  490
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.08.2007
 • Status:  Offline

Mi jak na razie się podoba ;) czekam na więcej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...