Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Survivor Series 2007


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline

Znane na razie 2 walki.

 

Orton © - HBK (wwe championship)

Batista © - Undertaker Hell in a cell (wh championship)

 

jak sie zawodnicy postaraja, to walki moga byc bardzo dobre. na co stac Orton'a i HBK-a dobrze wiemy (szkoda ze tu wynik potyczki jest tak oczywisty).

Batista i Taker toczyli bardzo dobre pojedynki na przestrzeni tego roku, wydaje sie ze stypulacja HIAC jest wrecz stworzona dla tej dwojki.

 

na pewno bedzie kontynuowany w jakis sposob feud HHH z Umaga, ale nie sadze zeby to byl singles match. pewnie wrzuca ich do jakiegos 5 on 5 tag team matchu, ktory wedlug zapowiedzi rowniez ma sie odbyc. pewnie na podobnych zasadach co w zeszlym roku, czyli wrzuca 10 wrestlerow z 3 rosterow bez ladu, skladu i jazda.

 

Kane feuduje z big daddy v :roll: , matt oczywiscie z mvp, kennedy z hardym, co dalej ? ;)

129287286446c8a666924a3.jpg

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    13

  • evertonian

    8

  • AX

    7

  • Biggmac

    7

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  18
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.11.2007
  • Status:  Offline

Cyżby Spoliler ?? Jeszcze Smacka nie puscili W Tv
Wrestlemania 24.

  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

Wg mnie jesli Triple H miałby zostac wsadzony do Elimination Match'u to bedzie mialo to sens tylko wtedy jesli on sam wygra. Wiadomo ze szykuje sie na pas, wiec sam udzial w takiej nic nie znaczacej walce, nie byłoby dobre w kontekście pasa.

 

Ciekawi mnie kto zajobbuje w HIAC Matchu. Z jednej strony watpliwe zeby Batista stracił tak szybko pas, a z drugiej nie chce mi sie wierzyc, że Taker podłozy się w takiej walce. No chyba, że ktoś zainterweniuje(JBL), to bedzie chyba jedyny czynnik, który mogłby sprawic ze Taker przegra.

 

Wydaje mi się też, że HBK przegra po tym jak McMahon każe uderzyc w gong i "wkręci" Michaesla. Co prawda taka sytuacja miała miejsce na SNME przed WM 22, kiedy Vince kazał zakonczyc walke, gdy Shane założył na HBK'u Sharpshooter, ale całkiem prawdopodobne ze taka sytuacja sie powtorzy.

 

Szkoda, ze ostatecznie gala nie odbedzie sie w Montrealu...


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

No właśnie ten HIAC....baardzo wątpie w drugi job Takera :D

Ciekawi mnie też rola Edga-ostatecznie na SS powinien powrócić ;)

Independent > Entertainment

15502940234d45cf586db3e.jpg


  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Więc może Edge zainterweniuje w HIAC i Taker przegra...
Retired?

174471322253443c3b65b19.jpg


  • Posty:  3 646
  • Reputacja:   9
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Własnie ja też tak kombnuje co do tego match'u ..Batek ma z krótki Reign , pasa raczej szybko nie odrzuci tymbardziej po tym jak to swoim Supa-Hipa-Spajn Buster'em rozkmnił Pundżabi Najtmer 8) na Un4given ...Z kolei Taker w ostatnich czasach wyrósł na wiekszego niż był i ciekaw jestem czy byłby gotów jobnąć po raz drugi z rzedu czysto ...biorąc pod uwage że Jebbnął khalasowi na JD w pierfidnym match'u ...no ale to było dawno .. i to było gówaniane ppv a nie Survivor Series czyli Debiutanckie PPV dla Taker'a ...obok Summerslam i Wrestlemania najwaniejsze w jaego karierze ... co także za nim przemawia ... drugą sprawą jest ten plakat na Armageddon gdzie najpierw SpineBatista trzyma pas a potem maske ..co moze prognozowac że do Armagedon straci pas ...z tym że Vinnie lubi robić ludzi w konia ...

HIAC to specjalność Taker'a jego job równa sie minimum szans ....chociaż to samo mówiłem o tym że Henry nie wygra Monster Mash ...

 

Spodziewam sie interwencji .. na jakies 90 % ... :

1. JBL'a - w sumie co raz bardziej wkręca sie w ten feud nie wiem po co...

2. Y2J - raczej nie bo on ma iść na Rawika

3. Edge - i tu powstaje dylemat ... Adam skroił Taker'a z pasa po Cage Match'u z Batistą ..historia sie powtarza , znowu cage match , ci sami uczestnicy , a Edge w końcu też pewnie będzie celował w "swój" WHC ....robi sie interesująco ..

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

Ale przed Monster Mash Match'em była ankieta w ktorej głosowano na zwycięzce. A Henry w tej ankiecie zdobył o ile pamietam 6% głosów, wiec tutaj WWE mogło sobie pozwolic na takie rozwiązanie.

 

Jesli Edge zainterweniuje to pewnie na Armageddon bedzie kolejny Triple Threat Match o WHC,

ale wreszcie w WWE robi sie naprawde ciekawie. Przynajmniej na razie, a to dopiero początek drogi do SS.


  • Posty:  80
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.04.2006
  • Status:  Offline

No trzeba przyznać że walka o WHC w niedalekiej przyszłości może sie zrobić bardzo ale to bardzo ciekawa, już można uznać że feud Batisty z Takerem jest jednym z najlepszych w WWE w tym roku. Jak dodamy do tego jeszcze Edga oraz powoli powracającego JBL to możemy tylko zacierać ręce bo może wreszczie zacznie się dziać lepiej na Smackdown.

Niestety z drugiej strony walka HBK vs Randy Orton wydaje mi się mniej atrakcyjniejsza. Może jej wynik jest zbyt oczywisty? A może WWE nas zaskoczy, choc ostatnio nie często się to zdarzało.

Inne walki nie powinny wyjść jakoś katastrofalnie dzieki czemu te PPV powinno być przynajmniej dobre. W końcu to jedno z 4 najwiekszych PPV w roku spod znaku WWE, więc powinniśmy oczekiwac od organizacji czegos więcej niz od zwykłych PPV.

65353178847073c1fdb485.gif


  • Posty:  186
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.03.2007
  • Status:  Offline

Doszły 2 nowe walki.

 

5 na 5 SS match: Team Triple H (Triple H, Jeff Hardy, Matt Hardy, Rey Mysterio i Kane) vs. Team Umaga (Umaga, Mr. Kennedy, Montel Vontavious Porter, Finlay i Big Daddy V)

 

Najpewniej będzie dość ciekawa walka bo występują feud'ujący ze sobą zawodnicy. Trochę martwi mnie obecność BDV ale może go szybko wyeliminują i będzie dobrze. :)

 

Drugą walkę można śmiało określić "walką stulecia" Horswoggle vs. Da Grejt Kali :D :D

Pewnie będzie wielkie śmechu warte a nie walka.


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Piewrsza walka może byc naprawde ciekawa i emocjonujące (jeśli bookerzy nie wymyslą czegoś głupiego).

 

Co do drugiej to naprawde "super" walka. Ciekawe co tym razem wymyślą, bo coś mi sie wydaje że Hornswoggle wygra


  • Posty:  3 646
  • Reputacja:   9
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Pewnie będzie super kick w kostkę :D i tak Horni wyżej nie dosięgnie ... :twisted:

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

Mam nadzieje że Khalas nie będzie marudził tylko jobbnie Hornowi :D

A co do walki 5vs5 to musze przyznać że bookerzy WWE poszli na super łatwizne :D Wrzucili wszystkie feudy do jednej walki....normalnie świetnie. Ogólnie może być nieźle(może gdyby nie Rey...i Matt) szkoda tylko że wygra super face team(jedyny spoko gość u nich to Kane)...no ale jakżeby inaczej. Przecież Trypel czy mysterio nie mogą dostać od bad guysów... ;)

Independent > Entertainment

15502940234d45cf586db3e.jpg


  • Posty:  490
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2007
  • Status:  Offline

W sumie fakt ... HHH i Mysterio nie mogą przegrać :P to by zabiło połowę fanów WWE :P

 

A co do pojedynku Khali vs Hornswoggle(czy jak to sie pisze) to pewnie Horn wygra :D

Finally, The Rock has come back to WWE !

The Rock take sledgehammer, turn it sideways and stick it straight up your candy ass!

If ya smell lalalalaluuu... what The Rock is cookin'!

 

Smackdown Hardcore Champion

1696301955482c89eb93082.jpg


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Licze na Team Umaga bo są tam Kennedy i MVP... ale wiem ze jobu Triple H'a (w tym wypadku jego teamu) na PPV raczej nie zobaczymy .... do walki z Ceną:P

 

a walka Khali vs Hornswoggle? Żart, to już są jaja. Taką walke to możnaby na zwykłej cotygodniowej gali zrobic, bo tak to zwykły zapychacz. Ale przeżyjemy i to:)


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mamy kolejną walke:

 

Triple Threat Match for the ECW Championship: CM Punk vs John Morrison sv The Miz

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 51 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 17 923 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 690 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 100 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 351 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 174 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 526 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 856 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Grins
      Ja to się wgl dziwię że są tacy odważni wbijać do tej Brukseli gdzie ostatnio gangi napierdalają do ludzi z maszynówki  Ja to bym się bał na ich miejscu ale w USA coś takiego jest normą  Może przed zburzeniem Brukseli dostaniemy galę od WWE  
    • Attitude
      Nazwa gali: PTW Wrestlingowe Walentynki Data: 15.02.2025 Federacja: Prime Time Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Koslow, Górnośląskie, Polska Arena: PTW Performance Center Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • GGGGG9707
      Dokładnie tak   I patrząc że i tak wszyscy są w Europie przez te parę tygodni to nie zdziwię się jeśli zawodnicy ze SmackDown też się pojawią (nie jestem zwolennikiem tego i wolę jak rostery są sztywne ale jako że to gale międzynarodowe + sam środek Road to Wrestlemania to nie zdziwiło by mnie to)
    • IIL
      W końcu jakieś konkrety...  Musi być też AJ Styles z mocarnym dopingiem publiczności niczym na Backlash... Wciąż mam nadzieję na CM Punka. Oby nie pojawił się tylko w Amsterdamie...
    • Attitude
      WWE w poniedziałek oficjalnie potwierdziło, w jakich terminach jeszcze zobaczymy Johna Cenę przed WrestleManią 41. 16-krotny mistrz świata ma zameldować się na trzech międzynarodowych Raw z rzędu. Będzie to miało miejsce 17 marca w Brukseli, 24 marca w Glasgow i 31 marca w Londynie. Oczywiście wcześniej Cena zawalczy także w Elimination Chamber Matchu w Toronto. W jednym z najnowszych wywiadów The Undertaker odniósł się do pożegnalnego touru Ceny. "Deadman" zaznaczył, że nikt nie zapracował na to w ten sposób właśnie, co Cena. I jego zdaniem, tylko John mógł pożegnać się z WWE w taki sposób. Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...