Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

AEW Dynamite - 28.02.2024 - Podsumowanie


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 946
  • Reputacja:   16
  • Dołączył:  24.06.2022
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Featured image
Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka AEW Dynamite. Ostatniego przed Revolution.

Show otworzył tym razem Adam Page, który niestety potwierdził ostatnie doniesienia o jego zeszłotygodniowej kontuzji. To tym samym wyklucza go z akcji na Revolution. Wspomniał, że na początku narzekał na wyznaczenie Triple Threat Matchu o pas mistrzowski, bo bardzo chciał solowej walki z Samoa Joe. Tymczasem będzie musiał poczekać na kolejną taką szansę.
Na jego słowa zareagował Swerve Strickland. Niespodziewanie przyznał, iż momentami w trakcie ich rywalizacji kilkukrotnie przekroczyli granice. Ale za to Page zyskał spory szacunek w oczach Swerve'a. Zapowiedział, że teraz jednak to on wypełni jego przeznaczenie.
I wreszcie na stage'u pojawił się sam World Champion - Samoa Joe. Zasugerował, że Swerve i Page za bardzo skupili się na sobie, co jest ich błędem. Bo w końcu to Joe jest tutaj mistrzem. Strickland zripostował to, iż po stracie pasa mistrzowskiego Joe nie będzie wiedział co ze sobą zrobić. W pewnym momencie... Page wykorzystał kulę i zaatakował Stricklanda! Tym samym prawdopodobnie specjalnie udawał kontuzję, by zaskoczyć rywala.

Link do filmu


Blackpool Combat Club (Bryan Danielson, Claudio Castagnoli & Jon Moxley) pokonali Eddiego Kingstona oraz FTR. Walka była dość długa, a w kluczowym momencie Danielson poddał Kingstona i trzymał jeszcze submission. Wysyłając tym samym ostatnie ostrzeżenie przed Revolution.

Link do filmu


Tym razem w ringu zameldował się Tony Schiavone, a okazało się, że jego gościem jest Will Ospreay. Brytyjczyk zdradził, iż wypełnił wszelkie zobowiązania wobec NJPW i jest teraz w pełni skupiony na All Elite Wrestling. Wspomniał, że choć to dla niego nowe terytorium, to już się w przeszłości pokazał z dobrej strony pokonując Chrisa Jericho na Wembley. A do tego ma za sobą wygrane z Kazuchiką Okadą czy Kennym Omegą, więc w pełni wie co robić. Po chwili do Ospreay'a dołączyła reszta grupy Dona Callisa. Choć czuć było w niej spięcie, spowodowane nadchodzącą walką Ospreaya z Takeshitą. Publiczność zdecydowanie opowiedziała się po stronie Willa.

Link do filmu


Orange Cassidy pokonał Nicka Wayne'a i zatrzymał International Championship. A po walce mieliśmy jeszcze spory brawl.

Link do filmu


Skye Blue pokonała Kris Statlander, a Chris Jericho wygrał z Atlantisem Jr.

Link do filmu


Link do filmu


No i wreszcie na arenie pokazali się The Young Bucks, których zaatakował znienacka Darby Allin. To wywołało reakcję Rica Flaira. Po ostatnich segmentach wydawało się, że Flair może odwrócić się od Stinga i pomóc Jacksonom. Tak się jednak nie stało, wobec czego Nick wymierzył mu Low Blow. To już spowodowało pojawienie się Stinga, który zaatakował Young Bucks. I w ten sposób zakończyliśmy Dynamite przed ostatnią walką w karierze "Ikony".

Link do filmu


Materiały do najbliższego Collision zostały już nagrane ze względu na niedzielne PPV. W sobotę zobaczymy:

- Roderick Strong, Brian Cage, Christian Cage & Killswitch vs. HOOK, Daniel Garcia, Orange Cassidy & Trent Beretta
- walka kwalifikacyjna do All-Star Scramble: Penta El Zero Miedo vs. Dante Martin vs. Bryan Keith
- Thunder Rosa vs. Cassandra Golden
- Chris Daniels & Matt Sydal vs. Private Party
- Mariah May vs. Angelica Risk
- wypowiedzi Toni Storm i Deonna Purrazzo
- wywiad z Wardlowem
- The Acclaimed & Colten Gunn vs. Dark Order.

Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Attitude

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Nialler
      Damian Priest admits the WWE locker room is NOT happy with Pat McAfee’s involvement In WrestleMania 42: “It s——. Not a fan. Thats not my taste. I don’t think it helps anything. He didn’t need it. So for me, and, you know, I’m sure a lot of people aren’t going to be happy that I said that, but in the locker room specifically, like a lot of us weren’t happy backstage and that’s real. Like I was asked by some of the younger talent, like, what did I think? And I thought it was bull. We’re a P
    • Attitude
      Nazwa gali: CMLL/Furia Promotions Noche de Glamour Data: 09.04.2026 Federacja: Consejo Mundial De Lucha Libre Typ: Event Lokalizacja: Mazatlan, Sinaloa, Meksyk Arena: Cancha German Evers Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • HeymanGuy
      A co powiedział?
    • Robespierre
      Z wielką radością donoszę, że po 11 (słownie: jedenastu) latach oczekiwania gala już jest. Zapraszam do czytania. Dziękuję wszystkim współpracownikom, którzy przyczynili się do jej powstania. Nie pamiętam już dokładnie, kto w tym 2015 roku pomagał w pisaniu walk, ale z całego serca, dziękuję. Jak zawsze zachęcam do aktywnego komentowania, bo bez komentarzy i recenzji, chęć do pisania spada.   EWF HD „Apartheid”   No dobra, winny jestem trochę wyjaśnień, gdyż wszyscy, którzy t
    • Grins
      Bo to jest tak jak z wódką mimo że cie skrzywdzi spowoduje na drugi dzień paraliż, rzygi, sraje to i tak dalej ją pijesz, tak jest z tym zjebanym WWE że musisz odpalić zobaczyć jakie gówno wymajstrowali  tak to właśnie działa.  Poza tym ciekawe czy ukażą Priesta za to co dziś powiedział o Pacie i całym produkcie. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...