Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Attitude Wrestling Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witaj na forum Attitude

Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

 

AEW Dynamite - 28.02.2024 - Podsumowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Featured image
Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka AEW Dynamite. Ostatniego przed Revolution.

Show otworzył tym razem Adam Page, który niestety potwierdził ostatnie doniesienia o jego zeszłotygodniowej kontuzji. To tym samym wyklucza go z akcji na Revolution. Wspomniał, że na początku narzekał na wyznaczenie Triple Threat Matchu o pas mistrzowski, bo bardzo chciał solowej walki z Samoa Joe. Tymczasem będzie musiał poczekać na kolejną taką szansę.
Na jego słowa zareagował Swerve Strickland. Niespodziewanie przyznał, iż momentami w trakcie ich rywalizacji kilkukrotnie przekroczyli granice. Ale za to Page zyskał spory szacunek w oczach Swerve'a. Zapowiedział, że teraz jednak to on wypełni jego przeznaczenie.
I wreszcie na stage'u pojawił się sam World Champion - Samoa Joe. Zasugerował, że Swerve i Page za bardzo skupili się na sobie, co jest ich błędem. Bo w końcu to Joe jest tutaj mistrzem. Strickland zripostował to, iż po stracie pasa mistrzowskiego Joe nie będzie wiedział co ze sobą zrobić. W pewnym momencie... Page wykorzystał kulę i zaatakował Stricklanda! Tym samym prawdopodobnie specjalnie udawał kontuzję, by zaskoczyć rywala.

Link do filmu


Blackpool Combat Club (Bryan Danielson, Claudio Castagnoli & Jon Moxley) pokonali Eddiego Kingstona oraz FTR. Walka była dość długa, a w kluczowym momencie Danielson poddał Kingstona i trzymał jeszcze submission. Wysyłając tym samym ostatnie ostrzeżenie przed Revolution.

Link do filmu


Tym razem w ringu zameldował się Tony Schiavone, a okazało się, że jego gościem jest Will Ospreay. Brytyjczyk zdradził, iż wypełnił wszelkie zobowiązania wobec NJPW i jest teraz w pełni skupiony na All Elite Wrestling. Wspomniał, że choć to dla niego nowe terytorium, to już się w przeszłości pokazał z dobrej strony pokonując Chrisa Jericho na Wembley. A do tego ma za sobą wygrane z Kazuchiką Okadą czy Kennym Omegą, więc w pełni wie co robić. Po chwili do Ospreay'a dołączyła reszta grupy Dona Callisa. Choć czuć było w niej spięcie, spowodowane nadchodzącą walką Ospreaya z Takeshitą. Publiczność zdecydowanie opowiedziała się po stronie Willa.

Link do filmu


Orange Cassidy pokonał Nicka Wayne'a i zatrzymał International Championship. A po walce mieliśmy jeszcze spory brawl.

Link do filmu


Skye Blue pokonała Kris Statlander, a Chris Jericho wygrał z Atlantisem Jr.

Link do filmu


Link do filmu


No i wreszcie na arenie pokazali się The Young Bucks, których zaatakował znienacka Darby Allin. To wywołało reakcję Rica Flaira. Po ostatnich segmentach wydawało się, że Flair może odwrócić się od Stinga i pomóc Jacksonom. Tak się jednak nie stało, wobec czego Nick wymierzył mu Low Blow. To już spowodowało pojawienie się Stinga, który zaatakował Young Bucks. I w ten sposób zakończyliśmy Dynamite przed ostatnią walką w karierze "Ikony".

Link do filmu


Materiały do najbliższego Collision zostały już nagrane ze względu na niedzielne PPV. W sobotę zobaczymy:

- Roderick Strong, Brian Cage, Christian Cage & Killswitch vs. HOOK, Daniel Garcia, Orange Cassidy & Trent Beretta
- walka kwalifikacyjna do All-Star Scramble: Penta El Zero Miedo vs. Dante Martin vs. Bryan Keith
- Thunder Rosa vs. Cassandra Golden
- Chris Daniels & Matt Sydal vs. Private Party
- Mariah May vs. Angelica Risk
- wypowiedzi Toni Storm i Deonna Purrazzo
- wywiad z Wardlowem
- The Acclaimed & Colten Gunn vs. Dark Order.

Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl

  • Wyświetleń 253
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.