Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

TBWM Face to Face. 25.08.2007 - - nowe PPV !


Presley

Który feud wam się najbardziej podoba  

5 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Który feud wam się najbardziej podoba

  • Lex Luger / Ric Flair vs Sting / Perry Saturn
   0
  • RVD / Pudzian vs Sabu / Big Show
   4
  • Sandman vs Bobby Lashley / Chris Jericho
   1
  • Matt Hardy vs Rhino
   0
  • Bubba Dudley / D-Von Dudley vs Spike Dudley
   0


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  99
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.07.2006
 • Status:  Offline

TBWM Face to Face. 25.08.2007

Karta:

Strap match:

Big Poppa Pump vs Mark Henry

Hardcore match:

Sandman vs Bobby Lashley/w Chris Jericho

Hardcore match:

Rhino vs Matt Hardy

Suitcase match:

Mick Foley vs Kaio Hiroyuki

TBWM Heavyweight title match:

Lex Luger vs Sting

Tag team TBWM title match:

Chemical Family (RVD & Pudzian) vs Extremist Warriors (Sabu & Big Show)

 

Witam was na gali Face to Face, w Hilton Hotel w samym centrum Las Vegas, usiądźcie wygodnie w krzesłach, bo czas zacząć show ! – zapowiada JBL.

 

Strap match:

http://img205.imageshack.us/img205/2324/scottsteineryu8.jpgvshttp://img264.imageshack.us/img264/2839/markhenrymb5.jpg

Końcówka walki:

Big Poppa Pump zchodzi z ringu, i pociąga sznur, Mark Henry, uderza o narożnik, poczym Big Poppa Pump wchodzi na ring, i wykonuje Belly to belly, bierze Henr-ego na ręce i dotyka 4 narożników.

 

Po walce sędzia przecina linę, Steiner ją chwyta i biję nią Henre-go który zbiega do szatni. Kamera przenosi się do szatni. Steinem tam wbiega i uderza na oślep sznurem, nasuwa mu się Booker T, który rozwcieczony odpowiada mu front kickiem, a potem Suplex-em, i zaczyna kopać leżącego Big Poppa Pump.

 

Pokazywany jest skrót walki RVD vs Sabu z zeszłego tygodnia.

 

Hardcore match:

http://img264.imageshack.us/img264/9905/sandmanos0.jpgvshttp://img264.imageshack.us/img264/7724/bobbylashleyio1.jpg

Końcówka walki:

Bobby Lashley, obił Sandmana, i szykuję się do Spear-a, biegnie wprost na Sandmana, stojącego przy linach, gdy Lashley podbiega, Sandman kuca i przerzuca Lashley-a. poczym schodzi za ring, czeka aż Lashley się podniesie i rzuca w niego krzesłem, potem wrzuca na ring Lashley-a, i sam chcę wejść ale pojawia się Chris Jericho, i odciąga go od ringu, Lashley dochodzi do formy, wchodzi na narożnik i wykonuje Elbow Drop, Sandman się odsuwa i Lashley ląduje na Jericho. Sandman wrzuca Lashley-a, na ring, bierze krzesło kładzie je na ringu, i wykonuję DDT, głową Lashley-a jest we krwi po uderzeniu w krzesło, Sandman zakłada pina i rozstrzyga pojedynek.

 

Po walce schodzi za ring, uderza Jericho i wykonuje na nim Heinekenrana. Publicznośc krzyczy - Sandman. Sandman. A on otwiera piwo które zostawił przy ringu i schodzi do szatni.

 

Reklama koszulki z wizerunkiem Lex-a Luger-a.

 

Kamerzysta pokazuje RVD i Pudzian-a, którzy siedzą w swoim pokoju i rozmawiają. Pudzian mówi że obawia się ale kontuzja pleców jeszcze mu doskwiera.

 

Hardcore match:

http://img205.imageshack.us/img205/9023/rhinopr4.jpgvshttp://img522.imageshack.us/img522/2527/matthardypo9.jpg

Końcówka walki:

Rhino, rozkłada stół w narożniku, zadaje pare punch-ów Hardy-owi i wykonuje Powerbomb rzucając na stół przeciwnikiem ! Matt leży w narożniku, w szątkach, stołu, Rhino zakłada mu pin-a i wygrywa.

 

 

Po walce kamera przenosi się do mojego gabinetu, siedzę sobie na krześle i oglądam w telewizorze Rocky Balboa. Do pokoju wpadają Bobby Lashley i Chris Jericho.

- Co jest?- pytam

Lecz Lashley, nic nie mówi tylko popycha mnie, a ja przewracam się o krzesło, podnoszę się poczym Lashley wykonuję na mnie Suplex-a, mocno uderzam o podłogę. Do pokoju wbiega Kevin Nash, widzi jak Lashley się na demną znęca. Nash wykonuje Big Boot na Jericho, który pada na ziemię, poczym odpycha do ściany, Lashley-a i wykonuję na nim Boot Choke. Ja podnoszę się z ziemi, Nash się odsuwa, Lashley jest schylony, a ja uderzam Big Boot to face. Poczym Lashley i Jericho uciekają z pokoju. Ja dziękuje za pomoc Big Sexy.

 

Suitcase match:

http://img205.imageshack.us/img205/345/mickfoleyca9.jpgvshttp://img205.imageshack.us/img205/4976/kaiohiryukiup2.jpg

Końcówka walki:

Mick Foley i Kaio wchodzą na drabinę, wymieniają się uderzeniami i Kaio chcę chwycić obiema rękami Foley-a, który zeskakuję z drabiny, Hiroyuki traci równowagę i ląduje za ringiem, a Foley stawia ponownie drabinę i zdejmuje walizkę.

 

Pokazywany jest skrót ostatniej walki Luger vs Sting. Poczym pokazywany jest wściekły Sting, który wrzeszczy że wygra z Luger-em.

 

TBWM Heavyweight title match:

http://img522.imageshack.us/img522/7266/lexlugeria5.jpgvshttp://img205.imageshack.us/img205/8486/stinguq6.jpg

Końcówka walki:

Ric Flair chcę wbiec na ring staję przy linach a Sting uderza go lokciem, ten spada, poczym Luger uderza Sting-a który tak że spada, ale trzyma za ręke Luger-a który, też ląduje na ziemi, wrestlerzy, biją się za ringiem Sting przewraca Luger-a i chcę wejść na ring, ale za nogę łapie go Flair, i zrzuca z gdy ten już stoi na schodkach, poczym Flair się ulatnia.

Sędzia odlicza do 10 ! Obaj wrestlerzy są po za ringiem, więc tytuł zostaje u Luger-a!

 

Tag team TBWM title match:

http://img205.imageshack.us/img205/5958/robvandamsw1.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/8481/pudzianhi7.jpgvshttp://img522.imageshack.us/img522/7425/sabuwe2.jpghttp://img264.imageshack.us/img264/2253/bigshowoj0.jpg

Extremist Warriors (Sabu & Big Show) vs Chemical Family (RVD & Pudzian)

Na ring weszli już Extremist Warriors, zaczyna grać muzyka Chemical Family…przez pewnien czas nikogo nie widać aż ujawia się postura R-V-D, który z mikrofonem wchodzi na ring. Taunt-uje publiczności i zapowiada że sam będzie bronić tytułu, Sabu i Big Show się uśmiechają i Big Show idzie do narożnika.

W 20 minucie walki, Sabu zmienia się z Big Show-em, Sabu schodzi za ring i taunt-uje publiczności, a Big Show przymierza się do Choke Slam, chwyta już Van Dam-a za szyję, a tu nagle wbiega Pudzian trzymając się jedną ręką za plecy, uderza Big Show-a w plecy, poczym odbija go od lin i wykonuje Body Block, schodzi za ring i obija Sabu, Big Show podnosi się jeszcze resztkami sił więc Mr.PPV odpowiada mu RVD Enziguri, i zakłada pin 1…2…3! ..................Chemical Family bronią tytułu. :!: :!:

 

JBL: to już koniec gali Face to Face. W następną sobotę zapraszam was na cotygodniową galę Saturday Bash do Philadelphi w stanie Pennsylvania, gdzie jest nasz pierwszy oficjalny budynek i hala, na której będą odbywać się walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Presley

  1

 • rocket

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 858
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.02.2007
 • Status:  Offline

Ciekawa gala przemyslana milo sie czyta :) kilka drobnych literowek ale kto sie bedzie czepial takich szczegolow :) szkoda ze Sting nie zdobyl tytulu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Kniaziu
   Też nie będę żałował. Dość ubogi gimmick skrojony mam wrażenie pod nastolatki, niezbyt na mikrofonie, a i w ringu bez szału. Jego odejście zrobiło by miejsce dla moim zdaniem lepszych w i tak przepakowanym rosterze.
  • Kniaziu
   Nie wiadomo czy sprzedał by więcej biletów. A co do bycia fatalnym sternikiem - nikt nie oczekiwał że w 5 lat dogoni WWE, na razie statek płynie prosto, czasem lekko zbacza, ludzie mocniej narzekają na wizerunek i zachowanie Tony'ego, a nie wynikający z nich końcowy produkt. 20 lat temu, przed social mediami, mało kto by wiedział co się dzieje na backu i nie było by na co narzekać.   Punk był dla mnie zły już przy pierwszym odejściu z WWE, nie byłem fanem jego dołączenia do AEW bo, chociaż dawał dobre proma, walki miał słabe, prawie wszystko wygrywał i kradł spotlight młodszym i ciężej pracującym. Na filmiku widać wyraźnie kto zaczął, interesują mnie fakty a nie co kto gada na socialach, może przez to że wychowywałem się w czasach przedfacebookowych i czyny zawsze będą dla mnie ważniejsze niż słowa. A faktem jest że Punk to chorągiewka zawsze skora do zmiany pracodawcy i obsmarowywania poprzedniego. To nie AEW ciągle wraca do tego tematu.   Zabookował sobie drugi najważniejszy pas dwukrotnie, często bookował sobie "największe" walki z najmocniejszą oprawą na galach, najważniejsze zwycięstwa etc. Ale jego niechęć do heelturnu (dla mnie zawsze będzie miałkim facem, najbardziej lubiłem go jako midcardowego heela z gimmickiem undashing) i powody ku temu to po prostu policzek wobec innych zawodników. I fakt, dwukrotne wygranie Royal Rumble i uwalenie Romka na jubileuszowej WMce nijak nie wynikają z jego ego
  • RomanRZYMEK
   Nie obracam tego w negatyw. Uważam, że z lepszą podbudową ta walka miałaby w chuj większy potencjał! Schemat walk z teammate’m też w ostatnich tygodniach strasznie oklepany. Najpierw ekipa Dom Calliasa, teraz walka z Cesaro, czyli walka z kolejnym mate’m tylko z innej z ekipy. Jasne wrestlingowo dowiezie, historia przyznaje rację, jakaś tam jest, ale tak jak pisałem potencjał był DUŻO większy. No, ale tak jest jak mamy 20 różnych stajni/ekip, to później możemy robić nieskończona ilość kombinacji i iść po najmniejszej linii oporu i zestawiać ze sobą różnych członków ekip. Bookingowy Mastermind.    Na tym forum cały czas ma 😘😘 Ja pisze tylko o tym forum ICW mnie nie interesuje za bardzo.    Nie bronię Punka, zobacz jeszcze raz co napisałem - jego wersja z wywiadu jest bliższa temu co widzieliśmy na filmiku, niż Tony i jego „bałem się o życie”. Łatwo jest puścić nagranie z All In i wystawiać ocenę. Posłuchaj wywiad, postaw się w sytuacji Punka w którym frustracja narastała z dnia na dzień i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego AEW zbiera taką reakcje na wypuszczenie tego filmiku. Proste i logiczne.    Nie wiem na jakiej podstawie Tony miałby wytoczyć sprawę w sądzie Punksterowi? Ten ruch w ogóle byłby jeszcze głupszy patrząc z szerszej perspektywy. A niestety dla AEW ich fanbase, głównie ze względu na osobę Tony’ego, który jak już wiele razy wspominałem, jest fatalnym sternikiem, w dużej mierze opiera się na ICW i ich zdanie/opinia jest dla niego ważna. Już nawet dochodziło do takich sytuacji, w których ocena na Cagematchu była dla Khana ważniejsza niż ilość sprzedanych biletów.      Nie słuchałeś biadolenia Punka, ale stawiasz tezę, że Punk automatycznie w tym konflikcie jest zły i TYLKO on zrobił źle i jest winny, bo ciągną się za nim problemy od czasu pierwszego runu w WWE? A to @ Mr_Hardy  pisał, że fani WWE wchodzą tu dla samej idei hejtowania i są ślepo zapatrzeni na produkt WWE.    Cody i ogromne ego? A on latał z głównym pasem AEW? Mógł przecież z łatwością sobie zabookowac run z głównym pasem. Znowu gdzie tu logika?    Strickland i jego pogoń za pasem faktycznie jest miłym odświeżeniem. Oby mu się udało, bo faktycznie akurat on jest fajnie bookowany i jego pogoń za pasem dobrze się ogląda. Tak samo dobrze jak Joe (jeden z najlepszych w historii tego biznesu) z pasem i na Majku tez jest kozakiem.    Jak pokazał przykład AEW „więcej swobody” nie zawsze oznacza, że produkt/dany wrestler będzie lepszy/ciekawszy. Nie każdy jest MJF’em, Joe czy znienawidzonym Punkiem.    Reasumujac i kończąc mój wywód - AEW przetrwa tą gownoburze. Są na rynku jeszcze krótko, a mimo to osiągneli już bardzo dużo (All In wyprzedane). Oglądalność Dynamitu mają dobrą/bardzo dobrą. Roster przepakowany utalentowanymi wrestlerami - MJF, Will Osoeray, Joe i inni. Czego więc brakuje? Jaki jest barkujacy element tej układanki? Dla mnie Tony Khan jest tym, który stworzył te federacje, ale też tym który jej najbardziej szkodzi. Słodkie jest to, że ICW wieszało psy na Vince’a jak miał pełna kontrole kreatywną, ale takiemu Khanowi ojebaliby berło, mimo że robi bookingowo dokładnie to samo, co Vince w swoich najgorszych latach. Ale ja tam trzymam kciuki i jestem pewny, że w końcu wrócą/pójdą we właściwą zbalansowaną stronę. 
  • CzaQ
   Jasne  Zadajesz dalej. 
  • KyRenLo
   Za parę godzinek pierwsze Smackdown po Wrestlemanii. Pojawi się Cody. Będzie nowa mistrzyni Bayley. No to może być ładniutki moment. Co do Kodeusza, to pewnie do Draftu będzie pojawiał się na obu tygodniówkach. W innym temacie zasugerowałem, że tak czy siak Blondas poleci z numerem jeden na niebieską tygodniówkę. Może źle zakładam, i to całe The Judgment Day wraz z dwoma pasami wyląduje na Smackdown. Plus dwie ogłoszone walki: Cody vs AJ na Backlash? Byłoby fajnie.    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...