Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

HVW Under Pressure VIII


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Z przyjemnością prezentuję wam galę HVW Under Pressure VIII! Pierwsza po 15 latach gala jest już dostępna pod poniższym linkiem:

HVW Under Pressure VIII

Galę wrzucam już dziś, ale datowana jest na jutro tj. 12 kwietnia 2023.

Zachęcam do przeczytania, zostawiania feedbacków i nie narzekania na wyniki walk. Miałem wystarczający ból głowy wybierając zwycięzców. Bądźcie więc wyrozumiali :) Można za to krytykować jej poziom, po tylu latach trudno wraca się do pisania, ale wiem, że z gali na galę będzie co raz lepiej.

Chciałem podziękować wszystkim, napisaliście 7 z 8 RPów co jest super wynikiem. Poziom był bardzo wysoki (szczególnie czołówki) i wyrównany, bardzo długo nie byłem w stanie zdecydować komu należy się zwycięstwo w Main Event'cie.

Karta na kolejną galę pojawi się na dniach, chciałbym dać szansę na zapisy tym, którzy jeszcze chcieli by to zrobić. Nasz obecny roster to 7 osób, potrzeba więc kolejnych uczestników, zachęcam więc do zapisów.

Zachęcam również do zaglądania na naszą Wiki, którą staram się w ostatnim czasie odświeżać i uaktualniać. Jeśli posiadacie jakieś informacje o starszych federacjach to edytujcie artykuły lub podsyłajcie informacje do mnie.

  • Dzięki 2

  • Posty:  5 911
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

36 minut temu, estevez napisał(a):

Zachęcam również do zaglądania na naszą Wiki, którą staram się w ostatnim czasie odświeżać i uaktualniać. Jeśli posiadacie jakieś informacje o starszych federacjach to edytujcie artykuły lub podsyłajcie informacje do mnie.

Gali jeszcze nie czytałem, ale w najbliższy weekend dodam informacje o PWD. Przydałby się @Robespierre do uzupełnienia historii EWF. Generalnie to @Robespierre by się przydał :P

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

13 minut temu, Przemk0 napisał(a):

Przydałby się @Robespierre do uzupełnienia historii EWF. Generalnie to @Robespierre by się przydał

On i tak zrobił dużo tworząc osobną wiki o EWF, z niej jestem w stanie sporo zaczerpnąć, ale tylko o zawodnikach.
Tutaj chciałbym zebrać jak najwięcej o wszystkich e-fedach, żeby nie poszło w zapomnienie to co tworzyliśmy wszyscy.


  • Posty:  5 911
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

45 minut temu, estevez napisał(a):

On i tak zrobił dużo tworząc osobną wiki o EWF, z niej jestem w stanie sporo zaczerpnąć

Ale ona działa jeszcze?

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Teraz, Przemk0 napisał(a):

Ale ona działa jeszcze?

Działa, jak najbardziej:
https://ewf.fandom.com/pl/wiki/EWF_Wiki


  • Posty:  496
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  17.08.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Zacna gala - przeczytałem ją z zainteresowaniem i nie zaliczyłem jakichś szczególnych przestojów. Wszystko ładnie wytłumaczono, przejście z "kiedyś" do "teraz" wyszło fajnie i gładko, komentatorzy na poziomie (Henio nie stracił swojej dawnej magii!), reszta ekipy też nie odstawała. Nowi gracze dostali okazję do pokazania się (i ją wykorzystali, moim skromnym zdaniem), turniej uważam za udany. Parę literówek niczego tutaj nie zmienia. :) 

Nareszcie udało mi się stoczyć zwycięski pojedynek z Vaclavem, co uznam za kawał potężnej nagrody pocieszenia :-P Zwycięzca turnieju jest zwycięzcą właściwym - jego erp był jednak najlepszy. Nie deklasujący, nie przygnębiająco lepszy, nie demotywujący dla reszty użytkowników. Ale najlepszy. Gratuluję, Mistrzu. Pomimo tego, co tam imputowano w trakcie show, Rzeźnik z radością uchleje się do nieprzytomności z tej radosnej okazji - w towarzystwie nowego championa, mam nadzieję :classic_cool:

No właśnie - nie do końca podoba mi się Franko w wydaniu HVW. Tu się niecierpliwi, tam się irytuje... a tak ładnie prosiłem, żeby wystrzegać się tego typu zachowań w jego wykonaniu. :roll: Co więcej, cała ta sytuacja z Młodą ni cholery mi do niego nie pasuje i, chociaż na swój sposób logiczna, napełniła mnie, bo ja wiem? Niesmakiem lekkim? Irytacją? Teraz będę musiał odnieść się do tego w erpie i może nawet zmienić nieco podejście do życia mojego herosa.

A nie miałem na to ochoty. 

No nic, w prawdziwych federacjach zawodnicy też grają tym, na co im tam zarząd pozwoli. Przeżyję to jakoś i chyba nawet wykorzystam na swoją korzyść :-P Powtórzę, że gala jest fajna, schludnie napisana i po prostu dobra, no i mam nadzieję, że stworzymy takich więcej. Czego sobie i wszystkim zainteresowanym życzę :)


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

8 godzin temu, Grishan napisał(a):

Zwycięzca turnieju jest zwycięzcą właściwym - jego erp był jednak najlepszy. Nie deklasujący, nie przygnębiająco lepszy, nie demotywujący dla reszty użytkowników. Ale najlepszy.

Poziom RPów, jak już wspomniałem, był nie tylko wysoki ale niesamowicie wyrównany. To tak jak z kłopotem bogactwa w drużynie piłkarskiej. Fajnie, że masz 20 świetnych graczy, ale poza podstawową jedenastką reszta będzie niezadowolona, że nie została wybrana. Z tym się właśnie tutaj mierzyłem, nie chciałbym, żeby ktoś poczuł się niedoceniony bo zwycięzca mógł być jeden.

8 godzin temu, Grishan napisał(a):

Parę literówek niczego tutaj nie zmienia.

A to mnie, nazistę gramatycznego, boli. Faktycznie, przejrzałem galę po raz kolejny i wyłapałem trochę literówek, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Bije się w pierś!

8 godzin temu, Grishan napisał(a):

Henio nie stracił swojej dawnej magii!

To natomiast mnie bardzo cieszy, bo sam pisząc, miałem wrażenie że straciłem trochę feeling Heńka po tylu latach. To nawet o tyle zrozumiałe, że postać Tyskiego jest bazowana na prawdziwej osobie z którą kiedyś pracowałem. Miałem dostarczany content każdego dnia, więc nie było opcji się nie wczuć. No, ale to było właśnie 15 lat temu :) Oczywiście koncepcja gali (nie będę zbytnio spoilerował) nie pozwalała na pójście na całość, teraz powinno być już z górki.

Dzięki za opinię!


  • Posty:  12
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  07.03.2023
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Fajnie, że gala już jest! Niesamowicie, że tak szybko! To się w e-fedach rzadko zdarzało. Brawa dla esteveza, naprawdę kawał dobrej roboty. Na wyniki narzekać nie mogę, zwłaszcza, że RP były wysokich lotów. Z plusów dodałbym jeszcze fajnie rozpisany i nieźle wyjaśniony powrót HVW - przyznaję, że przez niektóre stare gale kiedyś przemknąłem, ale na pewno odświeżę je sobie kiedyś. Heniek Tyski daje radę jako komentator, całkiem przyjemnie czyta się jego teksty. Walki napisane zgrabnie, czyta się je lekko i bez znużenia - dobrze też, że nie są jakieś przesadnie za długie, a są przy tym dość emocjonujące. Podobał mi się też sposób pokazania Chrisa Attitude'a na gali. Nie widzę za bardzo rażących minusów. Jedyne, co to Franko wyszedł mi jakiś taki drętwy, ale to tylko moje odczucie. Wiem, że dopiero wszyscy się rozkręcamy, feudy i storyline'y pójdą do przodu i z gali na galę będzie co raz bardziej ciekawie. Podsumowując: fajna gala, kawał dobrej roboty, kiedy karta? :) 


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

2 godziny temu, Bidamczyk napisał(a):

kiedy karta? :) 

Ma być teoretycznie w poniedziałek, ale jakoś mało komentarzy tutaj póki co, nie wiem czy wszyscy już przeczytali :)


  • Posty:  1 927
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Musiałem przetrawić galę, bo dawno nie miałem styczności z efedami. Długość walk i segmentów jest OK. Wszystko też dobrze napisana. Moja porażka to nic zaskakującego. Są dwa, małe zastrzeżenia. Pierwsze co do przebiegu mam walki, że za dużo stójki, stawiałbym bardziej na parter. Ale może faktycznie przeciw cięższemu przeciwnikowi stójka była lepsza. Drugie do segmentu z Trenerm Mirasem - no za takie podważenie kompetencji i szukania porady gdzie indziej to byłby wilczy bilet z klubu. Jakoś się w RPie wyjaśni. No i w RPie i w opisie postaci nie pokazałem tego, że on postrzega to wszystko jako MMA vs. Pro Wrestling, a raczej spogląda na HVW jako federację freak figtową. Co do reszty, to nie mam żadnych zastrzeżeń, przedmówcy wypunktowali co ich boli. 

P.S. Heniek Tyski influencerem? Bardzo dobrze trafione.  

 

 


  • Posty:  496
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  17.08.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

13 godzin temu, Vaclav napisał(a):

Ale może faktycznie przeciw cięższemu przeciwnikowi stójka była lepsza.

Też tak mi się wydaje. Z lżejszym przeciwnikiem pohulasz sobie w parterze (przyprawiając o ból głowy nieszczęśnika, który będzie próbował to napisać) :-P


  • Posty:  426
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

W dniu 11.04.2023 o 12:51, Przemk0 napisał(a):

Gali jeszcze nie czytałem, ale w najbliższy weekend dodam informacje o PWD. Przydałby się @Robespierre do uzupełnienia historii EWF. Generalnie to @Robespierre by się przydał :P

To kuszące, ale jestem na emeryturze :) Fajnie, że istnieją jeszcze jakieś prawdziwe e-fedy.

5624562044dc465af79c51.jpg


  • Posty:  5 911
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

 

2 godziny temu, Robespierre napisał(a):

To kuszące, ale jestem na emeryturze :)

Daj spokój, RP dwa razy na miesiąc dasz radę napisać.

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

56 minut temu, Przemk0 napisał(a):

Daj spokój, RP dwa razy na miesiąc dasz radę napisać.

Myślę, że raczej raz na miesiąc, doliczając czas pisania gali.


  • Posty:  1 927
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

5 godzin temu, Robespierre napisał(a):

To kuszące, ale jestem na emeryturze :) Fajnie, że istnieją jeszcze jakieś prawdziwe e-fedy.

Toż to sam Game, którego nerwowałem spóźnieniami!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Walka Bayley vs. Sol Ruca dostała oficjalny obrazek: Za nami gala NXT Deadline, więc znamy też ostatecznego rywala Blondasa. Jest nim nowy mistrz NXT Oba Femi. Eleganckie zestawienie. Zobaczymy co WWE zrobi z wynikiem tej walki. Gdzieś czytałem, że rywalizacja Drew vs. Cody ma dalej trwać, więc może McIntyre jakoś się przyczyni do ewentualnego wielkiego zwycięstwa mistrza NXT. Karta na teraz: • John Cena vs. Gunther • Cody Rhodes vs. Oba Femi • Bayley vs
    • GGGGG9707
      Tak, chociaż wcześniej chodziło mi o samą obecność jego w WWE pod kątem tego że nie jest wrestlerem i kim jest, teraz pisałem o właśnie jego wybrykach przy których regularnie dostaje pozwy i robi afery (nie na taką skalę ale jednak). Generalnie Logan mi z wielu powodów nie pasuje ale nie chcę się powtarzać, napisałem już swoje zdanie i nie ma sensu znowu tego pisać, teraz umieściłem jego i Lesnara przez ich głośne afery żeby pokazać różnice w podejściu WWE, np swojego czasu taki Rich Swann który
    • Attitude
      Nazwa gali: AAA / Promociones Sanchez Data: 07.12.2025 Federacja: Lucha Libre AAA World Wide, Producciones Sanchez Typ: Event Lokalizacja: Ciudad Nezahualcoyotl, Estado de Mexico, Meksyk Arena: Arena Neza Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • Attitude
      Nazwa gali: CMLL / Colosos del Ring Data: 06.12.2025 Federacja: Consejo Mundial De Lucha Libre, Wrestling In Meksyk - Freelance Shows Typ: Event Lokalizacja: Mexicali, Baja California, Meksyk Arena: Gimnasio de Mexicali Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • MissApril
×
×
  • Dodaj nową pozycję...