Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Wasze pasje niezwiązane z pro wrestlingiem


IIL

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 335
  • Reputacja:   360
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Nie tylko suplesami człowiek żyje w związku z tym zakładam wątek odnośnie Waszych pasji niezwiązanych z pro wrestlingiem. 

 

:arrow:Co Was interesuje poza pro wrestlingiem? Napiszcie coś więcej na ten temat. 

 

Osobiście nigdy nie narzekałem na brak zainteresowań, hobby czy też pasji. Jedyne hobby które może jednak rywalizować z wrestlingiem w moim przypadku jest astronomia amatorska. Od najmłodszych lat pasjonuje się niebem, ale dopiero od kilku wiosen ruszyłem z tematem praktycznie. Uwielbiam obserwować nasze Słońce, Księżyc, planety i różne ciała niebieskie. Bardzo mnie to relaksuje. :) 

Mam na zapleczu kilka lornetek i teleskopów, w tym dwa konstrukcji newtonowskiej o średnicy zwierciadła 200mm z napędem oraz ręczny kolos, o średnicy 400mm. Posiadam do tego też komplet okularów, filtrów i stanowczo za dużo gadżetów. Gdy mam wolny weekend lubię spakować sprzęt i wyjechać wiele kilometrów za miasto pod jak najciemniejsze niebo. 

Moje teleskopy w akcji:

Spoiler


image.thumb.png.88d0b7b9cd33a72b5863a1c75bf57371.png

image.thumb.png.f6ca97865414253f2249e0f8b625fb0b.png

 


Zapraszam do dzielenia się swoimi zainteresowaniami.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

  • Posty:  3 064
  • Reputacja:   157
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Oprócz oczywiście wrestlingu w pozostałe wolne chwilę oglądam Formułę 1, trochę pogrywam w PS4 i jakiś dobry film lub serial.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 630
  • Reputacja:   350
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie będę tu pisał o piłce nożnej, serialach czy innych takich, bo to raczej standard u wielu osób, ale od dłuższego czasu (mnie więcej pandemia) jedną z moich pasji stał się baseball - tylko przed ekranem:twisted: Na początku śledziłem sporadycznie wyniki, jakieś najlepsze momenty, ale ostatnio w miarę regularnie cały sezon. Ktoś powie, że jest to nudne i faktycznie na pierwszy rzut oka takie się wydaje, ale z czasem naprawdę można się wciągnąć, zwłaszcza jeśli komuś się kibicuje. Oczywiście największym problemem w przypadku baseballa jest dla mnie kalendarz, który jest mówiąc eufemistycznie chory. Nie dość, że mecze toczą się głównie wiosną/latem to jeszcze są praktycznie non-stop. Dość powiedzieć, że twoja drużyna może grać np. 6 razy w tygodniu, nie mówiąc już o przypadkach kiedy gra dwa spotkanie na dzień. Na szczęście są skróty kilkuminutowe:-D

PS - dla ciekawych jeśli ktoś to doczytał sprawdziłem w necie, że w sezonie najlpszej ligi świata MLB w fazie zasadniczej jest ponad 2400 spotkań, a do tego dochodzi jeszcze postseason. Sport dla emerytów i dzieci:twisted:

Edytowane przez MattDevitto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Od bardzo wielu lat  jestem... hmm... gamer to moźe zbyt duże słowo, ale lubię grać i zdobywać wiedzę związaną z grami (to samo tyczy się wiedzy na temat wrestlingu :) ) Na pewno gry to moje zaintersowanie od znacznie dłuższego czasu niż wrestling.

Dodatkowo, moim konikiem jest historia XX wieku i europejskich totalitaryzmów, a w szczególności III Rzeszy oraz Związku Radzieckiego. Również w ujęciu propagandy stosowanej wówczas i obecnie. Zresztą, zarówno moja praca licencjacka, jak i obecnie pisana magisterska, odnoszą się właśnie do propagandy kiedyś (na przykładzie III Rzeszy) i dzisiaj (Rosja i Ukraina) :)    

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

@HeymanGuy Stosunki międzynarodowe :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  315
  • Reputacja:   108
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Czuje, że się dogadamy :P W czerwcu ukończyłem magisterkę z tego samego - nie chwaląc się. Jak idzie pisanie pracy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

@HeymanGuy Super! :)  

Szybko zacząłem, więc po pierwszym roku mam już napisaną dużą część pracy. Teraz zbieram się do jej kontynuowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  315
  • Reputacja:   108
  • Dołączył:  12.10.2021
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

U mnie promotor też cisnął od samych początków, kiedy reszta nawet konspektu nie miała w planach :D Do promotora trzeba mieć szczęście, bo jak promotorowi nie zależy, to ciężko żeby studentowi zależało na szybkim obronieniu się - no chyba, że tak jak ja nie miało się wyjścia, czerwiec to był najwcześniejszy, a zarazem najpóźniejszy termin :P Jakieś plany konkretne po studiach masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 335
  • Reputacja:   360
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Godzinę temu, Michcio napisał(a):

Zresztą, zarówno moja praca licencjacka, jak i obecnie pisana magisterska, odnoszą się właśnie do propagandy kiedyś (na przykładzie III Rzeszy) i dzisiaj (Rosja i Ukraina)

Widziałem ostatnio dobry filmik odnośnie propagandy. Uwielbiam ten kanał btw, świetne materiały naukowe. Przykłady na szympansach robiły wrażenie... ;)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

3 godziny temu, HeymanGuy napisał(a):

U mnie promotor też cisnął od samych początków, kiedy reszta nawet konspektu nie miała w planach :D Do promotora trzeba mieć szczęście, bo jak promotorowi nie zależy, to ciężko żeby studentowi zależało na szybkim obronieniu się - no chyba, że tak jak ja nie miało się wyjścia, czerwiec to był najwcześniejszy, a zarazem najpóźniejszy termin :P

W moim przypadku jest inaczej, bo promotor pozwala każdemu pracować w swoim tempie (do czasu oczywiście), ale to ja sam narzuciłem sobie takie tempo, bo znam siebie i wiem, że lepiej będzie, gdy zacznę wcześniej niż później :D 
 

@IIL Ja polecam kanał Oblicza XX Wieku. Bardzo solidne i ciekawe materiały, zwłaszcza dotyczące III Rzeszy i II WŚ

To ich najnowszy odcinek. Jeszcze nie widziałem, ale w ciemno mogę polecić ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 132
  • Reputacja:   409
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

8 godzin temu, Michcio napisał(a):

 Stosunki międzynarodowe

 

Znaczy, że ruchasz studentki z innych krajów? :twisted:

 

Ja jestem takim trochę superbohaterem - w dzień jestem zwykłym szarym obywatelem - robolem, natomiast w nocy walczę z depresją i alkoholizmem :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 630
  • Reputacja:   350
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

19 godzin temu, CzaQ napisał(a):

Znaczy, że ruchasz studentki z innych krajów? :twisted:

 

Przysiegam, ze jak tylko zobaczyłem oryginalny post to wiedziałem co napiszesz:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 132
  • Reputacja:   409
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

17 godzin temu, MattDevitto napisał(a):

Przysiegam, ze jak tylko zobaczyłem oryginalny post to wiedziałem co napiszesz:D

 

Jak Wy mnie znacie :D Albo jestem przewidywalny :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 630
  • Reputacja:   350
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

4 godziny temu, CzaQ napisał(a):

Jak Wy mnie znacie :D Albo jestem przewidywalny :(

Po tylu latach wiedziałem po prostu jaki będzie twój punkt zaczepienia:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...