Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

WWE Raw vs Smackdown 2008

heysel

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Premiera gry niestety przesunela sie na listopad, podobno ze wzgledu na to, ze usuwane sa wszelkie slady po Benoit. Ponizej przedstawiam filmik z gameplay'a

http://www.gametrailers.com/player/22879.html

Jak widac na wiele nie mozemy liczyc, to znow ta sama gra, ze zmienionym hudem i aktualniejszym rosterem. Nie wiem jak wy, ale ja juz powoli mam dosc tej serii, ale niestety chcac pograc w jakis wrestling jestem na nia skazany :sad: Sytuacja zaczyna wygladac podobnie jak w przypadku EA i ich fify, nba, nhl itp.

Co do tej serii, to marzy mi sie sporo WWE/WWF legend i ich wlasny storyline, co najmniej kilka :D Albo storyline dla KAZDEGO zawodnika inny. Ale znajac zycie, bedzie tych legend kilka, tak na dokladke, ot zeby sobie nimi pograc...

• Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Viruss

1

• heysel

1

• baryla

1

Top użytkownicy w tym temacie

• Urządzenie:  Android

Z legenami jest gorzej bo jaki sie nie myle jest kilka licencji a THQ ma tylko jakos tam mala :/ jakby nie patrzec seria poza malymi zmianami juz sie nie zmieni (na obecna generacje) jedynie na PS3 i X360 zaczna byc robione zmiany

• 2 miesiące temu...

szkoda ze nie na PC ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...