Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #14


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Styles: Witamy wszystkich po dłuższej przerwie!

JBL: Tak, z powodu zeszłotygodniowej nieobecności wszystkie plany zostały przesunięte!

Styles: Dzisiaj miał odbyć się 5-way match o WWC Heavyweight Title, ale odbędzie się on dopiero za tydzień.

JBL: Krótko mówiąc za tydzień Shelton Benjamin Shelton Benjamin będzie mistrzem!

Styles: Heh... w każdym razie dzisiaj czeka nas mowa pożegnalna Vampiro, a także debiut Jacka Evansa w single matchu!

 

Przypomnienie main eventu z ostataniej gali, w której to drużyna Monty Browna pokonała ekipę CM Punka po tym jak Roderick Strong odwrócił się od CM Punka i pomógł Monty Brownowi pokonać rywala. Za tydzień cała drużyna Browna, w której byli Ron Killings, Jimmy Rave, Chris Hero oraz Shelton Benjamin no i oczywiście Monty Brown, zmierzy się o tytuł.

 

Match: Jack Evans vs Nick Gage

Końcówka: Gage wyrzucił z ringu Evansa, który po chwili wziął krzesło i ruszył z powrotem na ring. Sędzia jednak interweniuje i przypomina Evansowi, że to nie jest Hardcore Match. W tym samym czasie na ring wpadł Vampiro, który krzesłem uderzył Gage'a prosto w głowę. Sędzia niczego nie widział, niczego nie słyszał, a Vampiro uciekł z ringu. Evans pozostawił krzesło poza ringiem i wrócił do walki. Wykonał The Corkscrew 630 i pokonał Gage'a.

Winner: Jack Evans

 

Wywiad z CM Punkiem, który chciał podziękować Elijahowi Burkowi, Vampiro oraz Jackowi Evansowi za to, że dali z siebie 100% podczas walki na ostatniej gali WWC. Skierował także kilka słów do ostatniego zawodnika ze swej drużyny - Rodericka Stronga. CM Punk powiedział, że zawsze cenił go jako wrestlera i liczył na jego profejonalizm. Jednak ten go zdradził. Pozbawił go title shotu i jego marzeń. CM Punk na zakończenie powiedział, że na pewno to się tak nie skończy i Strong jeszcze będzie żałował tego, co zrobił dwa tygodnie temu!

 

Na ring wchodzą Sonjay Dutt i Gregory Helms. Będzie to ich trzecie starcie w serii Best of Five. Do tej pory mamy remis 1-1. Dzisiaj to Helms wybierał stypulację i będzie to Lumberjack Contest. Nie chodzi o walkę, a o zawody w rąbaniu drzewa. Kto pierwszy przetnie siekerą przygotowany pień wygrywa.

 

Best of Five - Lumberjack Contest: Gregory Helms [1] vs Sonjay Dutt [1]

Obaj panowie zaczynają od bardzo mocnych uderzeń. Helms jednak dysponował większą siłą i w pewnym momencie zaczął prowadzić. Helms rąbał z całej siły, aż nagle siekera się rozwaliła, a że rezerwowej nie miał to zaczął kopać pień, a nawet gryźć. Dutt spokojnie rąbał drzewo i zwyciężył w tych zawodach.

Winner: Sonjay Dutt

 

Na backstage'u Vampiro stoi przed kamerą, by pożegnać się z kibicami WWC. "Trzy tygodnie temu powiedziałem, że odchodzę z WWC ponieważ przegrałem dwie walki z rzędu i nie wypełniłem swych planów, jakie sobie założyłem przychodząc do WWC - zdobycie pasa. Gdy już wiedziałem, że szanse wykonania tego planu zmalały do zera pomyslałem, by się wycofać, ale wtedy pojawił się CM Punk z prośbą bym był częścią jego drużyny na gali numer 13. Podczas meczu wyeliminowałem dwóch zawodników, co dodało mi pewności siebie. Dodało mi siły. Moja decyzja jest następująca: zostaję w WWC! I zrobię wszystko by wygrać pas wagi ciężkiej!". Nagle Vampiro został zaatakowany przez Ruckusa i Sabiana, którzy skopali zaskczonego Vampiro i odeszli.

 

No. 1 Contender (Attitude Title) Match: Homicide vs Carlito vs Elijah Burke

Końcówka: Podczas gdy Homicide leżał poza ringiem, Carlito w narożniku dusił Burke'a. Sędzia odliczył do czterech i chciał odciągnąć Carlito, a ten odwrócił się i znokautował sędziego. Na twarzy Carlito widać zaskoczenie, chyba myślał, że to Homicide, ale zaraz się uśmiechnął. Poszedł po krzesło, wrócił na ring i zlał nim Burke'a. Na ring powrócił Homicide. Carlito również jego próbował uderzyć krzesłem, ale ten zrobił unik, kopnął w krzesło, które uderzyło Carlito w głowę. Homicide obudził sędziego i policzył Carlito.

Winner: Homicide

 

W szatni siedzi sobie wyluzowany Monty Brown i ogląda dzisiejszą galę. Nagle w ramię klepie go Roderick Strong, który miał mu kilka słów do powiedzenia. Strong zażądał od Browna by ten dołączył go do przyłotygodniowej walki o WWC Hevyweight Title, ponieważ gdyby nie on to Brown dzisiaj pewnie walczył by z CM Punkiem o tytuł. Monty Brown nie zgodził się, ale Strong nie takiej odpowiedzi oczekiwał. Przewrócił więc Browna na ziemię i postawił krzesło nad jego karkiem, usiadł sobie i zapytał jeszcze raz. Brown powiedzieł, że nie może go dodać tak poprostu. Brown dodał, że jeśli Strong chce dołączyć do tej walki to na następnej gali będzie musiał pokonać rywala, którego Brown mu wyznaczy i wtedy będzie mógł wziąść udział w main evencie. Strong odpowiedział tylko: OK i opuścił szatnię.

 

Styles: No to Brown ma chyba problem!

JBL: Nie sądzę. Strong będzie musiał stoczyć dwie walki na jednej gali, a to łatwe nie jest.

Styles: Ciekawe jest jakiego rywala Brown wyznaczy Strongowi.

JBL: Pewnie kogoś silnego, kto odbierze wiele siły Strongowi. Być może nawet go pokona. Jednak zawodnik ten będzie musiał mieć wiele determinacji.

Styles: Masz na myśli CM Punka?!

JBL: yyy... nie... nikogo nie miałem na myśli... tak tylko sobie rozmyślam...

 

Non-title Tag Team Match: Chris Hero & Jimmy Rave vs Shelton Benjamin & Ron Killings

Końcówka: Przez całą walkę Ron Killings walczył w ringu, a Shelton Benjamin stał obok. Hero i Rave przeważali. Gdy w ringu był Rave i Killings. Rave wykonał spear, ale Killings się odsunął i Rave uderzył w narożnik. Killings zmienił się z Benjaminem, a Rave z Hero. Benjamin rozejżał się, odwrócił w stronę stojącego przy linkach Killingsa, uderzył go w twazr, co sędzia uznał jako zmianę i opuścił ring. Wziął mikrofon i powiedział, że nie będzie walczył. Hero spokojnie poradził sobie ze strasznie zmęczonym Killingsem.

Winner: Chris Hero & Jimmy Rave

 

Shelton Benjamin wpada na ring i wykonuje The Super Kick na Jimmy Rave'ie, T-Bone Suplex na Chrisie Hero, a także 450 Splash na Ronie Killingie, poczym wyszedł z ringu i zmierzając na backstage pokazywał wszystkim, że to on będzie następnym WWC Heavyweight Championem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Elliott

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...