Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

THF ~1


Jeff Hardy

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  18
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.07.2007
 • Status:  Offline

Przy świetle reflektorów z okrzykami publiczności wychodzą właściciele THF : Jeff & Matt Hardy.

 

Jeff : Impreze czas zacząć !

 

Matt : Dzisiaj zobaczycie imponujące walki profesjonalnych wrestlerów.

 

Jeff : Tak ! Dzisiaj międzyinnymi kwalifikacje o pasy THF i Tag Team.

 

Matt : Życzymy miłej zabawy !

 

~~

 

Po tym imponującym wejściu komentatorzy Jim Ross i Armando Estrada przejmują głos :

 

~~

 

Jim : Witamy was ! Nazywam się Jim Ross i mam zaszczyt prowadzić ten program ! Ze mną jest drugi komentator mój przyjaciel Armando Estrada.

 

Armando : Tak , tak ! Witamy dzisiaj zobaczymy 6 imponujących walk , Jim między kim odbędzie się walka ? O ile mi wiadomo tylko ty zostałeś poinformowany o tym.

 

Jim : Tak , tak. Zobaczymy dzisiaj walke : King Booker vs Randy Orton & Edge vs Bobby Lashley z tych walk wyłonimy dwóch finalistów którzy będą mieli zaszczyt walczyć o pas THF , walke stoczą też Tag Teamy takie jak : Undead Team (Vampiro & Undertaker) vs Fat & Furious (Mark Henry & Umaga) oraz DaSn Team (Daivari & Snitsky) vs Woooo team (Ric Flair & Shelton Benjamin) z tych tag teamów wyłonimy dwa które zmierzą się ze sobą o pas tag team.Przypomne także że walki tag team odbędą się na zasadzie tornado tag team match.

 

~~

 

Backstage :

King Booker i Randy Orton rozmawiają :

 

Booker : Zniszcze cię !

 

Orton : Nie bądź taki pewny ! Przekonamy się na ringu !

 

Booker : Dobrze ! Zobaczymy !

 

W tym samym momencie wchodzi Jeff Hardy :

 

Jeff : I jak , gotowi ?

 

Booker & Orton : Tak !

 

Jeff : To wchodzimy ... !

 

~~

 

Końcówka walki :

Chop za chop , pięść za pięść , Booker wydaje się bardzo zmęczony Orton to wykorzystuje !

Odbija się od lin i wykonuje Clothesline Booker upada na ziemie ... Orton osłabia go stompami uderza go w ręce , nogi , głowe ! Podnosi go ... I prosze państwa niesamowite RKO ! Orton ostatkami sił robi pin 1..2..(fani Ortona już się cieszą) KICK OUT ! Niesamowite

! Booker po niszczycielskim RKO potrafił zrobić kick out ... niesamowite ... Orton się nie poddaje uderza go po głowie , podnosi go , rzuca go o liny i clothesline Booker pada na ziemie ... pin 1..2..3 Orton wygrywa po wyczerpującej walce z Bookerem.

 

~~

 

Jim : Co myślisz o tej walce Armando ? Mi zapadnie w pamięć kick out Bookera po niszczycielskim RKO Ortona to było niesamowite !

 

Armando : Tak nadal nie moge w to uwierzyć ...

 

~~

 

Backstage :

Edge przygotowywuje się przed walką podchodzi do niego Bobby Lashley ... :

 

Bobby : Naprawde chcesz żebym cię zniszczył ?

 

Edge : Nie bądź taki pewny ...

 

Bobby : Załóżmy się ? Jeśli wygram obetne ci włosy ...

 

Edge : Hahahahaha a jeśli ja wygram to co ci zetne ?

 

Bobby : Pomyślmy , jeśli ty wygrasz moją następną walke oddam walkowerem.

 

Edge : Ok , zgadzam się ...

 

Wchodzi Matt Hardy :

 

Matt : Porozmawialiście sobie ? Na ring ...

 

~~

 

Końcówka walki :

Po mocnym spearze Bobbyego Lashleya Edge leży na macie , Bobby podnosi go i robi suplex , Bobby podnosi go raz jeszcze i przygotowywuje się do 2'giego suplex'u lecz dostaje łokciem od Edge'a pare chopsów powala Bobbyego. Edge wykonuje Edge-cution pin 1..2..3 i Edge zostaje drugim finalistom w walce o pas THF.

 

~~

 

Walka : Undead Team vs Fat & Furious

 

Końcówka walki :

Pin Vampiro na Umadze 1..2.. Mark Henry przerywa liczenie stompem , Undertaker podchodzi do Umagi odbija się od lin i powala go clotheslinem , Mark Henry mści się na Undertakerze Chopsami , Undertaker upada na ziemie Mark Henry wychodzi na liny zrzuca go z nich Vampiro , Undertaker wstaje i wykonuje na Umadze Tombstone Piledriver pin 1..2..i kolejny raz Mark Henry przerywa liczenie stompem , Undertaker ponawia swój wyczyn lecz na Mark'u Henrym , robi Tombstone Piledrive , pin 1..2..3 I Undead Team wygrywa !

 

 

~~

 

Walka : DaSn Team vs Woooo team

 

Końcówka walki :

DaSn Team ledwo się trzyma po niszczycielskich chopsach Rica Flaira , Shelton Benjamin podnosi Daivairego i wykonuje na nim T-Bone Suplex , Ric Flair dobija go Knee Dropem pin 1..2..3 ! Już wiemy kto zmierzy się w walce o pas Tag Team będzie to :

Undead Team vs Woooo team

A w walce o pas THF zmierzą się :

Randy Orton vs Edge

 

~~

 

Matt & Jeff Hardy wychodzą :

 

Matt : To już tyle na dzisiaj ...

Jeff : Do zobaczenia następnym razem !

Matt : Do widzenia.

 

~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Jeff Hardy

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • MattDevitto
   Podobnie już zrobili z AJem gdy w 2k16 uwalił z Jericho na WMce by potem iść na potężnego Romka.
  • -Raven-
   Trzynastka.
  • Jeffrey Nero
  • Grins
   Moim zdaniem Khan powinien się w końcu skupić na fedce, spiąć dupę i po prostu odizolować się od tej całej historii od Brooksa i WWE, bo to nie ma największego sensu skupiać się na WWE a przy okazji niszczyć swój produkt, mi się bardzo dobrze oglądało AEW w czasach 2020-2022... Cóż rok 2023 mnie zbytnio nie powalił było kilka zajebistych walk ale nie było żadnej zajebistej historii która mogła by dupę urwać prócz MJF'a i Cole'a nie było tam nic konkretnego, story Christiana z Edge'm spierdolili na maksa chociaż ich I Quit Match był zajebisty to powinien się odbyć w jakimś szybszym terminie, AEW szanuje za to że mogę dostać na prawdę solidne pojedynki że ringowo nie dostajemy jebanego ślimaka, chociaż w ostatnim czasie w WWE to się poprawiło, ale tak o niebo lepiej mi się ogląda AEW jako ringowy produkt bo WWE tylko i wyłącznie przeglądam dla tamtejszych storyline'ów które też czasami dupy nie urywają... Po prostu na miejscu Khana w końcu bym się spiął, za trudnił jakiś specjalistów, uporządkował ten burdel na zapleczu i zaczął inwestować w Ospreay'a, Stricklanda, MJF'a, Cole'a, Blacka pełną pizdą, zrobił z nich topowe gwiazdy które budowałby historię... Bo jak oni tak dalej będą się skupiać na WWE, to czarno to widzę, a dla hejetrów AEW to będzie najlepsza pożywka aby całkowicie jebać tą fedkę. 
  • PTW
   PUNCHER PODWÓJNYM MISTRZEM! Ależ to był majstersztyk, dwóch twardzieli poszło na wymianę przez praktycznie całą walkę, tu każdy cios mógł być tym ostatnim, nokautującym! Ostatecznie reprezentant Szczecina zabiera ze sobą pasy PTW oraz WWA by już niedługo zmierzyć się z największym wyzwaniem w swojej karierze! – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...