Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

BGZ Wrestler Listopada


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  756
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  01.05.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Głosujemy na najlepszego wrestlera listopada! Wybieramy jednego zawodnika i komentujemy wybór. Macie 10 dni!



 

Dolph Ziggler - Pewnie dziwi was, że mimo straty pasa wybieram go jako pierwszego. Co tu dużo mówić. Survivor Series w jego wykonaniu to poezja dla oczu. Jego postać jest aktualnie prowadzona najlepiej od... zawsze. Jakby nie patrzeć, gdyby nie interwencje Triple H'a trzeciej eliminacji nie musiałby zawdzięczać Stingowi.

 

Damien Mizdow - Zaskoczenie? Zdobył pas TT razem z Mizem, publika go cholernie kupuje i mimo roli dublera, jest po prostu od niego lepszy. Wszystko mu idzie, komediowe scenki, walki.

 

Luke Harper - Porządne zdziwienie w momencie, gdy zgłasza się na ochotnika do walki dla Authority, zdobywa pas IC. Utalentowany zawodnik który w solowej karierze rozwija skrzydła.

 

Rusev - Osiąga swój cel, zostaje mistrzem USA. To jeszcze bardziej daje mu heat ze strony publiki. Ponadto broni tytułu w Battle Royal, co też należy zaliczyć do sukcesów.

 

Nikki Bella - Nowa mistrzyni Div, prowadzi jako taki dobry program z AJ, ostatni speech, dyby nie został wycięty, porównywalny byłby ze znakomitym pipebombem AJ.

 

It's nice to be important, but it's more important to be nice. Posse!

Kreatywny Roku 2013

Kreatywny Roku 2014

Moderator Roku 2014

 

 

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Myers

    2

  • DonCarlos

    1

  • Bryx

    1

  • Kosaki

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Trochę z braku laku Ziggler. Nikt w sumie specjalnie się nie wyróżnił, dla praktycznie wszystkich poza nim wymienionych w tej ankiecie jest jeszcze za wcześnie na ogłaszanie wielkich sukcesów. Dolph tymczasem kolejny raz został gwiazdą SS, coś tam się rusza z jego postacią po ostatnim zastoju. Oby tym razem nie odbił się od ściany.

Nikki Bella - Nowa mistrzyni Div, prowadzi jako taki dobry program z AJ, ostatni speech, dyby nie został wycięty, porównywalny byłby ze znakomitym pipebombem AJ.

Czytałem gdzieś transkrypcję - jak na Nikki i ogólnie divy było całkiem dobrze, ale do sławetnego speechu AJ jeszcze sporo brakowało. Poza tym ciężko mi sobie wyobrazić Bellaskę sprzedającą jakiekolwiek emocje :D


  • Posty:  1 000
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  23.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

A ja zagłosuje na Ruseva. W końcu to on zdobył pas, obronił go już dwukrotnie, i wygląda naprawdę imponująco niszcząc kolejnych Amerykanów.


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

...porównywalny byłby ze znakomitym pipebombem AJ.
...ale do sławetnego speechu AJ jeszcze sporo brakowało.

Nadal nie rozumiem zachwytów nad tym speechem. :shock:

Dolph Ziggler - widoczny w całym miesiącu, pokazywał się, walczył, wykańczał pojedynki. Widać, że postanowili na niego postawić i zobaczymy jak jego losy się potoczą.

Dziwi mnie trochę brak Rollins'a w tym zestawieniu.

tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Luke Harper. Podoba mi się, że poza głównym daniem Wyatt Family, przystawki też kręcą się dobrze. Luke pokazał się z bardzo dobrej strony w okolicach jak i na samym PPV.

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  5 011
  • Reputacja:   1 073
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Dolph Ziggler - Świetna postawa na Survivor Series. Co prawda obijano go cały czas i pod koniec trzeba było mu pomóc w zwycięstwie, ale motyw z sprzedawaniem akcji, kontakt z publiką, itd. się ceni. Pozostali się zresztą jakoś zanadto nie wyróżnili.

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

PODSUMOWANIE:



 

Dolph Ziggler - 4 głosy

Luke Harper, Rusev - 1 głos
tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
    • Bastian
      Oba Femi mówiąc, że wygra King of the Ring, nawiązując przy tym do tekstu Paula Heymana o spoilerze, spoileruje wręcz interwencję Brocka Lesnara w swojej walce, prawdopodobnie na Night of Champions. "Bestia" pozbawi "Rulera" korony i rewanż na SummerSlam gotowy. WWE, tak bardzo cierpiące na brak ikon pokroju Rocka, Austina czy Ceny, ciągle stawiające na Reignsa, Punka czy Rhodesa, mając gotowy materiał na mistrza, zaserwuje mu na drugiej najważniejszej gali roku trzecią walkę z part timerem. 
    • Grins
      AEW to nawet w plakatach niszczy WWE, chociaż w ostatnim czasie WWE przykłada się do swoich opraw graficznych to i tak AEW nad nimi góruję pod tym względem. 
    • CzaQ
      Jak Ty mnie znasz  Musiałem wygoglować, ale było warto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...