Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

BGZ Wrestler Listopada


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  756
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  01.05.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Głosujemy na najlepszego wrestlera listopada! Wybieramy jednego zawodnika i komentujemy wybór. Macie 10 dni!



 

Dolph Ziggler - Pewnie dziwi was, że mimo straty pasa wybieram go jako pierwszego. Co tu dużo mówić. Survivor Series w jego wykonaniu to poezja dla oczu. Jego postać jest aktualnie prowadzona najlepiej od... zawsze. Jakby nie patrzeć, gdyby nie interwencje Triple H'a trzeciej eliminacji nie musiałby zawdzięczać Stingowi.

 

Damien Mizdow - Zaskoczenie? Zdobył pas TT razem z Mizem, publika go cholernie kupuje i mimo roli dublera, jest po prostu od niego lepszy. Wszystko mu idzie, komediowe scenki, walki.

 

Luke Harper - Porządne zdziwienie w momencie, gdy zgłasza się na ochotnika do walki dla Authority, zdobywa pas IC. Utalentowany zawodnik który w solowej karierze rozwija skrzydła.

 

Rusev - Osiąga swój cel, zostaje mistrzem USA. To jeszcze bardziej daje mu heat ze strony publiki. Ponadto broni tytułu w Battle Royal, co też należy zaliczyć do sukcesów.

 

Nikki Bella - Nowa mistrzyni Div, prowadzi jako taki dobry program z AJ, ostatni speech, dyby nie został wycięty, porównywalny byłby ze znakomitym pipebombem AJ.

 

It's nice to be important, but it's more important to be nice. Posse!

Kreatywny Roku 2013

Kreatywny Roku 2014

Moderator Roku 2014

 

 

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Myers

    2

  • DonCarlos

    1

  • Bryx

    1

  • Kosaki

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Trochę z braku laku Ziggler. Nikt w sumie specjalnie się nie wyróżnił, dla praktycznie wszystkich poza nim wymienionych w tej ankiecie jest jeszcze za wcześnie na ogłaszanie wielkich sukcesów. Dolph tymczasem kolejny raz został gwiazdą SS, coś tam się rusza z jego postacią po ostatnim zastoju. Oby tym razem nie odbił się od ściany.

Nikki Bella - Nowa mistrzyni Div, prowadzi jako taki dobry program z AJ, ostatni speech, dyby nie został wycięty, porównywalny byłby ze znakomitym pipebombem AJ.

Czytałem gdzieś transkrypcję - jak na Nikki i ogólnie divy było całkiem dobrze, ale do sławetnego speechu AJ jeszcze sporo brakowało. Poza tym ciężko mi sobie wyobrazić Bellaskę sprzedającą jakiekolwiek emocje :D


  • Posty:  1 000
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  23.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

A ja zagłosuje na Ruseva. W końcu to on zdobył pas, obronił go już dwukrotnie, i wygląda naprawdę imponująco niszcząc kolejnych Amerykanów.


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

...porównywalny byłby ze znakomitym pipebombem AJ.
...ale do sławetnego speechu AJ jeszcze sporo brakowało.

Nadal nie rozumiem zachwytów nad tym speechem. :shock:

Dolph Ziggler - widoczny w całym miesiącu, pokazywał się, walczył, wykańczał pojedynki. Widać, że postanowili na niego postawić i zobaczymy jak jego losy się potoczą.

Dziwi mnie trochę brak Rollins'a w tym zestawieniu.

tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Luke Harper. Podoba mi się, że poza głównym daniem Wyatt Family, przystawki też kręcą się dobrze. Luke pokazał się z bardzo dobrej strony w okolicach jak i na samym PPV.

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  4 985
  • Reputacja:   1 046
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Dolph Ziggler - Świetna postawa na Survivor Series. Co prawda obijano go cały czas i pod koniec trzeba było mu pomóc w zwycięstwie, ale motyw z sprzedawaniem akcji, kontakt z publiką, itd. się ceni. Pozostali się zresztą jakoś zanadto nie wyróżnili.

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

PODSUMOWANIE:



 

Dolph Ziggler - 4 głosy

Luke Harper, Rusev - 1 głos
tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      AEW Collision odbędzie się dziś wieczorem. Tym razem odcinek został nagrany w środę w Portland. Chris Jericho połączy siły z członkami The Hurt Syndicate – Bobbym Lashleyem i Sheltonem Benjaminem – przeciwko The Demand. Na szali będą także pasy AEW World Trios, gdy The Conglomeration zmierzy się z The Don Callis Family. Pełna karta walk poniżej: Thekla & Skye Blue vs. Persephone & Alex Windsor Chris Jericho & The Hurt Syndicate (Shelton Benjamin i Bobby Lashley) vs. The Deman
    • Grok
      Zelina Vega skomentowała swoje odejście z WWE. Vega, jej mąż i partner ekranowy Aleister Black znaleźli się wśród kilku nazwisk ujawnionych w piątek w ramach cięć w rosterze WWE po WrestleMania 42. Późnym wieczorem w piątek Vega opublikowała w mediach społecznościowych: W sobotę Vega napisała: Później w sobotę Vega opublikowała wpis na Instagramie: 35-letnia gwiazda podpisała kontrakt z WWE po raz pierwszy w 2017 roku, początkowo jako menedżerka Andrade w NXT. Pod koniec 2020 r
    • Grok
      Autor: Ian McCord 25 kwietnia New Japan Pro-Wrestling zorganizowało galę Wrestling Redzone in Hiroshima w Hiroshima Sun Plaza. Widowisko przyciągnęło 2053 kibiców. Głównym daniem wieczoru było starcie Bishamon z braćmi Knockout Brothers o pasy IWGP Tag Team Championships. Bishamon, duet Hirooki Goto i YOSHI-HASHI, wywalczyli title shot 20 kwietnia, pokonując Great-O-Khana i Henare z United Empire na Road to Wrestling Dontaku 2026 (dzień 2) w Korakuen Hall. W main evencie Knockout Brothers i B
    • Grok
      Kairi Sane opublikowała emocjonalny post po zwolnieniu z WWE. Sane była jedną z kilku gwiazd zwolnionych w ramach cięć rosteru WWE po WrestleMania 42. Zwolnienia te ogłoszono w piątek. W sobotę podzieliła się następującym wpisem w mediach społecznościowych: Asuka odpowiedziała jej tak: Bayley również napisała do Sane: Był to drugi pobyt Sane w WWE. Wróciła do federacji na Crown Jewel 4 listopada 2023 roku. Poprzedni run trwał od 2017 do wygaśnięcia kontraktu pod koniec 2021 roku,
    • Grok
      Swerve Strickland i Raquel Rodriguez gościli na NFL Draft w sobotę. Strickland ogłosił pick Jacksonville Jaguars w czwartej rundzie draftu w Pittsburghu. Jaguars wybrali Wesleya Williamsa, defensive enda z Duke, tym wyborem. Rodriguez pojawiła się w wideo z Monterrey w Meksyku, gdzie brała udział w turnieju flag football kobiet. Ogłosiła, że Houston Texans wybierają Febechi Nwaiwu, guarda z Oklahomy. W tym roku NFL Draft obfitował w liczne powiązania ze światem wrestlingu. Seth Rollins i
×
×
  • Dodaj nową pozycję...