Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #5


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Na ring wychodzi Eric Bischoff, który ma ważne komunikaty do ogłoszenia: "Pierwszy jest taki, że dziś odbędzie się walka o pasy Tag Team. Hart i Smith będą je bronić przeciwko El Generico i Jigsaw'owi. Drugi jest taki, że odbędzie się 10-men Battle Royal o ostatnie miejsce w drugiej rundzie turnieju o pas Heavyweight. Oto ci, którzy zmierzą się w tej walce: Elijah Burke, Ron Killings, Johnny Jeter, Jimmy Rave, MvP, Delirious, Homicide, Gregory Helms, Sonjay Dutt, Sabian."

 

Styles: Witam wszystkich telewidzów, no i będzie się działo dzisiaj!

JBL: No tak, w dodatku pożegnamy dzisiaj jednego wrestlera!

Styles: Tak jest! Johnny Jeter bierze dzisiaj udział w dwóch walkach... w Battle Royalu, a także w walce Loser Leaves WWC przeciwko Alexowi Wrightowi

JBL: Kto odpadnie będzie dzisiaj płakał... no ale cóż, Wright był upierdliwy, więc to go powinna spotkać kara.

Styles: A ta walka już teraz!

 

Loser Leaves Match: Johnny Jeter vs Alex Wright

Końcówka: Jeter był zdecydowanie lepszy w tej walce i było kwestią czasu kiedy zwycięży. Pewnie zmierzał do zakończenia walki. Wykonał Top Rope Corkscrew Kick i zaczął liczyć Wrighta.. 1, 2 i roll-up! teraz to Jeter jest liczony... 1, 2 i kick-out! Jeter wstaje i widać, że jest zaskoczony, że Wright jeszcze chce walczyć. Wright też wstanął. Jeter spojrzał na niego i odrazu wymierzył w niego clothesline. Tym razem Wright nie zdołał się już obronić i Jeter wygrał.

Winner: Johnny Jeter

 

Radość Jetera była ogromna. Pozbył się swojego wroga z federacji. Wirght klęczał w ringu i nie mógł uwierzyć w to co się stało. Jeter wziął mikrofon i nakazał wynosić się Wrightowi z tego budynku i żeby już nigdy nie wracał. Wright był już bliski wyjścia z areny, ale na jego drodze stanął General Manager Dusty Rhodes i tuż przed oczami pokonanego oraz załamanego Wrighta podpalił jego kontrakt do tego śmiejąc się w niebogłosy.

 

Oglądamy przypomnienie walk z pierwszej rundy turnieju o Heavyweight Title: Carlito def. Elijah Burke, Monty Brown def. Ron Killings, Shelton Benjamin def. Johnny Jeter, Vampiro def. Jimmy Rave, CM Punk def. MVP

 

Tag Team Title Match: Hart & Smith © vs Jigsaw & El Generico

Końcówka: Harry Smith po jednej z akcji doznał lekkiej kontuzji kostki. Kontynuował walkę, ale utykał i to Teddy Hart przez większość czasu przebywał w ringu. Nie dawało to dobrych rezultatów, bo to ich rywale przeważali. El Generico wykonał najpierw Running Corner Yakuza Kick, a zaraz potem chciał wykonać swego finishera - 450 Splash. Wszedł na linki, skoczył, ale Hart odsunął się i Generico wylądował na macie. Hart podniósł się, zaatakował go Jigsaw, ale Hart szybko sobie z nim poradził. Potem wrócił do El Generico, którego jeszcze chwilę poobijał, wykonał Triple Bypass wygrywając walkę i broniąc pasy Tag Team.

Winner: Hart & Smith

 

Po krótkej przerwie reklamowej Jimmy Rave wyszedł na ring z mikrofonem w ręku. Powiedział, że to co stało się na ostatnim show, czyli że został "okradziony" ze zwycięstwa, jest niewybaczalne i kolejny raz nie pozwoli na to, żeby Chrisa Hero niespotkała kara! Rave żąda walki Last Man Standing przeciwko Hero w przyszłym tygodniu. Hero pojawił się na arenie by odpowiedzieć na wyzwanie. Jego odpowiedź brzmi: NIE! Dodał jeszcze, że Rave może go pocałować w dupe.

 

Wywiad z Jeterem, który powiedział, że wyeliminowanie Wrighta nie jest dla niego tak ważne, bo chce dzisiaj wyeliminować 9 przeciwników w Battle Royalu i zająć 6 miejsce w drugiej rundzie turnieju o pas wagi ciężkiej. Wrócił jednak do walki z Wrightem i przyznał, że wszyscy powinni mu być wdzięczni za wyrzucenie Alexa z federacji, bo zaniżał on poziom i dla takich wrestlerów jak on nie ma miejsca w WWC.

 

Match: Ruckus vs Carlito

Końcówka: Carlito, który bierze udział w Heavyweight Title Tournament był zdecydowanym faworytem. Po serii ciosów wykonanych przez Carlito, Ruckus był już pół-przytomny. Mimo to, wstanął jeszcze i chciał uderzyć Carlito w twarz, jednak minął się, a także zabardzo się zamachnął i obróciło go o 180 stopni. Nie mogło to się zakończyć inaczej jak The Back-crackerem i zwycięstwem Carlito.

Winner: Carlito

 

Styles: Wygląda na to, że Carlito jest w dobrej formie!

JBL: No tak... i co z tego?

Styles: To, że może zostać Heavyweight Champem!

JBL: Nie może, bo tu wygra Shelton! Jest najlepszy!

Styles: Ale Carlito z obecną formą może mu pokrzyżować plany.

JBL: Nie sądzę, żeby tak się stało. Shelton jest przygotowany perfekcyjnie i nie ma na niego mocnych! Nie ważne jaką inni mają formę, bo umiejętnościami nie dorównuje mu nikt! I koniec tematu, bo wszystko zostało powiedziane.

 

Heavyweight Title Tournament 10-men Battle Royal:

Elijah Burke, Ron Killings, Johnny Jeter, Jimmy Rave, MvP, Delirious, Homicide, Gregory Helms, Sonjay Dutt, Sabian

 

1. Elijah Burke wyeliminował Gregory Helmsa

2. Sonjay Dutt wyeliminował Sabiana

3. Johnny Jeter wyeliminował Jimmy Rave'a

4. Delirious wyeliminował Sonjay Dutt'a

5. Homicide wyeliminował MVP

Końcówka:

Po wyeliminowaniu MVP chwila spokoju. Jednak zaraz potem wszyscy ruszyli do ataku. Delirious był bliki wyeliminowania Johnny Jetera, ale ten w ostatnim momencie złapał się lin. Ron Killing chciał zaatakować clotheslinem Homicide'a, ale ten wykonał unikł, a Killings uderzył stojącego przy linkach Burke'a, który wypadł z ringu. Jeter długo trzymał się linek, ale gdy tylko puścił i wstanął, dropkickem zatakował go Delirious, przez co Jeter odpadł. Delirious odrazu rzucił się w stronę Killingsa i obaj panowie walczyli o "przeżycie". Killings znalazł się już po drugiej stronie linek, ale ustał na ringu i odepchnął barkiem Deliriousa, którego natychmiast "przejął" Homicide i wyeliminował go. Homicide nie tracił czasu. Wykonał spear na stojącym nadal po drugiej stronie linek Killingsie i obaj zawodnicy znaleźli się na ziemi. Jednak Homicide nie przeleciał ponad górną linką i wygrał.

Winner: Homicide

 

Homicide awanuje do kolejnej rundy, a wszyscy na trybunach nie potrafią uwierzyć, że to właśnie Homicide wygrał. Ron Killing, który wypadł jako ostatni ze złości zaczął rzucać schodami od ringu. Homicide w ringu świętował swoje zwycięstwo. Reszta zawodników, która awansowała do drugiej rundy turnieju o Heavyweight Title pokolei wbiegali na ring, gdzie zaczęła się walka. Po dłuższej bitwie na ringu został tylko Vamprio wyzywając innych przeciwników i mówiąc, że to on będzie mistrzem! Tak kończy się WWC Show...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Elliott

  1

 • Presley

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  99
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.07.2006
 • Status:  Offline

dobra gala, fajny Tournament 10-men Battle Royal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...