Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWC SHOW #4


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Styles: Witamy już na 4 gali WWC, dzisiaj czekają nas dwie ostatnie walki I rundy o pas Heayvyweight

JBL: I dzisiaj wreszcie zobaczymy Sheltona Benjamina. Ten chłopak jest niesamowity!

Styles: Trudno się nie zgodzić, że ma talent, ale walka z Jeterem do łatwych zadań nie należy

JBL: Powiedziałem to już kilka razy i powiem kolejny raz: Shelton Benjamin będzie mistrzem, w tym turnieju nie ma godnych mu przeciwników!

Styles: No, ale fani WWC zbytnio nie dażą go szacunkiem, zawsze spotykają go gwizdy i buczenie...

JBL: Bo kibice WWC jeszcze nie wiedzą co jest dobre!

Styles: No słychać już muzykę Homicide'a to znaczy, że mamy pierwszą walkę!

 

Match: Homicide vs Gregory Helms

Końcówka: Homicide wykonał Yakuza Kick, ale zamiast w Helmsa trafił prosto w sędziego, który stracił kontakt ze światem. Homicide kontynuował walkę i przeważał. Wykonał Da Cop Killa i chciał policzyć Helmsa, ale sędzia nadal nie był przytomny. Homicide chciał go obudzić, ale długo to trwało, więc Helms zdążył pójść po krzesło. Gdy wrócił na ring Homicide się odwrócił, Helms go zaatakował krzesłem, ale Latynos zdążył zrobić unik, a zaraz potem kopnął w krzesło, które trafiło w twarz Helmsa. Homicide szybko obudził sędzięgo, tym razem skutecznie i policzył przeciwnika.

Winner: Homicide

 

Na backstage'u mamy wywiad z pierwszymi w historii WWC mistrzami Tag Team - Teddy Hartem i Harry Smithem. Obaj panowie nie ukrywają radości ze zdobycia tego tytułu i przyznają, że zrobią wszystko by utrzymać te pasy jak najdłużej. Do wywiadu wmieszali się Alex Shelley i Austin Aries, którzy chcą dostać szansę na walkę o pasy i zgłosili już to Dusty Rhodesowi. Hart poinformował, że Rhodes zarządził walkę: Aries i Shelley kontra El Generico i Jigsaw, a zwycięzca dostanie za tydzień title shot. Walka jest już za chwilę! Shelley i Aries zrobili tylko groźne miny i poszli walczyć.

 

TagTeam #1 Contenders Match: Shelley & Aries vs El Generico & Jigsaw

Końcówka: W ringu walczą Shelley i Jigsaw, a przeważa Alex. Chciał już wykonać swój cios kończący, ale Jigsaw zdołał się uwolnić, wykonał Satelitte Headscissors i natychmiast zmienił się z El Generico. Ten szybko wpadł na ring i chciał się rozprawić z Sheelleyem, ale Aries wmieszał się w wszystko, jednak nie na długo, bo wyleciał z ringu. El Generico bił jeszcze Shelleya, aż w końcu wykonał 450 Splash i wygrał.

Winner: El Generico & Jigsaw

 

Kolejny wywiad, którego udziela Alex Wright i mówi o walce z zeszłego tygodnia. Powiedział, że Jeter stracił u niego szacunek, ale jeśli tylko przyjdzie tu i go przeprosi to jest w stanie mu wybaczyć. Jeter przyszedł i powiedział, że Wright miał mu dać spokój, ale widocznie nie chce tego zrobić, więc Jeter sam to sobie załatwi i za tydzień odbędzie się kolejna walka między nimi - Loser Leaves WWC!

 

Heavyweight Title Tournament match: Jimmy Rave vs Vampiro

Końcówka: Vampiro przeważął w walce i wielokrotnie chciał spinować Rave'a, jednak ten dobrze sie bronił. W koncu sie zdenerował i wyszedł z ringu po kosz na śmieci. Próbuje wejść z nim na ring w celu rozwalenia go na głowie Rave'a, ale sędzia zaczyna mu grozić dyskwalifikacją. Wtedy spod ringu wychodzi Hero i wykonuje The Hero DDT na Rave'ie, a sędzia niczego nie widział. Hero uciekł z ringu, a Vampiro spinował Rave'a

Winner: Vampiro

 

Hero zaglądał zza ringu na pokonanego Rave'a, a ten podtrzymując się linek rzucał wulgarnymi hasłami w stronę Hero, którego jednak niewzruszały te hasła i tylko śmiał się pod nosem.

 

Styles: Wojna między Hero, a Rave'em robi się coraz ciekawsza!

JBL: Hero to mięczak! Nie dość, że nie chciał walczyć z Rave'em, przegrał z Deliriousem to teraz jeszcze przeszkadza w walce. A miał mieć szansę na Heavyweight Title... kto wpadł w ogóle na taki pomysł?

Styles: Pan Bischoff.

JBL: yyy... hmmm... ale najważniejsze, że teraz mamy walkę Sheltona Benjamina! Przyszłego WWC Heavyweight Champa!

 

Heavyweight Title Tournament match: Shelton Benjamin vs Johnny Jeter

Końcówka: Shelton był wyraźnie lepszy w tej walce i zmierzał ku jej zakończeniu. Jeter był bardzo poirytowany tym, że nic mu nie wychodziło. W końcu zdenerwował się na tyle, że machnął ręką i wyszedł z ringu zmierzając na backstage. Shelton zaczął się śmiać, ale potem pobiegł po Jetera i wrócił z nim na ring wykonując T-bone Suplex wygrywając całą walkę.

Winner: Shelton Benjamin

 

Shelton Benjamin radował się ze zwycięstwa, a JBL zgotował mu owację na stojąco. Był jednym z niewielu, którzy to zrobili. Tak zakończył się czwarty show WWC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Elliott

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Grins
   Nie próżnują mimo że nie ma już z nami Braya Wyatta proma dalej stoją na zajebistym poziomie, mamy tutaj pełno wskazówek odnośnie jaskini Platona którą Bray Wyatt i Bo Dallas odwiedzili po opuszczeniu WWE, jest wskazówka że ktoś uwolnił piątkę postaci czyli wszystko wskazuje na to że zobaczymy 5 osób w stajni czyli za pewnie Bo Dallas, Alexa Bliss, Braun Strowman, Eric Rowan, Matt Hardy któremu skończył się kontrakt z AEW i spamuje na twitterze kodami QR. 
  • IIL
  • Grins
   Jakaś mała czystka, w sumie zwolnieni zostali nieistotni zawodnicy, Jinder to powinien się cieszyć że chociaż w tym roku dostałaś jakiś segment z The Rockiem, można rzec że był najgorszym mistrzem w historii WWE jak dla mnie oczywiście... Veer to nie wiedział kiedy wgl zadebiutuje i w jakim rosterze będzie xD  Jestem podobnego zdania co CzaQ szkoda Xii... Jakiś potencjał tam był ale nie został wykorzystany, a szkoda mogli chociaż ja cofnąć do NXT i dać jej większy push. 
  • Attitude
   W nocy z soboty na niedzielę pojawiły się informacje o zwolnieniach z WWE. Z listy osób, które pożegnały się z organizacją w oczy najbardziej rzuca się Jinder Mahal. W końcu to m.in były WWE Champion. To drugi raz, gdy Mahal opuszcza WWE. Był tam w latach 2010-14. A potem powrócił w 2016 roku. Oprócz tego WWE zwolniło Veera, Sangę, Xyona Quinna i Xię Li. Każda z tych gwiazd ma klasyczną klauzulę zakazu występów dla innych organizacji przez trzy miesiące. Póki co nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnych odejść.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • PpW
×
×
 • Dodaj nową pozycję...