Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

CZW Diary "Restore the Order" - Episode 5


RVD

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

CZW Diary "Restore the Order" - Episode 5 ....czyli krwawe wakacje!

 

CZW "Bloody Holiday" - 25.08.07, Smyrna, DE

 

Gala odbyła się w zaledwie 2 tygodnie po "Tournament of Death 6". Show miało miejsce także na otwartej przestrzeni, jednak nie zgromadziło już takiej widowni jak poprzedniej. Generalnie na gali pojawiło się ok. 300 widzów, co jednak trzeba uznać za sukces, albowiem ostatnia tego typu gala, tj. "FEAR in Middletown" zgromadziło raptem 200 fanów.

 

Four Debuts in One Match

Equinox & Retail Dragon vs. Dan Barry & Plazma

Zaskakująco dobry opener gali. Cała czwórka podczas tej walki debiutowała. Equinox i Retail Dragon znani są głównie z występów w Chikara'e Pro, z kolei Dan Barry i Plazma, to zapaśnicy pojawiający się na galach JAPW oraz New York Wrestling Connection. W trakcie trwania walki mieliśmy kilka ciekawych akcji, takich jak chociażby Top-Rope Moonsault Plazma'y poza ring na stojących tam Dragon'a i Barry'ego, Twisting Senton w wykonaniu Retail Dragon'a na Barry'm, czy też Flying Reverse DDT Barry'ego na Equinox'e. Ostatecznie walkę wygrał team Dan Barry & Plazma, po tym jak Barry wykonał Superstar Press na Dragon'e.

 

Po walce cała czwórka dostała od fanów duże brawa. Fani zaczęli chantować "Please Come Back!".

 

Pelle Primeau vs. Ken Scampi

Zupełnie przeciętny pojedynek. W trakcie jego trwania nie działo się nic specjalnego, o czym możnaby tutaj szerzej wspomnieć. Chwilami wręcz widownia chantowała "Fuck You Scampi!". Scampi z kolei reagował na to głupimi uśmiechami. Koniec walki, Scampi robi Frog Splash, lecz Primeau odsuwa się i ten wlatuje w matę. Pelle wchodzi na top-rope i czeka kiedy Scampi podniesie się. Ten wstaje, a Primeau robi mu Missile Dropkick, po czym poprawia z DDT. 1...2...3 - wygrywa Pelle Primeau.

 

Ryan McBride & Greg Excellent vs. Derek Frazier & Niles Young /w. Noel Harlow

Dobry tag team match, chociaż tutaj także specjalnych rewelacji nie było. Generalnie była to solidna walka, z dość częstymi zmianami prowadzenia w niej. Podczas niej mieliśmy nawet kilka ciekawych akcji, jak chociażby Corkcrew Body Press Excellent'a na Young'u i Frazier'e, Belly to Belly Brainbuster McBride'a na Young'u, Super Kick Frazier'a na McBride czy też Bam-Mar-Chaira Young'a na Excellent'e. Ostatecznie walkę wygrali Frazier i Young, po tym jak Young spinował McBride'a po West Niles Virus.

 

3 Way Dance Match

Sabian /w. BLK OUT vs. Vortekz vs. Drew Gulak

Dobra walka, z wieloma akcjami podwyższonego ryzyka. W trakcie jej trwania nie szło się jakoś specjalnie nudzić, bowiem wyjątkowo zapaśnicy postanowili nie oszczędzać siebie. Zatem mieliśmy tak ciekawe i zarazem widowisko akcje, jak Top-Rope Bulldog w wykonaniu Vortekz'a na Gulak'u, Springboard Rana Sabian'a na Vortekz'e, czy też British Rana Gulak'a na Sabian'e. Walkę wygrał Sabian, po tym jak zrobił na Vortekz'e La Niableena Senton.

 

CJ O'Doyle vs. JC Ryder

Kolejna dobra walka, która jednak toczyła się pod wyraźne dyktando O'Doyle'a. Jednak nieco pokazał także JC Ryder, który zrobił chociażby na O'Doyle'u Shake 'N Bake. Koniec walki, JC robi Airplane Spin Toss, po czym wykonuje Fireman's Carry Cradle. Pin, 1...2... CJ robi kick out. O'Doyle w natarciu, powala Ryder'a, po czym serwuje mu Springboard Knee Lift. Pin, 1...2... Ryder robi kick out. CJ chce zrobić Ryder'owi Powerbomb, lecz ten kontruje to w nieudane dla niego Reverse DDT. CJ wykorzystuje to i zapodaje mu Facebuster, po czym robi mu Celtic Crunch i go odlicza do 3.

 

Po walce zjawił się Nate Hatred, który zrobił O'Doyle'owi Decapitator na stół! Hatred otrzymał od publiczności duży pop.

 

8 Man Tag Team Match

The Logan Brothers & Aerial Assault (Javi-Air & James Newblood) vs. Northstar Express & Rock and Cock Connection

Dobry 8 Man Tag Team Match z wieloma akcjami podwyższonego ryzyka. W trakcie trwania match'u Javi-Air dostał od publiczności duży pop. Zdecydowanie najciekawsze i zarazem najbardziej widowiskowe akcje z tej walki, to Somersault Leg Drop w wykonaniu Newblood'a na Ryan'e Cruz'e, Apron Dive Air'a na Pornstar Juan'e, Top-Rope German Suplex Corbin'a na Matt'e Logan'e czy też Powerbomb & DDT Combo Corbin'a i Cruz'a na Newblood'e. Ostatecznie walkę wygrali The Logan Brothers & Aerial Assault, po tym jak Javi-Air zrobił Skeele Driver na Twiggy'm.

 

Barbed Wire Boards Match

DJ Hyde vs. Mitch Ryder

Pierwotnie miał to być zwykły single match, lecz DJ Hyde powiedział, że za to co było na TOD6 będzie to Barbed Wire Boards Match. Tak więc na ringu znalazły się dwa boardy i jeden także poza ringiem. Walka toczyła się wolnym tempie jednak trzeba przyznać, że była bardzo krwawa i trakcie jej trwania mieliśmy nawet kilka niezłych akcji, jak chociażby DDT na barbed wire board w wykonaniu Ryder'a na Hyde. Koniec walki, Ryder rozłożył na krześle board z drutem kolczastym, po czym chciał zrobić mu na niego Brainbuster, lecz DJ skontrował to i zrobił mu Shadow Driver na barbed wire board! Hyde odliczył Mitch'a do 3 i wygrał tym samym walkę.

 

Po walce, DJ Hyde wyzwał Ryder'a na jeszcze jedną walkę do której dojdzie 9 września podczas gali CZW w Reading, PA. Hyde powiedział, że ta walka nauczy respektu Ryder'a w stosunku do niego, bo gdyby nie on, to Ryder nie dostałby pracy w CZW. Hyde powiedział, że będzie to Respect Match! Po tych słowach, Hyde powiedział, że ma jeszcze przesłanie do Mitch'a. Hyde podniósł Ryder'a, po czym zrobił mu poteżnego Summoning Lariat!

 

Ruckus /w. BLK OUT vs. Andy Sumner

Bardzo techniczna walka. W trakcie jej trwania nie było jakoś specjalnie dużo high-flying'u, bowiem Sumner non-stop sprowadzał walkę do parteru, gdzie próbował pokonać Ruckus'a licznymi submission'ami. Pod koniec walki jednak Ruckus'owi udało się wyprowadzić walkę z takiej pozycji i Sumner musiał się dostosować, pokazując kilka akcji podwyższonego ryzyka. Ostatecznie walkę wygrał Ruckus po tym jak zrobił na Andy'm Poetic Ruckus 450 Splash.

 

Kiedy walka zakończyła się, reszta BLK OUT zaatakowała Sumner'a. Po chwili jednak pojawił się Drew Gulak, który zrobił save.

 

Lighttubes Death Match

Toby Klein vs. Brain Damage

Walka podobna do tych toczonych w japońskim Big Japan Pro Wrestling. Między linami ringu znajdowało się kilkadziesiąt jarzeniówek, które Klein i Damage zciągali i następnie roztrzaskiwali na sobie. Match naprawdę dziki i krwawy. Początek świetny, kiedy to Toby i Brain bez opamiętania uderzali siebie z jarzeniówek, aż w końcu padli ze zmęczenia na ring. Później walka straciła nieco na tempie, jednak w dalszym ciągu był naprawdę dobry match. Generalnie walkę wygrał Toby Klein, po tym jak zrobił Damage'owi The Insanity Driver na jarzeniówki.

 

Special Main Event

CZW Iron Man Championship

6 Way Dance No Ropes Barbed Wire Death Match

Necro Butcher © vs. Hellaware Assassin vs. Insane Lane vs. Shank Dorsey vs. Coke Hane vs. Danny Havoc

W końcu przyszła pora na naprawdę dziki main event jak to wygląda ze stypulacji. 6-ciu facetów, zamiast lin na ringu, drut kolczasty a stawką walki CZW Iron Man Title. Walka wyszła świetnie! Była to jedna, wielka dzika wojna, która toczyła się nie tylko na ringu, lecz i poza nim. Masa dzikich zagrań, akcji z udziałem drutu kolczastego to znak szczególny tej walki. Jedna z najciekawszych akcji była Running Somersault Plancha ponad drutem kolczastym w wykonaniu Danny'ego Havoc'a na Lane, Assassin'e, Dorsey'u oraz Hane! Walkę ostatecznie wygrał Necro Butcher, po tym jak założył Havoc'owi Asiatic Spike. Tym samym Necro obronił pas.

 

Gala zakończyła się.

 

 

 

 

CZW kolejną galę zorganizuje 9 września w Reading, PA. Gala będzie nazywać się "Desperation Move". Oto karta na to show:

 

4 Way Dance Match

James Newblood vs. Equinox vs. Ryan McBride vs. Pornstar Juan

 

Scott Hotshot vs. Twiggy

 

Nate Hatred vs. Insane Lane

 

Team AnDrew vs. Northstar Express

 

Scorpio Sky vs. Cheech

 

Non-Title Match

Justice Pain © vs. Sabian

 

CZW Ultraviolent Underground Championship

Drake Younger © vs. Hellaware Assassin

 

Respect Match

DJ Hyde vs. Mitch Ryder

 

 

 

Z kolei 22 września CZW powraca do ECW Arena z dwoma swoimi galami! Poniżej przedstawiam wstępne karty na te gale.

 

CZW "Chris Cash Memorial 2007" - 23.09.07, ECW Arena

 

Potwierdzeni uczestnicy mini-turnieju Chris Cash Memorial 2007 to:

- Darin Corbin

- Twiggy

- Shiima Xion

- Javi-Air

- Greg Excellent

- Plazma

 

Ponadto podczas gali dojdzie do następujących walk:

 

Derek Frazier & Niles Young vs. Ruckus & Sabian

 

CZW Iron Man Championship

Special Chalenge Match

Necro Butcher © vs. El Generico

 

Dream Tag Team Match

Justice Pain & ??? vs. H8 Club

 

 

 

Wieczorem odbędzie się druga w tym dniu gala. Oto wstępna karta na nią:

 

CZW "Return of the Warriors" - 23.09.07, ECW Arena

 

Player Uno vs. El Generico

 

Unfinished Business

H8 Club vs. Jon Dahmer & CJ O'Doyle

 

Special Chalenge Match

Scorpio Sky vs. Pac

 

CZW World Heavyweight Championship

Justice Pain © vs. "Anarchist" Arik Cannon

 

CZW World Tag Team Championship

2 Out of 3 Falls Match

BLK OUT © vs. Team AnDrew

 

 

 

 

Kolejny odcinek CZW Diary w poniedziałek-wtorek.

 

Jak zawsze zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • RVD

  1

 • Dejv

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

 • RVD

  RVD 1 odpowiedź

 • Dejv

  Dejv 1 odpowiedź


 • Posty:  1 977
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.11.2003
 • Status:  Offline

Nie ma co ukrywać,że ładnie zabookowałes tą galę w dodatku widze,że przelewasz swoje marzenia o galach na świeżym powietrzu (jak za starych dobrych lat CZW) do swojego diary.Ciekawe pomysły z wykorzystaniem mało znanych wrestlerów co jak już pisałem przy innej okazji dodaje realizmu temu diary (chociaż nie wiem po co Pelle Primeau tam potrzebny jest). Widze,że przypomniał ci się Hellaware Assassin,ktory wg. mnie powinien walczył w CZW,ale jakoś Zandig nigdy go nie widział w tej federacji,a szkoda.

 

Zastanawiam się czy jakiś mały feudzik z jakąś federacją nie dodał by czegoś ciekawego temu diary. Może jakieś federacje z Kanady bądź Europy ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...