Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Power 10 (14.05.11) BY FIZ


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 019
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jednak Power 10..Jest krótko ponieważ na WWE.Com wcale niema więcej.Niewiem czy się do tego nadaje ale oceniajcie to zobaczymy...

:arrow:1.Randy Orton - Tydzień po zwycięstwie nad Christian'em dla zdobycia World Heavyweight Championship, na SmackDown współpracował z nim aby pokonać Mark'a Henry'ego i Sheamus'a.

:arrow:2.John Cena - WWE Champion bez problemy pokonał Alex'a Riley'a na Raw, jakie jest jego następne wyzwanie ? The Miz w niebiezpiecznym ,,I Quit Match'u'' na PPV Over The Limit.

:arrow:3.Christian - Tydzień po straceniu pasa World Heavyweight Championship, na SmackDown nawiązał współprace z jego zdobywcą Randy'm Orton'em żeby pokonać Sheamus'a i Mark'a Henry'ego.

:t_up:4.The Miz - Czy Lubisz go czy nie, Miz niechce spać w dół i to on pokonał Rey'a Mysterio i Alberto Del Rio na Raw i został pretendentem do pasa WWE Championship o który zmierzy się z John'em Cena'ą w ,,I Quit Match'u'' na Over The Limit.

:t_down:5.Rey Mysterio - Mistrz 619 nie zdołał pokonać dwóch rywali aby zostać pretendentem do pasa WWE, po tej walce został jeszcze zaatakowany przez R-Truth'a.

:t_up:6.Sin Cara - Zamaskowany cudem pokonał Daniel'a Bryan'a na SmackDown przy pomocy Chavo Guerrero o którą się nie prosił, napięcie między tymi dwoma wzrasta.

:t_down:7.Kane & Big Show - Na Raw Big Red Moster pokazał grupie New Nexus gdzie ich miejsce jednak na SmackDown nawet z pomocą Ezekiela Jaksona, Kane został mocno poobijany przez The Corre.

:t_up:8.Kofi Kingston - Kingston nadal trzyma swój pas United States, Na Raw obronił go przeciwko Jack'u Swagger'owi.Jaki następny cel ?

:t_up:9. R-Truth - Po odwróceniu się od publiczności WWE, doprowadził już do tego że John Morrison wydlądował w szpitalu teraz jego celem stał się Rey Mysterio którego zaatakował na Raw.

:t_down:10. Sheamus - The Celtic Warrior nawiązał współprace z Mark'iem Henry'ym w wysiłku przegrywając z World Heavyweight Championem Randy'm Orton'em i Christian'em w piątek wieczorem.

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patryniu

    1

  • Lontek

    1

  • fanfanfan

    1

  • Vejder

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  965
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.12.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Największy minus to brak obrazków. Nie dość, że robisz Top 10 a nie Top 25 to nawet obrazków nie dałeś :( . Ale ogólnie ujdzie w obecnej formie


  • Posty:  2 901
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No więc brak obrazków na duży minus, bo nawet jeżeli nie mogłeś skopiować tych z WWE.com to mogłeś rendery z psd-dreams wrzucić i by lepiej wyglądało, Tak to na mały minus, co do reszty to na plus te :t_up::t_down::arrow: bo pokazują czy zawodnik spadł czy nie i to mi się bardzo podoba. Co do samego tekstu to dobrze przetłuamczony/napisany i jezeli masz to robić z obrazkami to rób to dalej :)

Aha, no i przy tym czy spadł czy nie mógłbyś pisać które miejsce było w tamtym tygodniu, przykład:

:t_up:(3) 1. John Cena

 

 

b9e3d6d02a.png

Użytkownik, Moderator i Dyskutant roku 2011!

Moderator roku 2012!

 

hhhhhhhhhq.png

gggggc.png

zdb.png

 

 


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Myślałem, że fan nie zrozumie o co Ci chodziło z tymi uśmieszkami :P Ogólnie to fajnie, że ktoś podjął się ponownie pisania tego P10, ale może powiększysz swoje możliwości? Dodasz obrazki itd. Po tym co teraz napisałeś jestem pewny, że stać się na to i życzę Ci powodzenia ;)

Fan dobry dałeś przykład :t_up:


  • Posty:  1 282
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Świetne że coś takiego robisz. I niebędę oryginalny. Brak obrazków. Według mnie Christian powinien być na 2 miejscu a nie Janek.

Aha, no i przy tym czy spadł czy nie mógłbyś pisać które miejsce było w tamtym tygodniu, przykład:

:t_up: (3) 1. John Cena

To jest dobry pomysł. Zamieść go w następnej topce :t_up:

 

tumblr_mjpwn7cFFP1s2gjwuo1_500.gif

 

 

 

 

Jeśli jesteś zawodowym sportowcem i korzystasz ze środków poprawiających wydajność, to wiedz że jesteś cipą

CM Punk

 

 


  • Posty:  399
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No po tak długiej przerwie Power 25 powróciło, tylko w krótszej wersji. Brak obrazków to rzeczywiście ogromny minus. Ale poza tym to fajnie wyszło :D

 

1.jpg

 

 

 

 

Iluzja.....

 

 


  • Posty:  42
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Rzeczywiście brak obrazków to minus, ale mi to nie przeszkadza. Następnym razem na pewno będzie okey. Moim zdaniem Christian powinien być nr.1 ponieważ pierwszy raz od 17 lat zdobył WHC . Sin cara dopiero debiutował a już wskoczył do najlepszych :8 . Dziękuję za listę.

 

88d6a1014d80a93209fdd51f4888dc32.gif?1328745513

 

 

 

33723.png

 

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Turniej Champion Carnival 2026 w All Japan Pro-Wrestling trwa w najlepsze. 26 kwietnia gala odbyła się w Sanjo City Public Welfare Hall przy 728 widzach. Głównym starciem bloku A było zestawienie obecnego mistrza Triple Crown Kento Miyahary z Talosem, który jest połówką mistrzów AJPW World Tag Team Champions. To był rewanż za ich bój o pas Triple Crown z 25 stycznia, kiedy Miyahara obronił tytuł przed siedmiostopowym Talosem. Tym razem Talos lepiej rozpracował Miyaharę i z
    • Grok
      Tiffany Stratton oświadczyła, że jest zdeterminowana, aby nie zostać pominiętą z karty WrestleManii po raz kolejny. Stratton nie wystąpiła na WrestleManii 42 w tym roku, choć 26-letnia gwiazda silnie odbiła się po tym, pokonując Giulię i zdobywając WWE Women’s United States Championship w odcinku SmackDown z 24 kwietnia. W niedawnym wywiadzie dla Joey'ego Karniego Stratton stwierdziła, że skupia się na tym, co może kontrolować, i zamierza zrobić wszystko, by uniknąć kolejnego pominięcia Wres
    • estevez
      To ja Ci odpowiem również z poziomu twórcy. Przy okazji reaktywacji HVW 3 lata temu, liczyłem tam na oko ile zajmuje mi stworzenie gali. Wiadomo, ciężko to policzyć, bo pisanie to jedno. Drugie to wymyślanie storyline'ów i wszystkiego dookoła. Tego nawet nie da się policzyć, bo nie policzysz tego że gdzieś na spacerze rozkminiasz jak rozwiązać dane story, wymyślasz jakiś segment żeby miał ręce i nogi. Tego nawet nie da się z góry zaplanować, bo jesteś zależny od RPów uczestników, które potrafią
    • StuPH
      Wiadomo, że to już powolny zjazd WCW do bazy, ale zawsze mam taką zajawę jak słucham theme, które podrzuciliście, a do tego odpalę filmiki tego typu:      
    • VictorV2
      Po Intro, trafiamy do stołu komentatorskiego, razem z Renee Young i Sonyą.   Young: Witamy serdecznie! Po raz trzeci, Valkyries mają okazję pokazać co potrafią. A czeka nas dzisiaj kolejna okazja do zaprezentowania nowych twarzy - w tym Morgan Black!    Sonya: Morgan pojawiła się na koniec ostatniego show i tak jak pozostałe zawodniczki - pokazała otwarcie co - a raczej kto - jest jej celem.   Young: Katherine Edwards i Asian Doll zmierzą się ze sobą raz jeszcze, po
×
×
  • Dodaj nową pozycję...