Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Co zrobić aby umieścić tapete w swoim profilu.

krzysiek619

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Niedawno założyli mi neta i zabardzo nie jestem obcykany co i jak więc prosze dajcie mi instrukcje

• Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Rambo78

3

• krzysiek619

3

• bRaYo

2

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

• Urządzenie:  Windows

Wejdz w swój profil i tam masz instruktaż jaki rozmiar może mieć zdjecie które chcesz wkleić, tapete bedzie napewno za duża, musisz zdecydowanie ją zmniejszyć. Dobry program to Irfanview a strona za pomocą którą zmniejszysz rozdzielczość to www.freeshare.us Jeśli bedziesz miał dalej problem spytaj tate albo starsze rodzeństwo

Jeśli bedziesz miał dalej problem spytaj tate albo starsze rodzeństwo

Złota rada dla potomnych

[ Dodano: 2007-05-01, 20:09 ]

Zapomniałem o " :twisted: "

Fęks rambo98 bede wiedział już co i jak.Jak będziesz miał problem możesz liczyć na moją pomoc fęks 8-)

Fęks rambo98 bede wiedział już co i jak.Jak będziesz miał problem możesz liczyć na moją pomoc fęks 8-)

Super że wiesz co i jak, jakby co to niezwłocznie sie zgłaszam do Ciebie :)

bRaYo po co sie wpisujesz jak na każdym moim temacie muwisz żę jest beznadziejny,żeby wyrzucili go to kosza,to powiedz mi o swoich pierwszych tematach w koszu.Niekturzy wiedzą że jestem młodszy i zabardzo nie wiem jakie tematy sa fajne i nie muwią do mnie mały frajer- nie wie co pisze.Czasem może zdarzy sie obojniacki przypadek taki jak ty i powie że to głupie lecz na tym forum większośc kolesi nie wypowiada sie na moje tematy,ponieważ nie chcą mnie urazic albo nie wiedzo o co chodzi.Właściwie po co piszesz na moich tematach skoro twierdzisz że są głupie ,pewnie dlatego że chcesz dostać posta który cię podnieca jak dziw.....!!!!!!Moim zdaniem jesteś taki głupi że nieodrużniasz krowieko napletka ze swoją głową.Dzięki bardzo tym którzy czasem mnie pocieszo albo napiszo coś madrego a nie bajki o trendowatym który po przejściu operacji plastycznej stał sie bRaYo niewidomym,który jest taki do przodu że sznuruwki nie mogo go wyprzedzic na100m.

Moim zdaniem jesteś taki głupi że nieodrużniasz krowieko napletka ze swoją głową.Dzięki bardzo tym którzy czasem mnie pocieszo albo napiszo coś madrego a nie bajki o trendowatym który po przejściu operacji plastycznej stał sie bRaYo niewidomym,który jest taki do przodu że sznuruwki nie mogo go wyprzedzic na100m.

Dzięki za opinię. Strasznie się nią przejąłem.. Mi nie chodzi o posty.. jak się nie spodobają adminstratorom tudzież moderatorom, to mogą je bez problemu usunąć. Ja piętnuje twoją głupotę. Poczytaj rady innych, którzy dobrze Ci radzą zacząć od przejrzenia question zone (i moje pytanie o Takera :lol: ) i dyskusji. A jeśli chciałeś mnie obrazić tymi skleconymi zdaniami bez przecinków to Ci nie wyszło. Z mojej strony to koniec rozmowy na twój temat. Powodzenia.

Zapamiętaj też adres : www.so.pwn.pl

Edytowane przez bRaYo

chyba już Krzysiek wie jak sie robi tapete do profilu, temat do zamknięcia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...