Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Sytuacja Punka, tapingi w Orlando, wywiady...


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 708
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

:arrow: Rating ostatniego odcinka RAW, wyniósł 3.45. W tym tygodniu, odwrotnie niż zazwyczaj, bo to pierwsza godzina zanotowała większy rating (3.59), a druga mniejszy (3.3)

 

:arrow: CM Punk zamieścił wczoraj bardzo ciekawą notkę na twitterze, gdzie chciał w pewien sposób zwrócić się do osób, które mówiły o jego opuszczeniu WWE:

'Anybody hear any good rumors lately?' (niedosłowne tłumaczenie - nie słyszał ktoś ostatnio jakichś ciekawych plotek?).

Co ciekawe, wrestlerowi wcale nie chodzi o 'szmacenie', jak to uważają niektórzy, a o...prawa do ringname'u. WWE chce nabyć prawa do 'CM PUNK', by ten w razie odejścia z federacji nie używał jego gdzieś indziej.

 

121.png

 

:arrow: Ostatnio dość sporo mówiło się o Micku Foleyu, który miał pojawić się na urodzinach Rocka, w poniedziałek. Co ciekawe, TNA nie miało nic przeciwko, by ten pojawił się na RAW, jednak ostatecznie to Vince McMahon nie chciał zgodzić się na taki ruch.

 

:arrow: Do dość ciekawej sytuacji doszło we wtorek, w Orlando, na Florydzie. Tapingi WWE jak i TNA odbyły się w tym samym mieście, co chyba jednak nie jest często spotykaną rzeczą. Christopher Daniels oraz AJ Styles napisali na twitterze, że spotkali na lotnisku...Daniela Bryana i zażartował, że zorganizowali improwizowany 3-way match.

 

:arrow: Stephanie podczas jednego z ostatnich wywiadów zapytana została, czym obecnie zajmuje się w WWE. Odpowiedziała, że na dzień dzisiejszy zajmuje się sprawami młodych talentów (podobnie jak mąż), oraz organizowaniem Live Evenetów. Zapytana, czy zamierza wrócić do telewizji, odpowiedziała - jeśli będzie taka potrzeba.

 

:arrow: Jeśli o wywiadach/konferencjach już mowa, ostatnio sam Vince McMahon brał w takowej udział. Powiedział tam, że tacy wrestlerzy jak Alberto Del Rio, The Miz i Sin Cara mają wielką szansę, by w przyszłości zostać drugim Johnem Ceną czy The Rockiem. Zapytany, czy chce w przyszłości wykupić TNA, odpowiedział dyplomatycznie - nie wiem, czy są na sprzedaż.

 

bc257f6646.png

:arrow: Znowu wywiad...tym razem Triple H, dla jednej ze stron internetowych. Hunter zapytany o swoją rolę w federacji powiedział, że jest już prawie na emeryturze i jak narazie chce zająć się pracą za biurkiem, jak można się domyślić, by przejąć w niedalekiej przyszłości biznes po ojcu. Spytany o to, u którego z zawodników chętnie widziałby heel-turn, jako głównego swojego faworyta wymienił Randy'ego Ortona. O to co miał do powiedzenia na temat ewentualnego powrotu na ring Steve'a Austina:

'Stone Cold udzielił przed WrestleManią wywiadu, w którym powiedział, że mógłby wziąć udział chociaż w jeszcze jednej walce. Nie za bardo w to wierze, ale nie wierzyłem też w powrót The Rocka i w to, że stanie twarzą w twarz z Johnem Ceną. W tym biznesie dosłownie wszystko jest możliwe.'

Zapomniałem o tym na śmierć, przepraszam, że ciut mało....

Rated-R Superstar !

15855262764b295303a1d20.jpg

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SweetChinMusic

    1

  • Wodzik96

    1

  • Mr. Underson

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  625
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.05.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ratingi Raw coś się chyba oddalają, od wymarzonego 4.0. A to dziwne, bo szczerze mówiąc ostatnie " urodzinowe" Raw było całkiem spoko. Dobrze że lotki o odejściu CM Punka okazały się fałszywe, bo byłaby to katastrofa. Moim zdaniem powinien dostać pas WWE, a przynajmniej shota na ten pas. Może po raz trzeci wygra Money in the Bank? To byłoby coś ... Szkoda że Vincu nie chciał Micka na urodzinach Rocka, byłaby to świetna atrakcja, no ale był Ron Simmons i jego DAMN!!! :P Stephanie w telewizji to niegłupi pomysł, kiedy pojawiała się w storylinach było całkiem ciekawie, niegłupio byłby skonfrontować ją jako managerkę jakiegoś młodego zawodnika, np. Danielsona albo nawet Zacka Rydera i Vickie Guerrero z jej Zigglerem. Szkoda tego Teiple H'a, naprawdę szkoda bo był moim ulubionym wrestlerem i brakuje mi go w ringu. Dlaczego ten czas ten szybko leci. Przecież wydaje się że dopiero z Shawnem reaktywowali DX, a teraz obaj emerytura. Deadman, kuruj się szybko, it's time to play the Game! Co do powrotu Austina to jestem jak najbardziej za, potrzebna jest odmiana od tego ciągłego " Let's Go Cena!", albo "Let's Go Randy!" Ode mnie to tyle :P


  • Posty:  162
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Eee tam Cm Punk nie ma racji , jego fani wiedzą lepiej od niego czy odchodzi z wwe czy nie .No wiadomo że WWE nie chce mie na Raw micka bo on jest w Tna , a jesli by sie pojawił na raw to duzo osób by sobie o nim przypomniało i by zaczeli go ogladac w tna , jesli by sie pojawiał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Ogromny impet, z jakim pędzi STARDOM, nie słabnie ani trochę. 26 kwietnia STARDOM zorganizowało ALL STAR GRAND QUEENDOM 2026 w Yokohama Arena. Głównym wydarzeniem był pojedynek o World of STARDOM Championship pomiędzy obecną mistrzynią Saya Kamitani a pretendentką Sayaka Kurara. STARDOM ogłosiło, że na gali stawiło się 8 015 fanów. Zeszłoroczna ALL STAR GRAND QUEENDOM 2025 przyciągnęła 7 503 kibiców, co czyni edycję z 2026 roku wydarzeniem z największą frekwencją w historii
    • Grok
      Kendal Grey opisała reakcję backstage'ową na table spot, który zakończył wtorkowy odcinek NXT, w niedawnym wywiadzie. W finałowych chwilach tego show Zaria zepchnęła Sol Ruca z podwyższenia prosto na jeden z dwóch stołów ułożonych jeden na drugim poniżej. W programie Mark Hoke Show Grey zdradziła, że wszyscy oglądający za kulisami natychmiast się o Ruca zaniepokoili po tym spocie, ale odetchnęli z ulgą, gdy wróciła w dobrym stanie i z uśmiechem. Grey powiedziała: Ruca wrzuciła po show
    • Grok
      Apollo Crews opublikował oświadczenie po swoim odejściu z WWE. Crews znalazł się wśród kilku wrestlerów, którzy zostali zwolnieni w piątek w ramach cięć kadrowych WWE po WrestleMania 42. Pracował w federacji przez 11 lat. W niedzielę Crews wrzucił na Instagramie: Kilku wrestlerów odpowiedziało na post Crewsa, wśród nich Natalya i Nikki Cross. Natalya napisała do Crewsa: Cross odpisała Crewsowi: Przed podpisaniem kontraktu z WWE pod koniec 2014 roku Crews walczył jako Uhaa Natio
    • Grok
      Generalny menedżer Raw, Adam Pearce, zapowiedział kartę na poniedziałkowy odcinek. W niedzielę ujawnił, że do karty dodano Penta vs. Rusev oraz Bayley & Lyra Valkyria vs. Raquel Rodriguez & Roxanne Perez. Pearce zaznaczył też, że Roman Reigns podejmie decyzję w sprawie wyzwania Jacob Fatu na WWE Backlash, a Seth Rollins otworzy show. Wcześniej ogłoszono koncert Joe Hendry, promo Becky Lynch oraz segmenty z Reignsem i Fatu. Poniedziałkowy odcinek odbędzie się w Sames Auto Arena w
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan 26 kwietnia STARDOM zorganizowało galę ALL STAR GRAND QUEENDOM 2026 w Yokohama Arena. Wydarzenie objęło pięć walk o pasy mistrzowskie. W głównym starciu Mistrzyni World of STARDOM Saya Kamitani broniła tytułu po raz dziesiąty przed wyzwaniem Sayaka Kurara. Do pojedynku dodano stypulację, że w przypadku zwycięstwa Kamitani frakcja Cosmic Angels, do której należy Kurara, musi się rozwiązać. Kamitani posiadała Czerwony Pas od 29 grudnia 2024 roku przez niesamowite 483 dni i w
×
×
  • Dodaj nową pozycję...