Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

MWF Czwarta Gala


Undertaker_4don

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

http://img209.imageshack.us/img209/8457/mwfkp5.jpg

 

Rozpoczyna się 4 gala MWF. Na ekranie widzimy urywki z wszystkich meczy na Title Hill. Kamera ukazuje nam Micka Foleya i Hogana.

Hogan: Dziś masz szansę powrucić do wrestlingu.

Foley: Tak, dotego pas Hardcore na mnie czeka .

Hogan: Nie tak szybko najpierw pokonaj JBL.

Foley: To tylko kwestia czasu dziś już będzie wszystko wiadomo.

Hogan: Jasne, dziś upływa termin .JBL musi z tobą walczyć. Radzę ci się dobrze przygotować.

Foley: W takim razie ide się przebrać JBL zginie dzisiaj.

Obaj rozchodzą się.

 

Single Match (Przegrany nie będzie mógł pomagać swojej drużynie

 

Jeff Jarrett vs Christian Cage

Końcówka: Jarrett zaczyna mieć przewage nad Cagem. Jarrett odbija się od lin Clothesline i Cage pada na ziemie. Na rampie pojawiają się Edge i Orton ściągają nic nie podejrzewającego sędziego i zaczynają go bić kiedy ten jest na półprzytomny przypinają go kajdankami do barierek. Jarrett nie wie co robić, Orton i Edge wchodzą na ring śmieją się i podchodzą do Cage ten wstaje i razem atakują Jarretta na to wbiegają Matt i Jeff Hardy na ringu zaczyna się totalny bałagan każdy wykonuje akcje po chwili jedynm stojącym zawodnikiem jest Cage schodzi z ringu o stół i krzesło. Podnosi Jarretta i kładzie go na stół kiedy ten wchodzi na narożnik Matt wstaje i zrzuca go z niego na ziemie, sam schodzi do jeszcze jeden stół. Jeff i Matt podnoszą Rated RKO i robią Twist of Fate zabierają kluczyki i idą po sędziego. Jarrett wrzuca Cage na ring i rozstawia krzesło The Stroke głową w krzesło pin sędzia wchodzi na ring 1..2..3

 

Zwycięzca: Jeff Jarrett (Christian Cage nie może pomagać Rated RKO)

Backstage: Hadyz i Jarrett cieszą się ze zwycięstwa ale nagle przybiega do nich Shane McMahon i mówi ,że Rated RKO wyzwali ich na pojedynek. Shane dodaje, że nie będą bronili swoich pasów i nawet jeśli przegrają to ich nie stracą Jarrett wybucha śmiechem bez Cage, Rated RKO jest niczym i już mogą pogodzić się z porażką.

Tag Team Match (No Contest)

 

Hardy Boys© vs Rated RKO

Końcówka: Mecz był zacięty każda drurzyna walczyła rozważnie aby nie stracić zbyt wielu sił. Jeff bierze rozbieg i wali Dropkicka w Edga, szybko zmienia się z Mattem który wykonuje Buldoga pin 1..2.Kick Out. Matt bije Edga w narożniku, a Jeff schodzi z ringu i wrzuca na niego dwa stoły. Orton widząc co się dzieje wbiega na ring i powala Matta kiedy biegnie do Jeffa ten wyrzuca go nad siebie Orton spada na plecy kiedy Jeff się obraca dostaje Spera od Edga. W tym momencie na ring wchodzi Jarrett ale Cage i Tomko łapią go i zaczynają go atakować. Edge zadowolony nie zwraca uwagi na to, że za nim czai się Matt kiedy ten się odwraca dostaje DDT Jeff i Matt są na nogach rozstawiają stoły podnoszą Rated RKO, Twist of Fate Matt ipuje Edga 1..2..3

 

Zwycięzcy: Matti Jeff Hardy (World Tag Team Champions)

Po wygranej biegną pomóc Jarrettowi szybko radzą sobie z nimi wrzucają na ring kładą na stoły wszystkich czterech Jeff wchodzi na narożnik Swatonbomb spada na nich stoły się łamią ale Cage zdążył się odsunąć Jarrett schodzi po gitarę i uderza nią prosto w głowe Cage zadowoleni opuszczają halę.

 

Backstage: Do Hogana przybiega Kevin Nash mówiąc, że JBL nie będzie walczyć z Foleyem ponieważ nie przyjechał dzisiaj na gale. Hogan bierze kartke zapisuje coś i mówi za pięć minut mają być tu wszyscy Nash bierze kartekę i wybiega z biura.

 

4 Tag Team Table Ladder Chair Match (Trzeba ściągnąć walizkę z kontraktem na mecz o WTTC)

 

C.E.C (Drake Younger, Cloudy) vs Masked Boys (Rey Misterio, Shark Boy) vs Black Boy Sqad (Ron Killings, Jay Lethal) vs Team 3D (Devon, Ray)

 

Końcówka: C.E.C przeważali przez cały mecz ale za to Black Sqad prawie wogóle nie uczestniczył w walce dlatego mają teraz dużo sił. Na ringu są tylko Cloudy i Drake oboje schodzą po drabine i stół wrzucaja je na ring i rozkładaja drabine nad walizką. Kiedy mają zamiar wejść na nią na ring wchodzi Rey Misterio popycha drabinę i obja zawodnicy wypadają za ring Rey ustawia drabinę spowrotem i wchodz na nią śięga walizki ale Brother Rey zabiera mu ją z pod nóg lecz Rey Misterio nie spada chwyta się liny na której zawieszona jest walizka Brother Devon wchodzi na narożnik skacze ale nie trafił i sam zwija się z bulu. Wtedy interweniują Ron i Jay razem jakoś udaje im się sciągnąć Reya Misterio na ziemie. Jay robi Neckbreaker i kładzie go na stół, Ron wchodzi na narożnik Diving Legdrop, stół się łamie Ray stacza się z ringu Shark Boy chce zaatakować ale również on nie daje rady Ronowi i Jayowi. Kidy rozkładają drabine na ringu pojawiają się Drake i Cloudy mierzą się wzrokiem i zaczynają walczyć. Jay jednak dostaje Tsunami DDT od Cloudiego, a Ron wykonuje na Dreaku Clothesline. Ten moment wykożystał Team 3D który w pełnym składzie wbiegł na ring i wyczyścił go po ustawieniu drabiny zaczeli powoli wchodzi na jej sam szczyt. Jednak koło nich dojawiły się jeszcze dwie drabiny ustawione przez Masked Boys i C.E.C. Teraz na górze trwają przepychanki. Wtedy nja ringu pojawiaja się Ron i Jay zpychają wszystkie drabiny i sami wchodzą po walizke co im się udaje.

 

Zwycięzcy: Black Boy Sqad

 

Backstage: Biuro Hogana jest wypchane po brzegi są tam: Mick Foley, Sandman, RVD, Sabu, CM Punk, Hardcore Holly, Raven, Sting, Abyss, Mark Hendry, Rhyno, Nick Gage, Necro Butcher, Justice Pain, Grin Reefer. Hogan po uspokojeniu towarzystwa oświadcza, że oni wszyscy zmierzą sie w 15 Man Battle Royal o Hardcore Championship.

 

15 Man Battle Royal (Hardcore Championship)

 

Mick Foley vs Sandman vs RVD vs Sabuvs CM Punk vs Hardcore Holly vs Raven vs Sting vs Abyss vs Mark Hendry vs Rhyno vs Nick Gage vs Necro Butcher vs Justice Pain vs Grin Reefer

 

Końcówka: Na ringu zostali Mick Foley, RVD, Raven, Abyss, Rhyno, Necro Butcher, Grin Reffer. Wszyscy zawodnicy oprucz Abyssa który pokazuje kto tu jest najlepszy, lerzą na ring. Abyss chwyta RVD zatacza koło i chce go wyrzucić ale ten desperacko trzyma się liny i stoi na zewnątrz ringu. Rhyno przygotowuje się do Gore bierze rozbieg, Abyss się odwraca i wpada na niego Rhyno, potrącając RVD który wypada za ring. Reffer i Butcher którzy od początku wspuł pracują zaczynją dreczyć mocno poturbowanego Ravena, doprowadzają go do naożnika i na przemian każdy z nich wykonuje serię ciosów. Mick Foley wykorzystuje to, że inni zawodnicy pochłonięci są walką i zakłada Mr.Socko. Podchodzi do Necro Butchera i wpycha mu ją do buzi. Wtedy Raven przejmuje inicjatywę nad Grinem. W między czasie Rhyno został weliminowany przez Abyssa. Mick Foley podnosi zmęczonego Butchera i pcha go na Abyssa ten przytomnie podnosi go nad siebie podchodzi do lin i Body Press Drop za ring Butcher już się nie liczy. Zostało czterech zawodników Foley i Abyss sprzedają sobie Punche, a Raven dostaje Piledrivera od Grina. Który wchodzi na narożnik lecz zauwarza to Abyss i zpycha Grina poza ring. Foley szbko uderza Abyssa Clotheslinem. Raven zachodzi Foleya od tyłu i robi Reverse DDT, po czym robi na Abyssie Raven Effect DDT. Kiedy jednak podnosi Foleya chcąc go wyrzucić za ring ten zapiera się na linach i nie daje się wypchnąć. Abyss dochodzi do siebie robi Suplex na Ravenie i Clothesline na Foleyu. Podnosi Ravena i wyrzuca go za ring ale gdy się odwraca Foley wpada na niego z ogromnym impetem. Abyss całą masą ciała opiera się na linach. Foley bierze rozbieg pcha Abyssa dwoma rękoma ten wypada i Foley wygrywa mecz.

 

Zwycięzca: Mick Foley nowy Hardcore Champion

 

 

Koniec gali MWF schodzi z anteny.

 

Proszę o oceny i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Triple H

  1

 • Undertaker_4don

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Yeah Hardys Wygrali :D

 

Fajne Diary :)

 

I Foley Mistrzem Hardcore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Grins
   Nie próżnują mimo że nie ma już z nami Braya Wyatta proma dalej stoją na zajebistym poziomie, mamy tutaj pełno wskazówek odnośnie jaskini Platona którą Bray Wyatt i Bo Dallas odwiedzili po opuszczeniu WWE, jest wskazówka że ktoś uwolnił piątkę postaci czyli wszystko wskazuje na to że zobaczymy 5 osób w stajni czyli za pewnie Bo Dallas, Alexa Bliss, Braun Strowman, Eric Rowan, Matt Hardy któremu skończył się kontrakt z AEW i spamuje na twitterze kodami QR. 
  • IIL
  • Grins
   Jakaś mała czystka, w sumie zwolnieni zostali nieistotni zawodnicy, Jinder to powinien się cieszyć że chociaż w tym roku dostałaś jakiś segment z The Rockiem, można rzec że był najgorszym mistrzem w historii WWE jak dla mnie oczywiście... Veer to nie wiedział kiedy wgl zadebiutuje i w jakim rosterze będzie xD  Jestem podobnego zdania co CzaQ szkoda Xii... Jakiś potencjał tam był ale nie został wykorzystany, a szkoda mogli chociaż ja cofnąć do NXT i dać jej większy push. 
  • Attitude
   W nocy z soboty na niedzielę pojawiły się informacje o zwolnieniach z WWE. Z listy osób, które pożegnały się z organizacją w oczy najbardziej rzuca się Jinder Mahal. W końcu to m.in były WWE Champion. To drugi raz, gdy Mahal opuszcza WWE. Był tam w latach 2010-14. A potem powrócił w 2016 roku. Oprócz tego WWE zwolniło Veera, Sangę, Xyona Quinna i Xię Li. Każda z tych gwiazd ma klasyczną klauzulę zakazu występów dla innych organizacji przez trzy miesiące. Póki co nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnych odejść.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • PpW
×
×
 • Dodaj nową pozycję...