Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

CZW Diary "Restore the Order" - Episode 3


RVD

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

CZW Diary "Restore the Order" - Episode 3

 

 

CZW "Best of the Best 7" - 28.07.07, ECW Arena, Philadelfia

 

Six years ago began the history of one from the best tournaments in the world...

 

2001 - ... the winner and Best of the Best - The W*inger

 

2002 - .... 1...2...3 - the winner is Trent Acid!

 

2003 - .... Best of the Best is B-Boy!

 

2004 - .... Sonjay Dutt is the Best of the Best!

 

2005 - .... Quack Quack!

 

2006 - .... Yes! Ruckus is the Best of the Best!

 

2007 - .... ???

 

And tonight 12 guys will fight for the name of the "Best from the Best" in the the wildest hall of the world - ECW Arena!

 

Niles Young - former CZW World Junior Heavyweight Champion

 

JC Ryder - former member of The New Jersey All-Stars

 

Cheech - unpredictable

 

Cloudy - great talent

 

Derek Frazier - former CZW World Junior Heavyweight Champion

 

Scorpio Sky - the new face from BLK OUT

 

El Generico - the generic luchadore

 

Jason Cross - former star from NWA Wildside and TNA

 

Delirious - chemical furious

 

El Ligero - british luchadore

 

Pac - the great british talent

 

Masato Yoshino - not to the stop

 

Tonight is a big day of high flying on the world.

 

1 Night, 12 Man, 9 Rounds, 1 Winner... it's time to begin 7TH ANNUAL CZW BEST OF THE BEST TOURNAMENT!

 

 

Pora rozpocząć siódme w historii "Best of the Best". Sama gala zgromadziła ok. 450 widzów w ECW Arena, co jest jak na chwilę obecną dobrym rezultatem dla CZW, jednak w porównaniu z poprzednimi turniejami, jednak dość słabym.

 

Best of the Best 7 - Round 1

JC Ryder vs. Derek Frazier /w. Noel Harlow vs. Cloudy

Pierwsza walka w pierwszej rundzie tegorocznego turnieju "Best of the Best 7". Match wyszedł bardzo dobrze, zwłaszcza z ciekawej strony pokazali się Ryder oraz Cloudy. Koniec walki, Ryder robi na Cloudy'm Shake 'N Bake. Pin, 1...2...Cloudy robi kick out. Po chwili na Ryder'a z Top-Rope Crossbody skacze Frazier. Frazier nie pinuje Ryder'a, lecz chwyta go i robi mu Guillotine Face Driver. Pin, 1...2.... przerywa Cloudy. Cloudy wyrzuca Frazier'a z ringu, po czym chwyta Ryder'a i robi mu Tsunami DDT. Pin, 1...2...3 - Cloudy wygrywa! Do drugiej rundy awansują Cloudy i Derek Frazier!

 

Best of the Best 7 - Round 1

Delirious vs. El Ligero vs. Niles Young /w. Noel Harlow

Walka ta to debiut w CZW Delirious'a oraz El Ligero. Widownia przyjęła ich bardzo dobrze. Początek walki, to seria Planch w wykonaniu Ligero oraz Delirious'a. Później walka nieco zwolniła tempo, jednak nadal był to naprawdę dobry match. Koniec walki, Young robi na Ligero Bam-Mar-Chaira. Pin 1...2...przerywa Delirious, których momentalnie chwyta Young'a i robi mu Shadows Over Hell. Pin, 1...2...3 - Delirious zwycięża! Do drugiej rundy awansują Delirious i El Ligero.

 

Best of the Best 7 - Round 1

Cheech vs. Masato Yoshino vs. Scorpio Sky

Yoshino dostał od publiczności mega pop. Początek walki był niesamowity, bowiem cała trójka brawlowała ze sobą na ringu, a dodatkowo Yoshino po raz kolejny dał popis niesamowitej szybkości, na co publiczność zareagowała ogromnym popem. Podczas walki mieliśmy kilka bardzo widowiskowych akcji, jak chociażby Springboard First Drop Cheech'a na Sky'u, Top-Rope Moonsault Headbutt Drop Sky'a na Yoshino, czy też Apron Dive Rana'e Yoshino na Cheech'u. Ostatecznie walkę wygrał Sky, po tym jak zrobił Double Stunner na Yoshino oraz Cheech'u, po czym odliczył tego drugiego. Do drugiej rundy awansują Yoshino oraz Sky.

 

Best of the Best 7 - Round 1

Pac vs. Jason Cross vs. El Generico

Świetny i na samym końcu bardzo dramatyczny pojedynek. Podczas walki widownia chantowała "This match rulz!". Jednym z najlepszych spotów który miał miejsce w tej walce to zdecydowanie Spingboard Shooting Star Press Pac'a na Cross'e oraz Generico poza ring! Koniec walki, Cross powala Generico, po czym wchodzi na top-rope i chce zrobić Crossfire, lecz Generico wstaje i mu na to nie zezwala. Generico po chwili robi mu na top-rope BRAINBUUUSTAAAHHH!!!, po czym poprawia z 450 Splash i go pinuje! El Generico i Pac tym samym awansują do drugiej rundy turnieju!

 

CZW World Tag Team Championship

Tag Team Elimination Match

BLK OUT © /w. Robby Mireno vs. Team AnDrew vs. DJ Hyde & Mitch Ryder vs. Northstar Express

Dobry tag team match, chociaż zawsze mógłby być lepszy. Jako pierwszy został wyeliminowany team Northstar Express po tym jak DJ Hyde zrobił Shadow Driver na Ryan'e Cruz'e. Jako drugi został wyeliminowany team DJ Hyde & Mitch Ryder po tym jak "oślepiony" przez Robby'ego Mireno DJ Hyde zrobił na Mitch'u Ryder'e Summoning Lariat, po którym Sabian zrobił La Niableena Senton i go spinował. Po tej eliminacji Mitch Ryder był wściekły na DJ'a. Ostatecznie wygrało BLK OUT po tym jak Ruckus zrobił Hate Crime na Drew Gulak'u. Tym samym BLK OUT obroniło CZW World Tag Team Titles.

 

Po walce doszło do brawlu pomiędzy BLK OUT a Team'em AnDrew. Oba team'y stoczą ze sobą walkę podczas kolejnej gali CZW w ECW Arena, tym razem dopiero we wrześniu.

 

CZW World Junior Heavyweight Championship

3 Way Dance Match

Grim Reefer © vs. Player Uno vs. Ryan McBride

Zupełnie przeciętny pojedynek. W trakcie trwania walki nic specjalnego się nie działo, chociaż były 2 ciekawe akcje takie jak Tombstone Piledriver Reefer'a na Uno oraz Springboard Splash McBride'a na Reefer'e. Ostatecznie walkę wygrał Reefer po tym jak założył Chronic Crossface na McBride i ten tapował. Grim Reefer nadal pozostaje CZW World Junior Heavyweight Championem.

 

Zostało ogłoszone, że CZW w sierpniu organizuje 2 gale poza ECW Arena, a do Filadelfii powraca dopiero we wrześniu.

 

Best of the Best 7 - Round 2

Derek Frazier /w. Noel Harlow vs. Cloudy

No i pora na pierwszą walkę w drugiej rundzie turnieju. Dobry pojedynek. Początek bardzo żywy z ciekawą wymianą ciosów. Później tempo nieco siadło, jednak nie szło się specjalnie nudzić oglądając go. Koniec walki, Step Over Cradle Frazier'a. Pin, 1...2...Cloudy robi kick out. Frazier w natarciu, Bridging Double Leg Pickup Roll Up - znowu liczenie do 2. Frazier robi Pure Impact, lecz Cloudy rewersuje to i zaczyna wirować wokół Derek'a na końcu robiąc mu Headscissors. Cloudy chwyta Fraziera i poprawia z Flipping Powerbomb. Pin, 1...2.....3 - Cloudy wygrywa i awansuje do finału BOTB7!

 

Best of the Best 7 - Round 2

Delirious vs. El Ligero

Bardzo śmieszny pojedynek, z którego wyszło coś a'la Delirious vs. El Generico z IWA Mid-South "We're No Joke". Koniec walki, Ligero robi Mexican Wave. Pin, 1...2.... Delirious robi kick out. Po paru chwilach Delirious był w natarciu. Zrobił na Ligero Slingshot Neck Snap, po którym założył mu Cobra Clutch Crossface. Submission ten nie dał jednak oczekiwanego rezultatu, bowiem Ligero doczołgał się do lin. Teraz Ligero w natarciu, chce zrobić C4L lecz Delirious rewersuje to w Gutbuster. Delirious chwyta Ligero i robi mu Chemical Imbalance II. Pin, 1...2....3 - Delirious awansuje do finału Best of the Best 7!

 

Best of the Best 7 - Round 2

Masato Yoshino vs. Scorpio Sky

Walka tocząca się praktycznie w tempie znanym z lucha libre. Zawrotne tempo i skakanie po linach to znak szczególny tego match'u. Walka także miała w sobie dość dużą dozę techniki, więc wyszedł z tego naprawdę ciekawy i miły dla oka match. Walkę ostatecznie wygrał Yoshino po tym jak Scorpio Sky tapował po Sol Naciente.

 

Best of the Best 7 - Round 2

Pac vs. El Generico

Walka spotowa i zarazem bardzo widowiskowa. Nie sposób wymienić wszystkich akcji jakie miały miejsce w trakcie tego match'u. Zdecydowanie najlepszy był koniec walki, kiedy to Pac zakończył match za pomocą Double Jump Shooting Star Leg Drop! Po walce Pac i Generico otrzymali od publiczności wielkie brawa za to co pokazali podczas walki.

 

Na ringu pojawili się Jon Dahmer oraz CJ O'Doyle, którzy wyzwali Nick'a Gage'a oraz Nate Hatred'a na walkę podczas sierpniowej gali CZW w Dover. Po chwili zaczęła grać muzyka H8 Club i zjawił się Nate Hatred. Hatred stał na ringu i patrzył się na O'Doyle'a oraz Dahmer'a. Zaczęła grać Mettalica i zjawił się Nick Gage! Gage i Dahmer rzucili się na Dahmer'a i O'Doyler'a, pobijając ich dość dotkliwie. Gage i Hatred uścisnęli sobie dłonie. Tym samym H8 CLUB POWRÓCIŁO!

 

CZW World Heavyweight Championship

Justice Pain © vs. "Anarchist" Arik Cannon

Świetny, przepełniony strong style'm pojedynek! W czasie walki mieliśmy cały grad Forearm'ów, Chops'ów oraz German Suplex'ów. Podczas walki widownia chantowała prawie co chwilę "This is awesome!". Koniec walki, Pain i Cannon bardzo mocno zmęczeni długim, bo ponad 20 minutowym pojedynkiem. Cannon robi na Burning Hammer. Pin, 1...2....Pain robi kick out! Pain i Cannon bardzo wolno podnoszą się. Starcie pośrodku ringu, Cannon robi Belly to Belly Suplex. Pin, 1...2... liczenie tylko do 2. Cannon chwyta Pain'a i raz jeszcze chce zrobić mu Belly to Belly Suplex, lecz ten wyślizguje mu się i po chwili serwuje mu Pain Thriller! Pin, 1...2.....3 - Justice Pain wygrywa!

 

Best of the Best 7 - Final

4 Way Dance Elimination Match

Cloudy vs. Delirious vs. Masato Yoshino vs. Pac

Walka godna finału "Best of the Best 7". Początek walki był dosyć niemrawy, jednak później match zyskał na szybkości i nikt już nie przebierał w środkach, bowiem każdy miał w głowie tylko jedno - wygrać Best of the Best 7. Jako pierwszy został wyeliminowany Delirious, po tym jak Yoshino założył mu Sol Naciente i ten był zmuszony do tapowania. Jako drugi odpadł dość nieoczekiwanie Masato Yoshino, który został odliczony po fenomenalnym 630 Splash w wykonaniu Pac'a! Na ringu pozostali już tylko Cloudy oraz Pac. Widownia zaczęła chantować "Let's Go Pac!" oraz "Let's Go Cloudy!". Koniec walki, Pac robi Swinging Single Arm DDT. Następnie wchodzi na top-rope i chce zrobić Shooting Star Leg Drop, lecz Cloudy wstaje! Cloudy wchodzi na top-rope i zaczyna walczyć z Pac'em. Wymieniają się serią Chops'ów. Pac chce zrobić Cloudy'emu Top-Rope Powerbomb, lecz ten w ostatniej chwili ześlizguje mu się, po czym robi TOP-ROPE REVERSE HURRICANRANA PILEDRIVER!!! Głośne chanty publiczności "Oooh Shit!". Pin, 1....2.............3 - zwycięża Cloudy! Cloudy wygrywa CZW "Best of the Best 7"!!!

 

Po walce Cloudy wyzwał Grim Reefer'a na walkę o CZW World Junior Heavyweight Title! Do tej walki dojdzie we wrześniu, kiedy CZW powróci do ECW Arena z kolejną swoją galą.

 

Gala zakończyła się w momencie kiedy Cloudy celebrował zwycięstwo wśród wszystkich uczestników turnieju.

 

 

 

A oto karta na CZW "Tournament of Death 6" - 11.08.07, Smyrna, DE

 

Tournament of Death 6 - Round 1

Danny Havoc vs. Diehard

 

Tournament of Death 6 - Round 1

Shank Dorsey vs. DJ Hyde

 

Tournament of Death 6 - Round 1

Coke Hane vs. Brandon Prophet

 

Tournament of Death 6 - Round 1

Toby Klein vs. Brain Damage

 

Tournament of Death 6 - Round 1

Drake Younger vs. Insane Lane

 

Tournament of Death 6 - Round 1

Necro Butcher vs. Bull Pain

 

 

 

Non-Tournament Matches

 

4 Way Dance Match

Twiggy vs. Drew Gulak vs. Greg Excellent vs. Pelle Primeau

 

#1 Contender's Match for CZW Ultraviolent Underground Title

Hellaware Assassin vs. Tank vs. Vortekz

 

Justice Pain & Cloudy vs. "Anarchist" Arik Cannon & Grim Reefer

 

 

Potwierdzone stypulacje:

- Fans Bring the Weapons Death Match

- Caribbean Spidernet Death Match

- Ultraviolent Tables, Ladder's & Lighttubes Death Match

- Lighttubes Ropes & Lighttubes Corners Death Match

- 2 Out of 3 Lighttubes Log Cabin's Death Match

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 6
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • RVD

  3

 • Dejv

  1

 • Juppozo

  1

 • Triple H

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

Idziesz z diary jak burza. Bardzo ciekawa częsć, a co najlepsze, dzięki Tobie wiem że taki turniej istnieje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Tez juz wiem ze istnieje ;)

 

I Kolejne Fajniutkie Diary ;)

 

Ile Zajmuje Ci Napisanie Jednego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

Nad tym z przerwami siedziałem ok. 2 godziny. Chociaż już udawało mi się napisać tekst w godzinę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 977
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.11.2003
 • Status:  Offline

Bardzo fajna odsłona :). Niestety,ale raczej nie ma co liczyć na tak ciekawą odsłoną Best of the Best 7. Czekam na diary z TOD ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  674
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.03.2006
 • Status:  Offline

Czekam na diary z TOD

 

A ja czekam na TOD :D , ale karta nie powala :(

 

Fajne diary , czekam na więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

Chcecie diary z TOD? Proszę bardzo - już jest! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...