Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

MWF PPV Title Hill


Undertaker_4don

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Rozpoczyna się gala PPV TITLE HILL. Na ring wchodzi King Booker! Zwraca się do publiczności, mówiąc że teraz zaprezentuje swój Team o nazwie Black Boy Sqad! Na ring wchodzą po kolei Shelton Benjamin, Viscera, Lashley, Ron Killings, Jay Lethal, Mark Hendry! Booker ogłasza że teraz oni będą rządzić MWF w tym momencie na ring wbiegają Jeff Jarrett, Steve Austin, Christian Cage, Ric Flair, Petey Williams, John Cena wywalają ich z ringu i cieszą się jak dzieci Flair bierze mikrofon i pyta się czy to wszystko na co ich stać. Przy wyjściu Booker mówi że jeszcze się przekonają co znaczy potęga Black Boy Sqad.

 

Ultimate X Match (Lightweight Championship)

 

Rey Misterio vs Shark Boy vs Shelton Benjamin

 

Końcówka: Shelton kopie Reya w narożniku pod jego nieuwagą Shark łapie się rękoma lin i próbuje dojść do pasa ale Shelton zdołał to zauważyć i ściąga Sharka chwytając go za nogę teraz on stał się obiektem zainteresowania Sheltona, Rey rozpędza się i sprzedaje Dropkick Sheltonowi w plecy! Pomaga wstać Sharkowi i zabierają się a niego Rey robi Hurracanrana a Shark z narożnika Dead Sea Drop obaj wchodzą na narożniki i próbują dojść do pasów ale wtedy na ring wbiegają Ron Killings i Jay Lethal ściągają obu i zaczynają ich bić. Wyrzucają ich za ring i pomagają Sheltonowi wstać ten dostaje się na lin i zdobywa pas.

 

Zwycięzca: Shelton Benjamin nowy Lightweight Champion

 

Backstage: Mick Foley wniega do gabinetu Hogana z jakimiś papierami w ręce. Hogan pyta się go o co chodzi. Foley daje mu papiery i mówi że ma kontrakty z nowymi zawodnikami o które Hogan prosił. Dopowiada że będzie musiał teraz kogoś zwolnić. Hogan uśmiecha się i pozwala Foleyowi iść.

 

Nowi zawodnicy to: Drake Younger, Cloudy, Nick Gage, Necro Butcher, Justice Pain, Grin Reefer

Ladder Match (Intercontinental Championship)

 

Chris Benoit© vs Christopher Daniels

 

Końcówka: Daniels chwyta Benoit i robi Angel Wings, schodzi z ringu po drabinę rozkłada ją niedość starannie wchodzi ale nie może dosięgnąć pasa wtedy Benoit chwyta Danielsa Powerbomb i sam Benoit wchodzi na drabinę ale i on nie może dosięgnąć pasa a więc patrzy gdzie leży Daniels i Diving Headbutt, ustawia drabinę bardzo powoli ale dokładnie na pasem wchodzi ale Daniels popycha drabinę nogą Benoit leci z drabiną ale zostaje na ringu Daniels zastanawia się chwile wchodzić czy wykończyć Benoit w końcu bierze się na Chrisa ale ten sprzedaje mu serie Chopów obiega Danielsa Triple German Suplex, z trzecim razem Daniels wypada z ringu Benoit wchodzi po drabinie i zdobywa pas.

 

Zwycięzca: Chris Benoit obronił Intercontinental Championship

 

Backstage: Rey z Sharkiem wchodzą do biura Hogana przeglądającego papiery. Mówią mu że zakładają Tag Team Masked Boys. Hulk mówi to się dobrze składa ponieważ ni tylko oni zakładają Teami będą mogli z nimi walczyć na następnej gali Cloudy, Drake Younger mają C.E.C (Crazy Extreme Children) i przedstawiciele Black Boy Sqad w Tag Teamach Ron Killings i Jay Lethal.

 

Ambulance Match (Hardcore Championship)

 

Raven vs Sting

Końcówka: Sting popycha Ravena na liny Big Boot wsadza jego głowę między nogi Powerbomb. Zadowolony spycha go z ringu i idzie z nim do karetki kiedy są przy ambulansie Raven zaczyna atakować Stinga sprzedaje mu parę Punchy i robi Neckbreaker podnosi Stinga Raven Effect DDT wrzuca Stinga do karetki chce zamknąć drzwi ale te blokuje noga Stinga. W tej chwili wbiega Mick Foley parę razy głowa Ravena ląduje na ścianie ambulansu, Pieledriver i do karetki zamyka drzwi sędzia kończy mecz.

Zwycięzca: Brak Rezultatu

Po meczu Foley mówi że to on będzie pierwszym Hardcore Championem.

 

Backstage: Na Ekranie lecą urywki wszystkich walk Hardyz i Rated RKO. Hardyz rozmawiają z postacią w cieniu o tym czy pomoże im jeśli Christian wejdzie na ring aby pomóc Rated RKO Ten skina głową w geście tak. Bracia zadowoleni idą na mecz.

 

Tag Team Match (World Tag Team Championship)

 

Rated RKO© vs Hardyz

Końcówka: Rated RKO od początku walki nie dali zmienić się Matowi, pracowali nad nim cały dotychczasowy czas. Orton łapie mata do RKO ale ten oswobadza się i zmienia się z Jeffem który powala Ortona Clothesline, zwala Edga z narożnika i teraz zabiera do narożnika wchodzi nad niego parę Punchy i Enznigiri. Orton wypada za ring Hardyz razem biorą się za Ortona ale Edge robi Spear na Macie lecz niefortunnie razem wpadają w schody. Jeff zabiera Ortona na ring Twist of Fate pin ale Edge przerywa wtedy dopada go Matt i tez robi Twist of Fate na ring chce wbiec Christian Cage ale już na rampie zatrzymuje go Jeff Jarrett ze swoją gitarą która od razu ląduje na głowie Cage. Jeff robi Swaton Bomb na Ortonie 1..2..3

Zwycięzcy: Matt i Jeff Hardy nowi World tag Team Champion

Po meczu Jarrett bierze mikrofon i wyzywa Christiana na pojedynek ten który przegra nie będzie mógł towarzyszyć swojej drużynie. Christain przyjmuje wyzwanie.

 

Backstage: Shawn Michaels idzie do biura przed którym stoi ochroniarz nie chce go przepuścić Superkick załatwia sprawę Shawn wchodzi do gabinetu i przerywa dobrą zabawę Hogana z Sandmanem, Shawn wygląda na zdziwionego Hogan mówi że bronią na palu będzie dzisiaj Kendo. Shawn protestuje Sandman wybucha śmiechem Hogan mówi że decyzja już zapadła. Michaels zdenerwowany opuszcza biuro.

 

Hell in a Cell Match (Cage Championship)

 

Kane vs Umaga / Armando Estrada

 

Końcówka: Kane robi Scoop Slam na Umadze i schodzi z ringu po stuł podnosi Umage chce zrobić Chokeslam ale on wywija mu się i robi Back Drop szybko zakłada Sleepera na Kane ale ten jakoś się z niego wywija Uamga idzie po pineski i rozsypuje je na stole. Umaga podchodzi do Kane ale ten pcha go na liny Sidewalk Slam Kane wyciąga rękę do Chokeslam Umaga wstaje a Kane chwyta go za szyje i idzie w kierunku stołu robi swój finisher

i Umaga łamie stół mając pineski na plecach pin 1..2..3

Zwycięzca: Kane nowy Cage Champion

 

Kiedy klatka się podnosi Armando uderza krzesłem Kane ten nic nie czuje łapie Armanda Tombstone Piledriver i z uśmiechem schodzi z pasem z ringu.

 

Backstage: Foley spotyka Hogana ten zaczyna na niego krzyczeć za to co zrobił w Ambulance Match. Jednak pozwala mu walczyć o Hardcore Championship jeśli wygra z JBL na następnej gali.

 

Item on a Pale Match (MWF Championship)

 

Sandman© vs Shawn Michaels

 

Końcówka: Poza ringiem Sandman pcha Shawna na schody ten wpada w nie z ogromną siła. Wchodzą na stół komentatorski przy który siedzi Andrzej Supron który karze Sandmanowi wynosić się stąd ten pokazuje mu środkowy palec i robi Russian Leg Sweep stół się łamie Shawn krwawi a Sandman kieruje się w stronę narożnika po Kendo kiedy już je zdejmuje idzie do Shawna który już wstał Sandman zamachuje się ale natrafia na Superkicka Michaelsa ten również idzie po swoje kendo Sandman wchodzi na ring razem uderzają i trafiają Kendo w Kendo które wylatują im z rąk Sandman desperacko rzuca się po swój kij zadowolony wstaje ale dostaje Sweet Chin Music Michaels podnosi swoje Kendo i uderza Sandmana

 

Zwycięzca: Shawn Michaels nowy MWF Champion

 

Backstage: Kevi Nash rozmawia z Jeffem Jarrettem. Jeff mówi że skończyło mu się podobać wchodzenie Cage na mecze Rated RKO dodaje że już Rated RKO nie zdobędą pasów w taki sposób jak poprzednio. Na ekranie pokazują się urywki meczów eliminacyjnych do WHC które odbędzie się z chwile. Ukazuje się na Hogan mówiąc że ten zawodnik który zostanie wyeliminowany a interweniuje jeszcze w tym meczu będzie zwolniony. Ponieważ pewna kultura obowiązuje.

 

MAIN EVENT

 

Elimination Chamber Match (World Heavyweight Championship)

 

Goldberg vs Undertaker vs Lashley vs Chris Masters vs Samoa Joe vs Triple H

 

Końcówka: Na ringu są Goldberg, Masters, Lashley, Samoa Joe a w boksach Triple H i Undertaker. Joe robi na Goldbergu Jump Enzugiri Lashley podnosi go Dominator pin 1..2...3 Goldberg odpada. Masters zakłada Master Lock na Joe ale Lashley robi Spear pin na Mastersie 1..2..3 Masters wyeliminowany Goldberg i Master zdenerwowani wychodzą z klatki światło gaśnie otwiera sie boks Triple H który powala Clotheslinem Joe łapie Lashleya Reverse Brainbuster wkłada jego głowę miedzy nogi Pedigree pin 1..2..shoulder up wtedy dopada go Joe wyrzuca go na kraty i znęca się nad HHH trze jego głowę która krwawi o klatkę ostatni boks się otwiera wchodzi Undertaker zabiera się za zmęczonego Lashleya pcha go na narożnik i przygniata go ciałem Chokeslam pin 1..2..3 Lashley odpada idzie do Triple H razem z Joe wrzucają go na ring zaczynają robić razem akcje Double Chokeslam kiedy Undertaker się odwraca Joe zaczyna go atakować pcha go na liny nie trafia Clotheslinem a Taker robi Flying Lariat, Triple H wstaje atakuje Takera z kolana szybko robi DDT i biegnie w stronę Joe który powoli wstaje Low Blow Joe spada na ziemie HHH chce zrobić Pedigree ale Taker łapie Game i robi na nim Body Press Slam wsadza głowę między nogi Last Ride chce przejść po pinu ale Joe popycha go a ten wpada na liny i spada plecami na stalowe kraty Joe szybko doprowadza HHH do narożnika Muscle Buster pin 1..2..3 Triple H wyeliminowany Joe idzie po Takera ale ten pcha go na boks ten wpada z impetem rozbijając szybę i wpada do środka Taker podnosi go i wrzuca na ring ten jakoś wstaje gdy Taker próbuje go chwycić ten sprzedaje mu Tornado DDT Joe wchodzi na narożnik Diving Body Slam ale Undertaker odsuwa się wstaje Tombstone Piledriver pin 1..2..3

Zwycięzca: Undertaker nowy World Heavyweight Champion

 

MWF schodzi z anteny.

 

Proszę o oceny i uwagi.

Edytowane przez Undertaker_4don
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 6
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Triple H

  2

 • Undertaker_4don

  2

 • bRaYo

  1

 • ar3z

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Fajne Diary chyba twoje najlepsze jak dotychczas ;)

 

Noi Hardy Są Mistrzami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 858
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.02.2007
 • Status:  Offline

to pierwsze twoje Diary ktore przeczytalem i czyta sie fajnie :) tylko szkoda ze Rey nie wygral Ultimate X Match
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  941
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.12.2005
 • Status:  Offline

Shelton kolei Reya w narożniku pod jego nieuwagą Shark łapie się

 

Przetłumacz mi na język polski co oznacza te zdanie.

 

Gala taka sobie. Nic szczególnego.

 

Noi Hardy Są Mistrzami

 

Zaczyna mnie wkurzać te twoje markowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Już poprawiłem mały błędzik. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  162
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  02.09.2006
 • Status:  Offline

może być, choć nie jest świetna. Popracuj nad przecinkami bo ich prawie nie ma. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Shelton kolei Reya w narożniku pod jego nieuwagą Shark łapie się

 

Przetłumacz mi na język polski co oznacza te zdanie.

 

Gala taka sobie. Nic szczególnego.

 

Noi Hardy Są Mistrzami

 

Zaczyna mnie wkurzać te twoje markowanie :D

 

Spróbuj sie przydzwyczaic mojego brata tez wkurza to ze strasznei lubie Hardych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...