Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

CZW Diary "Restore the Order" - Episode 1


RVD

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

CZW Diary "Restore the Order" - Episode 1

 

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że diary postanowiłem pisać od nowa, aby przedstawić jak powinna obecnie wyglądać sytuacja w CZW po ostatnich głośnych zajściach których byliśmy a w zasadzie do teraz jesteśmy świadkami. Diary nie będzie pisane na podstawie EWR'a, lecz całość powstaje w mojej głowie, tak jak to było w przypadku poprzedniej edycji. Może to wpłynąć na długość każdej gali, gdzie jedna może być bardziej szczegółowo rozpisana a druga mniej. Wszystko to zależne jest od wolnego czasu jakim dysponuje oraz chęci bawienia się w bardziej szczegółowe rozpisywanie walk. Częstotliwości ukazywania się każdego z epizodów nie ustalam z góry, chociaż będę starał się wypuścić z 1-2 odcinki tygodniowo. Nie wiem jak długo będzie się takowe diary ukazywać, ale będę starał się aby było ukazywało się możliwie najdłużej.

 

Teraz kilka informacji wstępnych:

 

Roster federacji (zgodny z oficjalnym rosterem CZW):

- Andy Sumner

- Brain Damage

- Cheech

- Chrissy Rivera (manager)

- CJ O'Doyle

- Cloudy

- Danny Havoc

- Derek Frazier

- DJ Hyde

- Drake Younger

- Drew Gulak

- Greg Excellent

- Grim Reefer

- Javi Air

- JC Ryder

- Jon Dahmer

- Justice Pain

- Maven Bentley (komisarz federacji)

- Mitch Ryder

- Nate Hatred

- Necro Butcher

- Nick Gage

- Niles Young

- Noel Harlow (manager)

- Robby Mireno (manager)

- Ruckus

- Ryan McBride

- Sabian

- Toby Klein

- Vortekz

 

Obecni mistrzowie:

- CZW World Heavyweight Champion: Justice Pain

- CZW Iron Man Champion: DJ Hyde

- CZW Ultraviolent Underground Champion: Drake Younger

- CZW World Junior Heavyweight Champion: Vortekz

- CZW World Tag Team Champions: Ruckus & Sabian

 

Najważniejsze gale w federacji:

- "Best of the Best 7" (28 lipiec)

- "Tournament of Death 6" (11 sierpień)

- "Night Of Infamy 6" (10 listopad)

- "Cage Of Death 9" (15 grudzień)

 

 

Karta na najbliższą galę CZW "Restore the Order" - 12.05.07, ECW Arena

 

6 Way Dance Match

Javi Air vs. Greg Excellent vs. Ryan McBride vs. ??? vs. ??? vs. ???

 

Team AnDrew vs. Cheech & JC Ryder

 

CZW World Junior Heavyweight Championship

Vortekz © vs. Sabian

 

#1 Contender's Match for CZW World Junior Heavyweight Title

Derek Frazier vs. Cloudy vs. Grim Reefer

 

Return of Nick Gage

Nick Gage & CJ O'Doyle vs. Nate Hatred & Jon Dahmer

 

CZW Iron Man Championship

4 Way Dance Elimination Match

DJ Hyde © vs. Toby Klein vs. Mitch Ryder vs. Necro Butcher

 

Barbed Wire Tables Match

"Psycho Shooter" Drake Younger & Danny Havoc vs. Vulgar Display of Power (Brain Damage & Deranged)

 

CZW World Heavyweight Championship

Justice Pain © vs. Ruckus

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------

CZW "Restore the Order" - 12.05.07, ECW Arena

 

Gala zgromadziła ok. 350 widzów, co jest w miarę dobrą oznaką po tym jak Zandig miesiąc wcześniej najechał pod adresem fanów.

 

6 Way Dance Match

Javi Air vs. Greg Excellent vs. Ryan McBride vs. Darin Corbin vs. Ryan Cruz vs. Pelle Primeau

Dobry opener gali. Podczas walki, Corbin i Cruz współpracowali ze sobą, dlatego, że na scenie niezależnej tworzą team Northstar Express. Kilka minut do końca walki. Primeau robi na Excellent'e DDT i chce go spinować, lecz pin przerywa Air. Javi brawluje z Corbin'em robiąc mu Cobra Clutch Suplex, lecz uzyskuje tylko 2 count. W tym samym czasie poza ringiem Cruz robi na McBride Reverse Mat Slam, następnie odbija się od barierki i skacze na niego z Asai Moonsault! Na ringu, Air wchodzi z Corbin'em na top-rope i chce zrobić mu Frankensteiner. Jednak na ring wlatuje Ryan Cruz, który chwyta Javi'ego i robi mu Powerbomb, tak, że ten ciągnie za sobą Corbin'a robiąc mu Superplex! Głośne chanty publiczności "CZ-Dub!". Na ring powraca Pelle Primeau, który zakłada na Javi'm Roll Up, lecz ten robi kick out. Po chwili pojawiają się na ringu Greg Excellent oraz McBride, którzy czyszczą ring, przy okazji serwując Primeau'owi Double Dropsault. McBride i Excellent brawlują na ringu między sobą. Po chwili Greg chce zrobić Tiger Suplex '85, lecz McBride kontruje to w Cradle Neckbreaker! McBride momentalnie wchodzi na top-rope i skacze z 450 Splash. Pin, 1...2...przerywa Javi Air! Air chwyta McBride'a i wyrzuca go ponad linami, tak, że wlatuje w stojących poza ringiem Corbin'a, Cruz'a oraz Primeau. Po chwili Excellent atakuje Air'a, robiąc mu Tiger Suplex '85! 1...2... Air kładzie nogę na linach. Dwójka brawluje ze sobą, Excellent chce założyć Air'owi School Boy'a, lecz ten rewersuje to w Skeele Driver! Pin, 1...2....3 - Javi Air zwycięża!

 

Po walce Corbin, Cruz i Primeau atakują Air'a oraz Excellent'a. Po chwili powraca na ring Ryan McBride, który robi save.

 

Na ringu pojawiło się Team AnDrew (Andy Sumner & Drew Gulak) i po chwili Cheech oraz JC Ryder. Już mieli rozpocząć walkę, jednak w hali zaczęła grać muzyka i pojawiło się Rock and Cock Connection, czyli bliżej znani z występów w Kanadyjskim IWS - Pornstar Juan & Twiggy. Juan chwycił mikrofon i powiedział, że Maven Bentley im coś obiecał kiedy był ostatnim razem w Kanadzie, że będą mogli stoczyć pojedynek w CZW. Juan powiedział, że Bentley jest kłamcą, albowiem nie odzywał się do nich przez 3 miesiące a ci już mieli dość czekania. Po chwili zaczęło grać w hali 50 Cent "Piggy Bank" i zjawił się sam zainteresowany, czyli komisarz CZW - Maven Bentley. Bentley powiedział, że był ostatnio bardzo zajęty i nie miał czasu aby zajmować się takimi sprawami. Juan powiedział, że słowo to jest słowo - a takowe dał Bentley, więc teraz nie ma odwrotu. Rock and Cock Connection domaga się walki, tu i teraz! Bentley powiedział, że on zawsze dotrzymuje słowa i nie jest kłamcą jak to było wcześniej powiedziane. Bentley powiedział, że zgadza się na walkę z udziałem Rock and Cock Connection. Team dołączy do match'u Team AnDrew vs. Cheech & JC Ryder i od tej chwili jest to 3 Way Dance Match! Słowo się rzekło i walka rozpoczęła się...

 

3 Way Dance Tag Team Match

Team AnDrew vs. Cheech & JC Ryder vs. Rock and Cock Connection

Ciekawy pojedynek z masą zwrotów akcji, który miał swoje miejsce nie tylko na ringu. JC Ryder, Drew Gulak oraz Pornstar Juan brawlowali poza ringiem, a na ringu pozostali Andy Sumner, Cheech i Twiggy na ringu. Sumner założył na Cheech'u Triangle Choke, lecz po chwili przerwał to Twiggy. Twiggy zaczął brawlować z Sumner'em, jednak to Sumner zyskał przewagę. Sumner whippował Twiggy'ego na liny z takim impetem, że ten wyleciał poza ring na będącego tam Drew Gulak'a i JC Ryder'a. Następnie Sumner chwycił Cheech'a, lecz ten zrewersował go i zrobił mu The Deluxe. Pin, 1...2...przerywa Pornstar Juan, który robi na Cheech'u serię Suplex'ów a następnie poprawia z Pornstar Slam. Juan chce pinować, lecz zjawia się JC Ryder, którego jednak powala Lariat'em. Wstaje Twiggy, który wraz z Juan'em robią swoje finishery na Cheech'u i Ryder'e - Juan na Cheech'u Climax a Twiggy na Ryder'e Ferris Bueller's Day Off. Pin, 1...2....2,99999 - przerywają Sumner i Gulak! Andy i Drew po chwili chwytają Juan'a oraz Twiggy'ego i to oni zakładają im własne finisher'y - Sumner na Juan'e Fujiwara Armbar a Gulak na Twiggy'm Nazi Stretch. Cheech i Ryder próbują ostatkiem sił przerwać to, lecz w tym momencie Juan i Twiggy tapują! Tym samym Team AnDrew wygrywa!

 

Po walce Rock and Cock Connection schodzą z ringu wyraźnie niezadowoleni, jednak fani chantują "Please Come Back!", nagradzając ich przy okazji brawami.

 

CZW World Junior Heavyweight Championship

Vortekz © vs. Sabian /w. Robby Mireno

Dobry pojedynek, ale bez większych rewelacji. Na początku walki, Vortekz i Sabian brawlowali między sobą, wymieniając się serią Armdrag'ów, Headlock'ów oraz Suplex'ów. Później posypało się kilka ciekawych spotów, jak chociażby Top-Cone Hilo Vortekz'a. Koniec walki, Sabian w natarciu robi Vortekz'owi Springboard Double Axe Handle Smash. Pin, 1...2...Vortekz robi kick out. Sabian chwyta Vortekz'a, whippuje go o liny, po czym robi mu Dropkick. Raz jeszcze chwyta przeciwnika, podchodzi z nim do narożnika, gdzie siada i wykonuje Tornado DDT. Pin, 1..2...Vortekz ma nogę na linach. Sabian chce zrobić Vortekz'owi Kick'a, lecz ten chwyta go za nogę i powala. Vortekz wchodzi na top-rope i wykonuje Double Knee Drop. Pin,1...2...2,9999 - Mireno kładzie nogę Sabian'a na linach, co sędzia niezauważa i przerywa liczenie. Vortekz chce "uziemić" Mireno, co wykorzystuje Sabian zakładając Vortekz'owi Roll Up. Pin, 1...2...Vortekz robi kick out! Sabian robi Vortekz'owi Belly to Belly Suplex, po czym wchodzi na Top-Rope i skacze z Double Stomp'em... jednak Vortekz wnet rolluje się, po czym powala Sabian'a z Hell Kick'a! Vortekz momentalnie robi Sabian'owi TKO, po którym odlicza go do 3. Tym samym Vortekz obronił CZW World Junior Heavyweight Title.

 

W hali zaczęła grać muzyka i dość nieoczekiwanie pojawił się... z plastikowym młodem w dłoniach "8 Bit Hero" Player Uno! Uno powiedział, że miło jest znowu być w Filadelfii. Fani obdarzyli go dużym popem chantując "Welcome Back!". Uno zaczął zgrywać się na ringu, mówiąc, że teraz wszyscy zagrają w jego grę. Po tych słowach, zaczął pozować na ringu jak Triple H, na co fani zareagowali buczeniem. Do czasu jednak, bowiem zaczęła grać muzyka i zjawił się debiutujący w CZW - James Newblood.

 

Player Uno vs. James Newblood

Walka ta była sporym zaskoczeniem dla fanów, albowiem nie było jej w oficjalnej karcie na show CZW. Pojedynek średni, w którym było dużo komizmu niż wrestlingu, co nie oznacza jednak, że walka była zła. Był to stosunkowo krótki, bo zaledwie 5-minutowy pojedynek. Jedną z ciekawszych akcji walki był Corkscrew Lionsault w wykonaniu Newblood'a, który dał mu tylko 2 count. Newblood zrobił Player'owi Backbreaker, po czym wszedł na top-rope i wykonał niezwykle widowiskowe Shooting Star Senton, jednak w ostatniej chwili Uno odsunął się! Uno chwycił oszołomionego Newblood'a i zapodał mu Game Genie, które dało mu pin i zwycięstwo w walce. Tym samym Player Uno wygrał swoją pierwszą walkę w CZW po powrocie do federacji.

 

#1 Contender's Match for CZW World Junior Heavyweight Title

Derek Frazier /w. Niles Young & Noel Harlow vs. Cloudy vs. Grim Reefer

Bardzo dobra i szybka zarazem walka. Widać było podczas niej, że całej trójce zależy na title shot'e, którego zwycięzca otrzymywał już w przyszym miesiącu. W trakcie trwania walki pojawił się na entrance troon'e Vortekz, który usiadł sobie na nim na krzesło z daleka obserwował pojedynek. Pojedynek, w którym posypało się kilka efektownych akcji, takich jak chociażby Spingboard Corkscrew Reefer'a na na Cloudy'm i Frazier'e z ringu poza ring, Slingshot Double Stomp Frazier'a na Reefer'e czy też Canadian Destroyer Cloudy'ego na Frazier'e. Koniec walki, Reefer w natarciu na Cloudy'm robi mu Tombstone Piledriver, lecz kiedy chce go spinować przerywa Frazier. Frazier dostaje "furii" na ringu i robi Reefer'owi bardzo stiff'owe Enziguri. Chwyta go i robi mu Double Underhook Powerbomb. Pin, 1..2.. Reefer robi kick out! Do walki wraca Cloudy, który chce zrobić Frazier'owi Tsunami DDT, lecz Frazier robi mu Nothern Lights Suplex, dający mu ostatecznie 2 count. Do walki wtrąca się Noel Harlow, która zagaduje sędziego. W tym samym czasie Niles Young atakuje Cloudy'ego, na tyle nieudolnie, że podczas próby zrobienia mu chairshot'a, ten robi Dropkick i Young dostaje z krzesła w głowę. Cloudy momentalnie chwyta Young'a i serwuje mu Tsunami DDT na co publiczność reaguje dużym popem. Frazier widząc to, chwyta Cloudy'ego i robi mu Pure Impact. Sędzia widzi pinującego Frazier'a i zaczyna liczyć, 1..2...przerywa Reefer! Grim whippuje Frazier'a o liny, po czym robi mu Hurricanrane. Następnie chwyta go, chce zrobić mu zmodyfikowaną wersję Rock Bottom, lecz Frazier uderza go z łokcia w twarz. Frazier uwalnia się, odbija się od lin i skacze na Reefer'a z Crossbody, lecz Reefer w ostatniej chwili robi mu Dropkick. Reefer momentalnie zakłada mu Chronic Crossface. Frazier długo się nie poddaje. Po chwili podchodzi Cloudy, który... dodatkowo zakłada Frazier'owi Boston Crab!!! Derek wyje z bólu i po chwili tapuje! Co to oznacza? Po walce sędzia Brian Logan podnosi ręce Reefer'a oraz Cloudy'ego do góry, co oznacza, że oboje wygrali pojedynek!

 

Po walce zjawia się komisarz Maven Bentley, który ogłasza, że doszło przed chwilą do sytuacji bez precedensu, albowiem Reefer oraz Cloudy równocześnie poddali Frazier'a. Bentley powiedział, że mógłby zrobić teraz dodatkowy pojedynek tylko i wyłącznie pomiędzy nimi, jednak nie zrobi tego bo po co?! Bentley powiedział, że niech Cloudy, Reefer oraz CZW World Junior Heavyweight Champion szykują się na następną galę CZW, albowiem stoczą... Triple Ladder Match o CZW World Junior Heavyweight Title!

 

Return of Nick Gage

Nick Gage & CJ O'Doyle vs. Nate Hatred & Jon Dahmer

Zarówno Gage, jak i Hatred byli podczas walki stosunkowo niemrawi. Wyraźnie było widać, że match im nie leży. W trakcie jego trwania poruszali się bardzo ślamazarnie i każdy chwyt robi od niechcenia. Pod koniec walki wyraźnie niezadowoleni z tego faktu O'Doyle oraz Dahmer zaczęli się na nich wydzierać. W końcu Gage i Hatred "usłuchali" swoich tag team partner'ów i zaczęli dość szybko i ostro brawlować ze sobą na ringu. Przewagę miał Nate Hatred, który powalił Nick'a z Big Boot'a. Dahmer zaczął wydzierać się aby Hatred spinował Gage'a, ale ten zaczął robić to bardzo powoli, w końcu licząc go, lecz tylko do 2. Hatred wyraźnie niezadowolony zmienił się z Dahmer'em, który zaczął pracować nad nogą Nick'a. Nick nieco oszołomiony, po paru chwilach dał sobie radę z przeciwnikiem, po czym zmienił się z O'Doyle'm. CJ ostro natarł na Jon'a, robiąc mu serię Forearm'ów. O'Doyle chciał zrobić Dahmer'owi Westie-Side Sickle, lecz mu się nie udało. W odwecie Dahmer chwycił jedną nogę O'Doyle'a, po czym zaserwował mu Pump Handle Erosion. Pin, 1..2... O'Doyle robi kick out. Starcie pośrodku ringu, po którym po chwili O'Doyle i Dahmer powalili się za sprawą Lariat'ów. Oboje czołgają się w stronę swoich tag team partner'ów i podają im ręce lecz...Gage i Hatred patrząc na nich jak na idiotów, schodzą z ringu i odchodzą! O'Doyle i Dahmer nie wiedzą co się dzieje. Z drugiej strony sędzia odlicza obydwa team'y do 10, bowiem CJ i Jon leżeli praktycznie na macie. Tak więc walka bez rostrzygnięcia. Double Count Out dla dwóch team'ów!

 

Po walce O'Doyle i Dahmer próbowali wywołać swoich tag team partner'ów, jednak nikt się nie zjawił.

 

CZW Iron Man Championship

4 Way Dance Elimination Match

DJ Hyde © vs. Toby Klein vs. Mitch Ryder vs. Necro Butcher

Dość mocno hardcore'owa walka, podczas której w ruch poszedł grad chairshot'ów. Jako, że był to elimination match, walka trwała dość długo i pod koniec była dramatyczna. Pierwszy z walki został wyeliminowany Toby Klein, po tym jak DJ Hyde oraz Mitch Ryder zrobili mu Double Powerbomb na kilka krzeseł. Jako drugi został wyeliminowany Mitch Ryder, po tym jak Necro Butcher zrobił mu Top-Rope Tiger Driver na stół! Koniec walki - DJ Hyde robi Butcher'owi Lariat, po czym chce go spinować lecz tylko 2 count. Na ringu pojawia się Maven Bentley z krzesłem, jednak wnet wlatuje Toby Klein który robi Bentley'owi The Insanity Driver! DJ Hyde chwyta Butcher'a i chce zrobić mu Shadow Driver, lecz Necro ześlizguje się i momentalnie zakłada mu Asiatic Spike! Hyde próbuje dojść do lin, jednak Butcher trzymając go w submission'e kładzie się z nim na matę i nie puszcza go! Sędzia chwyta rękę DJ'a, która samowolnie upada. Chwyta drugi raz i to samo się dzieje. W końcu chwyta trzeci raz i....opada! Zwycięża Necro Butcher i zdobywa CZW Iron Man Title!!!

 

Po walce Toby Klein gratuluje zwycięstwa Necro. Butcher chwyta mikrofon i mówi, że swojego pierwszego przeciwnika w obronie CZW Iron Man Title jakiego widzi na ringu już w przyszłym miesiącu jest...Toby Klein! Butcher mówi "Ty i Ja - Fans Bring the Weapons!". Fani reagują na to ogromnym popem i chantami "CZ-Dub!". Na następnej gali - CZW Iron Man Championship, Fans Bring the Weapons Death Match: Necro Butcher © vs. Toby Klein!!!

 

Barbed Wire Tables Match

"Psycho Shooter" Drake Younger & Danny Havoc vs. Vulgar Display of Power (Brain Damage & Deranged)

Spotowa i dzika walka. W czasie jej trwania wszyscy dość obficie krwawili. Początek walki był dosyć niemrawy, dopiero od połowy match'u rozpoczęły się spoty ze stołami, jak również pinezkami które zostały użyte w trakcie walki. Pierwszym większym spotem był Double Superplex Younger'a i Havoc'a na Deranged'u wprost poza ring na stół z drutem kolczastym! Drugim dzikim spotem było Double Arm DDT Damage'a na Havoc'u poza ringiem na rozsypane pinezki. Kolejna ciekawa akcja, to Pumphandle Powerbomb Deranged'a na Younger'e na kilka krzeseł z drutem kolczastym. W końcu trzecią akcją, był Top-Rope Moonsault Deranged'a na Havoc'u będącym w drugim rzędzie publiczności. Koniec walki, Younger chce zrobić na Damage'u Drake's Landing na stół z drutem kolczastym, jednak Damage rewersuje go, robiąc mu Back Suplex. Następnie chwyta Drake'a, wchodzi z nim na stół i robi mu Package Piledriver na stół z drutem kolczastym!!! Pin, 1...2...3 - wygrywa Vulgar Display of Power!

 

Po walce Damage chwyta mikrofon i mówi, że przed chwilą spinował CZW Ultraviolent Underground Champion'a. Damage wyraźnie domaga się title shot'u, mówiąc, że nie zejdzie z ringu, dopóki takowego nie dostanie. W hali zaczyna grać muzyka i po chwili pojawia się Maven Bentley. Bentley mówi, że zgoda - Damage dostanie title shot w przyszłym miesiącu. Bentley mówi, że to nie koniec, bowiem Deranged także stoczy walkę. Bentley mówi, że na Deranged'a będzie czekało dwóch tajemniczych przeciwników, a zwycięzca tej walki zakwalifikuje się do CZW "Tournament of Death 6"!

 

Main Event

CZW World Heavyweight Championship

Justice Pain © vs. Ruckus /w. BLK OUT

Przyszła pora na main event gali. Kiedy w hali pojawił się Ruckus, widownia go lekko mówiąc wygwizdała chantując "Pussy!". Pojawienie się Justice Pain'a zostało bardzo dobrze odebrane. Walka wyszła przyzwoicie, acz pewnie wielu oczekiwało czegoś więcej. Generalnie nie szło narzekać, jednak był pewien niedosyt. W trakcie trwania match'u nieudolnie próbowało interweniować BLK OUT, z którym za każdym razem Pain sobie radził. Koniec walki, pojedynek jest bardzo wyrównany, trudno wskazać ostatecznego zwycięzcę. Ruckus wykonując Razzle Dazzle przypadkowo wlatuje w sędziego i ten jest "znokautowany". Ruckus chwyta Pain'a i robi mu Hate Crime, lecz nie ma kto liczyć. Pain po paru chwilach radzi sobie z Ruckus'em robiąc mu Mountain Powerbomb. Na ring wlatują członkowie BLK OUT, czyli Sabian i Robby Mireno, lecz Pain serwuje im Pain Thriller! Pain stoi sam na ringu i nie wie co jest grane, albowiem wszyscy leżą i na dodatek nie ma kto odliczyć Ruckus'a. Wnet, wśród publiczności dzieje się jakiś zamęt. Spośród ludzi wydziera się jakiś człowiek, który wlatuje na ring. To... byłby zapaśnik Pro Wrestling Guerrilla - SCORPIO SKY!!! Scorpio znienacka atakuje Justice Pain'a robiąc mu Stunner! Sky "budzi" sędziego, który bardzo wolno zaczyna liczyć, 1......2......2,999999...33333, nie!!!! Justice Pain robi w ostatniej chwili kick out!!! Ludzie niedowierzają. Ruckus i Pain bardzo wolno podnoszą się. Są strasznie zmęczeni, więc to zrozumiałe. Postanawiają postawić wszystko na jedną kartę, wydobyć z siebie ostatek sił. Starcie pośrodku ringu, Ruckus ma przewagę, robiąc Shoulder Jawbreaker. Ruckus przysuwa Pain'a bliżej narożnika, po czym wchodzi na top-rope. Ruckus skacze z Poetic Ruckus 450 Splash, lecz w ostatniej chwili Pain odsuwa się. Pain momentalnie chwyta Ruckus'a i robi mi Pain Thriller! Pin, 1...2...3 - Justice Pain zwycięża i tym samym broni CZW World Heavyweight Title!

 

Po walce Pain i Ruckus otrzymują od publiczności duże brawa.

 

Całe BLK OUT staje na rampie i jest bardzo zadowolone. Dołącza do nich Scorpio Sky, który tym samym staje się nowym członkiem BLK OUT!

 

Gala tym samym kończy się.

 

 

 

 

Oto karta na najbliższą galę CZW "Lethal Weapons" , która odbędzie się 9 czerwca w ECW Arena.

 

6 Man Tag Team Match

Javi Air, Greg Excellent & James Newblood vs. Darin Corbin, Ryan Cruz & Pelle Primeau

 

CZW Tournament of Death 6 Qualifing

Deranged vs. ??? vs. ???

 

First Time Meeting

Ryan McBride vs. Player Uno

 

Junior Heavyweights vs. Super Heavyweights Collision

Cheech & JC Ryder vs. DJ Hyde & Mitch Ryder

 

CZW Ultraviolent Underground Championship

"Psycho Shooter" Drake Younger © vs. Brain Damage

 

CZW World Junior Heavyweight Championship

Triple Ladder Match

Vortekz © vs. Cloudy vs. Grim Reefer

 

CZW World Tag Team Championship

BLK OUT © vs. Team AnDrew

 

CZW World Heavyweight Championship

Justice Pain © vs. powracający do CZW - El Generico!!!

 

CZW Iron Man Championship

Fans Bring the Weapons Death Match

Necro Butcher © vs. Toby Klein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 6
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • RVD

  3

 • Dejv

  1

 • Juppozo

  1

 • the sandman

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  674
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.03.2006
 • Status:  Offline

Fajne diary , dobrze się czyta :) Cholera już nie mogę się doczekać TOD 6 , a tu jeszcze taka miła niespodzianka na Lethal Weapons chodzi oczywiście o Fans Bring the Weapons Death Match :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

Kolejny epizod najpóźniej w czwartek, ale postaram się go wydać już w środę.

 

Co do FTBW, to zawsze miałem marzenie aby takowy match odbył się w CZW, więc tutaj przynajmniej mogę je spełnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  81
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  17.07.2006
 • Status:  Offline

RVD, masz we mnie stałego czytelnika. Cieszę się, że nareszcie powstało jakieś diary związane ze sceną niezależną. Cieszę się, że Team AnDrew wygrał swój mecz, mam nadzieję, że na następnej gali zdobędą już pasy.

 

Ogólnie gale bardzo dobrze się czyta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

Nie oglądam sceny niezaleznej, ale z wielką ciekawoscią przeczytałem całą galę. Piszesz naprawdę dobrze i ciekawie. Napewno będę czytał następne "odcinki" :D

btw: cholenie mało widzów obejrzało galę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

btw: cholenie mało widzów obejrzało galę :D

 

Staram się odwzorować obecne niezbyt dobre realia w CZW, gdzie fanów z gali na galę przychodzi coraz mniej. Dzięki temu diary, przynajmniej w takiej formie widzów będzie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 977
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.11.2003
 • Status:  Offline

Nie przeczytałem jeszcze wszystkiego,ale...i tak mi się podobało :D . Tak RVD znam cie tyle lat i wiem,że zawsze piszesz coś co warto poczytać (jak będe miał czas to dokończe). BTW: fajnie,że wróciło twoje diary po takiej przerwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...