Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF: Backlash


estevez

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

WORLD WRESTLING FEDERATION: BACKLASH

http://takaopcja.webpark.pl/wwf/backlash.jpeg

 

 

Rozpoczyna się pierwsze Pay-Per-View: Backlash!

Na ringu pojawia się WWF Champ Stone Cold Steve Austin! Przy wrzawie publiczności, podąża w stronę ringu. Wchodzi na narożniki prezentując swój pas mistrzowski. Następnie bierze mikrofon. Mówi o swoim dzisiejszym rywalu: Triple H! Stwierdza, że ten nie napracował się w swoim pojedynku o miano pretendenta a jedynie wykorzystał to, że jego rywale wykończyli się nawzajem. Stone Cold stwierdza, że patrząc na tamtą walkę jest przekonany, że Triple H nie sprawi mu dziś żadnych problemów! Nagle niespodziewanie pojawia się WWF Chairmain Vince McMahon! Zwraca się do Austina, aby ten nie był taki pewny siebie! I aby udowodnić mu, że nie będzie to dla niego łatwa walka zapowiada, że dzisiejsza walka o WWF Championship będzie walką Last Man Standing! Stone Cold jedynie się ironicznie uśmiecha, po czym pokazuje w stronę McMahona 2 środkowe palce a następnie dostarcza mu Stone Cold Stunnera!! Po wszystkim opuszcza ring, a my widzimy McMahona będącego w szoku!

 

Za chwilę odbędzie się walka o Cruiserweight Championship! Znamy trzech wrestlerów, którzy wezmą w niej udział, będą to Rey Mysterio, Super Crazy i Chavo Guerrero. Jacy będą pozostali trzej? Pojawiają się na ringu, oto oni: prosto z południa Jimmy Wang Yang! Z Elizabeth, NJ: Jay Lethal! A ostatnim uczestnikiem walki jest, prosto z Mineapollis: X-Pac!

 

6-MAN ELIMINATION MATCH FOR CRUISERWEIGHT CHAMPIONSIP

Rey Mysterio vs Chavo Guerrero vs X-Pac vs Super Crazy vs Jay Lethal vs Jimmy Wang Yang

Przebieg: Yang powala Chavo superkickiem, po czym wchodzi na narożnik i robi Yang Time po czym od razu robi pin...1...2...3! Chavo wyeliminowany! Jimmy Wang Yang się cieszy i niespodziewanie w tym momencie Lethal robi na nim rollup i eliminuje Yanga! Super Crazy łapie, Lethala robi na nim Crazy DDT, po czym rozbiega się i odbijając się od liny robi moonsault, następnie pin...1...2...3! Super Crazy eliminuje Jay Lethala! Następnie Super Crazy rozpędza się od lin i próbuje zrobic crossbody na Reyu Mysterio ale ten sie odsuwa a Super Crazy trafia w X-Paca! Zaskoczonego Super Crazy atakuje Rey Mysterio i robi na nim Mysterio Express! Pin...1...2...3! Na ringu zostali już tylko Rey i X-Pac! Rey ustawia sobie X-Paca do 619! Robi Tiger feint kick, a gdy rywal wstaje szykuje się do drugiej części swojego finishera, wskakuje na górną linę i wyskakuje w stronę X-Paca ale ten się orientuje i robi w ostatniej chwili X-Factor! Pin...1...2...3! X-Pac wygrywa!

 

Zwycięzca i nowy Cruiserweight Champion: X-Pac

 

 

Na backstage'u widzimy Cryme Tyme rozmawiających między sobą. Obaj liczą dolary, a Shad mówi swojemu partnerowi, że po dzisiejszej walce będą mieć ich jeszcze więcej. JTG dodaje, że mało tego, że będą mieć więcej zielonych to będą także bliżej walk o Tag-Team Championship! Widzimy jak obaj z uśmiechem na ustach dalej liczą pieniądze.

 

Kristal przeprowadza wywiad z pierwszym Cruiserweight Championem: X-Pac'iem. Pyta go jak to jest być mistrzem? X-Pac odpowiada, że to niesamowite zdobyć mistrzostwo w swoim debiucie w WWF! Stwierdza, że była to zarazem świetna i widowiskowa walka ale także bardzo trudna, ale jego umiejętności pozwoliły mu wygrać!

 

 

TORNADO TAG TEAM MATCH

Rated RKO vs John Cena & Shawn Michaels

Końcówka: Orton zostaje wyrzucony poza ring przez Cene. HBK powala na ziemię Edge'a, po czym wchodzi na narożnik aby zrobić diving elbow drop, ale zupełnie nieoczekiwanie Cena odsuwa Edge'a i HBK uderza o matę! Edge jest zaskoczony a Cena czeka aż Micheals sie podniesie i robi na nim F-U! Zemsta na Shawnie Michaelsie za jego Sweet Chin Music na Cenie tydzień temu! Cena zaraz po tym dostaje Spear od Edge'a, a na ring wraca Orton i robi RKO na wstającym właśnie HBK! Robi pin...1...2...3!

 

Zwycięzcy: Rated RKO

 

 

Na ekranie widzimy zapowiedź dzisiejszego Main Eventu: Triple H vs Stone Cold Steve Austin o WWF Championship! Wcześniej także walki o pasy Hardcore, Television i Tag-Team!

 

W szatni Shelton Benjamin szykuje się do walki przeciwko Bobby'emy Lashleyowi. Do jego szatni wchodzi MVP! Ma propozycję dla Sheltona: On pomoże mu wygrać walkę o Television Title a w zamian dostanie od niego wkrótce titleshot! Shelton przez chwilę się zastanawia i zgadza się na tą propozycję! Obaj podają sobie dłoń!

 

TELEVISON CHAMPIONSHIP MATCH

Bobby Lashley © vs Shelton Benjamin

Końcówka: Lashley robi spear na Sheltonie, który przez to wypada poza ring. Bobby czeka na ringu, a w tym momencie sędzia wychodzi poza ring sprawdzić czy Benjaminowi się nic nie stało. Nagle niespodziewane spośród publiczności wyłania się MVP! Próbuje zajść Lashleya z tyłu bo ten patrzy w strone swojego rywala i nie spodziewa się, że z drugiej strony czai się MVP! Gdy ten powoli, po cichu wchodzi na ring, nagle wbiega Carlito i powstrzymuje MVP przed wejściem na ring, rzuca go o metalowe schodki a następnie robi Back Cracker! W tym czasie na ring powraca Shelton ale od razu łąpie go wypoczęty Lashley, który robi Dominatora! Pin...1...2...3!

 

Zwycięzca i wciąż Television Champion: Bobby Lashley

 

 

Na backstage widzimy Todda Grishama przeprowadzającego wywiad z King Bookerem! King mówi, że dziś w końcu obierze swoją koronę od Mr.Kennedy'ego, którego spotka kara za to, że ośmielił się narazić jego godność! Wywiad przerywa Kennedy, mówiąc, że od dziś Booker nie będzie miał już podstaw nazywać siebie królem bo ostatecznie straci swoje atrybuty! Obaj mierzą się groźnymi spojrzeniami!

 

TAG TEAM MATCH

Cryme Tyme vs LAX

Końcówka: Homicide i JTG walczą poza ringiem. Na ringu Hernandez robi CrackJack na Shad'zie! Rozpędza się aby odbić się od lin ale za nogę łapie go JTG i Hernandez upada. Homicide atakuje JTG i ci dwaj dalej walczą poza ringiem. Shad podchodzi do Hernandeza aby go podnieść ale zostaje przez niego uderzony poniżej pasa! Shad pada na matę, a Hernandez wchodzi na narożnik i szykuje się do big man dive, ale uniemożliwia mu to JTG, który zrzuca go z narożnika! Shad wstaje i łapie rywala i wspólnie ze swoim partnerem robią G9! Pin...1...2...3! Koniec walki!

 

Zwycięzcy: Cryme Tyme

 

 

Na backstage widzimy kłótnie między Sheltonem Benjaminem i MVP! Shelton zarzuca temu drugiemu, że nie wywiązał się z umowy i nie pomógł mu pokonać Lashleya! MVP odpowiada, że próbował ale się nie udało bo przeszkodził mu Carlito! Mówi także, że już za tydzień będą mogli się zrewanżować w walce Tag Team, w której MVP i Shelton zmierzą się przeciwko Lashleyowi i Carlito!

 

W szatni widzimy Triple H'a gratulującego X-Pacowi zdobycie Cruiserweight Championship! Mówi, że go to bardzo cieszy. X-Pac dziękuje za gratulacje i życzy powodzenia Triple H'owi w dzisiejszej walce!

 

SINGLE MATCH FOR HARDCORE CHAMPIONSHIP

CM Punk © vs Kane

Końcówka: Punk próbuje atakować ale jego ciosy nie robią wrażenia na Kane'ie! Ten powala rywala big bootem po czym unosi ręke w góre szykując się do chokeslam! Nagle wbiega na ring Sandman ze swoim kendo stickiem i atakuje nim Kane'a! Ten się tego nie spodziewał i pada na ring po uderzeniach Sandmana! Sędzie każe uderzyć w gong! CM Punk przegrywa przez DQ ale zatrzymuje pas Hardcore! Zaskoczony przebiegiem wydarzeń schodzi z ringu w którym Sandman kontynuuje obijanie Kane'a tym razem krzesłem! Przerywają to sędziowe i odciągają Sandmana, który próbuje się im wyrwać. W tym momencie podnosi się Kane, rozpędza sędziów na boki i atakuje Sandmana. Okłada go punchami po czym łapie go i robi Chokeslam na leżące krzesełko! Opuszcza ring śmiejąc się szyderczo!

 

Zwyciezca: Kane (ale swój pas zatrzymuje CM Punk ponieważ przegrał przez DQ co nie powoduje utraty pasa)

 

 

Na backstage widzimy Triple H'a rozmawiającego z Shawnem Michaelsem. Mówi, że skoro X-Pac pojawił się w WWF, można przywrócić stajnie Degeneration-X do życia. Shawn zgadza się! Triple H prosi go aby wraz z X-Paciem byli na hali podczas jego walki przeciw Stone Coldowi, na co HBK też się zgadza!

 

SINGLE MATCH

Mr.Kennedy vs King Booker

Końcówka: Zawodnicy walczą poza ringiem, Kennedy uderza głową Bookera o schodki, po czym wraca na ring. Sędzia liczy Bookera, ale ten po kilku sekundach zdołał wrócić do walki. Od razu atakuje go Kennedy i okłada go kopniakami w narożniku. Sędzia nakazuje mu odejść ale Kennedy wdaje się z nim w kłótnie. Wykorzystuje to Booker i robi rollup...pin...1...2...i kickout! Kennedy wstaje a Booker próbuje zrobić Scissors Kick ale Kennedy się odsuwa i kontruje robiąc snap DDT! Wchodzi na narożnik i robi Kenton Bomb, pin...1...2...3! Koniec. Booker nie może w to uwierzyć! Od tej chwili przestaje być królem!

 

Zwycięzca: Mr.Kennedy

 

 

Na backstage widzimy wywiad z Team 3D! Devon i Ray zapowiadają, że dziś zdobędą mistrzostwo tag teamów. Przypominają zeszły tydzień i sytuację gdy połamali Hardys na stołach! Dziś będzie tak samo!

 

W szatni widzimy Bookera, który wciąż jest w szoku po porażce z Kennedym. Pociesza go Sharmell ale to niezbyt pomaga byłemu królowi!

 

TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH

Hardys © vs Team 3D

Końcówka: Devon okłada Matta w narożniku obok swojego partnera Raya. Robi z nim zmianę po czym obaj okładają rywala kopniakami, następnie ustawiają go na narożniku a Ray robi bulldoga z narożnika. Próbuje pinu ale przerywa Jeff Hardy! Sędzia wyprasza go z ringu, ale Matt szybko się z nim zmienia, wcześniej robiąc Side Effect na Rayu. Wchodzi Jeff i kilkoma clothesline'ami powala obu wrestlerów z Team 3D! Matt wyciąga Devona poza ring a Jeff wchodzi na narożnik i robi Swanton Bomb na leżącego Raya! Pin...1...2...3! Hardys obronili tytuł! Ale to nie koniec Jeff i Matt wyciągają spod ringu stół i kładą na niego obydwu rywali! Wchodzą na przeciwległe narożniki po czym równocześnie robią elbow drop i leg drop, łamiąc Team 3D na jednym stole! To zemsta za to co się stało przed tygodniem!

 

Zwycięzcy i wciąż Tag Team Champions: Hardys

 

 

Widzimy spot przedstawiający historie aktualnego feudu pomiędzy Triple H a Stone Coldem, który zaczął się na gali Attitude II. Na koniec pada pytanie: 'Who will be the Last Man Standing?'

 

MAIN EVENT

LAST MAN STANDING MATCH FOR WWF CHAMPIONSHIP

Stone Cold Steve Austin © vs Triple H

Końcówka: Poza ringiem zebrali się członkowie Degeneration-X: Shawn Micheals i X-Pac! A na ringu Triple H próbuje zrobić Pedigree ale Austin się wyrywa i robi Stunnera! Austin opuszcza ring po krzesełko, wraca na ring i uderza nim wstającego Triple H! Następnie uderza kilkakrotnie leżącego rywala! Sędzia zaczyna liczyć, ale na ring wchodzi Shawn Michaels i próbuje pomóc Triple H'owi wstać ale dostaje Stunnera od Austina i wypada z ringu. Po chwili na ring wbiega X-Pac, próbuje uderzyć Stone Colda swoim pasem mistrzowskim, ale Austin robi unik i także jemu dostarcza Stone Cold Stunnera. Triple H próbuje wstać ale Austin robi kolejnego Stone Cold Stunnera, tym razem na leżące krzesełko! Sędzia liczy do 10 i ogłasza zwycięstwo akualnego mistrza!

 

Zwycięzca i wciąż WWF Champion: Stone Cold Steve Austin

 

Austin jak zwykle świętuje wygraną popijając piwo w swój ulubiony sposób.

 

Backlash schodzi z anteny. Zapraszamy za tydzień na galę Attitude V.

Edytowane przez estevez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 9
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • estevez

  3

 • Undertaker_4don

  2

 • bRaYo

  1

 • Triple H

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Booker nie może w to uwierzyć! Od tej chwili przestaje być królem!

Bardzo dobrze Vincent powinien to zrobić w realu bo "King" zaczyna mnie wkurzać owiele bardziej wolałem Bookera T. Dobre PPV oby tak dalej. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

A mi sie podoba to ze Hardys wygrali ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  941
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.12.2005
 • Status:  Offline

Z reguły w Hardcore Matchach obowiązuje zasada NO DQ.. Ale jak ty robisz match o hardcore championship bez użycia broni to ja nie wiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Z reguły w Hardcore Matchach obowiązuje zasada NO DQ.. Ale jak ty robisz match o hardcore championship bez użycia broni to ja nie wiem
Dobra uwaga mi coś się niezgadzało bo mecz Hardcore i zwycięstwo przez DQ Impossible :P Estewu chyba z tym coś zrobisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

wiedzialem ze sie o to przyczepicie :) ale taki jest scenariusz :) przekonacie sie o tym w nastepnej gali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

Bardzo dobre PPV i podoba mi się posunięcie z utworzeniem Degeneration-X. Kto im się przeciwstawi?? Może Wolfpack??? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Niestety na razie musze zawiesic pisanie diary z powodu braku czasu ale może za jakiś czas powróci. Ale póki co jest co czytać bo chłopaki ostro działają:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

wiedzialem ze sie o to przyczepicie :) ale taki jest scenariusz :) przekonacie sie o tym w nastepnej gali

 

Przypomina mi się streight edge rules match: Raven vs CM Punk w MLW. Zasady były proste: w przeciwieństwie do normalnej walki MLW (NO count outs i NO DQ), ten match różnił się właśnie tym, że DQ obowiążywało.

Edytowane przez Vaclav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  129
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.05.2007
 • Status:  Offline

Bardzo fajne PPV.Dużo meczy i czasami nieprzewidziane wyniki :) Najdziwniejsze jest DQ w Hardcore Matchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Kniaziu
   Nie wiadomo czy sprzedał by więcej biletów. A co do bycia fatalnym sternikiem - nikt nie oczekiwał że w 5 lat dogoni WWE, na razie statek płynie prosto, czasem lekko zbacza, ludzie mocniej narzekają na wizerunek i zachowanie Tony'ego, a nie wynikający z nich końcowy produkt. 20 lat temu, przed social mediami, mało kto by wiedział co się dzieje na backu i nie było by na co narzekać.   Punk był dla mnie zły już przy pierwszym odejściu z WWE, nie byłem fanem jego dołączenia do AEW bo, chociaż dawał dobre proma, walki miał słabe, prawie wszystko wygrywał i kradł spotlight młodszym i ciężej pracującym. Na filmiku widać wyraźnie kto zaczął, interesują mnie fakty a nie co kto gada na socialach, może przez to że wychowywałem się w czasach przedfacebookowych i czyny zawsze będą dla mnie ważniejsze niż słowa. A faktem jest że Punk to chorągiewka zawsze skora do zmiany pracodawcy i obsmarowywania poprzedniego. To nie AEW ciągle wraca do tego tematu.   Zabookował sobie drugi najważniejszy pas dwukrotnie, często bookował sobie "największe" walki z najmocniejszą oprawą na galach, najważniejsze zwycięstwa etc. Ale jego niechęć do heelturnu (dla mnie zawsze będzie miałkim facem, najbardziej lubiłem go jako midcardowego heela z gimmickiem undashing) i powody ku temu to po prostu policzek wobec innych zawodników. I fakt, dwukrotne wygranie Royal Rumble i uwalenie Romka na jubileuszowej WMce nijak nie wynikają z jego ego
  • RomanRZYMEK
   Nie obracam tego w negatyw. Uważam, że z lepszą podbudową ta walka miałaby w chuj większy potencjał! Schemat walk z teammate’m też w ostatnich tygodniach strasznie oklepany. Najpierw ekipa Dom Calliasa, teraz walka z Cesaro, czyli walka z kolejnym mate’m tylko z innej z ekipy. Jasne wrestlingowo dowiezie, historia przyznaje rację, jakaś tam jest, ale tak jak pisałem potencjał był DUŻO większy. No, ale tak jest jak mamy 20 różnych stajni/ekip, to później możemy robić nieskończona ilość kombinacji i iść po najmniejszej linii oporu i zestawiać ze sobą różnych członków ekip. Bookingowy Mastermind.    Na tym forum cały czas ma 😘😘 Ja pisze tylko o tym forum ICW mnie nie interesuje za bardzo.    Nie bronię Punka, zobacz jeszcze raz co napisałem - jego wersja z wywiadu jest bliższa temu co widzieliśmy na filmiku, niż Tony i jego „bałem się o życie”. Łatwo jest puścić nagranie z All In i wystawiać ocenę. Posłuchaj wywiad, postaw się w sytuacji Punka w którym frustracja narastała z dnia na dzień i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego AEW zbiera taką reakcje na wypuszczenie tego filmiku. Proste i logiczne.    Nie wiem na jakiej podstawie Tony miałby wytoczyć sprawę w sądzie Punksterowi? Ten ruch w ogóle byłby jeszcze głupszy patrząc z szerszej perspektywy. A niestety dla AEW ich fanbase, głównie ze względu na osobę Tony’ego, który jak już wiele razy wspominałem, jest fatalnym sternikiem, w dużej mierze opiera się na ICW i ich zdanie/opinia jest dla niego ważna. Już nawet dochodziło do takich sytuacji, w których ocena na Cagematchu była dla Khana ważniejsza niż ilość sprzedanych biletów.      Nie słuchałeś biadolenia Punka, ale stawiasz tezę, że Punk automatycznie w tym konflikcie jest zły i TYLKO on zrobił źle i jest winny, bo ciągną się za nim problemy od czasu pierwszego runu w WWE? A to @ Mr_Hardy  pisał, że fani WWE wchodzą tu dla samej idei hejtowania i są ślepo zapatrzeni na produkt WWE.    Cody i ogromne ego? A on latał z głównym pasem AEW? Mógł przecież z łatwością sobie zabookowac run z głównym pasem. Znowu gdzie tu logika?    Strickland i jego pogoń za pasem faktycznie jest miłym odświeżeniem. Oby mu się udało, bo faktycznie akurat on jest fajnie bookowany i jego pogoń za pasem dobrze się ogląda. Tak samo dobrze jak Joe (jeden z najlepszych w historii tego biznesu) z pasem i na Majku tez jest kozakiem.    Jak pokazał przykład AEW „więcej swobody” nie zawsze oznacza, że produkt/dany wrestler będzie lepszy/ciekawszy. Nie każdy jest MJF’em, Joe czy znienawidzonym Punkiem.    Reasumujac i kończąc mój wywód - AEW przetrwa tą gownoburze. Są na rynku jeszcze krótko, a mimo to osiągneli już bardzo dużo (All In wyprzedane). Oglądalność Dynamitu mają dobrą/bardzo dobrą. Roster przepakowany utalentowanymi wrestlerami - MJF, Will Osoeray, Joe i inni. Czego więc brakuje? Jaki jest barkujacy element tej układanki? Dla mnie Tony Khan jest tym, który stworzył te federacje, ale też tym który jej najbardziej szkodzi. Słodkie jest to, że ICW wieszało psy na Vince’a jak miał pełna kontrole kreatywną, ale takiemu Khanowi ojebaliby berło, mimo że robi bookingowo dokładnie to samo, co Vince w swoich najgorszych latach. Ale ja tam trzymam kciuki i jestem pewny, że w końcu wrócą/pójdą we właściwą zbalansowaną stronę. 
  • CzaQ
   Jasne  Zadajesz dalej. 
  • KyRenLo
   Za parę godzinek pierwsze Smackdown po Wrestlemanii. Pojawi się Cody. Będzie nowa mistrzyni Bayley. No to może być ładniutki moment. Co do Kodeusza, to pewnie do Draftu będzie pojawiał się na obu tygodniówkach. W innym temacie zasugerowałem, że tak czy siak Blondas poleci z numerem jeden na niebieską tygodniówkę. Może źle zakładam, i to całe The Judgment Day wraz z dwoma pasami wyląduje na Smackdown. Plus dwie ogłoszone walki: Cody vs AJ na Backlash? Byłoby fajnie.    
  • Jeffrey Nero
   Running up that hill i Stranger things?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...