Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF: Attitude IV


estevez

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

WORLD WRESTLING FEDERATION: ATTITUDE IV

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/53/WWFAttitude.gif

 

 

Rozpoczyna się czwarta gala Attitude! Ostatnia przed PPV Backlash!

Na ringu pojawia się Mr.Kennedy! Zwraca się do King Bookera, mówiąc, że jeśli ten chce odzyskać swoja koronę to wpierw musi go pokonać. Pojawia się Booker! Mówi, że bez wątpienia pokona Kennedy'ego i zemści się za upokorzenie go przed tygodniem! Kennedy proponuje Bookerowi walkę podczas Backlash. Jeśli Kennedy wygra, to Booker straci swoją koronę na zawsze! Jeśli wygra, odzyska ją! Booker oczywiście się zgadza, mówi Kennedy'emu, że ten pożałuje, że kiedykolwiek odważył się upokorzyć Króla!

 

Pojawia się spot zapowiadający pierwszą walkę dzisiejszej gali. Będzie to walka, w której Intercontinental Champion Randy Orton zmierzy się z Shawnem Michaelsem i Johnem Ceną! Jeśli Randy wygra, będzie mógł zdecydować czy chce bronić pasa na Backlash a jeśli tak to przeciw komu. Jak przegra, to decyzje podejmie Teddy Long!

 

2 ON 1 HANDICAP MATCH

Shawn Michaels & John Cena vs Randy Orton [intercontinental Champ]

Końcówka: Orton wyraźnie ustępuje rywalom, którzy mają przewagę. Prawie przez całą walkę jest okładany przez obu rywali. Cena podnosi, leżącego Ortona, uderza go pare razy pięścią po czym zostawia go Michealsowi, który szykuje się do Sweet Chin Music. W ostatniej chwili Orton się uchyla a kopniak trafia Cene, który pada bezwładnie na matę! HBK jest w szoku! Ten moment wykorzystuje Randy Orton, który natychmiastowo wyprowadza na nim RKO! Pin...1...2...3.. i koniec! Niespodziewanie wygrywa Orton!

 

Zwycięzca: Randy Orton

 

 

Po kilku chwilach radości związanej ze zwycięstwem, Randy Orton bierze do ręki mikrofon aby ogłosić swoją decyzję! Mówi, że nie zamierza bronić pasa na Backlash, gdyż dopiero co go zdobył! Ma za to inną propozycję dla HBK i Ceny! Na Backlash, Shawn Michaels i John Cena kontra Rated RKO!! Rywale zgadzają się na tą propozycję! Ale nagle rozmowę przerywa Teddy Long! Mówi, że będzie to ciekawa walka, ale ma pomysł aby była jeszcze ciekawsza! Ich walka na Backlash będzie walką Hell in Cell! Orton jest zaskoczony i protestuje, ale na nic się to zdaje, bo Long podjął już decyzję!

 

Na ringu pojawia się MVP! Żąda odpowiedzi, jaki wrestler będzie na Backlash pretendentem do Television Championship! Jest zły, że nadal nie jest to wiadome. Pojawia się Coachman, który stwierdza, że właśnie odbędzie się walka, której zwycięzca zostanie pretendentem! Weźmie w niej udział MVP! Na twarzy Montela pojawia się uśmiech. Jego rywalem będzie Carlito! Ale nie tylko, bo będzie też trzeci uczestnik tej walki, którym będzie Shelton Benjamin! Uśmiech znika z twarzy MVP, który zamienia się w lekkie zaniepokojenie. Coachman dodaje, że walka rozpocznie się natychmiast!

 

TRIPLE THREAT MATCH FOR TELEVISION TITLE CONTENDERSHIP

MVP vs Carlito vs Shelton Benjamin

Końcówka: Shelton łapie Carlito i robi na nim Samoan Drop, a MVP kopniakami wyrzuca go z ringu. Shelton i MVP zaczynają walczyć między sobą. Rozpędzonego Sheltona MVP powala clotheslinem, po czym szykuje się do Ballin Elbow, ale gdy Montel odbija się od lin, za nogę łapie go Carlito i powala na ziemię. Carlito wraca na ring i zaciąga MVP do narożnika i kopie go kilkakrotnie. Następnie chwyta go i robi Backcracker, a gdy się odwraca dostaje superkick od Sheltona, który zdążył już wstać! Shelton wchodzi na narożnik i robi Shelton Splash na Carlito, pin...1...2...3!

 

Zwycięzca: Shelton Benjamin (zostaje pretendentem do Television Championship)

 

 

Widzimy, scenkę, w której Kane z uśmiechem na twarzy opuszcza gabinet Coachmana! Idąc korytarzem, napotyka na Sandmana! Kane pyta go czy ten pamięta jak tydzień temu zapowiedział mu, że dziś czeka go piekło. Sandman twierdząco kiwa głową. Kane mówi, że dotrzyma słowa, gdyż dzisiejsza walka o miano pretendenta do Hardcore Title zostaje powiększona o jednego uczestnika, którym będzie, rzecz jasna, Kane! W dodatku nie będzie to zwykła walka. Będzie to Street Fight Match! Kane dodaje, że może ostatnio Sandman wyszedł z wypadku samochodowego bez szwanku, to z walki z nim już mu sie ta sztuka nie uda! Kane odchodzi, śmiejąc się głośno.

 

Na backstage'u widzimy Todda Grishama przeprowadzającego wywiad z Batistą! Batista jest bardzo pewny siebie, zapowiada, że dziś spinuje Billa Goldberga, a za tydzień na Backlash zrobi to samo ze Stevem Austinem i zostanie nowym mistrzem WWF!

 

SINGLE MATCH

Chavo Guerrero vs Hernandez

Końcówka: Chavo chwyta Hernandeza i próbuje zrobić Three Amigos, ale po pierwszym german suplexie na ring wbiega Homicide z krzesełkiem i uderza nim Chavo! Sędzia dyskwalifikuje Hernandeza! Na ring wbiega Rey Mysterio na pomoc Chavo i zaczyna bić się z rywalami! W tym momencie wbiega Konnan, co stwarza przewagę liczebną LAX, którzy spuszczają łomot Reyowi i Chavo! Nagle niespodziewanie pojawiają się Cryme Tyme i czyszczą ring, wyrzucając wszystkich członków LAX! Chavo i Rey dziękują za pomoc i podają rece Shadowi i JTG!

 

Zwycięzca: Chavo Guerrero (przez DQ)

 

 

Jesteśmy w gabinecie prezesa WWF Vince'a McMahona. Widzimy jak ten ma pretensje do swojego asystenta: Coachmana o to, że nadal nie zostali zatrudnieni nowi cruiserweight'ci, a walka o nowy Cruiserweight Title już za tydzień na Backlash! Na dziś pewni udziału w walce 6-Man Elimination Match są tylko SuperCrazy, Rey Mysterio i Chavo Guerrero. Coach mówi,że za tydzień Vince będzie miał komplet wrestlerów.

 

Wywiad z CM Punkiem przeprowadza Krystal. Pyta go o to kogo widziałby w roli swojego rywala na Backlash. Punk odpowiada, że nie ma to dla niego znaczenia, bo jego interesuje tylko rywalizacja a nie rywale. W tym momencie pojawia się Mick Foley. Stwierdza, że nie pogratulował jeszcze Punkowi zdobycia Hardcore Championship więc czyni to teraz. Dodaje jednak, że Foley dziś zapewni sobie udział w walce rewanżowej na Backlash!

 

TRIPLE THREAT STREET FIGHT

Kane vs Sandman vs Mick Foley

Końcówka: Kane okłada Sandmana w narożniku, ale niespodziewanie Foley robi rollup, pin...1...2..i kickout! Kane szybko wstaje i łapie Foleya i próbuje zrobić chokeslam, ale odwraca go Sandman i to on dostaje chokeslam! Foley chwyta kosz na śmieci i uderza nim Kane'a, ale to nie robi na nim wrażenia! Kane rozpędza Foleya od lin i robi big boota na rywalu! W tym czasie Sandman bierze swój kendo stick i uderza nim Kane'a łamiąc swoją broń! Następnie chwyta pokrywę od kosza na śmieci, a w tym momencie podnosi się Kane! Sandman uderza Kane'a pokrywą raz! Zero efektu! Drugi raz! Nadal nic! Kane uśmiecha się szyderczo i robi chokeslama na Sandmanie! Pin...1...2...3! Koniec! Po walce Kane ustawia na ringu stół i ponownie robi chokeslam na Sandmanie, tym razem łamiąc nim stół!

 

Zwycięzca: Kane (zostaje pretendentem do Hardcore Championship)

 

 

Widzimy rozmowę Edge'a i Randy Ortona. Edge mówi, że na Backlash bez problemu pokonają Cene i Shawna Michaelsa! Na ich korzyść przemawiają fakty, że ich rywale nie są partnerami z teamu tak jak Edge i Orton. Po drugie Cena dostał dziś Sweet Chin Music od HBK, co sprawia, że napewno obaj nie ufają sobie. Orton przyznaje mu rację!

 

TAG TEAM MATCH NON-TITLE

Hardys [Tag-Teams Champs] vs Cryme Tyme

Końcówka: Jeff wchodzi na narożnik aby zrobić Swanton Bomb na leżącym JTG, ale ten sie w ostatniej chwili odsuwa. Oboje leżą na macie ale starają się dotrzeć do swoich narożników aby się zmienić z partnerami. Pierwszy robi to JTG i na ring wchodzi Shad a zaraz po nim pojawia się Matt Hardy. Shad wykonuje kilka clothesline'ów na rywalach i wraz z JTG szykują się do zrobienia G9, ale w tym momencie wbiegają LAX! Cryme Tyme wychodzą im na spotkanie zostawiając Hardys w ringu. Shad atakuje Hernandeza i rzuca nim o schodki ale gdy wraca na ring nadziewa się na Twist of Fate w wykonaniu Matta Hardy'ego! Pin...1...2...3!

 

Zwycięzcy: Hardys

 

 

Tuż po walce dochodzi do bijatyki między Cryme Tyme i LAX! Hardys próbują opuścić ring ale uniemożliwiają im to Team 3D! Atakują braci Hardy z nienacka! Ustawiają 2 stoły na ringu, wrzucają na nie mistrzów tag-team po czym wchodzą na narożniki i skaczą na Hardys, łamiąc ich na stołach! Następnie opusczają ring odgrażając się, że tak samo będzie na Backlash!

 

Na telebimie pojawia się spot reklamujący 2 walki na Backlash: Cryme Tyme vs LAX oraz walkę o mistrzostwo tag-team pomiędzy Hardys i Team 3D!

 

MAIN EVENT

FATAL-4-WAY (FOR WWF TITLE CONTENDERSHIP)

Triple H vs Batista vs Goldberg vs Undertaker

Końcówka: Batista robi Batista Bomb na Triple H, pewny siebie zamierza pinować rywala ale Goldberg robi Spear na nim! Ten pada w okolice narożnika, Goldberg robi pin...1...2... ale Batista łapie linę i ratuje się od porażki! Goldberg odwraca się i niespodziewanie zostaję złapany przez Undertakera, który robi Tombstone Piledriver! Próbuje robić pin ale Batista zza ringu łapie go za nogę i ściąga poza ring! Wykorzystuje to Triple H, który zdążył już wstać i robi pin na Goldbergu...1...2...3! Goldberg nie może uwierzyć! Pojawia się Vince McMahon, podchodzi do Goldberga i wygłasza słynne: „You're fired!” a następnie gratuluje Triple H'owi zwycięstwa!

 

Zwycięzca: Triple H (zostaje pretendentem do WWF Championship)

 

 

Pojawia się spot prezentujący wszystkie walki, które odbędą się na Backlash już za tydzień. Będą to:

-TELEVISION CHAMPIONSHIP: Bobby Lashley © vs Shelton Benjamin

-TAG TEAM MATCH: Rated RKO vs John Cena & Shawn Michaels

-HARDCORE CHAMPIONSHIP: CM Punk © vs Kane

-SINGLE MATCH: Mr.Kennedy vs King Booker

-TAG TEAM MATCH: Cryme Tyme vs LAX

-CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP: Rey Mysterio vs Chavo Guerrero vs Super Crazy vs ? vs ? Vs ?

-TAG TEAM CHAMPIONSHIP: Hardys © vs Team 3D

-WWF CHAMPIONSHIP: Steve Austin © vs Triple H

 

Koniec gali!

 

 

 

Jak zwykle zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 7
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • estevez

  3

 • the sandman

  1

 • Triple H

  1

 • The Sickman

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Fajna gala szkoda że Undertaker nie wygrał no i Goldberg został zwolniony gdyby Batista przegrał berdziej bym się cieszył. Kto jeszcze wystąpi w meczu o CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP bo są 3 wolne miejsca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

Mi bardzo sie podoba rozwój dywizji Tag Team. Do tego na PPV beda aż Tag Teamowe walki. Super gala, tak trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Fajnie Ze Hardys wygrali i mam nadzieje ze na backlash to powtórza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  674
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.03.2006
 • Status:  Offline

Całkiem niezłe i Kane ma hardcore belt :D ( który powinien trafić w ręce Sandman'a :P bo Kane to z hardcorem to nie wiele ma wspólnego ) . A tak w ogóle to trochę się dziwie że estewu który ma 21 lat chce się bawić w takie diary chodzi mi ogólnie o tego typu gale , opisy..Bo jak na niektórych patrze do tylko takie tego typu rzeczy piszą na forum . A ostatnio , nie wiem kto tak się zaangażował że aż nawet kartę sobie wypisał na kartce i zrobił zdjęcie i wrzucił na forum :D Wiem , nie mam co robić to się czepiam :P ( bez obrazy , nikogo nie chciałem urazić )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

A tak w ogóle to trochę się dziwie że estewu który ma 21 lat chce się bawić w takie diary chodzi mi ogólnie o tego typu gale , opisy..Bo jak na niektórych patrze do tylko takie tego typu rzeczy piszą na forum . A ostatnio , nie wiem kto tak się zaangażował że aż nawet kartę sobie wypisał na kartce i zrobił zdjęcie i wrzucił na forum :D Wiem , nie mam co robić to się czepiam :P ( bez obrazy , nikogo nie chciałem urazić )

 

robie takie coś bo lubie to:) a czy wiek gra rolę? nie wydaje mi sie:)

 

Kto jeszcze wystąpi w meczu o CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP bo są 3 wolne miejsca?

 

To jest na razie niewiadoma/tajemnica. Moge zdradzić tyle że będą to 3 zawodnicy jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  347
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  30.06.2006
 • Status:  Offline

Undertaker napisał/a:

Kto jeszcze wystąpi w meczu o CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP bo są 3 wolne miejsca?

 

 

To jest na razie niewiadoma/tajemnica. Moge zdradzić tyle że będą to 3 zawodnicy jeszcze!

 

:shock: myslałem że to miejsce dla sędziego i dwóch widzów :P

 

LoL :D :grin: :smile: :o :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

nie czepiaj, sie :) jakie pytanie taka odpowiedz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...